پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جورجو كيه‌لينی - Chiello

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1938 پاسخ برای این موضوع

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

بعد از تساوی عجیب با مونشنگلادباخ :

• نکته ی مثبت در دو بازی آخر این است که ما هیچ شوت درون چارچوبی به دروازمان ارسال نشد ، مگر اینکه تلاش برزوویچ را که به تیرک خورد حساب نکنید.
  • ما به عنوان یک تیم همچنین از لحاظ سازماندهی در حال پیشرفتیم ،  که نکته ی مثبتی است چون در ابتدا گلهای زیادی را دریافت می کردیم.
  • ما در برابر گلاباخ در یک سوم دفاعی حریف انتخاب اشتباه داشتیم ، منظم نبودیم و برای گل زدن بیش از حد مشتاق (!) بودیم.
  • ما به آرامش یک تیم بزرگ نیازمندیم ، و البته کمی بدبینی تا بتوانیم در این بازی ها پیروز شویم.

• MaMpIeRo, alexdelpiero, VA}{ID و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
کسی نگفت 300 امین بازی جورجو با لباس یووه بود ..
چقد زود گذشت، هنوز فکر میکنم جوونه :11:
  • Bianconero Amore, alex 4ever, alexdelpiero و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1492 ارسال

^

......

V  مجتبی جان! حرف در مورد ناسیونالیزم بسیاره و البته خیلی هم مناقشه برانگیز و متأسفانه بیشتر از اینکه باعث نتیجه‌ای بشه نهایتاً به کدورت منجر میشه (بر اساس مشاهدات قبلی بنده). بگذریم که نه در ظرفیت فرومه و نه اینکه نهایتاً سر به سلامت می‌بریم.

• alexdelpiero, El rey leon, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

^

انصافا حیفه عکس کیه لینی رو بذاریم روی تصویر فیلمی که از توهمات یک حرومزاده درست شده. فیلمی کاملا ضد ایرانی

---------------------------------

ابتدا یک تصویری با محتوای ضد ایرانی قرار داده شد و من هم بهش واکنش نشون دادم بعدش گفته شد صحبت زیاده و من هم گفتم خوشحال میشم حرفی هست گفته بشه و در نهایت مطلب به این صورت ویرایش شد :

V  مجتبی جان! حرف در مورد ناسیونالیزم بسیاره و البته خیلی هم مناقشه برانگیز و متأسفانه بیشتر از اینکه باعث نتیجه‌ای بشه نهایتاً به کدورت منجر میشه (بر اساس مشاهدات قبلی بنده). بگذریم که نه در ظرفیت فرومه و نه اینکه نهایتاً سر به سلامت می‌بریم.

خب اونچیزی که مشخصه من شروع کننده یک بحث مناقشه برانگیز نبودم و خیلی وقته هم علاقه ای به اینجور بحث ها در انجمن های مجازی ندارم و قطعا هم نمیتونم به یک عکس ضد ایرانی واکنش نشون ندم. به نظرم اگر قرار بود دنبال بحث های مناقشه برانگیز نباشید نباید همچین تصویری در انجمن قرار بدید حالا هم که قرار داده شده نمیشه کاریش کرد و اگر هم میدونید با بحث کردن کدورتی پیش بیاد شمارو به خیر و مارو به سلامت و اگر هم میخواهید بحث کنید من مشکلی با بحث کردن در این مورد ندارم.

• alexdelpiero, El rey leon, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

ای کفار به راستی که شما را وعده داده بودیم  بترسید از آن روز که او در محوطه جریمه سر توپ بزند و سر توپش بگیرد ، باشد که ایمان بیاورید.

سوره دکتر ، آیه 3

پ.ن : کفار استعاره از حریفان یووه :6:

پ.ن: حیف نگرفت سر توپش و ازون مهمتر خوشبختانه به اف ندادمون :fp:

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4166 ارسال

کیلینی در بازی هایی که حریف فشار زیادی میاره روی دفاع کنترل عصبی نداره و دست به کارهای بدی میزنه که خسارت تیمی بالایی داره..

مخصوصا وقتی کم بیاره این حرکات زیادتر میشه...

• MaMpIeRo, alexdelpiero, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1492 ارسال

^

انصافا حیفه عکس کیه لینی رو بذاریم روی تصویر فیلمی که از توهمات یک حرومزاده درست شده. فیلمی کاملا ضد ایرانی

---------------------------------

ابتدا یک تصویری با محتوای ضد ایرانی قرار داده شد و من هم بهش واکنش نشون دادم بعدش گفته شد صحبت زیاده و من هم گفتم خوشحال میشم حرفی هست گفته بشه و در نهایت مطلب به این صورت ویرایش شد :

خب اونچیزی که مشخصه من شروع کننده یک بحث مناقشه برانگیز نبودم و خیلی وقته هم علاقه ای به اینجور بحث ها در انجمن های مجازی ندارم و قطعا هم نمیتونم به یک عکس ضد ایرانی واکنش نشون ندم. به نظرم اگر قرار بود دنبال بحث های مناقشه برانگیز نباشید نباید همچین تصویری در انجمن قرار بدید حالا هم که قرار داده شده نمیشه کاریش کرد و اگر هم میدونید با بحث کردن کدورتی پیش بیاد شمارو به خیر و مارو به سلامت و اگر هم میخواهید بحث کنید من مشکلی با بحث کردن در این مورد ندارم.

مجتبای عزیز :53: متأسفانه آخرین ویرایش پستتون رو ندیده بودم و الان دارم می بینمش. یکی دو بار ویرایش کردید بنده هم به خاطر اینکه پست کوتاه ندم همون پست قبلیم رو ویرایش کردم و آخرین ویرایش شما رو ندیدم:

1- فیلم 300 رو ندیدم.

2- منظوری پشت این عکس نبود جز اینکه قبلاً دیده بودمش و به محض اینکه یادم اومد که بازیهای کیلینی به 300 رسیده این عکس اومد توی ذهنم و یک جستجوی اینترنتی و...

3- رضایتِ یک دوست که قطعاً وجوه اشتراکم با ایشون بسیار بسیار بیشتر از افتراقاتم هست حتماً بیشتر از یک عکس بی اهمیت برای من ارزش داره. پست قبلی ویرایش شد، اگه زودتر متوجه می‌شدم همون موقع ویرایش می کردم :53:

4- حقیقتاً بنده هم هیچ تمایلی به بحثهای مناقشه برانگیز ندارم حتی با وجود اینکه شاید در این مورد نظرم به نظر شما نزدیکتر باشه یا حتی مواقعی که تعداد موافقین نظرم خیلی بیشتر از مخالفین باشه. به اندازه‌ی کافی تجربه‌ی این بحثها رو داشتم و آخر و عاقبتشون رو می‌دونم و البته پرداختن به این بحث خاص رو خارج از ظرفیت تحمل این فروم می‌دونم. شاید بنده یا جنابعالی حاضر به پرداخت هزینه‌ی اظهارنظر بی‌پروای خودمون باشیم ولی مطمئناً صاحب سایت این وسط بی تقصیره و خارج از انصافه که ایشون هم بابت این امر هزینه بدن.

5- کسی که به هر دلیلی توانایی یا تمایل به بحث در مورد موضوعی رو در خودش نمی‌بینه نباید به هر شکل باعث بشه اون بحث به میان بیاد. اینجا یک معذرت خواهی به مجتبی بدهکارم و البته سعی می‌کنم این موضوع رو تکرار نکنم. قطعاً کیفیت پست‌ از تعداد اونها مهمتره پس امیدوارم از تعداد پستهای باری به هر جهت و کم‌محتوا کم کنم هر چند اگه حضورم کم‌رنگ تر بشه  :8:

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

کیلینی در بازی هایی که حریف فشار زیادی میاره روی دفاع کنترل عصبی نداره و دست به کارهای بدی میزنه که خسارت تیمی بالایی داره..

مخصوصا وقتی کم بیاره این حرکات زیادتر میشه...

جالبه با همه ی این حرفا تا حالا فقط دوبار در سری آ اخراج شده که قبلیش به فصل ۲۰۰۷-۸ برمیگرده بازی در برابر پارما!

• Principino, MaMpIeRo, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
نمیدونم اسمشو بی مسئولیتی بذارم یا نادانی..
اخراج در بازی آخر و اشتباهات مهلک
روگانی و بارزالی خیلی آماده تر باید باشن
از بازیکن محوری خیلی بدم میاد
هرکی اشتباه متوالی کنه باید بدونه جایگاهش تو تیم تضمین شده نیست و باید براش بجنگه
حالا هرکی میخواد باشه، باشه...
  • Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

بارزاگلی که در بدترین شرایطش از کیلینی بهتره، و روگانی رو باید بازی میداد 

آلگری بد قاطی کرده 

یه زمانی میگفتیم سری آ رو بیخیالی داره طی می کنه ، الان میبینیم عملا بهترین ترکیب رو برا اروپا انتخاب نمیکنه نمونش تو دفاعه 

واقعاً کیلینی نباید بازی کنه 

اگر بخوای قیاس کنی از خیلیا سرتره ولی واسه یووه کافی نیست فقط در حد نیمکت و جام حذفی خوبه

• Alex2003 از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

جورجو کیلینی 

" در این فصل شرایط خاصی را در یووه تجربه کردیم . ما سختی های زیادی کشیدیم آن هم پس از 4 فصل فوق العاده ای که رقم زدیم. اما اکنون شرایطی برای ما کمی بهتر شده است "

رتبه سوم برای ما کافی است ؟

" نه ، ما هرگز به این فکر نخواهیم کرد. باید مثل 4 فصلی که گذشت مقتدر باشیم و برای قهرمانی بجنگیم . تفکر ما در یوونتوس تنها ، تفکر قهرمانی است و اصلا به رتبه های پایین دل نبستیم "

" البته می دانیم که رقبای ما هم پیشرفت خوبی داشتند. رُم تیم خوبی است و فیورنتینا و اینتر قدرتمند تر شدند . ولی ما هم به عنوان یوونتوس رقیب ساده ای نخواهیم بود "

پیرلو در اینتر ؟

" اصلا نمی توانم به چنین چیزی فکر کنم و به نظرم این اتفاق نخواهد افتاد . همانگونه که ماروتا هم گفت پیرلو به اینتر نخواهد رفت "

ایتالیای آنتنیو کونته ؟

" تیم بسیار خوبی هستیم. ما بدون شکست و به عنوان صدرنشین توانستیم به مسابقات یورو 2016 صعود کنیم که این بسیار مهم است ، باید روندمان ادامه داشته باشد "

" کونته مربی بسیار بزرگی است و تفکرات خوبی دارد ، رشد تیمی ِ ما مشهود است و خوشحالیم که چنین جایگاهی را کشب کردیم "

ایتالیا بدون پیرلو ؟

" ویژگی های او منحصر بفرد است و بودن پیرلو در هر تیمی فوق العاده خواهد بود . می دانیم که او باز هم به ترکیب بر میگردد و بازی می کند . اما باید دانست که بالاخره باید به بازی کردن بدون او هم فکر کنیم "

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

جورجو :‌

• فکر می کنم در جایگاهی قرار داریم که نمی توانیم در مورد اسکودتو صحبت کنیم.ما باید بازی به بزی پیش برویم. ما در بازی های اخیر قدری جایگاهمان را بهتر کرده ایم.مهم این است که بین الان و کریسمس باثبات باشیم.
  • ما دوست داشتیم که از تیم هایی که بالاتر از ما قرار دارند چند امتیاز بگیریم. اما صدرنشینان ، بسیار خوب عمل کرده اند  و این را در آن بازی ها نشان داده اند.ما باید جایگاهمان را حفظ کنیم و مثل چکش باشیم ، و تلاش کنیم که به آرامی در جدول بالا برویم.
  • ما نباید فراموش کنیم که هدف اصلی ، همانطور که در طول فرجه ی مسابقات ملی توسط باشگاه خاطرنشان شد ، این است که در بین سه تیم بالای جدول باشیم.
  • مقایسه ی توز و دیبالا؟ فکر می کنم آنها بازیکنان بسیار متفاوتی باشند ، شوتهایشان ، خصوصیات فیزیکی و همین طور تکنیکشان. شباهت آنها این است که پشت سر هم در یووه بودند و هر دو آرژانتینی هستند ، اما من خصوصیات آنها را بسیار متفاوت می دانم.

• juve's fan, mory, MaMpIeRo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

w01h8_Fotor.jpg

عشق اون هدیه است که دوست نداشتم ... عشق همون بود که براش هیچ وقتی نذاشتم ...

:53: :53: :53:

• MaMpIeRo, El rey leon, Soheil Bianconeri و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

F A R SH A D J U V E

F A R SH A D J U V E

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال

:1:  :1:

img_6VZVAk3ze.jpg

• Bianconero Amore, juve's fan, MaMpIeRo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

گزارشگر بی تی اسپورت سر این درگیری جورجو با میلینکوویچ گفت :‌He was Chiellnied :2laugh:

• juve's fan, MaMpIeRo, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

cdef_22269726_thumb.jpg

Not Today ' Bitch

زودتر به روزهای خوبت برگرد ..  :fp:

تیم واقعا بهت نیاز داره 

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

F A R SH A D J U V E

F A R SH A D J U V E

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال

:1:  :1:

img_6VZVAk3ze.jpg

در ادامه این پستم و در ادامه عادت ماهانه جورجو کیه لینی باید بگم که تنها دکتریه که خودش از مریضاش زخمی تره :1:

...............

در سته که بعضی مواقع سوتی میده ولی تعصب و جنگندگیش قابل وصف نیست.

یه ست کامل چشم و ابرو و پیشونی رو بخاطر یووه بخشیده این پسر :8:

مرسی که هستی  :thank:

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

بعد چند وقت که هی میشنیدم کلینی دکترا داره همین الان سرچیدم :1:

این سایت خود کلینی و قسمت بیوگرافیشه.
http://giorgiochiell...e/biography.php
میگه : where recently i have take my first degree
first degree همون bachelor’s degree توی سیستم انگلیسیه که معادل همون لیساس ما میشه .
بعدش میشه master's degree که معادل فوق لیسانس ما میشه  که کلینی هنوز اقدام به گرفتنش نکرده .
بعد از این میشه دکترا و این حرفا :1:

نوشته مدرکشم از دانشگاه اقتصاد و تجارت تورین گرفته ، که احتمالا همون اقتصاد خودمون میشه :1: .

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
^ سبز چقد بهت میاد :1: سید
______
توی خصوصی هم که با پویا داشتم موقع بازی صحبت میکردم گفتم ، کیلینی بهترین بازیکن دیشب بود از نظر من .. فوق العاده بود شاید جز بهترین نمایش هاش توی فصل اخیر بود.. دریغ از یک حرکت و یک ری اکشن بد یا اشتباه یا اضافه که داشته باشه.. همه چیزش روی حساب کتاب بود ،، واقعا عالی کار کرد

این عکس هم قشنگ ترین کادر دیشب بود ، دوتا نهنگ قاتل واسه خودشون خلوت کردن :nish:

oyml_c6b9ne0r2kynqgh81z8c_thumb.jpg
  • GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

بدی جورجو اینه دیدارای حساس خوب کار نمی کنه بیش از حد دستپاچه میشه :1:

بیاین امیدوار باشیم جلو بایرن روز خوبش باشه :worship: 

جلو بایرن جورجویی مثل دیدار شب گذشته می خوایم :6:

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi