پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-فیورنتینا(هفته بیست ششم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
122 پاسخ برای این موضوع

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
یادش بخیر!! تو سری بی عجب ابرقدرتی بودیم!!!!!

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
واقعيتش اينه كه يووه كم مهره است. از تيمي كه مدافعانش لگروتاليه، گريگرا و مولينارو هستن انتظار بيش از اين نيست.

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
چرا وقتی میبریم لگروتالیه و مولینارو بهترین مدافع ها میشن این بازی فقط تقصیر مربی بود .. نه تقصیر بازیکنان

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
امیدوارم حداقل جام یوفا رو از دست ندیم چون با این شرایط فعلی عمرا منتظر حضور در جام باشگاها نباشید.

ندود یکی از مقصران اصلی باخت بود با اون حرکتش

اینقدر به ندود محتاجیم که یک بازی وقتی نباشه میگیم مقصر باخت بود
دبگه دارم واقعا به این نتیجه میرسم که یوونتوس بدون ندود = سینا

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
نبود پاول هم عامل باخت بود ولب تعویض هایه خنده داره مربی 99% عامل باخت بود زیاد نگران هم نباشید به راحتی میریم لیگ قهرمانان

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
خدا!!!چه امتیازهایی را داریم از دست می دهیم. بهترین فرصت بود برای تثبیت مقام سومی اما اگه قرار باشه همین طوری امتیاز از دست بدهیم برای چهارمی هم کار سختی داریم. خدا خودش آخر و عاقبت مون را بخیر کند. خودمون داریم برای خودمون دردسر درست می کنیم.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
رفتنش که میریم چون اگه نریم فک نکنم دیگه کسی بخواد توی یووه بمونه!! مخصوصاً بوفون اون یه دروازبان عالی و شماره یک جهان هست اگه نریم احتمال رفتنش خیلی میره بالا!!!! و یک چیز دیگه ما به لیگ قهرمانان میریم چون هنوز 3وم هستیم ولی با ترس و لرز باید از این به بعد امید به باخت فیورنتینا داشتباشیم!! تا هفته پیش که همش میگفتیم رم ببازه اینتر ببازه حالا باید بگیم فیورنتینا ببازه میلان ببازه!! با این شرایت تیم معلومه که باخت های دیگری در مقابل ( اینتر.میلان و یکی دو تا دیگه هست!!!) امیدوارم روند تیم عوض بشه و دوباره به اوج برسه!!!!

arash-piero

arash-piero

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 194 ارسال
خیلی بد بود تو تورین 3 تا خوردیم!!

SalimViola

SalimViola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 281 ارسال
فکر میکنم من توی این شرایط نباید این طرفا بیام وگرنه هر چی دیدم از چشم خودم دیدم ;D ولی خدائیش حال کردین که چه میکنه این N'diaye Papa Waigo ;D توی سری ب هم به بار حال یووه رو گرفته بود ::)

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
واقعا ً فیورنتینا توی خواب هم نمی دید این بازی رو ببره فقط و فقط و فقط و فقط به تفکرات مبتدیانه رانیری باختیم به خدا بازیکنا کوچکترین تقصیری نداشتن رانیری امشب فاجعه بود فاجعه می تونیم تعویض کامو رو به خاطر مصدوم نشدنش به حساب بیاریم ولی چرا اون موقع از بازی ؟ من نمی دونم چرا رانیری سمت چپ رو تخلیه کرد وقتی یاکوئینتا اومد کنار خط دستمو گذاشتم رو سرم چون می دونستم الکس رو تعویض می کنه ولی وقتی گزارشگر واسه یه لحظه گفت سیسوکو نسبتا ً خیالم راحت شد چون می تونست نوچرینو رو به وسط ببره و یاکوئنتا رو به خط حمله اضافه کنه پالادینو رو به چپ و الکس رو ÷شت دو تا مهاجم ولی با بیرون کشیدن الکس گفتم خلاقیت مرد خیلی وحشتناک بود خالی گذاشتن پست هافبک چپ درحالیکه تمام نیروی فیورنتینا مخصوصا ً بعد از ورود پاپا وایگو از اون سمت پایه ریزی میشد یعنی واقعا ً رانیری اینو نمی دونست ؟ فکر می کنین چرا روی گل دوم مولینارو با سه بازیکن حریف تنها رودررو شد مثلا ً رانیری سیسوکو رو به چپ برده بود ولی اثری از سیسوکو توی اون ناحیه نبود سیسوکو که اونقدر موثر بود وسط زمین چرا باید نیمه دوم اینطوری سرگردان میشد ؟ باورو نمیشه هنوز هرچی فکر می کنم هیچ رقمه نمیشد این بازی رو باخت دیروز گفتم باید از پاپا وایگو ترسید این تازه یک ربع نمایشش بود نمی دونم اگه نود دقیقه بازی می کرد چی میشد یه امروز که پالادینو راه افتاده بود رانیری بیچارمون کرد به خدا این نوچرینو به هیچ دردی نمی خوره خیلی راحت میشد بازی رو کنترل کرد یک ربع آخر ولی رانیری خودش رو گیج کرد به خدا باورم نمیشه فیورنتینا اصلا ً در حد و اندازه بردن این بازی نبود اینو از حرکات آخر بازیشون هم میشد فهمید ما فقط و فقط به تفکرات رانیری باختیم

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
سایت گل :جنگ یووه برای رفتن به لیگ قهرمانان اروپا خیلی پیچیده شده و هر لغزش و فراز و نشیب دیگر میتونه آرزوی اونها برای رفتن به لیگ قهرمانان رو بر باد بده.

SalimViola

SalimViola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 281 ارسال
جدای از تدابیر ضعیف رانیری که من کاری بهشون ندارم یه مقدار به تعویض های فیورنتینا دقت کنید !!! تفاوت دو مربی در این جور مواقع مشخص میشه !!! اینو بدون هیچگونه جانبداری میگم خدائیش پاپا یه گل زد یه پاس گل داد و اوسوالدو هم یه گل زد احتیاجی هم به تعویض سوم نبود !!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
سه امتیاز بازی رو خیلی خیلی راحت از دست دادیم واقعا - اصلا فیورنتینا ماله این حرفا نبود به خدا - رانیری در چند دقیقه تیم رو داغون کرد - فقط و فقط به رانیری باختیم فقط بوفون 6، زبینا 5/5، لگروتالیه 6، گریگرا 5، مولینارو 6، کامورانزی 7، سیسوکو 5/7، زانتی 6، پالادینو 5/5، دل پیرو 6، ترزگه 5/4

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
لیگ قهرمانان که هیچی رانیری تیمو سری b نبره خوبه. ای کجایی لیپی که یادت بخیر :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

لیگ قهرمانان که هیچی رانیری تیمو سری b نبره خوبه. ای کجایی لیپی که یادت بخیر :( :( :( :( :( :( :( :( :(

فعلاً لیپی رو ولش کن من دشام ( دشان ) نمیدونم کودوم آخر اسمش رو یاد نگرفت ولی در کل من اینو میخوام باز یه غیرتی روی یووه داشت!!!!!

در مورد نمره ترزگه آیا واقعاً درسته و بد بازی کرد یا نه؟؟؟؟

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
وقتی خبر بهم رسید 3-2 باختیم تا نیم ساعت فقط خیره به یه نقطه نگاه میکردم. اصلا مونده بودم. فیورنتینا ... برد ... اونم با 3 گل. فیورنتینایی که به زور با میلان مساوی کرد. بیشتر از اون از تعویض الکس و کامورانزی تعجب کردم. چرا الکس رو تعویض کرد؟ چرا؟ من که تا دیروز اونقدر پر امید بودم الان هیچ امیدی به آینده یوونتوس با این رانیری ندارم. باید بشینیم و خدا خدا کنیم میلان از جام باشگاه ها حذف نشه و گرنه با تمام قدرت برای گرفتن سهمیه میاد و با این اوضاع جام باشگاها ها پر...

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
نمرات سایت گل:                                                            بوفون>6              زبینا>6           لگروتالیه>3.5               گریگرا>4                           مولینارو>3.5           کامورانزی>7.5              سیسوکو>6               زانتی>5                     پالادینو؟6                                                                   دلپیرو>6                                    ترزگه>4 نکته جالب اینکه پایین ترین امتیاز فیورنتیناییها 5 مربوط به فری بود و بالاترین هم گامبرینی 8 و پاپا 8.5  امتیازی نکته جالبتر اینه که بهترین بازیکن های ما تعویض میشن!!! تعویضی های ما>>>یاکویینتا 6 و نوچرینو 5 تعویضی های فیورنتینا>>>>پاپا8.5 و اسوالدو 7.5

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
كارشناس هاي سايت گل كلا ً مخشون معيوبه نمي دونم زبينا بايد چه لطفي به فيورنتينا مي كرد كه نكرد

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
گل نوشته که زبینا بهترین مدافع بدون چون و چرا بوده و حرکت های رو به جلوی معقولانه و خوبی انجام میداد. الان داشتم نظراتی که تو سایت گل دادن رو میخوندم ،همه میگن که لیپی باید برگرده و اینکه بازیکن های خط دفاعی ما اصلا در حد یووه نیستن!!! اینم چندتا از کامنت ها: GREAT GAME MR. RUINIERI !!! GIVE RATING FOR THE COACHES !!! juve's defance dont deserve more than 2 each they were JUVE please bring LIPPI home Juve need to really invest in there defence, Legro, Grygera, Molinaro are all mediocre to average at best players.

sadaf

sadaf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 131 ارسال
چقدر حالم گرفته شد از این نتیجه !!! من دلم واسه یوونتوس پر قدرت تنگ شده !!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی