پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسابقات یوونتوس - آ.ث میلان

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
45 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال
سلام دوستان من در این تاپیک درباره مسابقات یوونتوس و میلان صحبت میکنیم ، خاطرات ، آمار و ارقام و حواشی این دیدار ها . با تشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال
سلام دوستان من 12 آپریل 2008 هفته سی و سوم سری آ یوونتوس 3 - 2 میلان گل های یوونتوس : الکس . حسن صالی آمیجیچ ( 2 گل ) ----------------------------------------------------------------- هیچ وقت این بازی رو فراموش نمیکنم ، تا آخر عمرم در ذهنم هک شد ! داشتم روانی میشدم ، 90 دقیقه مثل رانیری ایستاده بازی رو تماشا کردم ، داد میزدم ، عصبی میشدم ، اما خوشحال نمیشدم ! حتی بعد از گل های یوونتوس !!! هی با خودم زمزمه میکردم و میگفتم : الکس بزن ، حسن بزن ، کامو بزن ، مومو بزن و .... به قدری فشار عصبی روم بود که احساس میکردم تارهای مغزم دارن از هم جدا میشن !!! افتخار میکنم به تمامی بازیکنانی که بازی کردند . این بازی هم رفت و جز تاریخ شد ، یک برد شیرین ! با تشکر
  • tecra از این پست تشکر کرده است

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
یکی از زیباترین بازیهای یووه و میلان اون بازیی بود که یووه تو سن سیرو 1-0 و با گل دیوید ترزگه و پاس گل زیباتر کاپیتان که به حالت برگردون زد بازیو برد. تازه کاپیتان تو اون بازی یه بار هم توپ رو به تیر کوبید.
  • tecra از این پست تشکر کرده است

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
بدرتین بازی هم اون بازی بود که یوونتوس باخت که ویرا یکی از اون گلها رو جبران کرد من یکی داغوووووون شدم کیمنته بیچارمون کرد با اون دروازبانیش :D

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
آره یادمه بازم تو سن سیرو اما اینبار 3-1 باختیم که دروازبانی کیمنتی در حد کابوس بود .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

بدرتین بازی هم اون بازی بود که یوونتوس باخت که ویرا یکی از اون گلها رو جبران کرد

من یکی داغوووووون شدم

کیمنته بیچارمون کرد با اون دروازبانیش :D

ویرا گل نزد!
گل رو ترزگه روی پاس قشنگ ویرا زد.
اما در کل بازی خیلی ضعیفی بود.توی اون بازی هم الکس به خاطر تفکرات کاپلو مجبور به نیمکت نشینی بود و فقط چند دقیقه آخر وارد زمین شد و حتی نزدیک بود اواخر بازی روی پاس زامبروتا گل هم بزنه!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
دقیقا یادمه که اتفاقا بوفون کل اون فصل رو از دست داد به خاطر اینکه تو جام برلوسکونی در برخورد با یکی از بازیکنان میلان کتفش شکست . نیم فصل اول ، کیمنتی اینقدر سوتی داد که میلانی ها عذاب وجدان گرفتن و آبیاتی رو بهمون قرض دادن . هیچ وقت یادم نمیره اون بازیو !!! پیرلو 1 شوت نه چندان محکم از پشت محوطه جریمه زد که توپ خورد به پایه کیمنتی و رفت تو گل. اما کابوس ترین بازی با میلان پنالتی های فینال 2003 بود که اتفاقا یادمه ،اونجا هم ترزگه پنالتی برای ما خراب کرد . کلا ترزگه نباید تو فینال پنالتی بزنه !!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

دقیقا یادمه که اتفاقا بوفون کل اون فصل رو از دست داد به خاطر اینکه

تو جام برلوسکونی در برخورد با یکی از بازیکنان میلان کتفش شکست .

نیم فصل اول ، کیمنتی اینقدر سوتی داد

که میلانی ها عذاب وجدان گرفتن و آبیاتی رو بهمون قرض دادن .

هیچ وقت یادم نمیره اون بازیو !!!

پیرلو 1 شوت نه چندان محکم از پشت محوطه جریمه زد که توپ خورد به پایه کیمنتی و رفت تو گل.

اما کابوس ترین بازی با میلان پنالتی های فینال 2003 بود

که اتفاقا یادمه ،اونجا هم ترزگه پنالتی برای ما خراب کرد .

کلا ترزگه نباید تو فینال پنالتی بزنه !!!

بوفون در اثر برخورد با کاکا مصدوم شد.
اون گلی هم که میگی یه ضربه آزاد از فاصله تقریبا ۳۰ متری بود که کیمنتی سعی کرد گوشه دروازه توپ رو با دو دست بگیره اما توپ خورد به دست هاش و چسبید به تور بالای دروازه!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال
بازي امسال يوونتوس براي من يكي از خاطرات ماندگار خواهد شد ! 4 گل زديم و برديم اما اين 4 گل براي من هيج ارزشي در قبال اخراج و حقارت زامبروتا نداشت ! بعد از سقوط يووه ، آرزوي خواري و خفت خائنين رو داشتم و كم كم يكي يكي دارن به خاك سياه ميشينند ! كاناوارو ،‌ امرسون ، زامبروتا و ويرا ! بقيه هم منتظر باشن !

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
همين بازي امسال كه 4-2 شد از بهترين بازي هاي چند سال اخير يووه و ميلان بوده. هنوز هم دارم حسرت توپي رو ميخورم كه الكس زد به تيرك . درخشش دي چليه هم فوق العاده بود . دوتا اخطار به زامبروتا داد و توي چند صحنه با توپ گيريش تحقيرش كرد و پرتش كرد بيرون. يه پاس گل عالي هم داد . ولي اين بازي هاي جام برلوسكوني هر سال اعصابمو ميريزه به هم . دليلش رو هم خودتون بهتر ميدونيد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال
میلان 0 - 1 یوونتوس
گل : تره زگه

تصویر

یکی از خاطره انگیز ترین بازی های یووه با میلان همین بازی بود که 1 - 0 بردیم با گل تره زگه.
اون فصل کاپلو انواع و اقسام لجبازی ها رو با الکس کرد، با اینکه الکس واقعا موثر بود ...

روی این گل الکس با برگردون پاس داد و تره زگه هم با یک ضربه سر قشنگ دروازه دیدا رو باز کرد.
یووه با این برد قهرمانیش مسجل شد.

برگردون الکس واقعا زیبا بود، توی این گل یک چشمه از هماهنگی بالای الکس و تره زگه رو دیدیم.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
واقعا بازی اون روز کاملا در ذهنمه اون بازی مشخص میکرد چه تیمی قهرمان سری آمیشه در اون فصل

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
بهترین و بدترین بازی هایی که یووه جلوی میلان انجام داده چند چند شده؟؟؟

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

بهترین و بدترین بازی هایی که یووه جلوی میلان انجام داده چند چند شده؟؟؟

بهترین برد یوونتوس فکر کنم 6 تاییشون کردیم

و بدترین هم 5 تایی شدیم

البته نمیدونم قطعی

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بازی معروف 6-1 در سال 1997 : http://64.15.120.233...h?v=dr8GF6Q44X4

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
الان داشتم خلاصه همین بازی رو میدیدم خدایی یووه با زیدان چی کار کرد، تو این بازی زیزو هر کاری خواست کرد ،میلان در مقابل اون همه هوادار و دارا بودن روسی رکوردار گل نخوردن تو سری آ و داشتن فرانکو بارسی تو خط دفاعی و حضور یه تکنسین بزرگ به نام اریگو ساکی چگونه در مقابل لیپی و شاگردانش زانو زد واقعا غرور برانگیز بود این بازی .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال

یوونتوس 1-0 میلان
گل : میشل پلاتینی
سری آ، فصل 1986 - 1985،
بازی برگشت، تورین؛
بازی رفت 0-0 شده بود؛

[img width=480 height=323]http://cache1.asset-cache.net/xc/79647887.jpg?v=1&c=IWSAsset&k=2&d=77BFBA49EF8789215AB089EE596C6588BE15522496BA5AF62F5D250A4259AA16533ADFE136BBD556[/img]

این کلیپ رو ببینید، سناتور آنیلی در ورزشگاه هستند؛
ادواردو هم که مدیر تیم بود در کنار جیووانی تراپاتونی روی نیمکت نشسته؛
DOWNLOAD

یوونتوس این فصل قهرمان سری آ شد و پلاتینی با 12 گل زده بهترین گلزن یووه بود؛

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
توی این بازی بیاد ماندنی بسیاری از بازیکنایی که توی دهه 60 اسم بردیم ، بازی میکردند :

تصویر8 تصویر2

بازی میلان و یوونتوس

فصل 1926.27
مربی یووه : جوزف ویولا

بازیکنان :
کومبی . روستتا . الماندی . اورستو باراله . ماریو منچتتی . کالو بیگاتتو . فدریکو مونراتتی . وژاک . پاستوره . فرانس هایزر . جزپا توریانی

گلها :
هایزر ( 15.29 . 60 ) – مونراتتی ( 52) – پاستوره (.7054.75 ) - وزاک ( 88)

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

تصویر

الان دارم فینال غم انگیز 2003 رو دانلود میکنم !

خیلی تلخ بود این بازی !

تنها فرصت به دست اومده سوپر لویجی بوفون برای بدست آوردن تنها جامی که تا الان نگرفته !

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
درسال 1901 یووه و میلان اولین بازی رسمی خودشون رو انجام دادن ... این بازی توی تورین بوده ...
یووه 3.2 بازی را واگذار میکنه ...
Donna Domenico و Malvano Umberto
دو گل یووه رو به ثمر میرسونن ...

[center]دومنیکو دونا

تصویر

اومبرتو مالوانو

تصویر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی