پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دیـنـــو زوف - SuperDino

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
143 پاسخ برای این موضوع

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
یووه به مربیگری زوف .. در فصل 89.90... و قبل از جام جهانی 90.... جام یوفا رو برنده شد ...

برای اینکه به ارزش کار زوف پی ببریم.. به تیمهایی که مغلوب یووه شدند اشاره میکنیم ...

یووه تیمهایی چون تورین ایتالیا . پاریس انزرمن . هامبورگ و کلن از المان و همیچنین در فینال فیو رو مغلوب کرد ..

در تیم کلن( نایب قهرمان المان) بازیکنان بزرگی چون هسلر و بودو ایگنر و لیتبارسکی که چند ماه بعد قهرمان جام 90 شدند .. بازی میکردند

و در تیم فیورنتینا ربی باجو و دونگا و باتیستینی حضور داشتند ...

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
یووه در 2 سال مربیگری زوف قهرمان کالچو نشد . فصل اول مربیگری زوف را با فاصله 15 امتیازی نسبت به اینتر قهرمان به پایان رساند و فصل دوم در فاصله 7 امتیازی ناپولی قهرمان ، مجددا در مکان چهارم جدول ساکن شد . با این حساب و با در نظر گرفتن این نکته که این تیم ، یوونتوس هست و اعتبارش را با قهرمانی های مکرر داخلی کسب کرده پس میشود گفت که یووه با زوف دوران موفقی را سپری نرده . اما ....یووه ر این دو فصل در جدول لیگ پشت سر تیم هایی قرار گرفته که هر کدام دوره ای از فراز های تاریخی خودشون را سپری میکردند و این فراز در مورد یووه نیازمند تغییر و پا به سن گذاشته بعد از دوران پلاتینی اصلا صادق نیست . عملکرد یک تیم در لیگ را باید با توجه به رقبا مورد سنجش قرار داد . یووه زوف ، پشت سر ناپولی که با مارادونا دوران بی نظیری را سپری میکرد ، اینتری که با زنگا ، برگومی ، مثلث آلمانی ( ماتئوس برنده توپ طلای اروپا سال 90 شد و اولین بازیکن برنده جایزه فیفا در اون سال هم بود ) یکی از تیم های شاخص تاریخش را روانه میدان میرد و بالاخره میلانی که با بهترین تیم تاریخش - به جرئت میگویم بهترین تیم تاریخ سری آ - بازی میکرد قرار گرفت . کسب مکان چهارمی جدول اون لیگ طلایی که حتی سامپدوریایش هم در فینال اروپا فقط با ضربه آزاد فوق علاده مقابل بارسای کرایف تن به شکست میداد برای یوونتوسی که نیازمند اصلاح و تغییر نسل بود نتیجه چندان بدی هم نیست . برای همینه که من عملکرد زوف را در مقام مربی این تیم نه چندان بد و البته نه چندان خوب میبینم . نه چندان بد ، چون ابزار چندان قوی رای جنگ قهرمانی در اختیار نداشت و نه چندان خوب به خاطر تحویل همین تیم ضعیف به مربی بعدی بدون انجام مرحله ای از پروژه تغییر نسل و جوان سازیه. زوف شاید امکانات عالی برای رقابت بر سر قهرمانی در اون دوره نداشت ولی این فرصت را داشت که به عنوان یک مربی خودی و یوونتوسی ، در دوره عرض اندام سایر رقبا به پرورش تیم جدیدی رو بیاره . کاری کوتاهی در انجام آن از علل عدم قهرمانی یووه تا 5 فصل بعد تر در لیگ بود .

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
زوف در 10 بازی اولی که مربی یووه بود ... 4 بار پیروز شد 4 بار هم مساوی کرد .... و 2 بار هم شکست خو.رد ...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
زوف نه تنها از نظر تعداد بازی در بین دروازه بانهای یووه رتبه اول رو داره بلکه اون در 11 سالی که عضو یوونتوس بوده و در 476 مسابقه ای که برای یووه بازی کرده موفق شده جمعا " 230 " بازی دروازه خودش رو بسته نگه داره و به اصطلاح clean sheets بکنه

دروازه بانهای برتر یووه در این زمینه :

1- دینو زوف 230 مسابقه

2- استفانو تاکونی و بوفون 157 مسابقه

3- جامپیرو کومبی 149 مسابقه

4- ربتو آنزولین 143 مسابقه

5- پروتزی 123 مسابقه

6- جیوانی ویولا 78 مسابقه

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

رکوردی دیگر برای دروازه بان افسانه ای یوونتوس

زوف 112 بار پیراهن تیم ملی ایتالیا رو برتن کرده که 93 بار از این تعداد بازی رو ، زمانی انجام داده که عضو باشگاه یوونتوس بوده .

از این منظر رکورد دارها به این صورت هستند

1- زوف 112 بازی ملی ............... 93 بازی عضو یووه

2- دل پیرو 91 بازی ملی ............... 91 بازی عضو یووه

3- بوفون 111 بازی ملی .............. 91 بازی عضو یووه

4- تاردلی 81 بازی ملی .............. 80 بازی عضو یووه

5- گائتانو شیره آ 78 بازی ملی ...... 78 بازی عضو یووه

6- جنتیله 71 بازی ملی ................ 71 بازی عضو یووه

7- کابرینی 70 بازی ملی ............. 70 بازی عضو یووه

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
دینوزوف هم چندوقت پیش گفت یوونتوس نباید کراسیچ را از دست دهد

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این درسته که زوف 330 تا بازی پیاپی برای یووه انجام داده ؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

این درسته که زوف 330 تا بازی پیاپی برای یووه انجام داده ؟

332،

این رکورد بیشترین تعداد بازی متوالی تاریخ سری آ ست.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اخه امروز توی مصاحبش گفته بود بوفون به رکورد من توی بازی های ملی رسید اما عمرا بتونه به رکورد 332 بازی پشت سر هم با لباس یووه برسه

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
این رکورد زوف فکر کنم توی همه لیگ ها هم تک باشه . 332 بازی شوخی نیست.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
صفحه اول همین تاپیک و مطمئنا صفحات بعد اون ، درباره زوف به تشریح شرح شده . بخصوص صفحه اول که بابک و بهمن به رکوردهای زوف بخوبی اشاره کردن

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال
بوفون خیلی دوست داره که رکورد زوف رو بزنه، برای همین فکر نمی کنم هیچ وقت یووه رو ترک کنه، یکی از رکوردهایی که میخواد بوفون بزنه اینه که تا 40 سالگی بازی کنه ...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
بوفون شاید از نظر دروازه بانی ( شاید ) در حد و اندازه های زوف باشه ولی هیچگاه از نظر شخصیتی نمیتونه به زوف برسه . من هچگاه ندیدم زوف توی چشمهاش تردید و یا ترس وجود داشته باشه . حتی وقتی گل هم میخورده بازم خونسرد بوده . بوفون داره به رکوردهای زوف نزدیک میشه و این فاصله بازوف در رده ملی کمتر از باشگاهیه .

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
دينوزوف دو سال دروازه ي ايتاليا رو بسته نگه داشت.بوفون در حد و اندازه هاي دينوزوف نيست ولي بوفون بهترين دروازه بان 24 سال اخير دنياست :N_aggressive (3):

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
الآن بوفون چند تا بازی در سری آ با پیراهن یوونتوس کرده؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بوفون هم در جواب زوف گفته : " باعث افتخار است که توسط دینو مورد تایید و ستایش قرار گیرم. ستایس توسط بزرگی مانند او بسیار ارزشمند است، امیدوارم که چنین باشم اما باید بگویم که اینجا متوقف نمی شوم. امیدوارم که بازی های ملی ام بیشتر و بیشتر شود و مدت های طولانی بازی کنم. برای من سن مهم نیست. سن یعنی زمانی که توان داری و می توانی. "

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
دمت بوفون گرم . من از این دینو زوف زیاد خوشم نمیاد . نمیدونم چرا

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من ندیدم کسی به رکورد زوف در بسته نگه داشتن دروازش در سری آ اشاره ای کرده باشه در این تاپیک گفتنیه که زوف بعد از سباستینو روسی دروازبان میلان که در فصل 1993-94 با 929 دقیقه رکورد داره سری آ است در رده دوم قرار داره رکورد زوف 903 دقیقه گل نخوردن هست ، که در فصل 1972-73( هفته 10ام تا 18 ام ) بهش دست پیدا کرده ! و در هفته 19ام در مقابل میلان دروازش 2 بار باز میشه !

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
در مرود نیکولا لیلی شنیدید ؟ دروازه بانی که گفته میشه میتونه جانشین بوفون در یوونتوس بشه. که گفته میشه که یووه هم به زودی با این دروازه بان 18 ساله تیم برشا قرارداد امضا میکنه. زوف در مورد این دروازه بان صحبت های جالبی کرده و گفته که یه جوون برای پیشرفت نیاز به "بازی کردن و فرصت" داره ! : - نیکولا لیلی ، یک جوان امیدوار کننده به حساب می آید. - هنگامی که شما بازیکنی با این سن خریداری می کنید ، در واقع در حال تلاش برای تضمین آینده تان هستید. - اکنون شنیدم که او با بوفون مقایسه می شود ، و این برای این پسر مهم است که می بیند با چنین قهرمانی در حال مقایسه شدن است. - هیج شکی در این نیست که به این بازیکن جوا باید فرصت داده شود. =-=- فرصتی که به مارکیزیو داده شد و داریم میبینم که الان تبدیل به یه بازیکن مهم برای تیم شده و از اونطرف قطعاً با بازی ندادن به یه استعدادی مثل سورنسن داریم نابودش میکنیم ! و حالا هم اگه همین لیلی رو بخریم و بهش فرصت ندیم ، یه استعداد دیگه رو نابود کردیم. هرچند اگر بهش بازی هم داده بشه ، از اونطرف برانسکو رو از دست میدیم ... .

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
[img width=480 height=362]http://files.gazzaspace.gazzetta.it/3dcc5002f1f52e343a0bf4b47ef4afdf_medium.jpg[/img]

28 فوریه 2012. امروز روزِ تولد 70 سالگی دینو زوفِ کبیر هست.

انزو بیرزوت (سرمربی سابق ایتالیا) در مورد زوف میگه :" او یک دروازه بان سطح بالا بود. همیشه نسبت به مخالفان خود تواضع و احترام نگه می داشت. بعد از پایان بازی در برابر برزیل ، او پیش من آمد و بدون گفتن کلمه ای ، من را بوسید. آن لحظه ی زود گذر برای من شدید تر از کل جام جهانی بود."

تولدت مبارک اسطوره ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی