پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مــیــشــل پــلــاتــیــنــی - Le Roi

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
171 پاسخ برای این موضوع

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
پلاتینی در مصاحبه با روزنامه ی گازتا دلو اسپرت ، قهرمانی یوونتوس رو تبریک گفت : "من باید برای یوونتوس خوشحال باشم. آن ها سزاوارانه قهرمان شدند و من آن ها را به خاطرِ موفقیتشان تحسین می کنم."

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
تصویر

امروز تولد *میشل پلاتینی*است. :rose:

* پلاتینی* در حال حاضر مشغول نظارت بر بازی های *یورو2012* که در اکراین ولهستان برگزار می شود می باشد.

رئیس یوفا و اسطوره ی *بیانکونری* امروز 57 ساله شد.

*پلاتینی* از سال 1982 تا سال 1987 پیراهن سیاه وسفید * یوونتوس* را به تن کرده بود.

عناوین : کوپا ایتالیا - جام در جام اروپا - سوپرکاپ اروپا - جام اروپا - جام بین قاره ای - 2 اسکودتو

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال
امروز تولد میشل پلاتینی بازیکن افسانه ای و بزرگ تاریخ باشگاه یوونتوس و تیم ملی فرانسه هست.
بازیکنی که 3 بار به صورت پیاپی به عنوان توپ طلای فوتبال جهان رسید.

تصویر

میشل فقط در 3 تیم فوتبال بازی کرد.
نانسی-سنت آتین و یوونتوس.
میشل پلاتینی در سال 1984 با فرانسه قهرمان یورو 84 شد.
در سال های 1982 و 1986 با تیم ملی فرانسه به نیمه نهایی جام جهانی رسید.
در تیم ملی فرانسه به همراه ژان تیگانا-لوییز فرناندز و آلن ژیرز خط میانی بسیار قدرتمندی رو تشکیل دادن که هنوز که هنوزه لغت "carré magique" در مورد اون خط میانی اطلاق میشه به معنی "میدان افسانه ای" و این خط میانی بهترین خط میانی تاریخ فرانسه میدونن و همین طور جهان در اوایل دهه 80

تصویر

مهارت زیادی در بازی پلاتینی وجود داشت که از جملش توانایی خارق العاده در ارسال پاس گل،ضربات آزاد و در عین حال تمام کنندگی بی نظیرش بود.
پلاتینی با زدن 9 گل در فینال ها اروپایی(ملی و باشگاهی) رکورد دار تاریخ هست و این در حالیست که یه هافبک هجومی بود و نه مهاجم.
تا سال 2007 که هانری رکوردش رو شکست رکورد دار گل ملی در فرانسه بود با زدن 41 گل.
در عرصه باشگاهی پلاتینی بازیکنی خارق العاده بود.
وی در تیم افسانه ای اوایل دهه 80 یووه حضور داشت و هم بازی پائولو روسی،مارکو تاردلی،گائتانو شیره آ،بونی اک،جنتیله،بته گا و دینو زوف و بسیاری بازیکن دیگر بود.

[img width=480 height=294]http://www.tuttosport.com/images/49/C_3_Media_1135249_immagine_l.jpg[/img]

تصویر

اون تیم رو به عنوان بهترین تیم اوایل دهه 80 جهان یاد میکنن.بازیکنان ایتالیایی اون یوونتوس که 5-6 نفرشون فیکس تیم ملی ایتالیا بودن در سال 1982 با کلی حواشی به جام جهانی رفتن و در مرحله گروهی با 3 تساوی و 3 امتیاز از گروهشون بالا اومدن.همون تیم تا پایان و تا فینال پیش رفت و در فینال با درخشش روسی و تاردلی 3-1 آلمان غربی رو برد و قهرمان شد.
پلاتینی در فرانسه و ایتالیایی های یووه در ایتالیا 2 تورنمنت معتبر در جهان رو فتح کردن.
جالب اینه که همون تیم یوونتوس در فصل 1984-1985 به فینال لیگ قهرمانان رسید و در فینال فاجعه بار در ورزشگاه هیسل بلژیک 1-0 لیورپول رو برد و قهرمان شد.در بازی ای که 39 تن از هواداران یوونتوس درش جان خودشون رو به علت واژگون شدن جایگاه تماشاچیان از دست دادند.

[img width=480 height=270]http://www.shiaupload.ir/images/88716012952770815776.jpg[/img]

29/05/1985 هنوز هم روزی سیاه در تاریخ یوفا یه حساب میاد.پلاتینی در اون بازی تک گل یوونتوس رو به ثمر رسوند.
تموم این بازیکنان افسانه ای یوونتوس از جمله پلاتینی در اون تیم رویایی حضور داشتن و همون تیم با تمام بازیکنانش به تمام افتخارات باشگاهی ممکن که یه تیم میتونه بهش برسه رسیدند که اگه بخوام بگم خیلی خیلی طولانی میشه.مربی اون تیم فراموش نشدنی تراپاتونی بود.

تصویر

پلاتینی 3 فصل پیاپی تونست آقای گل سری آ بشه.
عناوین سالانه:
1977:بهترین بازیکن سال فرانسه
1978:بهترین بازیکن سال فرانسه
1979:عضو تیم منتخب بازیکنان فیفا
1982:عضو تیم منتخب یوفا
1983:آقای گل سری آ/بهترین بازیکن و گلزن جام حذفی ایتالیا/توپ طلای فوتبال اروپا/بهترین بازیکن از نظر خوانندگان مجله فرانس فوتبال
1984:آقای گل سری آ/آقای گل لیگ قهرمانان با 9 گل/بهترین بازیکن لیگ قهرمانان/توپ طلای فوتبال اروپا/بهترین ورزشکار سال ایتالیا از نظر نویسندگان ورزشی ایتالیا/بهترین بازیکن از نظر خوانندگان مجله فرانس فوتبال/بهترین بازیکن سال جهان/بهترین ورزشکار کشور فرانسه
1985:آقای گل سری آ/آقای لیگ قهرمانان/توپ طلای فوتیال اروپا/بهترین بازیکن از نظر خوانندگان مجله فرانس فوتبال/بهترین بازیکن جام بین قاره ای/بهترین بازیکن سال فوتبال جهان/
عناوینی که بعدها میشل پلاتینی به دست آورد بیشتر مربوط به پست های مدیریتی بود.فقط در سال 2004 به عنوان یکی از 100 بازیکن برتر تاریخ فوتبال جهان شناخته شد.
یه دوره هم در تیم ملی فرانسه سرمربی بود که عملکرد درخشانی نداشت.
در 222 بازی در یوونتوس 103 گل زد که با وجود هافبک بودنش بازم جای تامل داره.
در تیم ملی فرانسه در 72 بازی 41 گل به ثمر رسوند.
مهم ترین کاری که پلاتینی در یوفا انجام داده رو توسعه فوتبال میدونند.خیلی ها میگن پلاتینی در حق تیم های بزرگ اروپایی ظلم کرده.اما خودش بارها و بارها گفته باید فوتبال رو توسعه داد تا همه ازش لذت ببرن.دادن میزبانی های مختلف به کشورهای درجه 2-3 اروپایی برای توسعه زیرساخت هاشون به همین دلیل هست.
موفق باشی میشل...روزهای خوب و پرافتخاری رو برامون رقم زدی...تصویر

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
Catania - Italy, Wednesday August 18 1982 پلاتيني كه بعد از درخشش در جام جهاني 1982 به صيد يوونتوس و تراپاتوني در اومده بود در 30سال قبل اولين بازي خودش رو در جام حذفي براي يوونتوس انجام داد . اين بازي در چارچو مسابقات حذفي ايتاليا و در برابر كاتانيا انجام شد كه با تساوي 1.1 به پايان رسيد نكته جالب اينكه رانيري هم از اعضاي باشگاه كاتانيا بود ..

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

[img width=480 height=318]http://www.shiaupload.ir/images/89599293945890880532.jpg[/img]

30 سال پیش در چنین روزی [ 22 آگوست 1982 ] * میشل پلاتینی * اولین گل خود را برای یوونتوس به ثمر رساند.

یوونتوس 2 - 1 پسکارا ( کوپا ایتالیا )

5 فصل برای یوونتوس بازی کرد ( 224 بازی - 104 گل )

عناوین : سری آ(2) - کوپا ایتالیا - جام قهرمانان اروپا - جام در جام اروپا - سوپرکاپ اروپا - جام بین قاره ای

یکی از مهمترین گل های پلاتینی در فینال جام اروپا در برابر لیورپول بود که یوونتوس با آن گل قهرمان شد.(بروکسل - بلژیک )

لحظه ی به ثمر رسیدن پنالتی میشل پلاتینی در بازی با لیورپول .

تصویر

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
- این عکس مربوط به جشن تولد 109 سالگی یوونتوس هست، سالی که توی سری ب بودیم و حالمون خوب نبود ! ولی دور هم جمع شدن این همه افسانه محبوب و دوست داشتنی بهمون یادآوری کرد که ما یوونتوس هستیم، ما همون باشگاهی هستیم که بونی پرتی، پلاتینی، بتگا و ... هست و ابر اسطوره ای مثل "دلپیرو" رو داره.
یکی از به یادماندنی ترین جشن های یوونتوس هست برای من.

تصویر

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر

برای دیدن تو سایز اصلی روی عکس کلیک کنید.

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

[img width=480 height=318]http://www.shiaupload.ir/images/67648003713538939748.jpg[/img]
میگم پلاتینی هم آدم باحالی بوده :1:

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
پلاتینی با چه کسانی رقابت داشت برای توپ طلا که سه بار پشت سر هم توپ طلا رو برد ؟ و با چه فاصله ای از اونها تونست ببره ؟ یعی اینطور بود که از قبلش معلوم بود که مثلا تو اون سال پلاتینی توپ طلا رو میبره و فقط اون شانسش رو داشت یا بازیکنهای دیگه ای بودن که احتمال بردن توپ طلا تو اون سال براشون بوده ؟

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
رقبای پلاتینی در سال 1983 کنی داگلیش اسکاتلندی (لیورپول ) و سیمونسن دانمارکی بودند که میشل با اختلاف نسبتا زیادی برنده میشه . در سال 1984 هم ژان تیگانا رقیب اصلی میشل بود و بازهم با فاصله نسبتا زیاد از هموطنش پیشی گرفت . سال 1985 هم یه دانمارکی رقیب میشل(پربن الکجائر) بود و نتونست امتیازات لازم رو بدست بیاره .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
به طور دقیق تر : سال 83 پلاتینی 110 کنی داللگیش 26 الان سیمونسن 25 سال 84 پلاتینی 110 جین تیگانا 57 پربن الکیار48 سال 85 پلاتینی 127 پربن الکیار 71 برند شوستر 46

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
ميشل پلاتيني در مصاحبه با راديو 2 ايتاليا گفته كه " پيرلو بازيكن بسيار خوبيه،خوب بازي ميكنه و به نظرم ميتونه صاحب توپ طلا بشه ، ولي كانديدها و رقباي قوي هم براي كسب اين عنوان مقابل خودش ميبينه "

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دوباره به تعریف و تمجید از یوونتوس و کونته پرداخته -یوونتوس حالا یک تیم جهانی شده است.تورینی ها در ایتالیا به عنوان قهرمانی دست پیدا کردند و اکنون به دنبال قهرمانی در اروپا هستند -البته من هنوز مطمئن نیستم که آنها قدرت لازم برای این کار را داشته باشند ولی خیلی شرایط در یوونتوس نسبت به سال های گذشته عوض شده است. -شاگردان کونته از لحاظ مسائل ذهنی و روانی مانند یوونتوس دهه 80 من هستند و من امیدوار هستم انها خیلی زود بتوانند به مقام قهرمانی دست پیدا کنند. -پلاتینی در ادامه به محرومیت کونته اشاره کرد و گفت: "کونته قربانی ناعدالتی و سیستم دادگاهی فوتبال ایتالیا شد ولی اکنون همه از بازگشت وی خوشحال هستند.
Spoiler

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
^^^ - البته اول مصاحبه ــش هم خطاب به تیم های سری آ گفته که راه یوونتوس رو ادامه بدید ! ورزشگاه های شما یک مشکـل واقعی هستنــد !! [ :65: :2: ] تو ادامه هم راجع به بالوتلی گفته که من خیلی از استعداد هایــی رو دیدم که چون در راه قرار نگرفتند نتوانستند عملکرد موفقی داشته باشنــد ؛ امیدوارم ماریو این راه را طی نکنــد ، او فقط یک نفر است پس بنابراین باید انتخاب هایی بکنـد که از او یک قهرمان بسازد ! پ ن : مصاحبه ــش هم با اسکای در مراسم Globe Soccer Awards بــود. :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

دوباره به تعریف و تمجید از یوونتوس و کونته پرداخته

-یوونتوس حالا یک تیم جهانی شده است.تورینی ها در ایتالیا به عنوان قهرمانی دست پیدا کردند و اکنون به دنبال قهرمانی در اروپا هستند
-البته من هنوز مطمئن نیستم که آنها قدرت لازم برای این کار را داشته باشند ولی خیلی شرایط در یوونتوس نسبت به سال های گذشته عوض شده است.
-شاگردان کونته از لحاظ مسائل ذهنی و روانی مانند یوونتوس دهه 80 من هستند و من امیدوار هستم انها خیلی زود بتوانند به مقام قهرمانی دست پیدا کنند.
-پلاتینی در ادامه به محرومیت کونته اشاره کرد و گفت: "کونته قربانی ناعدالتی و سیستم دادگاهی فوتبال ایتالیا شد ولی اکنون همه از بازگشت وی خوشحال هستند.

Spoiler

اشتباه ترجمه کنار، اصلا ممکنه رئیس یوفا بیاد بگه ناعدالتی سیستم عدالتی ایتالیا ؟ :1: زدن همچین حرفی خیلی سنگینه و طبیعی پلاتینی همچین چیزی نمی گه.

پلاتینی گفته قضیه کونته و ناپولی جزو مسائل داخلی فوتبال ایتالیاست و به یوفا مربوط نمیشه، ولی به نظر می رسید همه از بازگشت کونته خوشحال اند.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
میشل پلاتینی:

- چه کسی برنده ی لیگ قهرمانان میشه؟ اگه بگم که دوست دارم جام قهرمانی رو بدم به یووه اون وقت بعضی ها ناراحت میشن. (خنده)
- دو تا تیم خوب آلمانی رو دیدم، بایرن و دورتموند. من یووه رو هم به لیست تیم های دارای پتانسیل (قهرمانی) اضافه میکنم. اونا خیلی قوین و من هویت ملیشون رو دوست دارم. بعضی وقت های یووه با 9 تا بازیکن ایتالیایی بازی میکنه، چیزی که این روز ها خیلی کم دیده میشه.
- اگر آووکاتو (جانی آنیلی بزرگ) هم بود این تیم رو دوست داشت، چون که وکیل ورزشیه رو که توش هزاران خارجی برن و بیان رو دوست نداشت.
- یووه میتونه قهرمان بشه؟ اگه بارسا حذف بشه، لیگ قهرمانان تبدیل به یه رقابت باز برای همه میشه.
- آسون نیست که شکست 2 بر 0 رو جبران کنید، حتی برای بارسا. میلان زلاتان و تیاگو سیلوا رو میفروشه و بدون بالوتلی بارسا رو با 2 گل شکست میده، این چیزیه که فوتبال رو فوق العاده میکنه.
- اگه شما چلسی باشید و منابع اقتصادی زیادی هم در اختیار داشته باشید، باز میتونید (ممکنه) از تیمی مثل استوا بخارست شکست بخورید. اگه منچستر هم باشید باز ممکنه تو 10 دقیقه 2 گل دریافت کنید، اخراج شدن بازیکنتون هم نمیتونه توجیه کنه این مسئله رو.
- یوونتوس من ( :worship: :worship: :worship: ) ، آژاکس و بایرن قبلاً سه سال پشت سر هم به فینال لیگ قهرمانان میرسیدن. اما حالا هر سال تیمای مختلفی رو میبینیم.

یوونتوسِ من! :worship: رئیس یوفا بدون در نظر گرفتن موقعیتش اینقدر زیبا و راحت ازعلاقش به یووه میگه...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال

تصویر

- پلاتینی :

* من متاسفم که نمیتونم کاری انجام بدم، اما قوانین فوتبال ایتالیا میگند که یووه 29 بار قهرمان سری آ شده پس باید احترام گذاشت.
* آنیلی و هواداران یووه بخاطر تعصبی که دارند نمی تونند این رو بپذیرند اما معتقدم به زودی یووه اسکودتو 30 و 31 رو هم جشن خواهد گرفت.
* اما فکر میکنم عدالت به یووه بدهکار هست (!) و یووه به زودی افتخارات بیشتری رو نیز کسب خواهد کرد.
* کاری که کونته در یووه انجام داده فوق العاده و تحسین برانگیز هست.
* جمع کردن تیمی پر از ستاره سخت هست اونم برای یووه که هیچ وقت به فکر جذب ستاره نبوده اما آنیلی و کونته با مجموعه ای از بهترین ها رو به جلو حرکت می کنند.
* آندره آ بسیار جوون و پر شوق و اشتیاق هست، اون یک آنیلی هست و خیلی زود معنی یووه رو درک کرده. آنیلی یعنی رئیس یووه !
* در ایتالیا نیز مانند کشورهای دیگه نژاد پرستی وجود داره و باید باهاش مبارزه بشه.

Spoiler

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اون تیکه میگه : در سمتی هواداری وجود داره و در سمتی سیستم عدالتی با قوانین خاصی که داره. ما باید همیشه طرف سیستم عدالتی رو بگیریم.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
[center]

[size=15pt][b] Michel Platini

[img width=480 height=360]http://www.shiaupload.ir/images/56988727169702217178.jpg[/img]

[img width=480 height=320]http://www.shiaupload.ir/images/77628771983174701546.jpg[/img]

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی