پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گفت و گو هتریکی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
7500 پاسخ برای این موضوع

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
اسم تیم من my juve هست هر کس می خواد از هفته دیگه باهاش دوستانه بازی می کنم

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من من الان تيممو تحويل گرفتم چه کنم تو رو خدا يکي کمک کنه 10/1 بازي داريم يکي کمک کنه با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
منم تیمم رو تحویل گرفتم اسمش هست bianco vino nero توی لیگ چهارم هستم ولی وضعیت بازیکنام خیلی بی ریخته

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من من اصلا نميدونم در چه حالتي بازيکنم خوبه و در چه حالتي بده لطفا کمک کنيد تا يکم بايد ترکيب رو بدم با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
کمال جان فکر می کنم اگه اینو بخونی دیگه هیچ مشکلی نداشته باشی http://www.fcbarcelo...lper_(Ver_50411).pdf

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

کمال جان
فکر می کنم اگه اینو بخونی دیگه هیچ مشکلی نداشته باشی
http://www.fcbarcelo...lper_(Ver_50411).pdf

ممنون ماني جان

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
;D منم اومدم با تيم قدر خودم pofak namakie zarrin نگا به اسمش نكنين :D اصلا چيجوره؟ ???

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
داداشتون در یک بازی تدارکاتی نفس گیر بین juve_club و juve_foo نتیجه رو 4-0 واگذار کرد. البته تیم خیلی قوی بود. ولی تو لیگ خیلی خوب بازی می کنم. راستی می گم. رضا ما رو گذاشت سر کار و خودش رفت. چه جوریاست>؟

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
مانی و کمالمن تیم شما رو برای بازی تدارکاتی دعوت کردم. بازی هم تو زمین خودم (لجن ارنا) گذاشتم.. همچنین میلاد هم دعوت کردم. که بازی گذاشته بود. کسی اگه خواست با من بازی کنه.

www.juve.ir و pofak namakie zarrin توی یه گروه هستید.

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
آره بازيه من و كمال افتاده 11-12-2006. ساعت 15.45 تو زمين منه : دل آلپي 2  ;D كمال 9 امتيازيه من 7 امتيازي. ولي ليسانس رو كسي ميدونه چند تا چالنجه؟ من تا 15 رفتم! ;D تقريبا ميشه گفت تيمم آمادست.توپ توپم. 2 بازيكن فروختم.قيمت بالا بود كسي نخريد  ;D 10156900ريال هم دارم. اگه خاستيد بازيه من و آقا كمال رو ببينيد.متچ آي دي : 91470759 تماشا چيان عزيز لطفا از آوردن مواد محترقه آتشزا جدا خودداري كنيد. ;)

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال

آره بازيه من و كمال افتاده 11-12-2006. ساعت 15.45 تو زمين منه : دل آلپي 2 ;D
كمال 9 امتيازيه من 7 امتيازي.
ولي ليسانس رو كسي ميدونه چند تا چالنجه؟ من تا 15 رفتم! ;D
تقريبا ميشه گفت تيمم آمادست.توپ توپم. 2 بازيكن فروختم.قيمت بالا بود كسي نخريد ;D
10156900ريال هم دارم.

معلوم میشه به شفاف سازی خیلی علاقمندی ;)

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من من تازه داره يک چيزايي حاليم ميشه اولين برنامم اينه که بازيکنان بالاي سي سال فروخته بشند و جواناني زير بيست سال بيان تا تيم از لحاظ سني بتونه جوون بشه با تشکر

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال

معلوم میشه به شفاف سازی خیلی علاقمندی ;)

اونكه آره ولي ميخاستم ببينم به نسبت بقيه وضعيتم چيجوره! ;D
اگه بقيه هم مرحمت كنند و شفاف سازي كنند. ;)

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من که تقریبا ً رو به موت می باشم فقط 025 928 ریال درحالیکه هیچ کاری نکردم حتی هزینه هفتگی جوانان رو هم کم کردم 123 هوادار هم دارم

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
من عضو شدم ولی تیمی بهم نداد.قضیه چیه؟

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
باید صبر کنی واسه منم خیلی طول کشید

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سلام بچه ها.من که گفتم یه مدتی نیستم! الان یه هفتست که وصل نشدم!! فقط 5 دقیقه رفتم تیممو ارنج کردم! اوضاعش بیریخت بود.روحیه تیم شده بود خشمگین! بازیی رو همش میبازم! فردا هم با تیم صدر جدولی بازی دارم! فعلا در حال نقل انتقال وسایلم به مکان زندگی جدید(شیراز) برای دانشگاه.این بابایی هم که تو چلنج 15 گیر کرده فقط باید کمی صبر کنه.ایشالا مستقر که شدم دوباره حضور فعال خواهم داشت تو فروم

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
دقیقا منم تو همین قسمت 15 گیر کرده ام.

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
يه سوال : آقا اين اكونومي كه برا اين هفتست منفي شده يعني از كل پولم كم مينه يا كل پولم منفي ميشه؟؟؟ ??? ??? ???

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
حتما ً زیاد ولخرجی کردی بهترین کا اینه که youth squad بری و هزینه هفتگی تیم جوانان رو 000 000 200 ریال قرار بدی باید درآمد بیشتری داشته باشی با جذب تماشاگر و کلا ً با نتیجه گیری ولی ایرادی نداره تا منفی 000 000 000 5 جا داری منم امروز اولین بازی خودم رو با تیم صدرنشین در هفته پنجم انجام می دم دیروز یه پیغام از تیم دوم داشتم که می گفت اگه بتونم صدرنشین رو شکست بدم به عنوان پاداش بازیکنای تیمم رو به سفر عتبات عالیات مشرف می کنه :D

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی