پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جورجو كيه‌لينی - Chiello

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1938 پاسخ برای این موضوع

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
به نظر من : به بازی بایر نرسه حذفیم ، تمام .
بد شانس ترین مدافع تاریخ .
یه نفر تو این دنیا بتونه داگلاس کاستا رو مهار کنه جورجو هست ، اما نه مصدومش . هر چند کاستا همه جای زمین هست اما توانایی هاش سمت چپ حریف بیشتر هست ، خیلی بیشتر .
  • alexdelpiero, conte, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

به نظر من : به بازی بایر نرسه حذفیم ، تمام .
بد شانس ترین مدافع تاریخ .
یه نفر تو این دنیا بتونه داگلاس کاستا رو مهار کنه جورجو هست ، اما نه مصدومش . هر چند کاستا همه جای زمین هست اما توانایی هاش سمت چپ حریف بیشتر هست ، خیلی بیشتر .

در اینکه دکتر خیلی خوبه شکی نیست ولی فاز بگیره و اونم فاز پنالتی دادن لامصب پنالتی هم میده  :fp:

• alexdelpiero, El rey leon, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
سوتیهای جورجو و همچنین بونوچ رو فقط مایی که طرفدار یوونتوس هستیم خیلی بزرگ میبینیم و تو یادمون میمونه و بیرون هم نمیره از یادها ( : وگرنه از طرفدار منطقی تیمهای دیگه بپرسی همشون ارزوی همچین دفاع هایی رو دارن . جلو بایر به نظر من چند بازیکن هستند که نبودشون میتونه بسیار سخت کنه کارو که جورجو هم جزوشون هست . هرچند هنوزم امیدوارم برسه .
  • Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

سوتیهای جورجو و همچنین بونوچ رو فقط مایی که طرفدار یوونتوس هستیم خیلی بزرگ میبینیم و تو یادمون میمونه و بیرون هم نمیره از یادها ( : وگرنه از طرفدار منطقی تیمهای دیگه بپرسی همشون ارزوی همچین دفاع هایی رو دارن . جلو بایر به نظر من چند بازیکن هستند که نبودشون میتونه بسیار سخت کنه کارو که جورجو هم جزوشون هست . هرچند هنوزم امیدوارم برسه .

وقتی خط دفاعی چون کاناوارو و تورام و زامبروتا رو دیده باشی خیلی سخته با سوتی های بونوچی و کیلینی بتونی رابطه برقرار کنی....یک بت و یک عظمتی از نسل 2006  تو ذهن هست که اجازه نمیده خطا و اشتباهی از بازیکنان یووه را پذیرفت....حتی یووه بعد 2006 تا کاپی کنته هم نتونست ذهنیت ما رو از یووه تغییر بده 

الان پوگبا و دیبالا و ساندرا واقعا بوی  یووه 2006 به قبل میدن....کیلینی و بونوچ واقعا مدافعان خوبی هستن و میشه گفت یکی از مهمترین عوامل موفقیت یوونتوس اما بعضی اوقات چشمه هایی از یووه 2007 تا 2011 از خودشون نشون میدن

• Bianconero Amore, alexdelpiero, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
میثم جان من بزرگترین دفاع رویاهام تورام هست ( : اما حقیقت اینه که ( به نظر من ) فشاری که تو این سالها روی بونوچ و جورجو بوده ، به هیچ وجه اون سالها روی تورام و کاناوارو نبوده . و من این دو رو بیشتر از اون دو ستایش میکنم ولی نه به اون معنا که این دو خوبن و اون دو بد ( :
بحث مقایسه هم درست نیست تو این مورد و دردی رو دوا نمیکنه . 2006 گذشت و به خاطرات پیوست ، شک نکن با گذشت سالها متوجه میشیم بونوچ و جورجو چقدر حیاتی بودن و روزی خواهد امد که حسرت نبودنشون رو با چاشنی تاسف ، خواهیم خورد .
و البته یوونتوس قدرتمند تر از سال 2006 هم بوده ، بین سالهای 94 تا 98 ( با 3 فینال پیاپی در لیگ قهرمانان ) ینی کسایی که اون تیم رو دیدن نمیتونن با یووه 2006 و سوتیهاش کنار بیان ؟
  • Bianconero Amore, alexdelpiero, El rey leon و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

برگرد سریع یه دونه از ایــنــا بزن به ویدال حال کنیــم !  :141:

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, Orphée و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

دقیقا همون مصدومیت قبلیش تکرار شده ، هنوز خبر رسمی نیومده ولی گفته شده امکان اینکه بازی مقابل بایرن رو از دست بده وجود داره ! روگانی که اصلا آماده ی اروپا نیست ، جلو بایرن همون 442 بازی می کنیم ... فکر می کنم بهتره برنامه ریزی بلند مدت داشته باشیم برای سوئیچ به سیستم 4 دفاعه برای فصل بعد که نیاز نداشته باشیم 3 تا مدافع وسطی رو بازی بدیم که یک نفرشون تو بازی ها و مقاطع مهم مصدوم میشه ... بارزالی هم سنش داره میره بالا . هر چقدر هم خوب باشه نمیشه یه فصل پشت سر هم بازی کنه ... بیخیال این 352 بشیم هم تو اروپا برامون بهتره هم تو دفاع خیالمون راحت تر ... 

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

دیگه پوستمون کلفت شدی جورجو جون اومدی اومدی نیومدی ما دیگه پوست کلفت شدیم تو بازیهایه مهم همیشه یووه مصدومیتهاش میاد سراغش پس لوس نشو بیا برگرد

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

طبق آخرین اخبار وضعیتش فردا بطور دقیق معلوم میشه .. اما گفته میشه که احتمالا به بازی بایرن میرسه

• Juventus FC, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

از کیلینی خیلی دلخورم جدا ! اگه بود اورا هم حداقل یک نیمه بازی نمی کرد تا اون اشتباهات رو بکنه. مخصوصا اشتباه دومش که باعث گل سوم شد چون گل اول رو می تونیم مقداری هم تقصیر پگبا بدونیم به خاطر رد کردن توپ !! * خیلی ها تو فروم گفن که اورا مدافع چپ بوده اما اورا فقط نیمه اول مدافع چپ بود و نیمه دوم داشت پست کیلینی یعنی مدافع وسط سمت چپ رو بازی می کرد. کاری که اصلا بلد نبود و این رو توی دفع توپ مسخرش که منجر به گل سوم شد نشون داد. اگه کیلینی بود ( نه حتی آماده ی فیکس بازی کردن !! ) می تونست تو نیمه دوم قشنگ خیال مارو راحت کنه طوری که حتی گل اول رو هم نخوریم. 4 بار با اون روش خاص خودش می رفت رو پای کاسا کاستا هم از ترس نمی تونست کاری کنه. کاری که بارزالی نیمه اول با کاستا کرد ولی اورا نیمه دوم نتونست !! اگه کیلینی بود شک نکنید برده بودیم ،،،،، 

نمی دونم ولی یه حسی بهم میگه مصدومیتش فیلم بوده. فکر می کنم بعد از فینال یورو 2012 کیلینی از بازی های بزرگ و مهم ترسیده. بازی فینال پارسال و امسال با بایرن مونیخ که بعد از خوب شدن یهو دوباره گفتن مصدم شده !!! بازی با رئال پارسال هم نمی دونم چطوری از دستش در رفت که بازی کرد شاید به خاطر تسویه حساب شخصی با رونالدو بود که یهو مصدوم نشد !! باز می گم اصلا به این خبرایی که می گفتن مصدوم بوده ذره ای اعتماد نداشته و ندارم.  این قول هم بهتون می دم از این به بعد هروقت یک بازی مهم با یه تیم بزرگ داریم، کیلینی مصدوم می شه. شک نکنید ،،،،، 

اگه بودش ،،،،، بیخیال ! 

* در مورد حرکت پگبا بگم که پگبا اومد با رد کردن توپ بایرنی ها رو گول بزنه ولی اورا هم با اونا گول خورد و یهو جو گرفتش خواست سریع توپ رو از اونجا در بیاره !! پگبا قشنگ می تونست با گرفن توپ و دادنش به دفاع یا جی جی هم وقت رو بکشه هم شر اون توپ رو کم کنه اما خب .... پگبائه دیگه  :1:  

• Juventus FC, mory, MaMpIeRo و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

یه عکس جالب از جوونی های جورجو کیه لینی

shxm_giorgiochiellini_939125814851457011

• MaMpIeRo, alexdelpiero, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

بازم مصدوم شد از ناحیه زانو ! یعنی خوب نشده بازم مصدوم میشند اینا  :24:  :2laugh:
فکر کنم حتما باید یه دفاع وسط بخریم چون اصلا  کیلینی رو نمیشه کوچکترین حسابی روش باز کرد

• MaMpIeRo, eⁿzº, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4149 ارسال

همینطوری داره از دست میره

خیلی عجیبه این مصدومیتاش

• MaMpIeRo, eⁿzº, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
فکر کنم خداحافضی کنه دیگه ، تجربه نشون داده قصاب یووه ( بدنساز مور علاقه مکس ) اصلن خوشهال نمیشه بازیکنی تو یووه ، بعد از مصدومیت ، دوباره به بازیها برگرده .
واقعن حیف شد ، راحت میتونست تو یه تیم دیگه 4 سال دیگه بازی کنه و مصدوم نشه .
  • MaMpIeRo, eⁿzº, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

15 الی 20 روز دور از میادین ...

• MaMpIeRo, eⁿzº, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
تصور کنید جورجو دیگه نتونه بازی کنه ))) :
بر باعث و بانیش لعنت .
باید اعتراف کنم محبوب ترین بازیکن منه ، حتی بیشتر از مارکی و حیف که این روزهارو باید ببینم و حسرت بخورم .
  • alexdelpiero, El rey leon, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

با شناختی که از کونته دارم ، اگه کلینی مصدوم باشه ، احتمال بازی روگانی تو آتزوری خیلی پایینه . یعنی من شانس بازی رانوکیا رو بیشتر از روگانی میدونم :1: :fp:

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

8d1gn8e5drq88zm5p30d_thumb.jpg

بازی مقابل سمپدوریا 400 اُمین بازی جورجو در لباس یوونتوس بود ...

#Chiellini400

• MaMpIeRo, eⁿzº, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
نبینم تایپیکت اون پایین مایینا باشه .
17901126683314129439_thumb.jpg
  • Orphée, mory, MaMpIeRo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

به مناسبت تولد 32 سالگی کیه لینی و 11 سال حضورش در یووه...

byqa_1.jpgl6hv_2.jpg

• MaMpIeRo, eⁿzº, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی