پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

انتقادات و پیشنهادات

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
7578 پاسخ برای این موضوع

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
روزبه جان وقتي يه تاپيك پاك ميشه طبعا ً پست هاي اونم از بين ميره احتمالا ً شما توي اون تاپيك زياد پست داده بودي

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
روزبه عزیز پستهای خود منم پاک میشه اما آیا مهمه ؟؟؟ تعداد پستها ملاک برتری نیست چون اگه میخواسن اینجوری باشه رضا پورحبیب باید میشد بهترین کاربر اما خب متاسفانه از جمعمون خداحافظی کرد و رفت . تازه با بعضی از بچه ها هم مشکل پیدا کرده بود . مهم نیست پستات چقدره مهم اینه که با همه رفیق باشی ;)

pavehedved

pavehedved

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 248 ارسال
اولا که من هروز به جز جمعه ها آن میشم اینکه پستهام زیاد نیست دلیل این نمیشه که بگید آن نمیشم!
دوما واقعا تعداد پستهاتون یا تاپیک هایی رو که ایجاد کردین به کیفیت فروم ترجیح میدین؟؟؟ باشه من حرفی ندارم اگه تاپیکی ایجاد کردین خواستین پاک نشه به من بگید چشم!
سوما هم اینکه منم مثل شما یه کاربرم با یه سری اختیارات بیشتر اینهمه میگم پیشنهاد بفرستین واسم هم پیغام خصوصی هم id هم Email
ولی هیچ کس این کارو نکرد پس اعتراض هم نمی تونید بکنید !
در ضمن با هیچ کس هم دشمنی ندارم پستهاشو پاک کنم یا تاپیکش رو پاک کنم! خودتون ببینید همه تاپیکهای فوتبالی داره خاک می خوره اون وقت تو خارج از فوتبال راجبه فوتبال بحث میشه راجبه بازیکنا بازی دیشب یووه و....!

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال

روزبه عزیز پستهای خود منم پاک میشه اما آیا مهمه ؟؟؟
تعداد پستها ملاک برتری نیست چون اگه میخواسن اینجوری باشه رضا پورحبیب باید میشد بهترین کاربر اما خب متاسفانه از جمعمون خداحافظی کرد و رفت . تازه با بعضی از بچه ها هم مشکل پیدا کرده بود . مهم نیست پستات چقدره مهم اینه که با همه رفیق باشی ;)

اولا که من هروز به جز جمعه ها آن میشم اینکه پستهام زیاد نیست دلیل این نمیشه که بگید آن نمیشم!
دوما واقعا تعداد پستهاتون یا تاپیک هایی رو که ایجاد کردین به کیفیت فروم ترجیح میدین؟؟؟ باشه من حرفی ندارم اگه تاپیکی ایجاد کردین خواستین پاک نشه به من بگید چشم!
سوما هم اینکه منم مثل شما یه کاربرم با یه سری اختیارات بیشتر اینهمه میگم پیشنهاد بفرستین واسم هم پیغام خصوصی هم id هم Email
ولی هیچ کس این کارو نکرد پس اعتراض هم نمی تونید بکنید !
در ضمن با هیچ کس هم دشمنی ندارم پستهاشو پاک کنم یا تاپیکش رو پاک کنم! خودتون ببینید همه تاپیکهای فوتبالی داره خاک می خوره اون وقت تو خارج از فوتبال راجبه فوتبال بحث میشه راجبه بازیکنا بازی دیشب یووه و....!

???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
در ضمن فکر میکنید چرا رضا پر حبیب رفت ؟ به خاطر مسخره بازی بعضی مدیرا

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
روزبه عزیز چرا بحث ها رو با هم قاطی می کنی؟ موضوعی که شما باهاش مشکل داری اینه که چرا پست هایت کم شده؟ واقعا تو هم مثل دوست مون مجتبی فکر می کنی؟ که هرچی پست بیشتر باشه باعث افتخاره؟ ولی به نظر من پاوه و قاسم درست می گن.... به یه مثال بزنم (مدیر هم نمی گم که بگی دارم چاپلوسی می کنم. تو رضای خودمون رو با رضا پورحبیب مقایسه کن. یکی بالای 1200 تا پست داشت. که نصفش به قول میلاد اره و نه و جون داداش و ... بود ولی یکی هم مثل رضا کم پست می ده. حداقل یه پست از هرکدوم رو ادم می خونه می فهمه که رو بعضی از پست ها کم تر از 30 ثانیه فکر می شه. ولی بعضی ها هم حداقل 30 دقیقه یکی داره روش کار می کنه ... پس پست زیاد داشتن اصلا ربطی به خوب یا فعال بودن اعضا نداره ...

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
مجتبی جان عزیز دل برادر برای تاپیک ساختن احتیاجی به اجازه مدیرا نداری که . تو باید خودت خوب و بد رو از هم تفکیک کنی بعد بیای و تاپیک بسازی . مطمئنم باش اگه اینکارو بکنی کسی ازت انتقاد نمیکنه و امتیازت رو کم نمیکنه ( ;D ) هیچ تازه ممکنه تاپیکت حتی پرطرفدار هم بشه و کلی امتیاز مثبت واست داشته باشه . مثلا تاپیکهای محبوب برای نویسندشون حتی ممکنه به 10 امتیاز هم برسن شاید هم بیشتر .

nafisfigo

nafisfigo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 513 ارسال
من دوباره می گم
لطفا اسمایلها رو تغییر بدین...خیلی قدیمی هستن :-\

meysam687

meysam687

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 96 ارسال
چه جوری میشه در متن پیام عکس گذاشت؟

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
خب تو صف وایسین به نوبت جوابتونو بدم ;D

راستی جریان امتیاز منفی من چیه؟
با تشکر

امتیازات مثبت و به پستهای خوب داده میشه و از ارسالهای خیلی بد ( توجه شود (( خیلی )) بد ) امتیاز کسر خواهد شد .

من دوباره می گم
لطفا اسمایلها رو تغییر بدین...خیلی قدیمی هستن :-\

ببینید حسین یه بارقبلا گفته بود حالا منم یادآوری میکنم . اینطور که معلومه صورتکها تغییر ناپذیره یعنی اگه بخوایم صورتکها رو عوض کنیم باید کلا قالب فوروم رو عوض کنیم که در این صورت هم بیم هک شدن میره . ما تا حالا بارها مورد حمله هکرها ( مخصوصا از نوع ترکیه ایش ) قرار گرفتیم و اگه الانم بخوایم قالب فوروم رو عوض کنیم همون بلا سرمون میاد .

چه جوری میشه در متن پیام عکس گذاشت؟

شما متنتو مینویسی بعد به جای عکس دارش که رسیدی یه نگاه به پایینترین نوار ابزار ( بالای صورتکها ) میندازی . دومین از سمت چپ مربوط به عکس میشه اونو میزنی ، آخر کارهم آدرس URL عکست رو وسطش Copy - Past میکنی

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

اگه میشه جایی که اسم کاربران رو نوشتید اون چند تایی که ثبت نام کردند و رفتند و دیگه نیومدند

رو پاک کنید

و اگر میشه اون امتیاز مثبت منو پاک کنید با تشکر

سلام دوست من
اولين حرفتون شدني نيست چون هر رفتي يه اومدني داره
در مورد دومين حرفتون هم بايد بگم اين هم شدني نيست چون ما به خواسته شما بهت امتياز نداديم که بخوايم به خواسته شما از بين ببريمش
با تشکر

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
خب دیگه این برمیگرده به روحیات آدما . یه سریا زود رنجن یه سریا پولاد عزم

***Scott Del Piero***

***Scott Del Piero***

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 38 ارسال
منم شامل اون یه سریا یه اولم سلام چاکر داش قاسممونم هستیم دیگه از ما حالی نمیپرسی .... اما...... بنده پشت دستمو داغیده بودم که دیگه انتقاد منتقاد نکنم.......چرا که ((گله از یار کردن عین جهل است)) اما دیدیم درصد انتقادول خونم اومده پایین از اون ورم هر چی من هیچ چی نمیگم بقیه هم هیچچی نمیگن!!!!! بدین منظور استینا زدیم بالا و پاشنه ها رم ور کشیدیم دارم یه لیست بالا بلند انتقاد جمع میکنم تا تحویل بدم ایشاللا در اولین فرصت ((حالا اونایی که منو نمیشناسن فکر میکنن من شورشی ام!!!!!!!)) نه داداش.......ما چی.......حرف زور تو کتمون نمیره....و اللا مخلص همه هم هستیم........این اواخرم سرم ضرب دیده دیگه کامل متحول شدم سو تفاهمی هم بوده حل شده مخلص همه من جمله داش قاسم و عمو حسین و دایی نوید هم هستیم قربون جمع همیننو دل توریننو

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
شما با حسین ( Admin ) در اینمورد صحبت کن . میخوای واسش پیغام خصوصی بذار نخواستیم این شماره تلفنشه : 09122460485

Guest_mojtaba delpeiro_*

Guest_mojtaba delpeiro_*
  • مهمان
من واقعا شرمنده هستم

Guest_mojtaba delpeiro_*

Guest_mojtaba delpeiro_*
  • مهمان
اگه میشه تاریخ بازی های یوونتوس رو به فارسی بذارید و در صورت امکان شبکه پخش بازیها رو

nafisfigo

nafisfigo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 513 ارسال
من خودم از اول گفتم که استقلالیها و پرسپولیسیها به هم توهین نکنن
اما خیلی جالبه پست من تو تایپیک پرسپولیس پاک میشه اما هرکی تو تایپیک استقلال هر چی گفته تا حالا پاک نشده واقعا جالبه :o
فکر کنم این قانون نیست این .....

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام نفيسه خانم من به شخصه سعي کردم از توهين جلوگيري کنم چه توي تاپيک استقلال چه توي تاپيک پرسپوليس با تشکر

Guest_یوونتوس ایران_*

Guest_یوونتوس ایران_*
  • مهمان
اگه میشه بگید اخبار رو دقیق بگن چون گفت ساعت 23 به وقت تهران شروع میشه من رفتم تو شبکه خبر ایتالیا دیدم تازه بازی تموم شده و یک ضد حال خوردم در مورد بازی یوونتوس میلان

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
سلام به همه دوستان اول سلام میکنم خدمت اقا همایون گل که دوباره به جمع ما برگشتند و میگم که بی صبرانه منتظر انتقادات شما هستیم عزیز در مورد توهین توی تاپیکهای استقلال و پرسپولیس هم من تمام سعیم رو میکنم که این اتفاق نیفته و پستهای نا مربوط رو تا حد امکان پاک میکنم حالا اگه بعضیلش از دستم در رفته عذر میخوام در مورد ذکر تاریخ بازیهای یووه به فارسی هم به روی چشم تمام سعیمون رو میکنیم در مورد صحت و دقت اخبار هم باید بگم که اخباری که از شخص خود ادمین ارسال میشه کمتر اشتباه بوده به هر حال سعی میشه اون هم به صفر برسه یا حق

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی