پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گفت و گو هتریکی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
7500 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بچه ها میگم من تو سایت هتریک خیلی تیمای یونتوسی ایرانی میبینم. از بچه های این سایت کی اونجا عضوه!؟ میلانی ها و اینتری ها هم زیادن. هتریک سایت مربی گری فوتبال خیلی خفنیه.کلی دنگ و فنگ داره. امروز یه تیمی دیدم با juventus_ir اگر کسی هست که بیاد تجربیاتمونو رو هم بزاریم تیمای یونتوسی قوی بسازیم.

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
جون خودم من چیزی نفهمیدم... واضح بگو....

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
یکم بیشتر توضیح بده چی کار باید کنیم؟؟؟

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
ببنید اگه این همون چیزیه که من شنیدم اعتیاد سنگین میاره کسی که وقت روش صرف کنه میتونه پول خوبی در بیاره ولی خیلی کار سختی حتی شنیدم که باید تغذیه بازیکنا رو هم کنترل کرد حالا اگه اشتباه فکر میکنم بهم بگید

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
توضیحش طولانیه! من خواستم ببینم کیا تو سایت عضو هستن!! اونا توضیح لازم ندارن!! اما کلا:هتریک بزرگترین سایت مربی گری آنلاین! ثبت نام که کنید.یه تیم به شما داده میشه!(البته بعد از مدتی.) در سری های پایین تر. تو قسمت ایران.یه لیگ برتر داره. 4 تا دسه 2 داره. 16 تا دسه سه داره. و نمیدونم چندتا دسه 4 ! هر کدوم ازین دسه ها هم 8 تیم دارن که هر هفته با هم یه بازی میکنن! یعنی هر فصلی حدودا 3 ماه طول میکشه. تیمای اول هر دسه با هم بازی میکنن و میرن دسه های بالاتر.و تیم های آخر هم میرن دسه های پایین تر! این بازی تمومی هم نداره!! تا ابد میتونید ادامش بدید!! اما سیستم تیم داری توی هتریک به این سادگی ها نیست!! تیم که به شما داده میشه تیم معمولی و تقریبا ضعیفیه. قدرت های بازیکنا توی تمرینات قوی میشه! هرچی بازیکن جوون تر باشه قدرتاش سریع تر زیاد میشه! بهترین دوران رشد هم 17-21 سالگی و بعد از 30 سالگی هن قدرتای بازیکنا کم میشه! قدرت های مربی هم توی تمرینات موثره.مربی هم باید ترنر خوبی باشه! هم لیدر خوبی باشه که بتونه روحیه بازیکنا رو  خوب نگه داره! چون اعتماد به نفس! و روحیه تیم خیلییییییی تاثیر داره تو نحوه بازی بازیکنا! همچنین تجربه و اخلاق بازیکنا هم تاثیر داره. اگر یه بازیکن اخلاق خوبی نداشته باشه.زیاد کارت میگیره و زیاد اخراج محروم میشه! اگر هم تجربه ی خوبی نداشته باشه زیاد موقعیت خراب میکنه! و اشتباه فاحش ممکنه انجام بده.اگر یه بازیکن خوشاخلاق باشه میتونه محبوب هوادارا بشه و باعث کشوندن اونا به ورزشگاه!! البته! یه بازیکن هم میتونه خوش اخلاق باشه هم خشن!!! بازیکنا خیلی دنگ فنگ دارن که تا وارد بازی نشید متوجه نمیشید!! خیلی مهمه که یه بازیکن تو پست درست بازی کنه! وگرنه افت میکنه! یا بد بازی میکنه. در ضمن شما حتی میتونید یه بازیکن پیرتون رو مربی تیم کنید! برای جلوگیری از خرج اضافه!! شما میتونید به تعداد دلخواه کمک مربی،مربی دروازه بان ها،دکتر،روانشناس،اقتصاد دان،سخنگو و... انتخاب کنید! که هم اثرات مثبت هم اثرات منفی دارن.که توضیحش زیاده! مثلا کمک مربی میتونه تاثیر تمرینات رو بیشتر کنه! ولی اکر سر تمیرن پر از دکتر مکتر و مربی بشه! تمرین به هم میریزه!!! با هر برد که بیارید.روحیه تیمتون بهتر میشه! برد های سنگین اعتماد به نفس رو هم زیاد میکنه.البته برد های خفیف مقابل تیم های ضعیف هم اعتماد به نفس رو کم میکنه.مربی هم توی اعتماد به نفس و روحیه تاثیر داره! برای همین قدرت رهبریش باید بالا باشه. همچنین با هر بازی برد هوادارا بیشتر خوشحال میشن و بیشتر به ورزگاه میان و درآمدتون زیاد میشه.و پول چیزیه که تو هتریک خیلی مهمه! چون معمولا بازیکنا  مربیای خوب گرون هستند! البته اکر تماشاگرای زیاد بیان ولی ورزشگاه ظرفیت نداشته باشه و پشت در بمونند اونوقت ناراضی میشن و دیگه نمیان.برای این مورد هم باید ورزگاه رو توسعه بدید که اینم کلی پول میخواد! هر ورزگاه هم  4 قسمت داره! قسمت آزاد! قسمت تراس! قسمت زیر سقف و جایگاه ویژه!! که هکردوم رو میتونید به تنهایی توسع بدید! بلیت هار هر قسمت هم فرق داره برای فروش. و الته اگر میخواد یه باشگاه جوانان خوب داشته باشید باید خرج کنید براش! که این خرج هم هفتگیه.و وقتی باشگاه جوانانتون رشد کرد میتونید از جوانان بازیکنای نسبتا خوب 17-18 ساله بگیرید که خیلی سریع رشد میکنن! گاهی باشگاه جوانانتون بهتون پدیده هم میده! برد باعث میشه اسپانسر ها پول بیشتری بهتو بدن! توی نقل انتقالات هم خیلی باید دقت کنید! خریدن بازیکن خوب ولی بد اخلاق باعث بهم خوردن روحیه تیم میشه! همچنین فروختن بازیکن محبوب!!! بازیکنا بصورت هفتگی حقوق میگیرن که اگر خوب بازی کنن دستمزد اضافه میگیرن! مهمترین قسمت هتریک قسمت تمریناتشه!! که خیلی پیچیدست! و کلی سایت راهنما دربارش هست!!! من زیاد حوصله توضیح اینو ندارم!!! به هر حال چندین حالت برای تمیرن وجود داره! مثلا بازی سازی! حمله از کناره ها! پاس کوتاه! ضربه آزاد! گل زنی! پاسای توی عمق دروازه بانی و .... که شما میتونید شدت تمرین رو هم بصورت درصد تعیین کنید! هرچی تمرینات صفت و سخت تر برگزار شه تاثیرش بیشتره ولی احتمال مصدومیت هم بالاتر میره!! شما در کنار تمرین های تخصصی به بدنسازی جهت بالا بردن استقامت بازیکنا هم نیاز دارید! که البته تمرینای بدنسازی باعث افت فرم بازیکنا میشه! که یه بازیکن خوب در شرایط و فرم بد بدرد نمیخوره!!!! خیلی چیزای دیگه هم هست که من دیگه خستمه توضیح بدم! تاکتیک های که می خواید جلوی حریفتون انتخاب کنید! چی می دونم جام حذفی جام جهانی! تیم ملی! انتخابات سرمربی تیم ملی و این حرفا! کلا خیلی گستردست! کلی نرمافزار جانبی برای آنالیز تیم و بازیکنا داره! 680 تا تیم ایرانی هست توی هتریک و کلات تیم ملی و تیم امید زیاد قوی نداره! سویس و فنلاند خیلی خیلی قوی هستند! البته امسال جام جهانی رو آلمان برد.بازی های این دوره تو آرژانتین بود. من فصل پیش توی دسه سه شماره 14 سوم شدم!! این فصل میخوام هرجوری شده صعود کنم! 3 بازی اول فصلم رو هم بردم. تا ببینم چی میشه!!! جای جالبی! عضو بشید حال میده!! واقعا اعتیاد آوره! ---------------------------------------------------------------- 19 امتياز بابت اين پست به اين کاربر داده شد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
البته یه چیز دیگه! یه برتری که هتریک نسبت به بقیه سایت های مربی گری داره اینه که موقعی که بازی انجلم میشه! بصورت زنده گزارش لحظه به لحظه بازی رو مینویسه!! در صورتی که سایت های دیگه یدفه کل گزارش رو برات مینویسن هر هفته! مثلا میای تو سایت بهت میگه 2-2 شدی! ولی تو هتریک مینی پای گزارش بازی کلی هیجان داره! من کلی بالا پایین میپرم تا بازی تموم شه!! هفته پیش دهنم سرویس شد تا بردم! دو بار جلو افتادم حریفم مساویش کرد. در آخرین دقایق گل پیروزی بخش رو بر و بچ تیمم زدن!!! اگر یه کشور دیگه بودیم گزارش بازی رو لحظه به لحظه اس ام اس هم میکرد!!!

shaghayegh

shaghayegh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 134 ارسال
اينا همه مجازين ديگه؟!!!!!!! :oخيلي جالبه.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
از همین الآن داره وسوسه م می کنه ولی اینجوری که میگی باید خیلی وقت گیر باشه

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
بابا الاف میشیم میره...... :( اینطور که شما میگی بریم یه تیم واقعی بزنیم سنگین تره... ;D

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
میشه بگی روزی چقدر وقت می زاری ؟ یا اینکه زمان مشخصی داره یا وقتی بازیها برگزار میشه که هر دو طرف آنلاین باشن ؟

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
پس با این شرایط این سایت خوراک من و حسین(admin) هستش

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اولش برای اینکه تیمتو جمع کنی وقت زیادی باید بزاری.ولی وقتی بیفتی رو غلتک زیاد وقت نمیخواد.بازی ها یکشنبه عصر انجام میشه و 4شنبه عصر هم اگر دوس داشته باشی میتونی یه بازی دوستانه بزاری.بازی دوستانه رو خیلی ها انجام نمیدن.اما خیلی بدرد بخورن.تمرینات بهتر انجام میشه و میتونید تاکتیک های جدید و بازیکنای جدید رو تست کنید.چون بازی دوستانه نه درمورد روحیه و اعتماد به نفس! و نه درمورد تکاشاگرا و اسپانسرا تاثیر نمیزاره.اما همیشه خطر مصدومیت هست!
من 2 دفاع مرکزیم تو یه بازی دوستانه 5-6 هفته مصدوم شدن مجبور شدم کلی پول بدم یه دفاع بخرم.

بازی ها سر موقع انجام میشن.آنلاین هم نباشید هر وقت که چک کنید گزارش و نتیجه + عملکرد بازیکنا رو براتون مینوسه.
من معمولا یک شنبه ها حدودا یک ساعت وقت میزارم.اولا با برنامه hattrickpoli اطلاعات بازی و تیم رو آپدیت میکن.
و با همون برنامه چک میکنم که تیمم در چه حالیه.
تا ربع ساعت قبل از بازی وقت دارید ارننح و تاکتیک بازی رو مشخص کنید.
اما من معمولا یه روز قبل از بازی بعد ازین که فرم بازیکنا رو چک کردم و آماده ها رو انتخاب کردم تیمو میچینم.
بازی دوستانه هم هر هفته میزارم و جوانانمو بازی میدم.معمولا 5-6 گل هم میخورم توی بازیهای دوستانه!! چون این جوونا هیچی بارشون نیست!!!

وقتی همه چیر مرتب باشه وقت گیر نیست! هر از چند گاهی نیاز به وقتگذاری پیدا میکنه.

اکثرا خیلی ازین اطلاعات رو ندارن! خیلی ها میان همین طوری فقط هفته ای یه بار تیم ارنج میکنن و میرن!!
این طوری هم میچرخه! من خودم اولاش نمیدونستم میشه اینقدر وارد جزییات شد!
اما بعد که میدیدم گاهی تیمم افت میکنه! گاهی فلان میشه و اینا رفتم دنبالش دیدم که اگر اهلش باشی میتونی حسابی درگیرش بشی!!

این سایت یکی از بهترین سایت های راهنمای این بازیه.
http://wiki.hattrick.org

امروز یکشنبه ست من عصر یه بازی نسبتا آسون دارم که قانونا باید ببرم!!!

به طور مثال از نظر وقت گزاری همه کاری که من باری این بازی کردم این بود که اون مدافع جدیدی که خریدم به جای مدافع مصدومم گزاشتم.و یکی مدافع ذخیره ای هم که داشتم گزاشتم جای اون مصدومه.
کاپیتان تیمم خیلی خسته بود یه نفر دیگه رو گزاشتم جاش.و یکی از هافبک های کناریه اصلیم رو استراحت دادم بهش یکی از ذخیره ها رو گزاشتم! بعد بخاطر این تغییرات چون من معمولا تاکتیک من حمله از کناره هاست(attack on wings) تغییرش دادم به حمله از مرکز زمین.و یه سری تغیرات تو نحوه عملکرد انفرادی بازیکنا که هرکدوم به کدوم طرف متمایل باشن.و در آخر هم انتخاب کاپیتان و زننده ضربه های آزاد (و کرنر).
سر جمع ربع ساعت بیشتر وقتمو نگرفت!
حدودا نیم ساعت هم بعد بازی وقت میزارم. یه بازی دوستانه هم تدارک میبینم!! دیگه بیخخیال میشم تا 4 شنبه! مگه اینکه مصدومی چیزی تو تمرینات بدم!

اونقدرها هم وقت نمیخواد.دقت و اطلاعات میخواد.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
ببینم پولی هم گیرت میاد یا نه منظورم اینه که کارت اعتباری میخواد؟؟؟ مثل شرط بندی

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نه.من که همچین اطلاعی ندارم.خود بازی و امکاناتش رایگانه.یه چیزایی پولی توش هست ولی من زیاد نرفتم ببینم چی هستن. در ضمن بازی رو هم باختم! تیم من قوی تر بود! ولی انگار اون تاکتیک بهتری استفاده کرده.طرف سیستم دفاعی چیده بود.و با تاکتیک ضد حمله بازی کرده بود! منم که فکر میدیدم قوی تر از اونم سیستم تهاجمی چیده بودم! فکر اینجاشو نکرده بودم!! جوگیر بودم از 3 پیروزی متوالی!!! به هر حال تونست منو 3-2 ببره منم فقط تونستم دوتا از بازیکنای طرف مصدوم کنم!!

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
جالبه ولي فكر كنم خيلي وقت گير باشه مگه نه؟ اگه همه تيماي ديگه هم يوزر باشن كار خيلي مشكليه!!! :-[ فكر كنم واردش نشيم بيشتر كلاس داره! ;)

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
ایول چیزایی رو که می خواستم گفتی از امروز شروع می کنم دستت درد نکنه

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

ایول چیزایی رو که می خواستم گفتی از امروز شروع می کنم
دستت درد نکنه

من ثبت نام کردم ولی بلد نیستم چیکارش کنم.....
یکی بگه ممنون میشم.... :(

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
یه کد به ایمیل می فرسته که موقع لوگین شدن باید وارد کنی بعد از اون فکر می کنم چند روزی باید صبر کنی تا عضویتت رو بپذیره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آره شما میرید تو ویتینگ لیست(waiting list) تا یه تیمی شوت بشه بیرون!! یعنی کسی چند هفته تیمشو چک نکنه اخراج میشه!! بعد تیمش دیلیت میشه و به شما تیم میدن. تازه بعدشم کلی دردسر داره باید قوانین سایت رو بخونید و امتحان بدید! وگرنه فقط میتونید 4-4-2 بازی کنید. اسم تیموتون رو خوب انتخاب کنید چون بعدا برای عوض کردنش باید از پول باشگاه بدید. البته تو اخبار سایت هتتریک اومده بود بزودی نسخه فارسی سایت هم راه میفته! چون همین الانش 7-8 جور زبون داره که میتونید عوض کنید! بزودی فارسی هم میشه. این فایل راهنمای ثبت نام و ایناست.به فارسی.البتهpdf http://www.fcbarcelo...lper_(Ver_50411).pdf مشخصاتون رو درست انتخاب کنید.چون توسط گیم مستر های ایرانی بصورت دستی چک میشه! اگر چرت بنویسید ثبت نام نمیشید. مثلا کشور رو نزنید ایتالیا!! فقط میتونید تو ایران لیگ بگیرید.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من یه بار ثبت نام کردم اما اکتیو نشدم البته خیلی وقت پیش فکر کنم همون TCM باشه البته به صورت اینترنتی و انلاین من توی TCM تا سال 2098 رفتم و مربیگری کردم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی