پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مــارکــو تــاردلــی - Schizzo

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
75 پاسخ برای این موضوع

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

مارکو تاردلی

" من فکر می کنم که هرنانس آن بازیکنی بود که آلگری و یووه بدنبالش بودند و او می تواند بدرستی نقش بازیساز را در این تیم ایفا کند . لازم است که او در یووه جا بیوفتد و با بازیکنان هماهنگ شود و در این صورت بخوبی می تواند تکه گمشده پازل یووه در خط هافبک برای رسیدن به موفقیت باشد "

" در این بین هواداران ممکن است هنوز او را بطور کامل قبول نکرده باشند زیرا گزینه اول دراکسلر بود که یووه موفق به جذبش نشد و او به یووه آمد ، در این شرایط ممکن است انتقاداتی هم متوجه او شود "

" نظرات در مورد عملکرد مدیران یووه متفاوت است اما به نظر من عملکرد آن ها در این نقل و انتقالات خوب بوده و نمره من به این عملکرد 7 یا 8 از 10 است "

" یوونتوس در حال ساختن است و زمانی که شما تغییراتی داشته باشید سخت است که پس از آن با شرایط هماهنگ شوید، ممکن است که یووه در این فصل مانند فصول پیش موفق نشود اما مطمئنا مدیران در حال برنامه ریزی برای تیم و تقویت آن هستند "

" هنوز 2 بازی انجام شده و نمی توانید بطور قطعی نظر بدهید ، زیرا امتیازات زیادی مانده و بازیکنانی مانند دیبالا و مانژوکیچ هنوز در بهترین فرم خود نیستند "

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

تولد سوراخ کننده آلمان ، فاتح جام جهانی ۱۹۸۲ مبارک ، ۶۱ ساله شد :

jlaip6g5l3hwjwink2h9_thumb.png

• Juventus FC, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال
تاردلی: " اسکودتوی امسال مدعیان زیادی دارد، آینده ی بزرگی پیش روی دیبالا است."

87175513512830587267.jpg

با وجود کسب نتایج امیدوار کننده توسط یوونتوس در بازی های اخیر و صعود به رتبه های بالای جدول، مارکو تاردلی ستاره ی سابق باشگاه هنوز متقاعد نشده است که آن ها بتوانند پنجمین اسکودتوی متوالی را کسب کنند.

تاردلی از نتایج اخیر یوونتوس و بازگشت به فرم خوب خود شگفت زده نشده است، اما معتقد است در حال حاضر تیم های دیگری وجود دارند که توانایی کسب اسکودتوی امسال را داشته باشند.

مصاحبه ی کامل تاردلی با روزنامه ی گازتا دلو اسپرت را با هم می خوانیم:

سه ماه پیش یوونتوس در ورزشگاه المپیکو در مقابل رم شکست خورد و آن ها با 11 امتیاز از صدر جدول فاصله داشتند. حالا این اختلاف به 7 رسیده است؟ آیا معتقد هستید که آن ها به صدر جدول بازخواهند گشت؟

" من یکی از افرادی بودم که در ابتدای فصل این تصور را داشتم که آن ها به دلیل جدایی بازیکنان شاخص خود، چالش هایی برای کسب اسکودتو خواهند داشت. یووه در حال حاضر بازیکنان باکیفیتی در اختیار دارد و من مطمئن بودم دوباره به مسیر رقابت برای اسکودتو بازخواهند گشت."

به نظر شما آن ها می توانند فاتح اسکودتوی امسال باشند؟

" یووه از جمله تیم هایی است که برای لیگ قهرمانان مبارزه خواهد کرد، اما اسکودتوی امسال مدعیان زیادی دارد. ناپولی به بردهای خود ادامه می دهد، فیورنتینا با دو تساوی در بازی های اخیر هنوز در رتبه های بالای جدول است و اینتر نیز به عنوان یک مدعی جدی حضور دارد."

بهترین تیم های حال حاضر کدام تیم ها هستند؟

" فیورنتینا و ناپولی جذاب ترین بازی ها را به نمایش می گذارند، در حالی که اینتر با وجود اینکه بازی دلپذیری ارائه نمی دهد دفاع خوبی در اختیار دارد. نراتزوری و یووه از این لحاظ مشابه هستند و نسبت به سایرین فشرده تر بازی می کنند."

چهار برد متوالی در لیگ  و حالا یووه در رتبه ی پنجم قرار گرفته است. چه چیزی باعث شد یووه ابتدای فصل از فرم کنونی خود فاصله بگیرد؟

" من فکر می کنم یووه از لحاظ آمادگی جسمانی بازیکنان در آغاز فصل مشکلاتی داشت و علاوه بر آن مشکلات روانی نیز در تیم وجود داشت. در حال حاضر پل پوگبا به فرم سابق خود بازگشته است و بازگشت مارکیزیو به تیم بسیار کلیدی بوده است."

پوگبا می تواند بازیکن کلیدی در بازگشت یووه به صدر جدول باشد ؟

" مطمئناً این طور است. من معتقدم که کیفیت او جهش فوق العاده ای داشته است. در گذشته کارها به مراتب برای او آسان تر بود، به خاطر اینکه بازیکنانی مانند آندرا پیرلو، آرتورو ویدال و کارلوس توز در کنار او حضور داشتند که او هنگام پاس دادن مطمئن بود که توپ را دریافت می کنند. حالا او باید تلاش کند که به نقطه مرکزیت تیم تبدیل شود. دیر یا زود او این مسئولیت کنار خواهد آمد."

به نظر شما مکس آلگری شایسته ی انتقادهای اول فصل و یا تشویق های اخیر است ؟

" من فکر می کنم که آلگری ابتدای فصل کار خوبی کرد که تیم را دست نخورده به میدان فرستاد. پائولو دیبالا در ابتدای فصل بازیکنی که در حال حاضر شاهد هستیم نبود. در حال حاضر او جایگاه خود را در تیم به دست آورده است و همواره برای تیم بازی می کند."

با این وجود، آلوارو موراتا به بازیکنی نیمکت نشین تبدیل شده است. آیا آلگری بر روی تخریب اعتماد به نفس او خطر نمی کند ؟

" این که او را بر روی نیمکت و یا هر جای دیگر قرار دهیم اهمیتی ندارد. مهم ترین مسأله این است که هر بازیکنی که به زمین فرستاده می شود عملکرد خوبی در میدان داشته باشد که تاکنون این موضوع نیز اتفاق افتاده است. ماندژوکیچ بازیکنی نیست که 40 گل به ثمر برساند اما او یک مهاجم با کلاس جهانی است. موراتا باید آرامش خود را حفظ کند و این ساده ترین کاری است که باید انجام دهد."

آیا درست است که اشتیاق یوونتوس برای کسب اسکودتو، پس از فتح چهار اسکودتوی متوالی کم تر شده است؟

نه، درست نیست. هر چه بیش تر برنده باشید، بیش تر می توانید برنده شوید."

به نظر شما دیبالا وارث کارلوس توز است ؟

" این دو بازیکن با هم تفاوت دارند. توز بازیکن چقرتری است، شجاعت بیش تری دارد و بازی او فیزیکی تر ارائه می دهد. او در حال حاضر گلزن تر از دیبالا است، اما من فکر می کنم که دیبالا می تواند به بازیکنی مثل او تبدیل شود. آینده ی بزرگی پیش روی دیبالا است."

zs96_09331954287134591688.jpg

• Bianconero Amore, juve's fan, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

مارکو تاردلی دوست دارد مربی تیم ملی ایتالیا شود.

هافبک سابق یوونتوس و تیم ملی ایتالیا و قهرمان جهان در سال ۱۹۸۲ موفق شده در سال ۲۰۰۰ تیم زیر ۲۱ ساله های ایتالیا را قهرمان جهان کند ، اگرچه او در باری و اینتر و ارتزو و هم چنین تیم ملی مصر موفق نبود و آخرین پستش دستیاری جووانی تراپاتونی در تیم ملی ایرلند بوده است.او در گفت و گو با رادیو دو گفت :

"من نمی خواهم مربی یک تیم کوچک شوم ، هدفم سرمربی گری یک تیم بزرگ است.اگر آنتونیو کونته تیم ملی ایتالیا را ترک کند دوست دارم سرمربی آتزوری شوم.نمی دانم آیا بعد از یورو تیم را ترک می کند یا نه.او در مورد برخی جنبه های این شغل عصبانی به نظر می رسد ، و شانسی برای من وجود دارد که اگر از تیم برود من جانشینش شوم."

• tecra, Escanor, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21133 ارسال

- تاردلی با انتشار عکسی در صفحات مجازی سالروز مرگ شیره آ فقید رو گرامی داشت.

ygk_untitled_thumb.jpg

و نوشت : تو همیشه در قلب من هستی

تاردلی قبلا هم درباره شیره آ زیاد صحبت کرده بود و همواره از شخصیت مجذوب کننده و فوق العاده شیره آ میگفت.

• tecra, ace of glass, Gin و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

http://www.juventus....ve-strikes-.php

گلش به اینتر

https://www.saladell...o_Tardelli.html

http://soccernostalg...o-tardelli.html

• Orphée, tecra, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

تولدت مبارک

تاردلی به عقیده من نظیرش توی خط میانی یووه هنوز زاده نشده

وقتی کومو بازی میکرد فیورنتینا مصمم به جذبش بود،،، ولی همگان فکر میکردند که ایوانو فرایتزولی  با پیشنهاد700 میلیون لیر موفق شده اونو برای اینتر خریداری بکنه و حتی عکس هم گرفته شد اما بونیپرتی با اصرار و درایت و مبلغ 950 میلیون لیر  تاردلی رو برای یوونتوس جذب کرد .

اولین مربیه تاردلی در یوونتوس کارلو پارولا بود که اونو در خط دفاع بازی میداد 

اما حضور تراپاتونی زندگی فوتبالی تاردلی رو عوض کرد و از اون در خط میانی استفاده کرد و یه ستاره را به دنیای فوتبال معرفی کرد

tardelli%2B17%2Bangland%2B1980%2Bazzuri.

گله تاردلی به انگلستان

• GioVanni Agnelli, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

ماركو تاردلي هافبك دفاعي يوونتوس در سالهاي 1975 تا 1985 امروز 64 ساله شد.

اين بازيكن خوشنام يوونتوس؛ در يك دهه‌اي كه در يوونتوس بازي مي‌كرد جمعاً 376 بازي براي بانوي پير انجام داد و علي‌رغم پست دفاعي‌اش 51 گل نيز براي بيانكونري‌ها به ثمر رساند.

تاردلي يكي از 80 چهره سرشناس ايتاليا بود كه پاي برگه حمايت از برگزاري رفراندوم براي اصلاح قانون اساسي اين كشور را در سال 2016 امضاء كرد.

(ماركو تاردلي در كنار همسرش)

43xo_libro-antonio-polito-069_resize.jpg

• GioVanni Agnelli, tecra, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

به بسیاری از سوالاتی که درباره تاردلی توی ذهنم بود با این مقاله رسیدم

وقتی از جام جهانی 82 برگشتند اختلافاتی بین تاردلی ، فورینو و جنتیله با مدیریت یوونتوس ایجاد شد ، اونا  و بخصوص تاردلی معتقد بودن که باید قرار داد بهتری باهاشون بسته بشه قراردادی در سطح خارجیهای تیم یعنی پلاتینی و بونیک 

و همچنین تاردلی با حضور پلاتینی در تیم موافق نبود و میگفت باید با لیام بدلی ایرلندی امضا بشه تا پلاتینی .

- اون موقع فقط هر تیم میتونست 2 بازیکن خارجی داشته باشه 

Upon his return, the returning Hero caused some controversy by refusing to sign his new Juventus contract along with Claudio Gentile and Beppe Furino.
Juventus had just signed France’s Michel Platini and Poland’s Zbigniew Boniek to big contracts.
The trio felt that they should be paid along the same terms.
In fact it was said Tardelli had been opposed to Platini’s signing as he felt the Irishman Liam Brady (who had to make way for Platini) had been mistreated.
He also indicated that he was a World Champion and the Italians should not be playing second fiddle to the foreign signings.
توی یک مصاحبه گفته که دوست ندارم محیط فوتبال رو و میخوام بعد از دوران فوتبالم به شغل دیگه ای برم :1:
In an interview during the season, he indicated that when he retired he would not stay in the game, as he did not like that milieu. As long as he was still playing he would support it but not afterwards. He wanted to try something else and perhaps 
start a business.
و البته همیشه از میزان دریافت حقوق بازیکنان داخلی و خارجی نقد داشته و همین مساله باعث شکاف او پلاتینی شد 
He had created some controversy by once again criticizing foreign players. He felt they were overpaid in comparison to Italian players.

بنظر میرسید این اواخر با تراپاتونی هم اختلافاتی داشته
The season (1984/85) he would also have problems with his Manager Giovanni Trapattoni. In April 1985, he declared that he had problems with someone important in the team (assumed to be Trappatoni) and that he did not know if the issue could be resolved.
مشکلاتش با تراپ و همچنین سنش که کم کم بالا میرفت مدیریت رو مجبور کرد که تاردلی ، روسی ، بونیک از تیم جدا بشن و نیروی جوون جایگزین بشه 

• حامد, GioVanni Agnelli, Orphée و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

431dd94dfde4f8219e5cefd3fe162671.jpg

تاردلی . گل به پراگ در راه صعود به نیمه نهایی و فینال1985

عکسش قشنگ بود و زیرخاکی . ویرایشی روش نکردم :1:

• حامد, GioVanni Agnelli, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

بعد از مارکو تاردلی که از بهترین هافبک وسطای تاریخ یووه و ایتالیاست 

هیچ بازیکنی نداشتیم که هافبک میانی باشه و خط میانی اتزوری فیکس باشه و اثر گذار

بعد از تاردلی بازیکنایی مثل . ماروکی .دینو باجو  . کونته .تاکیناردی . مارکیزیو عضو اتزوری بودند 

ولی هیچکدومشون فیکس و اثر گذار و برجسته نبودن 

اصولا میتونم بگم بعد از تاردلی هیچ یوونتوسی نمره یک خط میانی اتزوری نبود و

غالبا یووه بازیکنای میانیش خارجی بودن یا در حد یک ملی نبودن

(تحقیق نکردم ولی میتونم بگم حافظه من که چیزی یادش نمیاد :1: )

• eⁿzº, Aminvo, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
‏^
پیرلو 4 سال نفر اول خط هافبک یووه و آتزوری بود
  • L'Avvocato, D E L P I E R O و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

‏^
پیرلو 4 سال نفر اول خط هافبک یووه و آتزوری بود

آرش قبول نمیکنم :1: 

پیرلوی پیر رو نه قبول نمیکنم

دوران اوجش و دوران اثرگذاری واقعیش مال ما نبود(میدونم 2012 رو اما بازم قبول نمیکنم ) 

اصولا ما هافبک وسط ایتالیایی نامبر وان نداشتیم 

(مرتبطش کنید به تونالی و وراتی و مشابه اونا که یووه تلاش انچنانی برای خریدشون نمیکنه و نکرده)

• L'Avvocato, Gin, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
^
ب نظرم کلا در طول تاریخ خط هافبک آتزوری نسبت ب بقیه خطوطش کم مهره تر بوده! دفاع ک مشخصه هیچی نگیم تو دروازه و خط حمله اسطوره های زیادی میشه نام برد... یجور دیگه بگم اگه ب شما بگن بهترین دروازه بان/ مدافع/ مهاجم تاریخ ایتالیا کیه شما نیاز ب فکر کردن دارید و هر اسمی رو هم بگید مخالفان زیادی پیدا میکنید اما در مورد بهترین هافبک تاریخ آتزوری بیش از %90 رو پیرلو اتفاق نظر دارن!

ب نظر میرسه جنس ایتالیایی برای خط میانی ساخته نشده!
  • mory, L'Avvocato, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

درسته

بعد تاردلی بودن امثال جزپه جیانینی . البرتینی . نیکلا برتی . دی بیاجو . فرناندو دی ناپولی . دینو باجو . ولی فکر کنم پیرلو بهترینشون بوده 

• L'Avvocato, ace of glass, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

تاردلی :

fd51h02x0aapwld_i244_thumb.jpg

« اُمیدوارم یووه از این وقفۀ بازیهای ملی به نفع خودش استفاده کرده و با تأمل در گذشته ، چگونگی جبران در آینده رو فهمیده باشه..

اشتباهات فقط متعلق به آلگری نیستن ، یه تعداد بازیکنم تو زمین داریم. اینکه همه چی رو گردن آلگری بندازیم ، شجاعانه نیست... »

• mory, GG.B1, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی