پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

Erepublik

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
358 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بچه ها حالا که همه پاییه شدید بیاد اینجا ! فعلا من،علی،حمیرد هستیم نیک هم احتمالا میاد ! مانی هم من میارم ! هوای همدیگه رو داشته باشید ! این بازی فکر کنم چیز جالبی بشه.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
کدوم بازی؟ توضیحات لازمه رو بده؟!

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
خوب من پست های اولیه رو در اینجا برای آموزش مینویسم ...
طریقه آموزش هم اینجوریه که ما بصورت نکته ای آموزش میدیم .... اینجوری :

1- (کلی) : Wellness درجه ی قدرت اجتماعی و معیاری برای زنده بودن شماست . شما در ابتدا 50/100 از این معیار را دارید . اگر با گذشتن هر روز شما در Inventory خود Food نداشته باشید 5 عدد از این معیار برای شما کم میشود . پس همیشه Food به میزان کافی داشته باشید .

2- (نظامی) : شما برای اینکه سرباز شوید نیاز به معیار Strengh دارید . که برای بالا بردن این معیار باید در بخش Military گزینه Train را زده و هر روز تمرین کنید . با هر باز Train 1 امتیاز به Strengh اضافه و 1 امتیاز از Wellness کم میشود .

3- (کلی) : شما با دعوت کردن دوستان خود در صورتی فرد مورد نظر در Erepublic عضو شد به شما 5 طلا تعلق میگیرد .

4- (اقتصادی) : برای اینکه درآمدی داشته باشید و Skill های شما در Erepublic زیاد شود باید در یکی از زمینه های Moving , Food , Weapons , Housing , Hospitals , Gifts درخواست کار بدهید . برای ین کار باید از گزینه Economy در بخش Find A Job کار مورد نظر همراه با حقوق دریافتی مورد نظر خودتان رو وارد کرده . و سرانجام مدیران شرکت ها اگر به شما نیاز داشتند با فرستادن پیغام خصوصی به شما پیشنهاد استخدام را میدهند .

5- (مطبوعاتی) : شما میتوانید فعالیت مطبوعاتی داشته باشید ، با زدن یک روزنامه . در روزنامه ها هدف مطلع کردن سایر اعضا از سیاست های شما در زمینه های مختلف است . برای ایجاد روزنامه به بخش Media رفته و Creat Your Own Newspaper را بزنید و سرانجام برای نوشتن مقالات کافیست Write an Article را بزنید .

6- (سیاسی) : شما برای اینکه بتوانید فعالیت سیاسی کنید باید از حزب شروع کنید . به این صورت که از قسمت Politics به بخش Join Party بروید و از لیست احزاب موجود در یکی از آنها عشو شوید به کمک گزینه Join this Party . شما میتوانید در این احزاب در انتخابات درون حزبی کاندید شوید و همچنین سرانجام با کسب اعتبار در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرده .
ادامه در همین پست . ;)

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
من 4تا دعوت نامه دارم... اگر کسی خواست براش می فرستم. فقط بگه بهم که اینکارو کنم. به نظر من اگر تعدادمون زیاد شد می تونیم تقسیم وظایف داشته باشیم. مثلا برای انتخاب نماینده حزب، روزنامه، شرکت و ... من الان روزنامه رو زدم، و راجع موسیقی هم هست. پس لطفاعضو بشید (منم هرپستم همینو می گم) بعد که قوی شدیم می تونیم حزب هم تشکیل بدیم...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
منم اومد تو این حذبی که علی گفت ! روزنامه حمید هم عضو شدم! خواستم کامنت بزارم پیدا نکردم قسمت کامنت ! مهمترین چیز اینه که ما چون همه فعال هستیم می تونیم یه شرکت بزنیم ! ولی باید همه جوانب رو بررسی کرد ! شکرت رو می زنم ولی باید نمی خوام الکی سرمایه هامون هدر بره ! برای همین اول بررسی می کنیم بعد.

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
اگه چیز خوبیه
منم پام!
khouziat@gmail.com

اینوایتم کنید کمک هم کنید یاد بگیرم ;)

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
من با تقسیم وظایف موافقم . به نظر من فعلن حمید تو زمینه Media خوب میتونه کار کنه . از طرفی ما اگه بخوایم یه گروه قوی رو تشکیل بدیم بهترین راه اینه که در همه زمینه ها کار درست داشته باشیم . ما نیاز به یک سرباز کار درست داریم تو جمعمون . شرکت هم از این پست به بعد بررسی میکنیم : الان حمل و نقل با وجود 15 تا کمپانی 81 تا کارمند داره . یعنی هر شرکت حداقل 6 تا کارمند داره به طور متوسط . من میگم حمل و نقل خوبی های زیادی داره . چون با گرفتن Ticket برای اعضای خودمون میتونیم یه سری از بچه ها رو بفرستیم خارج . و با شرکت های خارجی لابی کنیم ...

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
راستی رضا میتونی به صاب کارت سفارش کنی بچه های خودمونو از جمله من استخدام کنه ؟! من با این صاب کار جدیدم اختلاف دارم !

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
mj دعوت نامه رو فرستادم برات... عضو شو

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فکر کنم از خداش باشه ! شما بیاد تو یوزر من به این یاور پیغام بدید براتون دعوت نامه می فرسته ! من که بهش گفتم حتی جواب پیغامم نداد فقط دعوت نامه فرستاد !

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
منم که عضو شدم! همینجوری الکی روزنامه هم زدم! فعلاً دارم باهاش سر و کله میزنم. کسی دعوت نامه خواست بگه

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
منم کار پیدا کردم تو فود مافیا. 1.2 در روز... فعلا کافیه. روزنامه درامد نداره؟؟؟ خب سیاوش هم توی حذب دموکرات سوسیالیسته و من خیلی قبولش دارم توی این مبحث. چون ما خیلی وقته که درمورد سیاست باهم صحبت می کنیم. ولی خب باید دید علی چیکار میکنه. تبلیغ باید کنی؟

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
منم عضو شدم ولی هیچی نمی فهمم. خیلی پیچیدست سایتش!!! کسی دعوت نامه خواست بگه..

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
منم اومدم .برا شروع رفتم سربازی. کلا با نظامی بودن حال میکنم

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
منم رفتم سره کار - 1 ریال بهم میده ;D اسم جایی که کار میکنم هم هست : Food Mafia

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
به به... احسان همکار شدیم... به من 1.2 میده.. اشنا داشتم اخه ;D اقایون من رو لطف کنید اد کنید hamird در ضمن هنوز می گم روزنامه من نیاز به یاری شما داره، پس عضو خبرنامه من بشید ضرر نمی کنید

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
برای شروع کار به عنوان مثال دست مزد رو چقدر بزنیم؟ منم اد کنین: P-NEDVED

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من 1.3 حقوق می گیرم از شرکتم ;D ! تازه 25 تا هم طلا دارم ! راستی اینجوری که من می دیدم انگاری ارزش پول ایران خیلی افت داشته اخیرا ! این فود مافیا توی 18 روز گذشته فقط دیروز فروش داشته ! اونم 21 تا جنس فروخته ! شرکت ما از چند روز گذشته به ترتیب 2 -3 -6- 12 جنس فروخته ! جالبه ! راستی هر روز باید کار کنید ها ! برید توی صفحه ی شرکت،توی قسمت Work رو گزینه Work که شبیه کلید اینتر هست کلید کنید.

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
آقا يكي كمك كنه ما هم عضو شيم چي جوري بايد عضو شد؟؟؟؟؟؟؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
The General Manager of Captain Gift company has decided to give you a salary of 1.5 IRR هورااا ! اولین افزایش حقوقم رو هم گرفتم :D ! زدن یک شرکت 40 طلا میگیره ! من گشتم توی شرکت های برای فروش چیزی باری حمل و نقل پیدا نکردم.90 درصد شرکت ها توی food درست شده !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی