پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-پارما(هفته سی یکم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
120 پاسخ برای این موضوع

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
دي‌كارلو چند هفته پيش به دليل نتايج ضعيف اخراج شد و هكتور كوپر جاي اون را گرفت.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اخباری که از یووه به گوش میرسه حاکی ازاینه که لگرو اونقدر آماده نیست که بازی کنه و با توجه به عملکرد خوب استنداردو این بازیکن از اول به میدان خواهد رفت ! با تشکر !

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
من هم با نبود لگرو در این بازی موافقم چون ممکن به آسیب دیدگی بدتری دچار بشه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
توي اين بازي بايد حواسمون به سه چيز باشه... 1.دوباره بخاطر برد از تيم هاي بزرگ مغرور نشيم 2.تيمي كه 6 هفته‌ي اخير رو با 8 امتياز سپري كرده دست كم نگيريم 3.مواظب بازي كثيف هكتور كوپري (مثل چند فصل پيش اينتر كه كوردوبا اصلي ترين يار اين تيم بود) باشيم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اسکای خط هافبک یووه رو اینطوری گفته : حسن-کامو-نوچرینو-پالادینو ! این یعنی 0-0 !

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
مگه تیاگو و ندود مصدوم شدن ؟ من که تو خبرها چیزی ندیدم !

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
پس چرا رای افریقا بازی اینتر رو گذاشت؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این ترکیب از سایت رسمی یوونتوس : # 1 Buffon Gianluigi # 21 Grygera Zdenek # 25 Stendardo Guglielmo # 3 Chiellini Giorgio # 28 Molinaro Cristian # 7 Salihamidzic Hasan # 8 Camoranesi Mauro German # 23 Nocerino Antonio # 20 Palladino Raffaele # 10 Del Piero Alessandro # 17 Trezeguet David

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
خوب ببخشید من دیر کردم داشتم دنبال یه کانال میگشتم که بازی رو ببینم ولی نشد میام و گزارش بازی رو لحظه به لحظه میگم: فقط هر دقیقه یک بار صفحه رو مجداد بارگزاری کنین گزارش توی همین پست هست.: فقط خواهشاً برای راحت بودن تا پایان نیمه اول پست غیر ضروری ندین. ------------------------------- خوب تا این لجظه بازی که دقیقه 6 هست بازی 0-0 در جریان هست. ------ بازیکنان دو تیم به ترتیب شماره بازیکن: یونتووس: 1. Buffon, Gianluigi 3. Chiellini, Giorgio 7. Salihamidzic, Hasan 8. Camoranesi, Mauro 10. Del Piero, Alessandro 11. Nedved, Pavel 17. Trezeguet, David 21. Grygera, Zdenek 23. Nocerino, Antonio 28. Molinaro, Cristian 33. Legrottaglie, Nicola -------------------------------------------------------------------------------- ذخیره های یونتووس: 2. Birindelli, Alessandro 12. Belardi, Emanuele 20. Palladino, Raffaele 25. Stendardo, Guglielmo 30.TIAGO 32. Marchionni, Marco 36. Castiglia, Luca -- بازیکنان پارما:   2. Zenoni, Damiano 5. Bucci, Luca 6. Antonelli, Luca 7. Castellini, Paolo 10. Morfeo, Domenico 13. Rossi, Marco 17. Mariga, McDonald 24. Couto 32. Corradi, Bernardo 55. Parravicini, Francesco 83. Reginaldo -------------------------------------------------------------------------------- ذخیره های پارما: 4. Morrone, Stefano 15. Martinez, Leandro 18. Gasbarroni, Andrea 19. Falcone, Giulio 21. Cigarini, Luca 23. Dessena, Daniele 99. Pavarini, Nicola -------- دقیقه 10 بازی کماکان 0-0 --------- دقیقه 13 کماکان بدون هیچ اتفاقی 0-0 ----- دقیقه 15 بازی 0-0 دنبال میشه. ---- بلهههههه در دقیقه 16 بازی D.Trezeguet گل اول رو برای ما به ثمر میرسونه. ----- دقیقه 18 بازی با نتیجه 1-0 به سود یونتووس دنبال میشه. ------- دقیقه 20 بازی کماکان 1-0 به سود یونتووس. ------ دقیقه 23 بازی همچنان 1-0 ---- دقیقه 24 بازی همچنان 1-0 به نفع یونتووس. --- دقیقه 26 بازی کماکان 1-0. ---- دقیقه 28 همچنان 1-0 ---- دقیقه 30 بازی 1-0 به سود یونتووس. ------- بلهههههه گل دوم برای یونتووس در دقیقه 30 توسط R.Palladino ----- دقیقه 32 بازی همچنان با برتری 2-0 یونتووس ادامه دارد. ---- در دقیقه 33 بازیکن پارما G.Falcone یک کارت زرد دریافت می کنه. بازی همچنان 2-0 ----- دقیقه 36 بازی همچنان 2-0 ---- دقیقه 39 بازی همچنان 2-0 ------ دقیقه 40 بازی همچنان 2-0 --- دقیقه 42 بازی همچنان 2-0 --- دقیقه 44 بازی همچنان 2-0 ---- کم کم وارد وقت ها اضافه نیمه اول می شویم و بازی با نتیجه 2-0 ادامه دارد. ----- سوت پایان نیمه اول با نتیجه 2-0 به نع تیم یونتووس.... با من باشید با ادامه گزارش در نیمه دوم...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نامردا بازی رو نذاشتنننننننننننن !! رای آفریقا لیست برنامش عوض شد آخرین لحظه و داره بازی اینتر رو میزاره ! حتی رفتم توی Goalzz نگاه کردم رای آفریقا رو از کانال ها حذف کرده بود...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ترکیب یوونتوس بوفون، گریگرا، استاندارو، کیه لینی، مولینارو، صالی امیجیچ، کاموانزی، نوچرینو، پالادینو، دل پیرو و ترزگه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ترزگهههههههههههههههههههه گل زد !

Rey

Rey

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 362 ارسال

ترکیب یوونتوس
بوفون، گریگرا، استاندارو، کیه لینی، مولینارو، صالی امیجیچ، کاموانزی، نوچرینو، پالادینو، دل پیرو و ترزگه

خب حسین!!
اینو که رضا و احمد رضا 62 بار گفتن!! ;D

(البته احمد مثل همیشه سوت زده! به جا حسن گفته تیاگو!!) ;D

ترزگهههههههههههههههههههه

گل زد !

تبریک به همه...

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
ایول به دیوید خارجی کجاست بیاد گل بزاره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ترزگه گلی زده که همه میگن به شکل خیلی خیلی تابلویی آفساید بوده !

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
صلوات ختم کنید! بالاخره پای دیوید به گلزنی باز شد! اون گوسپند رو بیارید جلوی پاش سر ببرید!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نظر ملت عوض شده ! میگند توی تصویر آهسته بعدی دیده شده یکی آفساید رو پر کرده !

Rey

Rey

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 362 ارسال
دم الکس باز هم بنگ!! کرنر رو اون فرستاده بوده...

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

(البته احمد مثل همیشه سوت زده! به جا حسن گفته تیاگو!!) ;D

من از خودم نگفتم سایت گل اینجوری گفته!!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
رضا جان حالا شما بیخیال شو! ;D تا فردا میخواد در مورد آفساید صحبت کنه :D اووووف!امشب کیا گل میزنن!! پالادینو!!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی