پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دیـنـــو زوف - SuperDino

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
143 پاسخ برای این موضوع

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
تولدت مبارک اسطوره تمام نشدنی.... :confeti: خوشحالم که تولدم با تولد یکی از اسطوره هام یه روزه :flower:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

[img width=480 height=362]http://files.gazzaspace.gazzetta.it/3dcc5002f1f52e343a0bf4b47ef4afdf_medium.jpg[/img]

28 فوریه 2012. امروز روزِ تولد 70 سالگی دینو زوفِ کبیر هست.

انزو بیرزوت (سرمربی سابق ایتالیا) در مورد زوف میگه :" او یک دروازه بان سطح بالا بود. همیشه نسبت به مخالفان خود تواضع و احترام نگه می داشت. بعد از پایان بازی در برابر برزیل ، او پیش من آمد و بدون گفتن کلمه ای ، من را بوسید. آن لحظه ی زود گذر برای من شدید تر از کل جام جهانی بود."

تولدت مبارک اسطوره ...

ايول محمدم

منظور از " بعد از بازي برزيل " ... شكست ايتاليا در مسابقه رده بندي جام 1978 ارزانتين هستش ...
كه ايتاليا و زوف و بيرزوت در كمال ناباوري به برزيل باختند و چهارم شدند ...

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال
تصویر
زوف ، بهترین درواز‌بان ایتالیا در سال‌های نه چندان دور!!

او در حالی‌ که ۱۱ فصل برای یووه بازی کرد(از ۱۹۷۲ تا ۱۹۸۳) شش قهرمانی در لیگ،دو قهرمانی در جام حذفی(۱۹۷۸-۱۹۷۹/۱۹۸۲-۱۹۸۳) و یک قهرمانی جام یوفا (۱۹۷۶-۱۹۷۷) در کارنامه خود ثبت کرده
دینو زوف،فابیو کاناوارو،پائولو مالدینی و جیجی بوفون بیش از یک صد بازی برای تیم ملی‌ ایتالیا انجام دادند و از پر افتخار‌ترین بازیکنان ایتالیا محسوب میشوند
دینو زوف،امروز تولد ۷۰ سالگی خود را جشن می‌گیرد و میگوید:
من در جایگاهی نیستم که دربارهٔ بوفون قضاوت کنم،کسی‌ که بهترین درواز‌بان قرن شده.در حال حاضر او بهترین است و در این شکی‌ نیست.

هم چنین دل‌ پیرو بهتر از همه می‌داند که چه کاری باید انجام دهد،به نصیحت هیچکس احتیاج ندارد!الساندرو آنقدر تجربه دارد که درست‌ترین راه را انتخاب می‌کند

دربارهٔ اسکودتو , میلان و یووه شرایط یکسانی دارند.هنوز خیلی‌ زود است برای گفتن اینکه چه تیمی قهرمان میشود
تیم کنته کاری کرده که اولین و مهم‌ترین اخبار در لیگ مربوط به آن میشود
برای جیجی آرزو می‌کنم تا ۴۰ سالگی بازی کند و همیشه بهترین باشد.
کلیپی از دینو زوف
http://www.mediafire...16kz3e5wt81g32u

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
صحبت های زوف در مورد اشتباهِ بوفون : - این چیزا اتفاق میفته. - هیچ دلیلی وجود نداره که از اون درام بسازیم. بوفون اگه این اتفاق رو فراموش نکنه ، میتونه ازش بگذره. - فقط یه اشتباه بود ، اشتباهی که میتونه توی هر بازی بیفته. - مسلماً اون لحظه این اشتباه روی بوفون اثر گذاشته ، اما من انتظار ندارم که در یکشنبه براش مشکلی به وجود بیاد. - همه ی حرفه ای ها توی فوتبال اشتباه میکنن. اشتباه ها فقط برای دروازه بان ها مختلفه ، اشتباهِ اونا بیشتر به چشم میاد ، اما مهم تر نیست.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
صحبت های زوف در مورد اشتباهِ بوفون : - این چیزا اتفاق میفته. - هیچ دلیلی وجود نداره که از اون درام بسازیم. بوفون اگه این اتفاق رو فراموش نکنه ، میتونه ازش بگذره. - فقط یه اشتباه بود ، اشتباهی که میتونه توی هر بازی بیفته. - مسلماً اون لحظه این اشتباه روی بوفون اثر گذاشته ، اما من انتظار ندارم که در یکشنبه براش مشکلی به وجود بیاد. - همه ی حرفه ای ها توی فوتبال اشتباه میکنن. اشتباه ها فقط برای دروازه بان ها مختلفه ، اشتباهِ اونا بیشتر به چشم میاد ، اما مهم تر نیست.

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
دینو زوف :

_ ایتالیا را تیمی بزرگ در مقابل آلمان دیدم ایتالیایی ها خیلی خوب آلمانها را بردند وبه آنها درس فوتبال دادند،بازی که شروع شد مشخص بود که آنها از ما ترسیده اند.

_ در پشت این شاهکار* پراندلی*قرار دارد، او در 2 سال گذشته کار بزرگی درتیم ملی ایتالیا انجام داده است .

_ ماریو خیلی خوب تبدیل شد به آنچه که در بازیهای قبل باید می بود،باید امیدوار باشیم که او بتواند همین نمایش را در مقابل اسپانیا تکرار کند.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

[img width=480 height=328]http://blue.sagep.it/easyUp/image/12529_esultante_1.jpg[/img]

با انگیزه میشه فینال رو برد.

دینو زوفِ بزرگ و افسانه ای در مورد بازی امشبِ ایتالیا-اسپانیا در فینالِ یورو 2012 صحبت کرده :

- شخصاً من همیشه به این تیم ملی ایمان داشتم.

- نیمه نهایی در مقابلِ آلمان فوق العاده بود ، اما اونا همیشه کیفیت و پتانسیل برای غلبه بر چنین تیمی رو داشتن.

- به اضافه ، ماریو بالوتلی بالاخره تونست از فرصت هایی که بهش داده شد ، نهایتِ استفاده رو ببره. آلمان از ما ترسیده بود ، و مشکلاتِ تغییر شکلشون [تغییر در سیستم و چینش بازیکنان] این رو براشون پیچیده تر کرد.

- حالا اسپانیا ، یه بازی خیلی پیچیده. پیش بینی [این بازی] سخته ، اما انگیزه ها میتونه تفاوت رو رقم بزنه.

- البته این هم یه سنتیه که یه تیم به سختی میتونه 2 یورو پشت سرِ هم رو ببره.

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6379 ارسال
  • LocationRasht
بخشی از مصاحبه اش با AS اسپانیا: « کاسیاس و توپ طلا؟ هرچیزی امکان پذیره ولی فکر میکنم دروازه بانها بحثشون متفاوته. این جایزه برای هنرمندان عالم توپه و هنوزم مسی و رونالدو یک قدم جلوترن. بعد از اونها، کاسیاس، پیرلو و بوفون قرار میگیرن. ( :beg: ) هر چند قرار گرفتن بعد از هر کدوم از این دو قهرمان هم دستاورد بزرگیه. توانایی های کاسیاس ضامن حضورش بین 3 دروازه بان برتر جهانه، در کنار بوفون و چک. خود من در سال 1973 بعد از کرایوف {که توپ طلا گرفت} دوم شدم {گرد مولر سوم شد} ولی مسی یچیز دیگه ست »

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
دینو زوف در سیومین سالگرد قهرمانی جهان 82 اسپانیا با کانال 5 ایتالیا مصاحبه کردی که تو بخشی از صحبت هاش گفته می‌خواسته ملکه اسپانیا رو ماچ کنه :1:
همچنین در جواب به سؤالی مبنی بر بهترین واکنشش در جام ضربه سر بازیکن برزیل در دقایق پایانی رو نام برد که روی خط تونست کنترل کنه و توضیح میداد برزیلی ها اعتقاد به گل داشتن و من چون داور رو نمیدیدم میترسیدم که یه موقع گل اعلام کنه .

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6379 ارسال
  • LocationRasht
تصویر

« خدایا یووه چقدر سریع متحول شد! اونقدر سریع که امسال نه تنها در ایتالیا بلکه در اروپا هم حرف واسه گفتن داره. یووه با حضور آنیلی جوان و کنته، و از یاد نبریم پاول ندود رو در نقش مشاور، بطور معجزه آسایی از این رو به اون رو شد! علی رغم پرستاره نبودن، کنته موفق شد ایده هاش رو واضح شرح و بسط بده

درسته که میلان مصدوم های زیادی داشت ولی نمیشه عملکرد خارق العاده یوونتوس رو برای رسیدن به اسکودتو نادیده گرفت. درحالیکه در پنجره ترانسفر میلان بهترین بازیکناش - زلاتان و ایبرا - رو واگذار میکنه، اینتر در جا میزنه و بقیه هم بنظر نمیرسه توانایی رقابت بر سر جام رو داشته باشن، یووه ست که با خرید امثال ایزلا، آساموآ، لوسیو و جووینکو بانوی نقل و انتقالات لقب میگیره

یووه با خریدهای جدیدش جهش بزرگی در دفاع، خط میانی و خط حمله داشته ولی این پایان کار نیست چون آنیلی خواهان کسیه که به ' Top Player ' معروفه! و اگه واقعاً ایبراهیموویچ 5 گل بیشتر از مجموع گلهای مهاجمین یووه زده باشه، یک ماشین گلزنی نیاز اصلی و فعلی یوونتوسه. کنته مردیست با خلق و خویی استثنایی و میتونه شاهکارهای فوق العاده فصل پیش رو تکرار کنه حتی در سطح بین المللی. این یووه میتونه اروپا رو هم فتح کنه »

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

[img width=480 height=360]http://www.shiaupload.ir/images/13584186931034920833.jpg[/img]

زوف،جنتیله،برگومی

:rose:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
گفت و گو ـش با Gol Radio , Kiss Kiss Napoli

[در مورد سوپرکاپ] :

"هر دو تیم در پیش فصل خیلی خوب کار کردن و هر دو انگیزه های ضروری برای این عملکردِ خوبشون دارن ، ناپولی شاید یه کم بهتر بوده. چون تغییری نداشتن یا خیلی کم بوده.اما فکر کنم که مسابقه ی خیلی بازـی خواهد بود و پیش بینیش مشکله."

اسکودتو ؛ شانسِ کی بیشتره؟
"فکر می کنم یووه یه مقدار از بقیه شانسش بیشتره.چون خریدهای خیلی خوبی داشته ؛ با اینکه قضیه ی کالچواسکومتسه یه مقدار آرامشش رو سلب کرده. یک قدم عقب تر ، نه تنها ناپولی ، بلکه اینتر ، میلان ، رم و ... قرار می گیرن. دو قدم پایین تر رو [ :1: ] پیش بینی نمی کنم ، خیلی زوده."

داستان فوتبالِ یتیم :
"رفتن به بیجینگ برای بازیِ سوپرکاپِ ایتالیا یک کارِ ضدِ سنتیه و هیچی جز دزدیدنِ تاریخِ فوتبالِ ایتالیا نیست."

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

[img width=480 height=328]http://www.shiaupload.ir/images/53141897679256504806.jpg[/img]

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
- نکته ی جالب در مورد زوف اینه که تو سن 14 سالگی برای تست به اینتر و یووه میاد ، اما هر 2 باشگاه به دلیل کوتاه بودن قدش از جذبش منصرف میشن ! 5 سال بعد زوف چیزی در حدود 30 سانت و خورده ای اضافه قد پیدا میکنه و به اودینزه میپیونده. - زوف به همراه جامیپرو کومبی (دروازه بان سال های دور یوونتوس) تنها دروازه بانی هست که موفق شده با عنوان کاپیتان تیمش به قهرمانی جام جهانی برسه !
Spoiler

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

- زوف به همراه جامیپرو کومبی (دروازه بان سال های دور یوونتوس) تنها دروازه بانی هست که موفق شده با عنوان کاپیتان تیمش به قهرمانی جام جهانی برسه !

و در سال 2010 ، ایکر کاسیاس هم به این دو پیوست

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
2014 هم بوفون می پیونده :1:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
دينو زوف ، درباره بازي امشب و جدال فيورنتينا‏--يوونتوس هشدار داده و گفته كه " يوونتوسي ها امشب در ورزشگاه فرانكي با يك محيط خصمانه ! روبرو خواهند شد ، اين بار ممكن هست برنامه ها و تاكتيكهاي يووه به سختي اجرا شود و اين يك بازي بسيار خطرناك هست " ‏"‏ زماني كه ما نيز به فلورانس مي آمديم نگران بوديم " ‏"‏ يوونتوس تيم برتر هست ولي من واقعا اين فيورنتينا رو دوست دارم ... آنها در سازماندهي و روش بازي خوب هستند و اين ميتونه باعث نگراني باشه "

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
زوف به محض ورودش به یوونتوس(فصل1972.73) و درهمان فصل اول, در تمامی 50 بازی ای که یوونتوس درآن شرکت داشته (اعم از حذفی . قهرمانی لیگ . قهرمانی اروپا) بطور ثابت بازی میکنه .
در همین فصل اول لیگ ایتالیا رو برنده میشه و در دو فینال حذفی ایتالیا و همچنین قهرمانی اروپا بازنده میشه .

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
" دینو زوف "

- یوونتوس در بازی با تیم شاختار عملکرد خوبی نداشت اما در دو بازی دیگر نمایش خوبی داشت ، در بازی با تیم نورشلند آنها 7 ،8 موقعیت برای زدن گل داشتند اما دروازه بان آنها به خوبی مانع گلزنی این تیم شد.

- طرفداران یوونتوس نباید نگران باشند ، یوونتوس برای صعود هنوز هم شانس دارد چلسی باید در تورین بازی کند و این بازی سرنوشت ساز خواهد بود .

- کاتانیا تیم خوبی است ، فوتبال خوبی ارائه می کند و نباید این تیم را دست و پا بسته تصور کرد .

- من بازی کاتانیا در برابر اینتر را دیدم آنها سزاوار شکست نبودند ، انتظار دارم در روز یکشنبه یوونتوس بازی همیشگی خود را به نمایش بگذارد .

- کاتانیا تمرکز خود را بر روی خط دفاع خواهد گذاشت سپس در فکر ضد حملات سریع خواهد بود .

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
" دینو زوف "

- دیدار یوونتوس و اینتر بازی جالبی خواهد بود، تیم یوونتوس در حال حاضر در وضعیت خوبی به سر میبرد اما اینتر هم در حال پیشرفت است و ممکن است برای یوونتوس مشکل ساز شود .

- بیانکونری تیم قدرتمندی است و مدت زیادی است که شکست نخورده و از لحاظ عملکرد در سطح خیلی بالایی قرار دارد .

- اینتر در تابستان تغییرات زیادی داشته و به نظر می رسد اکنون به ثبات لازم رسیده اند.

- یوونتوس باید در این بازی بسیار مراقب ضد حملات اینتر باشد .

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی