پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مــارکــو تــاردلــی - Schizzo

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
75 پاسخ برای این موضوع

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
مارکو تاردلی ... غالبا از بازیکنای اصلی یوونتوس بوده و تعداد بازیهاش هم از حد متوسط بالاتر بوده ..اما در فصل 79.98... در 25 نوامبر 1979... در بازی با کالیاری ... از بازی خارج میشه ( تعویض میشه ) ..و تا تاریخ 10 فوریه ... یعنی حدود 5 ماه از میادین دور بوده ...

میشه حدس زد که مصدومیتی واسش پیش اومده ..اگه اطلاعات دقیقتری هست .. بگید ...

گل فینال 1982 به المان

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

Happy Birthday Marco Tardelli

تصویر

امروز ( 24 سپتامبر 2011 ) ؛ روز تولد مارکو تاردلی هست. تولد ِ 57 سالگیت مبارک !

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال

تصویر

تاردلي:

"خودم را در ماركيزيو مي بينم ;
با پيرلو يووه مي تواند براي اسكودتو بجنگد..."

ماركو تاردلي بازيكن افسانه اي يووه اين روزها در دوبلين به سر مي برد تا كوهي از اطلاعات را از حريفان پيش روي ايرلند تقديم استاد خود يعني جوواني تراپاتوني كند.با اين حال او يووه را از ياد نبرده و لب به تحسين اين تيم گشوده است.

تاردلي از ماركيزيو به عنوان بهترين بازيكن ديدار مقابل ميلان نام مي برد.

تصویر

"اين مسئله حقيقت دارد.من و وي از بسياري جهات به هم شبيه هستيم.شايد به لحاظ تكنيك و آمادگي بدني...
چندين سال قبل من نيز مانند وي خوب مي دويدم و البته مثل او لاغر بودم.با اين حال بهتر است مقايسه اي صورت نگيرد و استعداد وي در آرامش رشد كند.اميدوارم ماركيزيو با يووه عناوين زيادي كسب كند و تاريخ اين باشگاه را بسازد."

اين روزها هيجان عجيبي حول يوونتوس ديده مي شود

"بله و اين طبيعي است.يووه مي تواند فاتح اسكودتو شود.نبودن يووه در مسابقات اروپايي امتياز بزرگي در اين مسئله خواهد بود.مسلماً بازي هاي كمتر و مصدوميت هاي كمتر باعث مي شود بازيكنان تمرينات بهتري داشته باشند و البته روي ضعف هاي شخصي بازيكنان نيز تأكيد بيشتري خواهد شد پس پيشرفت بهتري خواهند كرد.5 هفته از مسابقات سري آ مي گذرد و من هنوز مدعي واقعي براي قهرماني نمي بينم.مسابقات اروپايي نيز مي تواند اينتر و ميلان و ناپولي را از مسير درست منحرف كند.البته لازم است به صحبت هاي دوستم آنتونيو كونته هم اشاره كنم كه تأكيد كرد اودينزه را نبايد از ياد برد.اين يك حقيقت است كه اودينزه بدون سانچز نيز كماكان مي درخشد.عملكرد خانواده ي پوتزو براي اين باشگاه قابل تحسين است."

كونته در مقابل همه پيروزي مي خواهد.بازگشت خانواده ي آنيلي براي يووه چقدر اهميت داشت؟ آنيلي به دنبال بازپس گيري عناوين است.

"آنتونيو مربي خوبي است, ولي بايد آزاد گذاشته شود تا بتواند ايده هاي خود را پياده كند.از نظر من يووه بايد حتي چشم بسته به او اعتماد كند...!
اهميت بازگشت آنيلي ها فراتر از تنها "يك امر مهم و تأثيرگذار" بود.يووه مدت ها بود به چنين جوي احتياج داشت.در مورد كالچوپولي نيز من چيزهاي زيادي نمي فهمم.فكر مي كنم بحثي است كه ادامه يافتن آن براي همه ضرر دارد.من دوست دارم يووه از حالا به فكر كسب اسكودتو باشد و قهرمان فصل 2012-2011."

رمز موفقيت يووه ي جديد؟

"پيرلو"

تصویر

خريد وي به صورت آزاد را چطور مي بينيد؟ به نظر مي رسد يووه روند مناسبي را در پيش گرفته است.

"مسئله مبلغ وي نيست بلكه توانايي هاي فني آندره آ مهم است.او يك قهرمان واقعي است.كسي كه حتي بدون بلند كردن صداي خود مي تواند در تيم تغيير ايجاد كند.خصلتي كه قهرمانان واقعي دارند.
بله روند يووه قابل تحسين است.يووه نياز به بازيكناني به تجربه ي بين المللي دارد كه ووچينيچ نيز يكي از آن هاست.ميركو مي تواند حتي بهترين گلزن براي آن ها باشد."

ويدال روزهاي خوبي را در ايتاليا سپري مي كند

"مرد شيليايي قدرتمند بازي مي كند ولي او كماكان مي تواند بهتر هم شود.با اينكه تنها چند ماهي است وارد يوونتوس شده است ولي سريعاً شخصيت و جنگندگي براي يوونتوس را فهميد."

كونته روحيه ي پيروزي را به يووه بازگردانده است

"از ديد من آنتونيو به تيم ارزش يووه را ديكته كرده است.او از پيروزي مقابل ميلان بسيار خوشحال بود ولي كماكان تأكيد داشت كه مسيري طولاني پيش رو است كه اين مسئله اي مهم است.با اين حال پيروزي برابر ميلان ارزش خاصي دارد و شايد اين برد حكم پيامي را داشت كه بوفون و هم تيمي هايش به تمامي تيم هاي ليگ ارسال كردند.ارزش استاديوم جديد يووه نيز غير قابل انكار است.اينجا حس تعلق به تمام دنيا وجود دارد."

با آرزوي موفقيت براي تراپاتوني و تاردلي در ديدارهاي پيش رو.كساني كه از تاريخ سازان يووه هستند و ارزش يوونتوس را مي دانند.

Luca Calamai

اين مصاحبه در شماره ي امروز ( 5 اكتبر ) روزنامه ي گاتزتا منتشر شده است...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
تاردلی و گلهای حساس ...

قبلا هم گفتم و حتما همه میدونن ... تاردلی از بازیکنایی بوده که در مواقع حساس خوب گل میزده ..از گلای حساسش در بازی رفت فینال جام یوفا ( علیه بیلبائو ) در سال 76.77 هستش که باعث برتری یک به هیچ یووه در اون مسابقه میشه .. این گل باعث شد یووه ذخیره خوبی برای بازی برگشت در زمین حریف داشته باشه .. و در نهایت برای اولین بار ، قهرمان یوفا بشه ..تاردلی در بازی برگشت هم از بازیکنان فیکس یوونتوس بود ..

راستی اگه تاردلی در حال حاضر واسه یووه بازی میکرد ، و شما مدیر یووه بودید ، چه قیمتی روی این هافبک مقتدر میذاشتید؟!!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21140 ارسال
من قیمت 25 تا 35 میلیون یورو براش در نظر می گرفتم :nish:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
لقب تاردلی به چه معنایی هستش ؟

Parham Bianconeri

Parham Bianconeri

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 344 ارسال

تاردلی و گلهای حساس ...

قبلا هم گفتم و حتما همه میدونن ... تاردلی از بازیکنایی بوده که در مواقع حساس خوب گل میزده ..از گلای حساسش در بازی رفت فینال جام یوفا ( علیه بیلبائو ) در سال 76.77 هستش که باعث برتری یک به هیچ یووه در اون مسابقه میشه ..

این کلمه "علیه" که نوشتی خیلی بهم چسبید، انگار جنگ بوده!!! :lol:

تاردلی لقبش نیس، نام خانوادگیشه؛ معنیشم نیاز به لغت نامه دهخدا نسخه ایتالیایی داره!! :1:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
درسته من انگار ضعیف نوشتم .... اسمش مارکو فامیلش تاردلی لقبش هم ( Schizzo) حالا معنای لقبش چیه ؟...... البته اون علیه که میگی ، در مورد تاردلی صدق میکنه ، یه هافبک تمام عیار بوده :1:

Parham Bianconeri

Parham Bianconeri

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 344 ارسال
حالا اون "علیه" هر چی که بود عالــــــــــــی بود!! :1: Schizzo یا چیتزو معانی مختلفی داره. یه واژه ایتالیاییه که به انگلیسی واژهُ برابرش Sketch هست. البته واژه های برابر زیادی تو انگلیسی داره از جمله: Splash - Draft - Squirt - Spatter و... اما تو برگردانش به فارسی Sketch یه لغتیه که تو رشته های هنر و معماری و طراحی صنعتی خیلی ازش استفاده میشه، به خصوص تو رشته نقاشی و هنرهای تجسمی. اسکچ کردن معنی طراحی و نقاشی بسیار سریع و طراحی اولیه رو میده. به نظر من اینکه لقب تاردلی اسکچ (چیتزوی ایتالیایی) بوده به دلیل حرکتای برق آسا و گلهای غافلگیر کننده ای بوده که حریفو چنان سردرگم میکرده که نمیفهمیده توپ از کجا اومده رفته تو دروازش!! :1:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تلفظ صحیحش اسکیتزو هست.

Parham Bianconeri

Parham Bianconeri

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 344 ارسال
این آتزوریام چه زبون پیچیده ای دارن!! :1:

Parham Bianconeri

Parham Bianconeri

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 344 ارسال

تلفظ صحیحش اسکیتزو هست.

حسن جان همین الان بیوگرافیتو خوندم، دیدم محصل زبون ایتالیایی هستی؛ آقا من غلط بکنم دیگه بخوام در حضور استادی چون شما به کار ترجمه لغات ایتالیایی بپردازم!! :fighting29:
خلاصه که خیلی مخلصیم، راکرم که هستی؛ دیگه شدید شد قضیه!! :hylove: :drill: :confeti:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

حسن جان همین الان بیوگرافیتو خوندم، دیدم محصل زبون ایتالیایی هستی؛ آقا من غلط بکنم دیگه بخوام در حضور استادی چون شما به کار ترجمه لغات ایتالیایی بپردازم!! :fighting29:
خلاصه که خیلی مخلصیم، راکرم که هستی؛ دیگه شدید شد قضیه!! :hylove: :drill: :confeti:

نه دیگه انقدر هام گندمون نکن :1: هیچی نیستیم نه استادیم نه راکر :1:

=-=-
نمیدونم اشاره شده یا نه اما تاردلی در فصل 1979-1980 به خاطر مصدومیت فقط 18 بازی میکنه
=-=-
یه چیز دیگه در موردش اینکه همه جا تقریبا همه جا میگن تاردلی یه هافبک تند و سریع و سر زنده بوده اما من نمیدونم چرا با مارکیزیو مقایسه میشه ، انصافا مارکیزیو هافبک خوبیه ولی تند و سریع نیست .

Parham Bianconeri

Parham Bianconeri

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 344 ارسال
اختیار داری داداش، اینم نشونه فروتنیته :1: -------------- تاردلی جالبه که هافبک گلزنی بوده، اصن نمیدونم چطور بوده که تو اون دوره هافبکای یووه بیشتر از مهاجماش گل میزدن؛ مثه تاردلی و پلاتینی :o

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
شاید دلیلش رو بشه از همین تیم امسال کونته حدس زد ، کونته خودش هافبک بوده و هافبک های این فصل خوب گل زدن تراپاتونی هم خودش تو دوران بازیگری هافبک بوده و هافبک هاش خوب گل میزدن .

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
در دوران بتگا و حتی چند سالی بعد از بتگا تا ظهور ربی باجو ، یووه مجهام گلزن انچنانی نداشته و همشون مقطعی واسه یووه مفید بودن و شاید به این دلیل گلزنی تاردلی اسطوره واقعا به چشم می یاد . من هم به هیچ وجه شباهت خاصی بین مارکیزیو فعلی و تاردلی اسطوره نمیبینم .تنها شباهتی که دارن اینه که توی خط میانی بازی میکنن.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
قبلا یه بازی از تاردلی دیدم که حتی دفاع چپ هم بازی میکرده ...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21140 ارسال

قبلا یه بازی از تاردلی دیدم که حتی دفاع چپ هم بازی میکرده ...

دفاع چپ زیاد بازی کرده :nish:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
تاردلی[ :love: ] - که الان کمک تراپ تو تیم ملی ایرلنده - گفته :

"این بازی برای ما هم به اندازه ی ایتالیا حیاتیه.

ما برای امتیاز بازی می کنیم، چون نمی خوایم که با 0 امتیاز تورنومنت رو به پایان برسونیم.برای غرور بازی می کنیم.

اسپانیا و کرواسی مساوی می کنن؟ این مشکل من نیست.[ :)) ]

من تحت تاثیر ایتالیا قرار گرفتم و دیدم که خوب بازی می کنن ، در هر صورت ، ما باج نمی دیم."

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
مارکو تاردلی : "ایتالیا می تواند به فینال برسد." تاردلی ، یکی از 50 ستاره ی یوونتوس ، که در جام ملت های اروپا به عنوانِ دستیارِ تراپاتونی در تیم ملی ایرلند مشغول به کار بود ، در مورد بازی دیشب صحبت کرده : - من ایتالیایی ام ، بنابراین خوشحالم که ایتالیا موفق شد مرحله گروهی رو پشت سر بذاره. - البته این باعثِ ناراحتی منم هست ، چون ما خوب بازی کردیم و 2 گل رو از روی ضرباتِ شروعِ مجدد دریافت کردیم. - من معتقدم که ایرلند امروز مشکلِ روحی خودش رو به خوبی کنار زد ، چون که ما تونستیم بازی خوبی رو ارائه بدیم. - ایتالیا همه چیز رو برای رسیدن به فینال داره ، بازیکنانِ با کیفیت ، با استعداد و مستحکم ، به همراهِ یک مربی عالی.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی