پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-پارما(هفته سی یکم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
120 پاسخ برای این موضوع

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
بابت امتیاز خیلی ممنون کار خاصی نکردم . از بچه ها تشکر می کنم که باهام همکاری کردن و سعی کردن پست کمتری بدن. سعی میکنم تمام بازی هایی که موفق به دیدنشون نمی شم رو بیام و گزارش بازیرو به بچه ها بگم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من بازی رو دیدم اصلا بازی سختی نبود برای یوونتوس و فکر نمی کنم توی نود دقیقه اونها یک دفعه هم موقعیت ایجاد کرده باشند خط دفاعی خیلی خوب بود هر چند فشار زیادی روشون نبود فقط مولینارو کمی ناهماهنگ بود نوچرینو شاید در کل بازی 8 بار توپ به پاش خورده باشه در کل راضی کننده بود و حریف هم خطری نبود اما یوونتوس هم نرمال بازی کرد

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
زمانی که سیسوکو و زانتی و ندود داخل زمین نیستن و کامو هم به عنوان هافبک وسط بازی میکنه الکس خیلییی تنها میشه توی خط حمله! توی این بازی خیلی خوب و با انرژی عقب میومد و توپ میگرفت و با سرعت به سمت دروازه خریف حرکت میکردواما بعد از دریبل ۲-۳ نفر کسی نبود که توپ رو بهش بسپاره و وارد محوطه بشه! هیچ کدوم از سه گل یووه هم روی حرکات تاکتیکی به ثمر نرسید و میشد این رو حدس هم زد چون خط هافبک توی این بازی ضعیف بود و قدرت بازی سازی نداشت

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
جای یاکویینتا و سیسوکو در این بازی خالی بودند ولی بازهم برد شیرینی برد و امیدوار برای دوم شدن.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
میشه گفت گل سوم رو یه جورایی تیاگو زده...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بوفون 6، گریگرا 6، کیه لینی 6، استانداردو 6، مولینارو 5/6، صالی امیجیچ 7، کامورانزی 5/6، نوچرینو 5/6، پالادینو 5/7، ترزگه 5/6، دل پیرو 5/6

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
تبريك ميگم نتيجه خوبي بود

گل ترزگه 100 درصد آفسايد بود
ضمن اينكه گل رو نزد بلكه توپ به بدنش خورد و رفت توي دروازه
اونايي كه فكركردن آفسايد نبوده احتمالا ً توي محاسباتشون دروازبان رو حساب نكردن
اگه جاي دروازبان پارما و بازيكني كه روي خط دروازه قرار گرفته بود رو عوض كنيم عمل آفسايد كاملا ً اجرا شده
من نيمه دوم رو ديدم
چيز خاصي نداشت فقط يه خورده پالادينو شاداب و باانگيزه نشون مي داد
البته يه خورده زيادي با توپ ور مي رفت ولي چند بار حركات تكنيكي خوبي انجام داد
گل خيلي خوبي هم زد
يه چيز ديگه هم كه به چشم ميومد پوشش هاي خوب استنداردو و دفع خوب كيليني بود
پستي كه كامورانزي بازي مي كرد هم يه خورده عجيب بود

[img width=480 height=305]http://i29.tinypic.com/wu5tvb.jpg[/img]

همونطوركه مي دونين قانون آفسايد ميگه زمانيكه بازيكن شما بين يك و بقيه بازيكنان حريف قرار مي گيره عمل آفسايد انجام شده
يه هر حال نوش جونمون
خدا رو شكر كه ترزگه گل زد

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
1-به نظر من به هیچ وج افساید نیست 2-ترزگه با بغل پا دروازه خالی را گل گرد

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
چطوري ميگي آفسايد نيست ؟ ميشه دليل بياري ؟ جاي اوني كه روي خط دروازست دروازبان رو بزار البته فرقي نمي كنه ها ولي چون عادت كرديم آفسايدها رو اينطوري ببينيم (با دروازبان) فكر مي كني آفسايد نيست

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

تصویر

ترزگه در مصاحبه با شبکه SKY گفته :
گل من آفساید بود!بسیار واضح هم بود!!
در ادامه و در مورد بازی های باقی مانده این فصل هم گفته : ما روز به روز به اهدافمون نزدیک میشیم و فقط به کمی شانس در مقابل آتالانتا احتیاج دارم چون اون بازی بازی سختی خواهد بود
در مورد وضعیت در جدول گلزنان هم گفته : امیدوارم بتونم باز هم گل بزنم و به بوریلو برسم.بوریلو این فصل عالی کار کرده اما من تلاش میکنم تا بهترین گلزن لیگ بشم
و در آخر هم به اظهار نظر در مورد آمائوری پرداخته و گفته : این بازیکن تمام مشخصات برای تبدیل شدن به یک ستاره در یووه رو داره

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من در ادامه صحبت مانی بگم که کاملا آفساید بود ! دلیل نداره نفر آخر دروازه بان باشه که ! قانون میگه یه بازیکن حالا میخواد گلر باشه یا هافبک . در کل نوش جونمون ...

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
اقا من رو حساب گردن کلفتی میگم افساید نبود حرفی هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
نه داداش :-X من آش خور نمیتونم شلوارم رو بالا بکشم چه برسه با تو درگیر بشم ;D

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
ولي حال كردين چقدر دقيق نتيجه و گلزني ديويد را پيش بيني كردم گل پالا خيلي قشنگ بود

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
وااای بچه ها /.... من بازیو ندیدم...!! چون من امروز یه امتحان خیلی مهم داشتم که ...نشد دیگه ... نشد بازیو ببینم...!!! :-[ (خیلی امتحان باحالی بود .... یه سری سوالاشو که بلد نبودم ، همه رو زدم گزینه ی 3 ... تازه کلیش هم درست در اومد....!!!!! ;D ) *** گل پالا خیلی خیــــــــلی قشنگ بود...!! ایول ... کلی حال کردم باهاش...!! ... گل ترزه گه هم که تابلو آفساید بود دیگه....!!! ولی من خیلی خوشحال شدم که فهمیدم پالا گل زده... واقعاً روحم شاد شد ، ایول .... !! ;D ** تبریــــــــک/.....!!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
گل ترزگه یکمی به افساید بیشتر وجه شبه داره :D ولی حالا این چه بحثیه؟ می خواست داوره حواسش باشه و ببینه! ولی خداییش گل خیلی قشنگی زد این پا اون پا کرد و زارپ زد تو گل :D

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
يوونتوس 3-0 پارما
گلها : ترزگه ، پالادينو ، مورونه(گل به خودي) براي يوونتوس
بهترين بازيكنان زمين : پالادينو ، اميچيچ و مولينارو از يوونتوس
بدترين بازيكنان زمين : لوكا بوچي و مورونه از پارما

در شبي بياد ماندني براي بانوي پير ايتاليا ،‌ تيفوسي هاي يووه بازي بسيار زيبايي از ياران تيم خود در المپيكو را شاهد بودند. بازي يوونتوس و پارما رقابتي جدا از ديگر بازي هاي اخير يوونتوس بوده است.يووه در بازي هاي اخير و مخصوصا در مقابل ميلان با جنگ تن به تن در مقابل ياران حريف رو به نيل به پيروزي گام برمي‌داشت اما در بازي عقب افتاده‌ي خود يوونتوس تيمي بازي كرد و نشان داد قابليت هاي تيمي بالايي نيز دارد.استفاده از كامورانزي در پست هافبك مياني و در كنار نوچرينو و استفاده از پالادينو و امچيچ بعنوان دو بال كه كاملا با ياران اطراف خود هماهنگ بودند به يووه اين اجازه را داد تا در نيمه‌ي اول بازي با توان هر چه تمام تر كار را تمام كند.در نيمه‌ي دوم نيز يووه توانست با درخشش تيم مياني خود كه مانند نيمه‌ي اول پرطراوت بازي مي كرد افسار بازي را در دست داشته باشد و بتواند روي اشتباه حريف تير خلاص را زده و بازي را بطور كامل در اختيار گرفته و ببرد.

نكات بازي :
1.استفاده از يك بازيكن با چشمان باز و توانايي بالا در برقراري ارتباط با ديگر ياران مياني زمين در مركز ميدان يعني كامورانزي به يوونتوس توانش ساخت تمامي اشكال حملات را داد.
2.استفاده از دو بال با انگيزه كه پس از مدتي بازي مي كردند يعني امچيچ و پالادينو يووه را در دو سمت به دو سلاح بسيار غني مجهز ساخته بود تا در نهايت بازي نيز سه بازيكن برتر بازيكنان دو طرف يوونتوس باشند.استفاده از پالادينو در اين بازي غير از جنبه‌ي انگيزشي بالا با توجه به خستگي و مصدوميت بسياري از ديگر ياران يووه عملي فوق العاده مناسب براي يوونتوس بود.
3.بازگشت انگيزه به ترزگه با توجه به انتقاد هاي زياد از او و تصميم او براي بازگشت به صدر جدول گلزنان سري آ نيز يكي از ثروت هاي اصلي يووه در اين بازي بود.
4.درخشش كيه‌ليني و استنداردو بعنوان مدافعين مركزي يوونتوس در اين بازي اجازه‌ي ايجاد خطر بالايي به پارما نداد اما از آمادگي بالاي بوفون نيز نمي توان چشم پوشيد.او براي كنار زدن رقباي احتمالي خود چون آمليا و دي سانكتيس براي شماره يك دروازه‌ي ايتاليا بازي هاي خود را بسيار بهتر از هفته هاي قبل كرده است.
5.نبود لوكارلي و عدم موفقيت انتونلي در ايجاد گل با وجود خط مياني و حمله‌ي ناهماهنگ پارما نيز تا حدود زيادي كار را براي يوونتوس آسان كرده بود.
نكته‌ي 1+5 : گل ترزگه در اين بازي آفسايد بود اما داور بازي با اشتباه خود و كمك داور اين گل را محسوب كرد و باعث شد روحيه به ميدان براي يوونتوس بازگشته و يووه در اوج وضعيت روحي قرار گيرد.

[img width=480 height=305]http://i29.tinypic.com/wu5tvb.jpg[/img]

دقت كنيد : بين ترزگه و دروازه‌ي حريف فقط يك يار حضور دارد و اين يعني آفسايد...

تحليل خطي خطوط يوونتوس :
دروازه بان : بوفون ديش كار سختي پيش رو نداشت و نبود لوكارلي و حضور بازيكنان قدرتمندي چون كيه‌ليني در جلوي او براي دفاع به او فرصت بازيابي روحي و حتي فيزيكي خوبي داده بود تا در شب برد يووه بيش از بازي به يك تمرين سنگين بپردازد.

دفاع : خط دفاع يوونتوس در نبود هافبك دفاعي هاي اين تيم يعني سيسكو و زانتي شبي سخت را انتظار مي كشيد اما نوچرينو و كيه‌ليني _ كه كمي جلوتر از استنداردو بعنوان سوئيپر جلو بازي مي كرد_ به خوبي راه تمامي توپ ها را بستند و نشان دادن خط دفاع يووه كماكان بين برترين هاي اين فصل است.مولينارو نيز با كمك هاي بسيار خود در حمله و پوشش عالي پالادينو نام خود و وي را در ليست برترين هاي بازي قرار داد.

مياني : نقطه‌ي اوج بازي يوونتوس در خط مياني را در شب گذته ديديم.انتظار از خط مياني دوم يووه كه سه بازيكن اصلي را در اختيار نداشته و تك بازيكن اصلي اش نيز در پست غير تخصصي بازي مي كرده بسيار كمتر از نمايش فوق العاده‌ي اين گروه بازيكنان بود.رانيري با اين خط مياني نشان داد مي تواند در وضعيت هاي سخت و فشرده نيز از بازيكنانش به خوبي هر چه تمام تر بازي بگيرد.

حمله : بازگشت ترزگه با اين گل احتمالي است كه در سر هر هوادار يووه به آرامي جا مي گيرد.اما بايد منتظر بمانيم و ببينيم آيا ترزگه مي تواند با اين گل كاملا بازگردد.دل پيرو نيز با تمام مشكلات خود كه از تنهايي اش در پست آزادش در ميانه‌ي خط دفاع حريف ديده مي شد چون هميشه نمايشي كاملا موفق و قابل قبول داشت.

نتيجه‌ي نهايي : يوونتوس با اين بازي نشان داد تيمي است كه بتواند در موقعيت هاي فشرده و سنگين فصل و حضور در چند جام نيز بازي هاي خوبي انجام دهد.اين بازي را يووه با 3 گل به سود خود به پايان رسانيد.

تهيه و تنظيم : علي كهنباني

**

sialmo

sialmo

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 23 ارسال
به نظر من اگر هم گل آفساد بوده باشه باید یادمون باشه که تو بازی با ناپولی تو نیم فصل اول چه اتفاقاتی افتاد!!!!!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
کلا من حال میکنم اشتباهات داوری به نفعمون باشه چون اینطوری طرفدارای بقیه تیمها آتیش میگیرن. بردن با اشتباهات داوری خیلی میچسبه. از طزر نگاه ترزگه به داور بعد از گل کاملا میشه فهمید که آفساید بوده. ترزگه خودش هم باورش نشد که داور افساید نگرفته متعجب بود. خوبی این بازی گلزنی پالادینو بود تا خودش رو نشون بده و به رانیری بفهمونه بازیکن کمی نیست.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من که بازیو ندیدم ولی اینجور که بوش میاد استنداردو خوب بوده اگه خوب بوده بهتره قراردادش برای 2-3 سال تمدید بشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی