پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

زیــن‌الدیــــن زیـــدان - Zizou

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
349 پاسخ برای این موضوع

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

خب مسلما اگه درخشش فوق العاده ای نداشت که رئال دست روی این بازیکن نمیذاشت :1:

واقعا هم در رئال و هم یووه فوق العاده بود ولی من به یووه رای دادم!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
اره واقعا جدا از مسئله یوونتوسی بودنمون ولی زیدان چیزی نبود که بخوایم قاطعانه بگین تو یووه بهتر بود یا تو رئال . ولی خب یه سری چیزها باعث میشه منطق بگه که یووه ! " اینکه اون زیدانی که رفت تو رئال اون زیدانی نبود که امد یووه "!!!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
زيزو تو رئال اصلي ترين مهره بود ، تيم رو جلو ميكشيد و در حقيقت رهبر تيم بود تو يووه نشاط و تحرك داشت و دريبل ميزد ! خيلي سرحال تر و جوون تر بود تو جفتش عالي بود ، من به خاطر همين زيباتر بازي كردنش تو يووه و اكتيو تر بودنش ، به يوونتوس راي دادم و البته مطمئنم همين نظر سنجي تو فروم رئال باشه ، آمارش دقيقا همينيه كه بالا هست ، البته به سود رئال !

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
بنظرم زیدان اصلا بازیکن موفقی نبود ... :1: قبلا هم گفتم زیدان واسه یووه مفید نبود ... یووه سود زیادی به زیدان رسوند ولی زیدان انچنان مفید نبود .. یعنی در حد نامش واسه یووه بازی نکرد ... زیدان مییتونست مثل یه قلب منظم واسه یووه بتپه و مثل هموطنش یه اسطوره تبدیل بشه ... اما روح سرکش افریقایی این برده فرانسوی نتونست یوونتوس رو تحمل کنه و از این تیم رفت ... خیلی بد هم رفت .. زیدان نتونست یه اسطوره باشه واسه یووه .. هیچوقت وقار یک بازیکن بین المللی رو نداشت ... اخراج میشد ... مصاحبه میکرد .. از شرایط یووه ناراضی بود.. خلاصه خروس بود و لی خروس جنگی ... :2qcmh45: بنظرم باید بارها خداراشکر کنه که با یوونتوس اسم واوازه ای واسه خودش دست و پا کرد ...

F A R I 90

F A R I 90

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 331 ارسال
من به شخصه نتونستم بازیهای زیدان رو تو یووه ببینم, وقتی زیدان اومده من فقط 6 سالم بوده و نمیتونم نظری دربارۀ دوران بوونتوسیش بدم... اکثر کسایی که تو سن من بودن زیدان رو تو لباس سفید مادرید دیدن و یه جوری بزرگیِ بازیش تو مادریدو به خصوص هم اینکه زیدان خودشو وابسته به اونا دونسته و الان هم جزئی از اونهاس یعنی یه مدتی تو یووه بوده تموم شده ولی تو رئال رو اومده! اما ولی یه سر به تاریخ میزنیم میبینیم نه, توپ طلا جام جهانی هر چی تجربه بوده از یووه به دست آورده و به عنوان یه بازیکن پخته رفته رئال... از نظر ما یوونتوسی ها که خوب در کل کم هم نیستیم زیدان تو یووه شاید بهتر بوده ولی هر طرفدار فوتبالی که یوونتوسی نیست اونو با تمام شهرتش به رئال وصل میکنه. من در تایید حرف محمد باید بگم زیدان عملا به یووه مدیونه!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

سوای تاثیر گذاری، فوتبالی که زیدان توی یوونتوس به نمایش میزاشت فوتبالی ناب بود، فوتبالی که توی رئال خودش رو حفظ کرد اما به علت وجود ستارگان بی شمار کمی کمرنگ شد،
و اتفاقا زیدان در همون رئال پر ستاره، مرد اصلی و بازیگردان تیم بود که این به خوبی بزرگی و شخصیت بالای زیدان رو نشون میده،

با قاطعیت نمی تونم بگم زیدان در یووه موفق تر بود یا رئال، اما اعتقاد دارم فوتبالی که زیدان در یووه به نمایش می زاشت فوتبال خاصی بود و تنها ادامه ش داد توی رئال، به همین خاطر به یوونتوس رای دادم

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
اگه بخوام بی طرف حرف بزنم بی شک زیدان رئال موفقتر بود چون رئال رو قهرمان اروپا کرد با اینکه رئال ستاره های بیشتری نسبت به یووه داشت ولی زیدان تو رئال همه کاره بود اما تو یووه همه کاره نبود اما در کل زیدان بهترین بازیکن دنیاست هم تو یووه خوب بود هم تو رئال اما همون قهرمانی اروپا که ارزوی زیدان هم بود باعث میشه من زیدان رئال رو انتخاب کنم

Antonio conte

Antonio conte

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 27 ارسال
نمیدونم چرا از زیدان خوشم نمی یاد و شاید چون به ماتراتزی حمله کرد اینجوری شدم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

نمیدونم چرا از زیدان خوشم نمی یاد و شاید چون به ماتراتزی حمله کرد اینجوری شدم

من کلا خوشم نمیومد، بعد از حرکتش با ماتراتزی دیگه کلا حسابش هم نمی کنم :nish:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اتفاقا بعد از اون حركت به اسطوره بي بديل من تبديل شد ! خودتون رو بذاريد جاش ، شايد ماتراتزي رو حتي از بقاي نسل هم عزل و محروم ميكرديد ! حالا خوبه زيزو يه كله بيشتر نزد ;D

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
کاپيتان مسلمان سابق تيم ملي فوتبال فرانسه در شهر پاريس به دوستان و مسلمانان ساکن در پاريس افطاري مي‌دهد. به نقل از روزنامه لوپاريزين،‌ زين الدين زيدان که تا جام جهاني 2006 بازوبند کاپتياني فرانسه را در اختيار داشت و اکنون مدير ورزشي رئال‌مادريد محسوب مي شود، در 5 سال گذشته همه ساله مصادف با ايام ماه مبارک رمضان در نقاط مختلف شهر پاريس، ايستگا‌ه‌هاي تاسيس کرده که افطاري در اختيار علاقمندان قرار داده‌اند. امسال نيز وي با هماهنگي شهرداري در سه نقطه پررفت‌‌و‌آمد شهر پاريس ايستگاه‌هاي افطار مجاني در نظر گرفته است. هدف او همانند سال‌هاي گذشته شرکت در فعاليت‌هاي انساني به هنگام ماه ضيافت الهي، همکاري با مسلمانان روزه‌گير و نيز آشناسازي بيشتر غيرمسلمانان با دين اسلام است.

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

زین الدین زیدان در آن زمان 24 سال سن داشت و چند ماه پیش از آنکه به یوونتوس بپیوندد، به نیوکاسل پیشنهاد داده شد. البته آن روزها نیوکاسل در روزهای اوجش بود و برای قهرمانی در رقابتهای لیگ برتر تلاش می کرد.

در طول تاریخ دنیای فوتبال موارد متعددی است که در زندگی بازیکنان بزرگ دنیا رخ می دهد ولی برخی از این وقایع و شاید یادآوری آنها بسیار هیجان انگیز و برای برخی ها ناراحت کننده باشد.

در سال 1996 و زمانی که زین الدین زیدان در آستانه جدایی از باشگاه بوردو بود، سران باشگاه نیوکاسل او را به خدمت نگرفتند.این در حالی بود که مسئولان بوردو او را به این تیم انگلیسی پیشنهاد داده بودند.

بری سیلمن،مدیر برنامه های بازیکنان فوتبال در گفتگویی با یکی از روزنامه های انگلیسی اعلام کرد که در ابتدای سال 1996 و پیش از آنکه زیدان به یوونتوس بپیوندد، این ستاره فرانسوی به باشگاه نیوکاسل پیشنهاد شده بود.

آن سالها، سالهای اوج نیوکاسل بود و سفید و مشکی پوشان انگلیسی زیر نظر کوین کیگان بسیار خوش می درخشیدند و توانستند تیم نایب قهرمان رقابتهای لیگ برتر لقب گیرند.

سیلمن در صحبتهایی اعلام کرد که آن زمان صحبت از انتقال زیدان 24 ساله با قراردادی 1/2 میلیون پوندی به نیوکاسل بود و چند ماه بعد یوونتوس با پرداخت 3/2 میلیون پوند زیدان را خریداری کرد.

در آن زمان سران باشگاه نیوکاسل فکر می کردند که دلیلی برای خرید یک ستاره گمنام و جوان فرانسوی وجود ندارد ولی چند ماه بعد زیدان مبدل به یکی از ستاره های فوتبال اروپا گردید.در آن زمان مسئولان نیوکاسل می گفتند:« ما وقتی تیم شروود را داریم، چه نیازی به زیدان داریم؟!» ولی در صورتی که زیدان به این تیم انگلیسی می پیوست، شاید تاریخ سرنوشت دیگری را برای آنها رقم می زد.

[img width=480 height=403]http://www.laacib.net/wp-content/uploads/2011/01/415673.jpg[/img]

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
زیدان با پیراهن یووه گل بخودی زده ... تصویری دارید؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دعوای زیدان با همسرش افشای راز جدید همه فینال جام جهانی 2006 را به خوبی یادمان هست، فینالی که در اخرین دقایق سی دقیقه زمان های اضافی شاهد صحنه ای عجیب و در عین حال فراموش نشدنی در دنیای فوتبال بودیم. یک ضربه سر از کاپیتان خروس های اروپا بر سینه ی مدافعی ایتالیایی که در شرایط خوبی در ان لحظات از بازی به سر نمی بردند. صحنه ای که بارها و بارها مورد در دوربین های تلویزیونی تکرار و در محافل ورزشی مورد بررسی قرار گرفت و صد ها اظهار نظر را حتی سال ها بعد از پایان رقابت به دنبال خود داشت. عده ای مارکو ماتراتزی را مقصر اصلی دانستند و او را متهم ردیف اول اتفاقات فینال برلین معرفی کردند و تعدادی نیز به دنبال مقصر اصلی گشتند و بارها از ابهاماتی در این باره سخن گفتند. اما در این میان تعداد اندکی نیز وجود داشتند که شرایط و روحیه زیدان در ان دیدار که فرانسه با مشکلات روحی نیز روبرو بود را دلیل اصلی بروز این صحنه و در ادامه شکست فرانسه و قهرمانی اتزوری دانستند. حالا با گذشت بیش از چهار سال از چنین رویدادی یک روزنامه نگار فرانسوی که همچنان به دنبال دلیل اصلی ضربه سر ماتراتزی بر سینه زیدان است و دلایل قبلی و همیشگی این صحنه را نمی پذیرد دست به افشای جدیدی می زند و می نویسد مشکلات و دعوای لفظی میان زیزو و ورونیکو همسر هافبک فرانسوی دلیل اصلی حالت عصبی و شرایط روحی نامناسب زیدان در دیدار فینال جام جهانی 2006 المان بود. این روزنامه نگار می گوید زیدان زندگی پنهان داشته اما راز اصلی بروز این صحنه در زندگی شخصی زیدان نهفته است. زیدان یک روز پیش از برگزاری دیدار فینال برابر ایتالیا با همسرش دعوای نسبتا شدیدی داشت، البته این مشکل کاملا شخصی بوده و در روز بازی کاپیتان بسیار عصبی و نگران بوده، در کنار این مسائل، شرایط تیم نیز خوب پیش نمی رفت و او در بعضی صحنه ها نیز دچار اشتباه شده بود و تیم را در داخل زمین به خوبی رهبری نکرده و کمی نیز از نظر بدنی و امادگی با مشکل مواجه شده و در نهایت خستگی و فشار مشکلاتی که در روز پیش از بازی با همسرش و همچنین در روز بازی با تیم داشته تاثیر خود را گذاشته و این عاملی برای ضربه سر ماتراتزی بوده، به هر حال برای زیدان چنین خروجی از میدان وحشتناک بود زیرا او در زیر پیراهن خود پیراهنی بر تن کرده بود که پیام تشکری بر روی ان نوشته بود، تشکر از یووه، از ایتالیا، از خانواده و مربیانش . او در نظر داشت با این پیراهن در استادیوم دور افتخار بزند و حالا با این اخراج همه برنامه ها و پیش بینی هایش نقش بر اب شده بود و این چنین خروجی برای او وحشتناک بود.

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
تا جایی که من یادم میاد زیزو با سر به سینه ماتراتزی کوبید :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
بچه بزنیدشبکه سبلان مستندشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ولی خیلی زروم میاد وقتی هرجا می خوان از زیدان صحبت کنند و دوران طلاییش فقط اسم رئال مادرید میاد پشت سرش ! واقعا هیچ نامی از دوران یوونتوس و زیدان برده نمی شه و همه ی افتخاراتش با رئال بیان می شه

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran

همسر زیدان راز ضربه زدن کاپیتان فرانسه به بازیکن ایتالیا را فاش کرد[center]

[center]ورونیک فرناندز همسر زین الدین زیدان کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال فرانسه دلایل ضربه زدن زیدان به بازیکن ایتالیایی در بازی نهایی جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان را فاش کرد.

از آن زمان تاکنون در این باره رسانه ها جهان هر یک از نگاه خود به گمانه زنی درباره اقدام زیدان پرداخته بودند ، از جمله اینکه "ماتراتزی” بازیکن ایتالیایی زیدان را به دلیل مسلمان بودن "تروریست” خطاب کرده بود.

اما ورونیک بر خلاف این گمانه زنی ها ، عکس العمل خشن همسرش در آن روز را به اختلاف ونزاع وی با زیدان در شب قبل از مسابقه نسبت داده است.

همسر ستاره سابق تیم ملی فرانسه در چاپ دوم کتاب خود به عنوان ” زیدان زندگی اسرار آمیز ” آورده است :”اختلاف میان من و زیدان در شب قبل از بازی نهایی جام جهانی ۲۰۰۶ ، باعث شد تا زیدان با روحیه ای خراب پا به میدان این مسابقه گذاشته و آن حرکت خشن را نشان دهد.”

ورونیک که برای شش سال این راز را پنهان کرده بود در این کتاب گفته است که ” زیدان در زمین بازی بویژه پس از اینکه یک فرصت گل را از دست داد ، بسیار عصبی و متشنج به نظر می رسید.”
همسر زیدان همچنین فاش کرد که زیدان در این بازی ، زیر پیراهنی پوشیده بود که بر روی آن از تیم یونتوس :ultra: باشگاه سابق خود و رئال مادرید و نیز همه کسانی که در دوران بازی اش از او حمایت کرده بودند ، تشکر کرده بود تا پس از پایان بازی از آنها قدردانی کند اما اخراج وی از زمین همه چیز را خراب کرد.”

گفته می شود که زیدان زن خود ورونیک فرناندز مانکن اسپانیایی را زمانی که در باشگاه کن بود در ۹۲-۱۹۹۱ ملاقات کرد .

پسرانشان ، انزو فرناندز و لوکا زین الدین زیدان هم اکنون از اعضای تیم های پایه رئال مادرید هستند.

تصویر[img width=480 height=320]http://totallfootball.blog.com/files/2011/11/c4c6c410afb6-585x390.jpg[/img][img width=480 height=302]http://www.footballitaliano.co.uk/images/articles/zidanedelpiero.jpg[/img]

جمال دلپیرو

جمال دلپیرو

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 77 ارسال
زیدان زیدان.تا وقتی که تو یوونتوس بود دوسش داشتم وقتی از یووه رفت نه دیگه دوسش نداشتم بازی یوونتوس هامبورگ چه بازی کرد زشت ترین کارشم ضربه سرش بود که به ماترادزی زد خوب شد اون موقع تو یووه نبود

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

تصویر

امروز ، 17 ژوئن 2012 ، 11 ـُمین سالگردِ آخرین بازی زیدان برای یوونتوس هست. زیدان موفق شد قبل از پیوستن به رئال ، در سالِ 2001 ، 212 بار برای یوونتوس به میدان بره. آخرین بازی زیزو برای یووه ، در مقابلِ آتلانتا رقم خورد ، بازی ـی که با گلزنی ترزگل و تاکیناردی به سود یوونتوس به پایان رسید.

در بعد از ظهرِ 17 ـُم ژوئنِ 2001 ، علاوه بر زیدان ، پیپو اینزاگی ، ادوین وندرسار و داریو کواکویچ ، به همراه سرمربی تیم ، کارلو آنچلوتی ، از یوونتوس خداحافظی کردند و در تابستان به تیم های جدید خود نقل مکان کردند.

عصر جدید اقتدار یوونتوس با رهبری دون مارچلو لیپی در حالِ آغاز شدن بود. لوچانو موجی ، استاد نقل و انتقالاتِ فوتبال ایتالیا ، کسی که بزرگ ترین خرید ها رو با کمترین سر و صدا انجام میداد ، در تابستانِ همون سال ، با پول به دست اومده از فروشِ زیدان ، موفق به خرید بوفون ، ندود ، تورام و مارچلو سالاس شد. این تیم با رهبری ماچلو لیپی ، تنها 11 ماهِ بعد ، در 5 می 2002 ، با کنار زدنِ رمِ کاپلو و اینترِ هکتور کوپر به اسکودتو رسید. 5 می 2002 ! روزی که در آغازش اینتر با 1 امتیاز اختلاف نسبت به یووه و 2 امتیاز اختلاف نسبت به رم در صدر بود و در پایانِ روز یووه قهرمان شد ، رم نایب قهرمان و اینتر تیم سوم جدول !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی