پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بازیکنان دهه 80

* - - - - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
112 پاسخ برای این موضوع

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
من اطلاعاتم در مورد دهه ی 80 یوونتوس به چند کلیپ و مطالب فروم ختم میشه ، ولی حس می کنم ، فاجعه ی هیسل و مرگ کاپیتان ، مهم ترین و پر اهمیت ترین ها بودن ، یووه تو تالار افتخاراتش قهرمانی های زیادی داشته و همین جام جهانی 2006 هم بازیکنای زیادی حاضر تو تیم ملی ایتالیا داشته ، مرگ فردی که خاطرات باشگاه رو رقم زده خیلی دردناکه ! مثله مرگ جیوانی کبیر . من فوت فوت ناگهانی کاپیتان شیره آ افسانه ای رو انتخاب کردم !

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
منم مثل امید اطلاعاتم در این مورد فقط به یه سری کلیپ و خبر اینا محدود می شه ولی اگه بخوایم از دید بین المللی و تاثیر گذاری ببینیم ، فاجعه هیسل خیلی تاثیرگذار بوده و حتی گریبانگیر تیمای انگلیسی هم شد حتی هنوزم که هنوزه راجع بهش صحبت می شه چه تو تاریخ فوتبال ایتالیا چه انگلیس و حتی قهرمانی اون سال یووه رو هم خیلی تحت تاثیر قرار داد و زیر سایه اون بود بعد از اون هم به 3 بار توپ طلای پلاتینی می تونم اشاره بکنم که به نظرم این اتفاق کم اهمیتی نیست ، چون تو دنیای فوتبال این جوایز و آمارها بیشتر به چشم میان و عظمت رو نشون می دن ، چندین سال بعد براساس آمارها مردم قضاوت می کنن که مثلا فلان سال فلان تیم قهرمان شد و کی توپ طلا رو برد به جزئیات دیگه کاری ندارن

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
فاجعه هیسل هم میتونه اتفاق مهمی باشه . ولی درست بعد از پایان 90 دقیقه بازی اون فاجعه فراموش شد و همه داشتند تو زمین جشن قهرمانی میگرفتند . قهرمانی در اروپا برنامه ای دراز مدت بود که او لحظه به واقعیت نزدیک شد . هیچ چیز دیگه نمیتونست اهداف باشگاه رو زیر سوال ببره حتی فاجعه بروکسل .

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
نه تنها یوونتوس ، نه تنها فوتیال ، نه تنها ورزش ، بلکه مهم ترین اتفاق دهه 80 در کل جهان " میشل پلاتینی فوق کبیر "بود ! بحث در مورد 3 تا توپ طلای عمو میشل نیست ، پلاتینی تو اون 5 سال با فوتبال کاری کرد که محمد برای خدا نکرد که اگه میکرد الان 90% مسلمونها روزه خوار نبودن ! در مورد پلاتینی بحث زیاده ، عشقی که بهش دارم وصف ناپذیره ! در عین شایستگی ، به تمام افتخارات رسید و بازم لیاقت اینو داشت که بیش از این ها بدست بیاره ! یوونتوس رو جهانی کرد ! شاخ غول لیورپول رو شکست و قهرمان اروپا شد ! با فرانسه هم اروپا رو فتح کرد به عنوان یه هافبک ( تاکید میکنم هافبک ) 3 دوره پشت سر هم بهترین گلزن سری آ شد کسی جز یه نابغه میتونه این همه ویژگی داشته باشه ؟ یه بازیساز ، تمام کتتده ، سرعتی ، تکنیکی ، کاپیتان ، شماره 10 واقعی برای تیم ملی و یوونتوس بود

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
من فکر میکنم کشته شدن 39 نفر طرفدار بیگناه که برای دیدن بازی تیم محبوبشون به ورزشگاه رفتن اونقدر اتفاق کوچیک وکم اهمیتی نیست که بعد از افتخارات فوتبالی قرار بگیره. هر چقدر هم توی دهه 80 افتخار و قهرمانی بدست اومده باشه اما بازهم نمیتونه 39 هواداری رو که توی استادیوم کشته شدن زنده کنه، نمیشه به خاطر تعصبات تیمی و ورزشی به این راحتی از این فاجعه چشم پوشی کرد، به عقیده من این حادثه مهمترین حادثه اون دهه هست که تا چندین سال بعد هم اثراتش توی فوتبال اروپا ملموس و مشهود بود.

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
از نظر من قهرمانی با 6 بازیکن یوونتوسی در جام جهانی مهم ترین اتفاق اون دوران بود . اگر بخواهیم کلمه " مهم " را در این نظرسنجی مترادف با " اثر گذار " ببینیم ،از نظر من فاجعه هیسل تلخ ترین اتفاق رخ داده در این دوره بود ولی نه مهم ترین اتفاق. ذات قهرمانی یووه در اروپا برای باشگاه و آینده باشگاه و مسیر باشگاه از اهمیت بالاتری برخوردار بود تا اون حادثه تلخ . تاثیر پس لرزه های اون حادثه بر باشگاه انگلیسی به مراتب بیشتر بود تا ما . اینکه پلاتینی در ان دوره توانست 3 بار پی در پی برنده توپ طلای اروپا بشه هم شخص پلاتینی را جاودانه کرد و هم شمایل یکی از بزرگ ترین اسطوره های تاریخ یووه را ساخت . یکی از اون دست بازیکنانی که یک باشگاه پر افتخار و بزرگ هم در تاریخش چند تایی بیشتر از اونها نداره . مرگ شیره آ هم حادثه فراموش نشدنی و غمناکی بود ....... اما باز هم از دید من داشتن 6 ملی پوش مهم در تیمی که به معنای واقعی کلمه با جان کندن عجیبی قهرمان اروپا شد ، یک گام بزرگ در ساختن "هویت" یووه بود . اون قهرمانی محبوبیت تیم در خود ایتالیا را برای همیشه به مقدار قابل توجهی بالا برد و تکیه گاه اجتماعی تزلزل ناپذیر بزرگی برای یووه ساخت . همیشه مهم ترین طرفداران یک تیم طرفداران درون کشوری اون مجموعه هستند . طرفداران بین المللی در طی دوران رنگ عوض میکنند و با اوج و فرودهای یک باشگاه از اونجا به تیم دیگری کوچ میکنند و...اما بحث طرفداری درون مرزی بحث جداگانه ایست . یکی از مهم ترین اتفاقاتی که باعث شد یووه پر طرفدار ترین تیم در ایتالیا باشه همون قهرمانی بود...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال

قطعا قهرمانی 85 (اگه منظورتون اتفاقاتی که مربوط به یووه میشه) . اما انگار دوستان رای زیادی به پلاتینی دادند . اما پلاتینی گرفتن توپ طلای 1984 خود را مدیون بازیهای درخشان ملی در جام ملتهای اروپا بود که با 9 گل آقای گل شد و قهرمان اروپا شدند . هر چند که همه جوره طرفدار میشل هستم و پلاتینی رو به عنوان بهترین بازیکن تاریخ فوتبال میدونم ولی از نظر اهداف باشگاه قهرمانی در سال 85 بهترین اتفاق دهه 80 بود .

- اولین قهرمانی یووه در CL اونم در برابر لیورپولی که شکست دادنش سخت و دور از ذهن بود از دید فوتبالی های اون زمان، مسئله کوچیکی نیست که بشه به راحتی از کنارش گذشت. منم با نادر موافق هستم که "بهترین" اتفاق این دهه همین قهرمانی هست، اما "مهم ترین" رو شک ندارم !

فاجعه هیسل هم میتونه اتفاق مهمی باشه . ولی درست بعد از پایان 90 دقیقه بازی اون فاجعه فراموش شد و همه داشتند تو زمین جشن قهرمانی میگرفتند . قهرمانی در اروپا برنامه ای دراز مدت بود که او لحظه به واقعیت نزدیک شد . هیچ چیز دیگه نمیتونست اهداف باشگاه رو زیر سوال ببره حتی فاجعه بروکسل .

- فکر می کنم اشتباه می کنی نادر، هیسل و کشته شدن 39 نفر، هنوزم فراموش نشده !

نه تنها یوونتوس ، نه تنها فوتیال ، نه تنها ورزش ، بلکه مهم ترین اتفاق دهه 80 در کل جهان " میشل پلاتینی فوق کبیر "بود !
بحث در مورد 3 تا توپ طلای عمو میشل نیست ، پلاتینی تو اون 5 سال با فوتبال کاری کرد که محمد برای خدا نکرد که اگه میکرد الان 90% مسلمونها روزه خوار نبودن !
در مورد پلاتینی بحث زیاده ، عشقی که بهش دارم وصف ناپذیره ! در عین شایستگی ، به تمام افتخارات رسید و بازم لیاقت اینو داشت که بیش از این ها بدست بیاره !
یوونتوس رو جهانی کرد !

شاخ غول لیورپول رو شکست و قهرمان اروپا شد !
با فرانسه هم اروپا رو فتح کرد
به عنوان یه هافبک ( تاکید میکنم هافبک ) 3 دوره پشت سر هم بهترین گلزن سری آ شد
کسی جز یه نابغه میتونه این همه ویژگی داشته باشه ؟
یه بازیساز ، تمام کتتده ، سرعتی ، تکنیکی ، کاپیتان ، شماره 10 واقعی برای تیم ملی و یوونتوس بود

- پلاتینی یک افسانه ست، تو منطق من نمی گنجه که یک "هافبک مهاجم" گلزن اول تیمش باشه، بهترین بازیکن جهان باشه برای "3 سال پشت سرهم"، پلاتینی واقعا بی نظیر بود. گل های زیبا و فوق العاده ای که به ثمر رسونده، هنوزم بعد از نزدیک به 2 دهه، جذابیت دارند و آدم رو به وجد میارند.

از نظر من قهرمانی با 6 بازیکن یوونتوسی در جام جهانی مهم ترین اتفاق اون دوران بود .

اگر بخواهیم کلمه " مهم " را در این نظرسنجی مترادف با " اثر گذار " ببینیم ،از نظر من فاجعه هیسل تلخ ترین اتفاق رخ داده در این دوره بود ولی نه مهم ترین اتفاق.
ذات قهرمانی یووه در اروپا برای باشگاه و آینده باشگاه و مسیر باشگاه از اهمیت بالاتری برخوردار بود تا اون حادثه تلخ . تاثیر پس لرزه های اون حادثه بر باشگاه انگلیسی به مراتب بیشتر بود تا ما .
اینکه پلاتینی در ان دوره توانست 3 بار پی در پی برنده توپ طلای اروپا بشه هم شخص پلاتینی را جاودانه کرد و هم شمایل یکی از بزرگ ترین اسطوره های تاریخ یووه را ساخت . یکی از اون دست بازیکنانی که یک باشگاه پر افتخار و بزرگ هم در تاریخش چند تایی بیشتر از اونها نداره .
مرگ شیره آ هم حادثه فراموش نشدنی و غمناکی بود .......
اما باز هم از دید من داشتن 6 ملی پوش مهم در تیمی که به معنای واقعی کلمه با جان کندن عجیبی قهرمان اروپا شد ، یک گام بزرگ در ساختن "هویت" یووه بود . اون قهرمانی محبوبیت تیم در خود ایتالیا را برای همیشه به مقدار قابل توجهی بالا برد و تکیه گاه اجتماعی تزلزل ناپذیر بزرگی برای یووه ساخت . همیشه مهم ترین طرفداران یک تیم طرفداران درون کشوری اون مجموعه هستند . طرفداران بین المللی در طی دوران رنگ عوض میکنند و با اوج و فرودهای یک باشگاه از اونجا به تیم دیگری کوچ میکنند و...اما بحث طرفداری درون مرزی بحث جداگانه ایست .
یکی از مهم ترین اتفاقاتی که باعث شد یووه پر طرفدار ترین تیم در ایتالیا باشه همون قهرمانی بود...

- پس چرا به این گزینه رای ندادی ؟! :1:
منم موافقم که داشتن 6 بازیکن در ترکیب اصلی تیم ملی ایتالیا، تیمی که به شکل فراموش نشدنی قهرمان جهان شد نکته مهمی هست و ارزش یووه رو هم نشون میده،
حرفات تامل برانگیز بودند بهار ...

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
بهمن جان وقتی نگاهی به تاریخ یووه بندازی 2 عنوان جام قهرمانی اروپا حک شده . مطمئن باش کشته شدگان هیسل بروکسل در کنار این جام نقاشی نشده . پس بردن جام اروپا برای یووه خیلی مهم تر بود . در ضمن وقتی سران باشگاه خیالشون از قهرمانی یووه راحت شد تازه شروع کردند به بحث اون فاجعه . همانطور که خودت میدونی من وقتی وارد دفتر باشگاه شدم همه چیز دیدم غیر از حتی یه پوستری از کشته شدگان اون روز . اون فاجعه در اخبار اون موقع خیلی مهم بود . انقدر که بتیمهای انگلیسی محروم شدند. ولی مطمئن باش مهم ترین اتفاق برای باشگاه در دهه 80 بردن جام قهرمانی اروپا و بین قاره ای بود .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال

بهمن جان وقتی نگاهی به تاریخ یووه بندازی 2 عنوان جام قهرمانی اروپا حک شده . مطمئن باش کشته شدگان هیسل بروکسل در کنار این جام نقاشی نشده . پس بردن جام اروپا برای یووه خیلی مهم تر بود .
در ضمن وقتی سران باشگاه خیالشون از قهرمانی یووه راحت شد تازه شروع کردند به بحث اون فاجعه .
همانطور که خودت میدونی من وقتی وارد دفتر باشگاه شدم همه چیز دیدم غیر از حتی یه پوستری از کشته شدگان اون روز . اون فاجعه در اخبار اون موقع خیلی مهم بود . انقدر که بتیمهای انگلیسی محروم شدند. ولی مطمئن باش مهم ترین اتفاق برای باشگاه در دهه 80 بردن جام قهرمانی اروپا و بین قاره ای بود .

بله، ولی کجای دنیا میان توی موزه افتخارات، عکس های تلخ و عمناک بزارن ؟! کی توی دنیا از یادآوری خاطرات تلخ خوشش میاد ؟
منم احتمالا رای به همین قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا میدم، چون قبول دارم که مهم ترین اتفاق این دهه ست ولی نمی تونم قبول کنم که فاحعه هیسل فراموش شده ست.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
وقتی به تیتر سوال نگاه میکنی " مهم ترین اتفاق دهه 80 ؟ " اولین چیز فاجعه هیسل هست شاید از خیلی ها بپرسی اولین چیز هایی که با شنیدن دهه 80 به یاد میاره چی میتونه باشه ، شک نکنید که اول از همه به اون فاجعه اشاره خواهند کرد ! البته این برای کسانی صادقه که اون زمان رو بخاطر داشته باشند !! شاید برای قشر یوونتوسی گرفتن اولین قهرمانی لیگ قهرمانان باشگاه ها و گرفتن جام جهانی فوتبال و 3 توپ طلا خیلی مهم باشه ولی اگر از دید تاریخی به قضیه نگاه بشه مطمئنن هیچکدوم به مهمی فاجعه هیسل نیست که حتی تا الان هم در ذهن همه ماندگار شده ! اولویت بعدی من برای این نظرسنجی قهرمانی لیگ باشگاه های اروپاست که شروعی شد برای پر آوازه شدن نام یوو در سطح جهان و اروپا و از اون به بعد یوو بازیکنان بین الملیلی خیلی زیادی رو بع خدمت گرفت و باعث این یوو فعلی شد ! گذینه بعدی قهرمانی جهان توسط تیم ملی ایتالیاست که بخش زیادی ازاسکلت اصلی اون رو یوونتوسی ها تشکیل میدادند از جمله روسی کلا اسم هایی مثل دینو زوف ، کابرینی ، جنتیله ، شیره آ تاردلی و روسی که همه یجورایی ستاره های تیم ملی ایتالیا محسوب میشدند و همه هم در ترکیب اولیه و ثابت بازی فینال حضور داشتند و 2 گل از 3 گل بازی فینال رو هم میزنند ! گرفتن 3 توپ طلا هم یکی از اتفاقات خوب برای یوونتوسی ها بود که اونم کاری کرد نام و آوازه یوو بیشتر از همیشه بشه و در آخر مرگ شیره آ در سن 36 سالگی بر اثر اون حادثه تلخ رانندگی که بنظر من کوچکترین حادثه بین تمام این گذینه ها محسوب میشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال
من بالاخره رای دادم !
به گزینه 2، قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا با شکست دادن لیورپول رای دادم.

اعتقاد دارم این قهرمانی، فقط یک قهرمانی ساده نبود، یووه با روجیه ای ضعیف بازی میکرد، حادثه تلخی رخ داده بود و یوفا هم حاضر نشد که بازی رو به تعویق بندازه.
لیورپول اون زمان هم تیم بزرگ و قدرتمندی بود و قطعا حساب بیشتری روش باز می کردند.
قهرمانی یووه اونم با شکست دادن لیورپول، کنار زدن اسم این تیم بود، و حالا یووه هم خودش رو به دنیا نشون داد با تمام مشکلاتی که داشت و این اولین قهرمانی یووه در لیگ قهرمانان اروپا بود.

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال

بله، ولی کجای دنیا میان توی موزه افتخارات، عکس های تلخ و عمناک بزارن ؟! کی توی دنیا از یادآوری خاطرات تلخ خوشش میاد ؟
منم احتمالا رای به همین قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا میدم، چون قبول دارم که مهم ترین اتفاق این دهه ست ولی نمی تونم قبول کنم که فاحعه هیسل فراموش شده ست.

فاجعه هیسل قطعا فراموش نشده و نخواهد شد . از نظر شخصی رای میدم به سه دوره طلایی پلاتینی ولی از نظر باشگاه قهرمانی اروپا مهم تره بود. خوب نظرها قابل احترامه . ولی یه چیزی رو بدونین سران باشگاه برای رسیدن به اهداف خود سر وارث خودشون رو زیر آب کردند . اون تعداد کشته شده برای رسیدن به هدف خود واقعا مهم نبود .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال

[img width=480 height=316]http://www.juventus.com/resources/images/gallery/big/dd46f320-6f07-4018-994f-cd479dcbb43a.jpg[/img]

روسی - بونیک - پلاتینی

3 بازیکنی که در دهه 80 آتش بازی می کردن !

پ.ن : بونیک بی تربیت :1:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
قهرمانی در لیگ قهرمانان میتونه مهمترین خبر دهه 80 باشه ... با عنایت به اینکه این قهرمانی یووه رو در رده غولهای بزرگ اروپا قرار داد و از یووه یه تیم کامل و پر افتخار ساخت ... میتونه مهمترین خبر دهه 80 باشه ..یووه تا اون زمان افتخارات بین المللی خوبی داشت ولی قهرمانی در لیگ قهرمانان یووه رو در زمره منحصر بفرد ترین تیمهای اروپایی قرار داد و شخصیت ویزه ای به یووه داد ...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

Pietro Paolo AntonioVirdis
پیترو پائولو آنتونیو ویردیس

تصویر

از گلزنان متبحر و پر افتخار یوونتوس و همچنین لیگ ایتالیاست که 4 فصل یوونتوسی بوده و این مهاجم توانا در دو مقطع در یووه توپ زد که در هر دو مقطع با یوونتوس قهرمانی در سری آ را تجربه کرد .ویردیس جمعا 110 بار با پیراهن یوونتوس به بازی گرفته شد که در این بازیها 29 گل هم برای تیم راه راه پوش شهر تورین ثبت کرد .

مقامها

یوونتوس

قهرمان لیگ در فصول 77.78 و 81.82

میلان

لیگ ایتالیا 1987.1988
سوپر کاپ ایتالیا 1988
لیگ قهرمانان اروپا 1988.1989
باپیروزی 4-0 در برابر استوابخارست رومانی .

افتخارات فردی

این مهاجم ، در فصل 1986.1987و زمانی که در میلان توپ میزد، بهترین بازیکن لیگ ایتالیا لقب گرفت .

خواندنی ها

1- در فصل 82.83 علیه یوونتوس و با پیراهن اودینس بازی کرد که تیمش با 4 گل مغلوب یوونتوس شد .

پلاتینی ( 2 بار) . بونیک . تاردلی گلهای بووه را زدند .

2- پیترو در فصل 86.87 و در تاریخ 22/02/1987 در داربی میلان – یوونتوس در حالی که الدو سره نا در دقیقه 55 گل یوونتوس را به ثمر رسانده بود موفق شد تک گل میلان را درون دروازه استفانو تاکونی قرار دهد تا تیمش در مقابل یوونتوس ، به تساوی 1-1دست پیدا کند .

3- در فصل 89.90 و با پیراهن لچه، علیه یوونتوس بازی کرد ویووه 3-2 این بازی را با پیروزی به پایان برد.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
لوچیانو فاوه رو
Luciano Favero

تصویر

پست _ مدافع مدت حضور دریوونتوس _ 5 فصل

لوچیانو فاوه رو در سال 1984 و درسن 27 سالگی ار تیم اولینو جداشد و به یوونتوس پیوست .

این بازیکن بعد از 5 فصل یوونتوس را به مقصد ورونا ترک کرد.

افتخارات باشگاهی :

فاتح سری آ در فصل 1985.86

لیگ قهرمانان 1984.85

سوپر کاپ اروپا 1984

جام بین قاره ای 1985

تصویر

توی فینال لیگ قهرمانان 1985 بطور ثابت و با شماره پیراهن 2 در کنار تاکونی . کابرینی . بونینی . بریو . شیره ا . بریاسچی . تاردلی . روسی . پلاتینی در ترکیب یوونتوس بازی کرد

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
متاسفانه تیم توی این چند سال اینقدر ضعیف شده که قهرمانی توی اروپا واسه هوادارا شده بزرگترین اتفاق :Facepalm: من هم دوست دارم دوباره قهرمانی تیمو توی اروپا ببینم اما این قهرمانی ها میاد و میره هیچ کس هم سالگردش رو جشن نمیگیره و یا کسب 3بار توپ طلای میشل که ممکن کسای دیگه ای بیان واونو تکرارش کنن اما فاجعه هیسل اینقدر بزرگ هست که باشگاه هر ساله یاد اون هوادارا رو زنده نگه میداره yes1

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال
دوست من که اسمت رو نمی دونم :nish: قهرمانی یووه در اروپا از این جهت مهم هست که برای اولین بار رخ می داد اونم با شکست دادن لیورپول قدرتمند و با شکوه اون سالها؛ 3 بار توپ طلای پلاتینی هم من باب اینکه یک رکورد به حساب میاد مهم شمرده میشه، ولی قبول دارم حرفت رو که فاجعه هیسل چیزی هست که نمیشه ازش گذشت و همیشه در یاد و خاطره می مونه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال
هر موقع این عکس رو می بینم می ترسم ! واقعا چطوری این همه ستاره دور هم جمع شده بودند و فوتبال روونی رو ارائه می کردند ؟!
چیزی که فقط از مربی مثل تراپاتونی بر میاد !

تصویر

جمال دلپیرو

جمال دلپیرو

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 77 ارسال
واقعا همه بازیکنانی که در یوونتوس بودن یک اسطوره بی معنا بودن

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی