پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسابقات یوونتوس - آ.ث میلان

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
45 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21139 ارسال
30 اکتبر 2010،
ورزشگاه سن سیرو؛

میلان 1-2 یوونتوس
گلهای یوونتوس : کوالیارلا - الکس

یووه بعد از 6 سال میلان رو در سن سیرو شکست داد و این بازی هم به تاریخ پیوست؛

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

هفته قبل سالروز شش تایی شدن میلان در سن سیرو بوده ... 6 آوریل 2007

اریگو ساچی ... مربی میلان بود ...

یوونتوس 6

میلان 1

ویری2 . زیدان . یوگوویچ2 . اموروسو .

یوونتوسی ها :

پروتزی . فراا. پورینی ( پسوتو ). پولیانو . دیماس . دیلی ویو . تاکیناردی . زیدان ( لومباردو) . یوگوویچ . ویری ( اموروسو ) . بوکسیچ

میلان :

سبا روسی . رایزیگر هلندی . ویرچوود ( یوونتوسی قدیمی ) . بارسی . مالدینی . ساویسویچ . بوبان . مارسل دسایی .

بلومکوئیست ( ربی باجو) . دوگاری . مارکو سیمونه

تصویر

ویری با جا گذاشتن فرانکو بارزی، توپ رو از سباستیانو روسی عبور داد ...

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال

[right]هفته قبل سالروز شش تایی شدن میلان در سن سیرو بوده ... 6 آوریل 2007

اریگو ساچی ... مربی میلان بود ...

یوونتوس 6

میلان 1

ویری2 . زیدان . یوگوویچ2 . اموروسو .

6 آپریل 2007 ؟؟؟ مطمئنی؟

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
6 آپریل 1997

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
اره اشتباه نوشتم .... 6 ارویل 97... ممنون از تذکرت ...

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
یه صحنه یادم میاد مربوط به بازی یوونتوس - میلان ؛ توپ به اینزاگی میرسه ، اینزاگی هم در حالی که پشت به دروازه ایستاده به توپ ضربه میزنه و توپ از لای پاهای بوفون میره تو دروازه. این صحنه رو کسی یادش میاد ؟ مربوط به کدوم بازی میشه ؟! اگه هایلایت هم دارید که دیگه خیلی ممنون میشم ! :1:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

اینزاگی کلا سه گل به یووه زده ... دو تاش رو توی بازی سال 2008 زد که یووه 3.2 برد / منظورت این گل دوم نبود ؟

یه گل هم به یووه زده سال 2003 که یووه 2.1 باخته .. از این گل نتونستم تصویر پیداکنم ..

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
نه ! این نبود ! مربوط به همون سال های 2003 اینا میشه که خیلی زیاد یادم نیست.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
پس احتمالا همون گله فصل 2002.2003 باشه .. هفته 26 .. تصحیح کنم که .. اینزاگی با پیراهن میلان سه گل به یووه زده و.. و یه گل هم وقتی اتالانتا بود زد .. سال 97

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

یه گل هم به یووه زده سال 2003 که یووه 2.1 باخته .. از این گل نتونستم تصویر پیداکنم ..

به کمک همینی که نقل قول کردم پیداش کردم !
آقا محمد جداً مرسی ! :thankyou: این بازی یا در اصل این گل مربوط میشه به اولین خاطراتم با یوونتوس ...
من اول فکر می کردم این گل تو بازی سی ال تو فینال اولد ترافورد زده شده ! :Facepalm: بعد چند سال بعد فهمیدم که ای دل غافل ! اون بازی صفر – صفر شده ! :1:
به هر حال یکی از نقاط تاریک زندگیم پاک شد ! :1:
بازم مرسی

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
خیلی جالب بود .. این گل رو اصلا یادم نبود .. از همه مهمتر پاس زیبای پیرلوست .. که امیدوارم توی یووه هم تکرار بشه ...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
یووه و میلان در فینال حذفی 1989.90 به هم رسیدن ...

بازی رفت در تورین ... صفر . صفر شد ...

بازی برگشت در میلان ... با تک گل ربرتو گالیا( هافبک) به سود یووه تموم شد و اریگو ساچی و شاگردانش طعم تلخ شکست رو از دینو زوف چشیدند ...

بازیکنای میلان از بزرگان اروپا بودن و شکست براشون غیر قابل باور بود ..

تصویر

روی عکس کلیک کنید

میلانی ها :

جیوانی گالی ( دروازه ) . تاسوتی . کاستاکورتا . باره سی . انجلو کولومبو . فلیپو گالی . دونادونی . فرانک ریکارد .مارکو فان باستن .

آلبریگو اوانی . دانیل ماسارو

یوونتوس :

تاکونی( کاپتان) . نیکلا ناپولی . دی اگوستینی . گالیا . پاسکواله برونو . داریو بونتی . النیچف . رویی باروش .کاسیراگی . جیانکارلو ماروکی . اسکیلاچی

گل تاکتیکی ربرتو گالیا

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
يكي از بهترين بردهاي يووه برابر ميلان براي شخص خودم مربوط ميشه به فصل 2001-2002 كه 3 تيم اينتر و رم و يووه از نيم فصل دوم تو كورس قهرماني بودن كه هفته آخر يووه قهرمان ميشه.تو بازي بركشت يووه تو دل ألبي با كل به خودي بازيكن ميلان در دقيقه 74 با حساب 1 بر صفر برد و اميدوار به قهرماني.كسي يادش هست؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21139 ارسال

تصویر

- یکی از به یادماندنی ترین بازی های یوونتوس و میلان به نظرم بازی برگشت فصل پیش کوپا ایتالیاست،
یووه بازی رفت رو توی سن سیرو برد ولی بازی برگشت شرایط خاص خودش رو داشت، میلان زخم خورده اومده بود که جبران کنه، بی مهابا و با تمام زورشون حمله می کردند میلانی ها و یووه مثل همیشه با فکر و با حوصله بود، حتی زمانی که تحت فشار حملات حریف قرار می گرفت.
این بازی از 2 جهت برای من خیلی دوست داشتنی هست؛ یکی گل فوق العاده و کم نظیر ووچینیچ که شلیک مهلکی داشت به سمت دروازه میلان. واقعا سوپر گل بود.
یکی هم بعد از بازی "آنجلو السیو" میاد میگه ...

تصویر

کونته قادر به صحبت نیست !! این بشر اینقدر کنار زمین داد زد و که دیگه بعد از بازی صداش در نیمومد و السیو بجاش میاد توی سالن کنفرانس !

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
-
-یوونتوس 2-1 آث میلان

یکشنبه 9 اکتبر 1983
هفته ی 5 دور رفت سری آ
شهر تورین

داور: لوبلو( R. Lo Bello)

سرمربی یووه:تراپاتونی

گل ها:
-پلاتینی (5) 1-0
-روسی(18) 2-0
-بارسی(79) 2-1 از روی نقطه ی پنالتی

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21139 ارسال
- در مسابقات "برلوسکنی کاپ" فلیپو اینزاگی با 7 گل زده بهترین گلزن این جام به حساب میاد. 3 گل به همراه یووه و 4 گل برای میلان.
دل پیرو با 4 گل زده نفر دوم هست و 6 بازیکن 2 گل ـه در رتبه سوم هستند. ضمن اینکه کلی بازیکن هم با 1 گل زده در رتبه چهارم هستند.
بازیکن هایی که برای یوونتوس در این جام گلزنی کردند :
4 گل : الساندرو دل پیرو.
3 گل : فلیپو اینزاگی.
2 گل : پیرلوئیجی کاسیراگی.
1 گل : میرکو ووچینیچ - دیگو - کریستین پاسکواتو - پاول ندود - روبن الیویرا - مائورو کامورانزی - داوید ترزگه - آنتونیو کونته - کلودیو مارکیزیو - الساندرو ماتری - آرتورو ویدال.

اما مربیان پر افتخار این جام :
کارلو آنجلوتی با 7 قهرمانی : 2 قهرمانی با یوونتوس و 5 قهرمانی با میلان.
فابیو کاپلو با 5 قهرمانی : 1 قهرمانی با یوونتوس و 4 قهرمانی با میلان.
مارچلو لیپی با 4 قهرمانی : هر 4 قهرمانی به همراه یوونتوس !

* ضمن اینکه فلیپو اینزاگی تنها بازیکنی هست که با هر دو تیم هم موفق به گلزنی شده و هم قهرمانی.

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

سری آ فصل 1972 - 1971

هفته ُ چهارم نیم فصل اول

تاریخ : یکشنبه 31 اکتبر 1971

شهر : میلان

مربی :
ویسپالک

میلان 1 - 4 یوونتوس

داور :
فرانچسکون

گلزنان این دیدار : بتِگا (16،28 ) ، کائوزیو (39) ، آناستازی (88 ) - بیگون (58 میلان)

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
^^^^^ to 20_0 من دقیقا یادمه اون بازی رو . اومدم بگم که دیدم تو نوشتی . یادمه من دانشجو بودم اون موقع و بازی ساعت 5 برگزار میشد . یکی از مهمترین درسهام رو نرفتم سر کلاس تا برم بازی رو ببینم . اون سال تو کورس با رم و اینتر بودیم . البته تو اون هفته رقابت بین اینتر و رم بود و ما اگه اشتباه نکنم 6 7 امتیاز پاینتر بودیم و اگه این بازی رو نمیبردیم اختلافمون زیاد میشد. بازی در نیمه اول با حملات پراکنده و گا و بیگاه یووه دنبال میشد ولی در نیمه دوم انقدر شدت حملات زیاد بود که میلان با تمام ستارگانش چاره ای جز دفاع 11 نفره نداشت . واقعا هم خوب دفاع میکردن و راهی واسه گل زنی نزاشته بود تا اینکه حول و حوش دقیقه 80 شوت مهلک بازیکن ما ( الان یادم نیست کی بود ) به ایالا مدافع ارژانتینی میلان برخورد کرد و کمونه کرد و رفت تو گل . همون برد باعث شد ما تو کورس بمونیم و در نهایت در هفته اخر اینتر رو جا بزاریم و قهرمان بشیم . جالبه که این اولین قهرمانی بود که من از یووه به چشم خودم دیدم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21139 ارسال
- من که عاشق این عکس هستم؛ شما چطور ؟! :nish:

[img width=480 height=270]http://www.shiaupload.ir/images/09375777814894567379.jpg[/img]

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
ششم اوریل 97موفق شدیم 6.1 میلان رو شکست بدیم و هنوز هوادارهای یووه در هیجان اون روزها بودند که دوباره تونستیم میلان رو با گلهای زیاد بدرقه کنیم ... و اینبار در مارس 1998 یوونتوس 4.1میلان رو شکست داد...الکس یه پنالتی زد و یه ضربه ایستگاهی (گلهای 68 و 69 دل پیرو)

http://www.dailymoti...998-fabio_sport

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی