پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

انتقادات و پیشنهادات

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
7578 پاسخ برای این موضوع

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
1تاپیکم و بستید 1کیشم قفل کردید جای تقدیر داره

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
روزبه جان میشه توضیح بدی ؟ چرا دو پهلو حرف میزنی ؟

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
چیو توضیح بدم عزیزم از این واضحتر؟

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
خب بگو کدوم تاپیکا بود تا ما هم توضیح بدیم چرا بستیم یا قفلش کردیم

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
خالی بندی های سیاه و سپید و...

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
عزیزم ناراحت نشیا ولی کلا بیخود بود ;D اگه کسی مخالفه دلیلش روهم بگه لط...فا ;)

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
بیخود نبود باهاش حال نکردی بستیش

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
اولا که من تا حالا تاپیک نبستم فقط یکی از تاپیکا رو سه روز قفل کردم ( دلیلشم به خاطر این بود که دعوا داشت به جاهای باریکی توش میکشید ) در ثانی هر کدوم از مدیرا که پاکش کرده بهترین کارو انجام داده چون واقعا بیخود بود . به خاطر اینکه بیخود بود من گفتم خالی بندیهای سیاه و سپید بعد جنابعالی همون اسمی که من گفتمو اومدی کردیش تاپیک !!! :D خیلی مسخرست

pavehedved

pavehedved

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 248 ارسال
یه تاپیک دیگه قبلش به اون اسم بود که من بسته بودمش! تاپیک شما رو نمی دونم اما اگه فقط دلتون می خواهد تاپیکتون باحال باشه که نمیشه! بهتره تاپیکها یه بحث خاصی داشته باشن!

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
یا تاپیک کل کل به سبک دوستانه رو باز میکنید یا اینکه از خجالتتون در میام

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
پاوه خانوم شما سالی 1 دفعه ان میشی اونوقت تصمیم هم میگیری که چیو پاک کنی هر بارم که ان میشی به ما گیر میدی من برای خودم متاسفم که حسین اقا همچین مدیری رو انتخاب کرده که اصلا تو باغ نیست تازه سالی 1بارم که ان میشه اظهار نظرم میکنه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
لطفا احترام همدیگه رو حفظ کنید و به هم توهین نکنید اصلا همه مدیران فوروم در مقطعی به دیلیل مشکلاتی که براشون پیش میاد چند روزی نیستند اتفاقا پاوه خانم چند روزی هست خیلی خوب حضور دارند و هیچ مشکلی نیست

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
از نظر شما شاید مشکلی نباشه ولی از نظر من سر تا پا مشکله فورو قانونش شده قانون جنگل من با همه بچه های گل فوروم خداحافظی میکنم و میرم چون فکر میکنم هیچ فایده ای نداره که اینجا بمونی چون قانون نداره خداحافظ byebye

nafisfigo

nafisfigo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 513 ارسال
چرا همه تایپیکهایی که شبیه پارازیت هستن پاک می شن اما خود پارازیت پاک نمیشه
مثلا می بینم که خیلی قالب بهتری از پارازیت داشت اما پاک شد ???

یه مسئله دیگه اگه میشه این اسمایلها رو تغییر بدین قدیمی شدن :P

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اخه دوستان عزیز اینجا تاپیک یوونتوس هست دیگه بعضی از تاپیک ها به صلاح نیست و مدیران باید تصمیم بگیرند دیگه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
از وقتی یادمه تو این فروم ازین دعواها بوده.هرچند وقت یه بار یکی میره. بهتره یه راه اساسی پیدا کنیم.درسته این اختیارات مدیراست اما دلیل اینکه هرچند وقت یبار یکی میره چیه؟! تعداد رفتنی داره زیاد میشه. حتما یه ایرادی هست.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

یا تاپیک کل کل به سبک دوستانه رو باز میکنید یا اینکه از خجالتتون در میام

سلام روزبه
دوست من فکر نکنم اين لحن صحبت شما درست باشه
تاپيک کل کل به سبک دوستانه با نظر من قفل شد
من پيشنهاد دادم که قفل بشه و پاوه خانم هم قبول کردند
هر کي سوالي داره که چرا قفل شد و مشکلي با اين موضوع داره ياهو من هميشه روشنه يا اگر نميتونه پي ام بده پيغام خصوصي دارم
با تشکر

از وقتی یادمه تو این فروم ازین دعواها بوده.هرچند وقت یه بار یکی میره.

بهتره یه راه اساسی پیدا کنیم.درسته این اختیارات مدیراست اما دلیل اینکه هرچند وقت یبار یکی میره چیه؟! تعداد رفتنی داره زیاد میشه.
حتما یه ایرادی هست.

سلام رضا جان
مشکل مديران نيستند ، مشکل ظرفيت بعضي از دوستان هست
با تشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آره شاید حق با شما باشه.اما خب وظیفه مدیر این باشه با ابتکاراتش بر فروم طوری مدیریت کنه که همه راضی باشن قانونی هم نقض نشه.نه اینکه حکومت کنه. من نمیخوام زیاد دخالت کنم.ولی درست نیست هرچند وقت یه بار یکی بهر ما هم بگیم کم ظرفیت بود نازنازی بود فلان بود. امیدوارم این مسائل حل بشن.

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
ببینید دوستان اینجا ماها که دشمنای همدیگه نیستیم حالا چه مدیر چه کاربر . ما اینجا جمع شدیم که با هم دوستی کنیم و در مورد تیم محبوبمون صحبت کنیم نه اینکه با همدیگه دعوا کنیم . اختلاف سلیقه همه جا هست اما ما مدیرا سعی میکنیم چیزای تکراری و اون چیزایی که به نظرمون جالب نیستن رو حذف کنیم . این رو هم بدونین که ما (( سر خود )) نه تاپیک حذف میکنیم نه قفل میکنیم بلکه بر اساس مشورت تو انجمن مدیرا کارایی که به صلاح فوروم هست انجام میدیم با روزبه هم صحبت کردم مشکلی نیست فقط یه کمی ناراحت شده بود که خوشبختانه (( مرتفع )) شد ;D

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
چرا پست های من از 470 رسیده به 320 اونوقت میگید چرا من قاطی میکنم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی