پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

روبــرتــو بــاجــو - Il Divino Codino

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
286 پاسخ برای این موضوع

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
این عکس میدونید به چه حادثه ای مربوطه ؟ :1:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
:39: خداحافظی از یوونتوس ؟ ویرایش ( محمداصفهانی ) :1: نوچ ... توی اون عکس باجو یه چند سالی جوونتره ... هنوز خداحافظی نکرده :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
هوادارای ویولا لباس فیورنتینا رو پرت کردن ؟ :1:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
ایول بصیر ...

در بازی فصل 91.92 ... هفته 28.....

کابوسی برای ربرتو باجو

در بازی برگشت با با فیورنتینا ( تیم سابق باجو ) در زمین حریف.... .. پنالتی شد ... پنالتی رو خود باجو از مدافعان گرفت ..

باجو پشت پنالتی ایستاد ... اما بعد چند لحظه .. پشیمون شد و پنالتی رو نزد ...

لوایجی دی اگوستینی بجای باجو پنالتی رو زد ... و گل هم نشد ...

جالبتر اینکه یووه دقایقی بعد یه گل هم خورد و بازی رو یک به هیچ باخت ...

باجو جای خودشو به السیو انجلو داد و تعویض شد ... وقتی داشت تعویض میشد یه شال بنفش بطرفش پرتاب شد که از رو زمین برش داشت ..

بعد این بازی .. هوادارای یووه یه کم از باجو ناراحت شدند ...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
با وجود اینکه فقط 5 فصل در زمره یوونتوسیها بود, نهمین گلزن تاریخ یوونتوس محسوب میشه

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
تصویر

Baggio is the only Italian player ever to score in three World Cups. Alas, he never lifted the famous trophy.

باجو تنها بازیکن ایتالیایی است که موفق شده در سه جام جهانی فوتبال گل بزنه ... افسوس که هیچگاه نتونست قهرمان جام جهانی بشه ...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
باجو از با کلاسترین بازیکنای تاریخ فوتباله به جرات میشه اونو در زمره 5 و یا سه بازیکن برتر تاریخ فوتبال دونست ... باجو روح ناآرام و سرکشی داشت ... سرکش نه به معنای زشت کلمه ... بلکه به معنای بزرگ ... باجو از افرادی نبود که همیشه موافق جهت آب شنا بکنه دنبال زندگی و فضای تازه تر بود ... من یاد ندارم از باجو بی حرمتی و یا حرکت زشتی سر زده باشه ... اون یک فوتبالیست طراح , شوتزن، تکنیکی, باهوش وپاسور بود...
باجو را کمی قبل از جام 90 میشناختم , ولی جام جهانی 90 هم برای من و هم برای باجو فراموش نشدنی است
نمیدونم این بازیها رو زنده دیدم و یا ضبط شده ولی بازی ایتالیا و چک نقطه اوج هنرنمایی باجو بود ... در جام نود بود که من باجو را بهتر شناختم و باجو اثبات کرد که گرانترین ترانسفر فوتبال بودن به چه معنایی است ...

تصویر

اگه یادتون باشه تیمهای فوتبال رو روی یه سری پاسور( کارت بازی) طراحی کرده بودند و اگه یادم نرفته باشه روی کارتها به این سبک بود ...
مثلا :
ایتالیا
حضور در جام جهانی
تعداد بازی
گل زده
گل خورده
پاسورها بر میخوردند و به هرکس یه تعدادی می رسیدوهرکس پاسور بهتری داشت میتونست همه پاسورها رو برنده بشه ... و خوشا بحال من بود اگر پاسور مربوط به تیم ایتالیا بدستم می رسید ... انگار همه دنیا رادر قالب عکس تیم ملی ایتالیا به من داده بودند ...
من باجو رو بعنوان شاگرد زرنگ و باهوشی تصور میکنم که از فرط تیزهوشی ازحرف معلمهاش( که قدیمی فکر میکردند)فراری بود و همیشه دوست داشت از این شاخه به اون شاخه بپره و روزهای جدیدی رو تجربه بکنه ...روح باجو نا آرام بود...

پیش بزرگترها فضولی موقوف
و من فضول بودم
نه دست به سینه سکوت
نه سر براه مشق مسیر مدرسه...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
http://video.varzesh...sh3.com/?s=باجو
مخصوصا از روی نقطه کرنرش...

http://www.aparat.com/v/zTu1L

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- 200 بازی و 115 گل... -8 بازی در کاپ جام در جام و 9 گل.... -در 4 بازی هت تریک کرد و در بازی با اودینزه 4 گل زد... -141 بازی در سری آ و 78 گل.... -اولین بازیش رو برای یووه در 01.09.1990 انجام داد. -آخرین بازیش رو هم در 21.05.1995 انجام داد. + دو تا لقب دیگه برای شماره ده سرکش.... Coniglio bagnato, Raffaello

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
باجو بعد از بازی یکچهارم نهایی جام برندگان اروپا(90.91) که یووه 3.1 تیم لیژ بلزیک رو شکست دادپیرهنش رو در آورد و به طرف تماشاگران پرتاب کرد .
این ماجرا واسه باجو دردسرساز شد و عده ای که دنبال حاشیه سازی برای باجو بودند ازش انتقاد کردند ولی باجو در یک مصاحبه جوابشون رو داد . باجو گفت که هوادارها ازم خواستند تا پیرهنم رو بطرفشون پرت کنم و من هم این کار رو کردم ...

تصویر

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

تصویر

باجو در 8 نوامبر 1992 موفق شد چهار گل به اودینسه بزنه و باعث برتری 5.1 یووه بشه .
گل چهارم باجو فوق العاده بود ... توپ از خط دفاعی براش سانتر شد و بعد از یه استپ زیبا توپ رو به قعر دروازه پائولو دی سارنو رسوند.
اونایی که گلهای باجو رو دارن ... منظورم همون گل 77 هستش

[img width=480 height=568]http://alessandro1985.persiangig.com/666666666666666666.JPG[/img]

حوادث این بازی رو هم میتونید از روی عکس دنبال کنید ... اخراج پروتزی و...

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
یادش به خیر اون روزا توی هر مسابقه همه منتظر درخشش باجو بودن حالا فکر کن تو یه مسابقه 4 تا گل بزنه چه شبی میشد یه چیز دیگه درمورد این مسابقه حضور آبل بالبو توی تیم رقیب بود خیلی بازی بالبو رو دوست داشتم و دلم می خواست به یوونتوس بیاد شاید اگه توی انتخاب تیم بیشتر دقت می کرد امروز بیشتر ازش می شنیدیم سابقه حضور در رم ، پارما و فیورنتینا رو هم داره

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
مانی دقیقا درسته ... این رو میشه از روی عکس العمل کسایی که پشت دروازه اودینسه ایستادند فهمید ... اونها حتی بعد از گل 5 یووه هم شادی میکنند و بالا پایین میپرند ... باجو فصل 92.93 بالاتر از روماریو و دنیس برکمپ ، مرد اول فوتبال شد

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

:2qcmh45:

ربرتو باجو افسانه یوونتوسی فوتبال ایتالیا در فصل 92.93تونست در 43بازی 30گل به ثمر برسونه و این یعنی یه آمار فوق العاده ... یووه در این فصل و در تمامی مسابقات 106 گل زده بود...و باجو بیش از نیمی از گلهای یووه رو...

- گلزنی های باجو اروپایی ها رو به نمایندگی درتمند،مجاب کرد تا جام یوفا را با تعظیم فراوان به یووه هدیه کنند .

- باجو در سالهای 92 و 93 موفق شد 14 بازی ملی و 11گل به ثمر برسونه

- مسوولان فیفا و یوفا هم جام بهترینها رو درسال 1993 به باجو دادند .

تصویر

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
چرا سال 93 سال کاملا موفقی برای باجو بود ؟ چرا همه قلل موجود در فوتبال را در سال 93 فتح کرد ؟

rezai7

rezai7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 115 ارسال
مسیر یکسان باجو وپیرلو در رسیدن به یوونتوس:

[img width=480 height=369]http://upload.tehran98.com/img1/qq07s693dk63n5hktd.jpg[/img]

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
باجو بین میلان و اینتر یه فصل بولونیا بود اگه اشتباه نکنم البته مسیرشون کاملا بر عکس با توجه به این عکس

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
درسته بلونیا بود ... ولی عکس خیلی جالبه

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- کلا هیچ وقت عادت نداشتــه سر و وضعــش رو مرتب کنــه ، نــه ؟! :1: حداقل اون پیراهن رو بکن تو شلوار ! :np: :1:

[img width=480 height=360]http://www.shiaupload.ir/images/81032846861888821019.jpg[/img]

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
یوونتوس در یک روز پر کارت و پر اخراج در زمین برشیا ( جام حذفی2000.2001) بدون گل،مساوی شد و در بازی برگشت 2.1 به برشیا باخت و در دور اول حذفی ایتالیا از گردونه مسابقات حذف شد ...

تصویر

Spoiler

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی