پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-فیورنتینا(هفته بیست ششم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
122 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
یکشنبه 12 اسفند 1386 (ساعت 17:30 به وقت تهران)
هفته بیست ششم سری آ ایتالیا
یوونتوس-فیورنتینا(ورزگشاه المپیک تورین)
نتیجه بازی رفت فیورنتینا 1-1 یوونتوس
سایر مسابقات سری آ ایتالیا
شنبه 11 اسفند (تمامی ساعت ها به وقت تهران هست)
رم-پارما (ساعت 20:30)
میلان-لاتزیو (ساعت 23)
یکشنبه 12 اسفند
کالیاری-جنوا (ساعت 17:30)
امپولی-سیه نا
یوونتوس-فیورنتینا
لیورنو-کاتانیا
رجینا-پالرمو
سمپدریا-تورینو
اودنیزه-اتالانتا
ناپولی-اینتر (ساعت 23)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
چیزی که توی این بازی جلب توجه می کنه نبود سه مهره اصلی یوونتوس به نام های کیه لینی - زانتی و ندود هستند و در غیاب اونها باید دید رانیری چیکار می کنه ؟؟؟ به نظر من زبینا می تونه جانشین خوبی برای کیه لینی باشه و امجیچ به جای زبینا راستی با پیروزی توی این بازی می تونیم فاصله خودمون با فیورنتینا رو افزایش بدیم و خیالمون از سومی راحت باشه

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
چون میلان به فیورنتیا رسیده و در چند بازی اخیر نتیجه نگرفته بازی بسیار بسیار سختی در پیش رو داریم . اما امتیاز میزبانی داریم . ولی در کل احتمال مساوی شدن این بازی کم نیست.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
میلان با یک بازی کمتر فقط 7 امتیاز اختلاف با یوونتوس داره اگر بازی امشب را ببره دیگه باید برای چهارمی تلاش کنیم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
تركيب من : بوفون ، گريگرا ، لگرو ، استنداردو ، مولينارو ، سيسوكو ، حميچيچ ، كامو ، تياگو ، الكس ، ياكوئينتا

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من خیلی با ترکیبت موافق نیستم و اگه من بخواهم ترکیب مورد نظرم رو بگم این هست : بوفون مولینارو استنداردو لگروتالیه زبینا پالادینو سیسوکو نوچرینو کامورانزی دل پیرو ترزگه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من با حضور پالادينو مخالفم.چون واقعا بد شده توي پست غير تخصصي ش. من با حضور نوچرينو مخالفم.چون واقعا خشونت بازيش داره اعصابم رو خرد مي كنه و خطاهاي بي موردش مغزم رو مغشوش. من با حضور ترزگه موافقم.چون نمي دونستم مي رسه يا نه نوشتم ياكوئينتا. من با حضور زبينا مخالفم.چون ديشب تنها كاراي قشنگ پالادينو رو هم اون خراب كرد.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
اگه یوونتوس بخواد مثل این دو بازی اخیرش باشه که میبازه. فیورنتینا برای مساوی نمیاد.چون اون هم مثل ما بدنبال رده سومه. حالا هم که سه مهره اصلیمونو نداریم. وضع خیلی سخت تر هم میشه. تازه اگه طبق معمول مصدوم ندیم. میلان هم داره کم کم خودشو میرسونه .روزهای سختی انتظار یوونتوس رو در اینده میکشه.روزهایی خیلی سخت تر از این روزها. وقتی به کارنامه داوری این فصل و مسائل پشت پردش فکر میکنم میبینم که معجزه بوده که یوونتوس الان رده سومه. بازیکنها باید همیشه با این تصور به زمین برن که یه گل عقبن و باید تلاششون رو برای جبرانش انجام بدن. باید سعی کنن از تمام بازیها فقط سه امتیاز رو بخوان. باید از لحاظ روانی باهاشون کار بشه باید بهشون انرژی و انگیزه مضاعف داده بشه. باید با این تصور به زمین برن که باید فیورنتینا رو تحقیر کنن.باید حس کنن که یه بیانکونری هستن.این حس رو با تمام ذرات وجودشون درک کنن. باید بدونن که چه لباسی به تن میکنن. لباسی که سالها برتن بزرگترین بازیکنان جهان بوده. باید تمام تلاششون رو برای پیروزی در این دیدار انجام بدن چون عدم پیروزی در این بازی یعنی خداحافظ رده سوم یعنی خداحافظ لیگ قهرمانان.یعنی سلام به بحرانهای جدید.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ببازیم دیگه باید فاتحه حتی چهارمی هم بخونیم!الان هم که بازیش رو با لورنو برد. هر چند این هفته هم میلان با کاتانیا مساوی کرد ولی میلان تمام زورش رو میزنه که سهمیه رو بگیره.اون موقع است که باید دوئل داشته باشیم باهاش

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
Marco Borriello هم شد 16 گله و جای ترزگه رو گرفت و امیدوارم توی این بازی دوباره به صدر برگرده خیلی نیاز هست

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
والا با این بازی که دیروز انجام دادن فکر نمیکنم این بازی هم جز مساویه یا باخت نتیجه دیگه ای داشته باشه. ولی من مطمعن هستم که این بازی رو میبریم. عجب پستی دادم من حرفم نه یه پهلو بود نه دوپهلو :D سه پهلو به تمام عیار بود خودم حال کردم... ------------------------------- ولی نه از شوخی گذشته توی این چند هفته یووه خیلی نتیجه های بدی داره میگیره حالا من کاری به برد یا مساوی یا باخت این نتیجه ندارم دارم به آخر فصل اشاره میکنم! اگه یووه این جوری پیش بره فکر نکنم تا 2-3 هفته دیگه حتی جای 4 رم جدول رو هم واسه خودمون بدونیم و باید از سهمیه خدانگهداری کنمیم!!!!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

والا با این بازی که دیروز انجام دادن فکر نمیکنم این بازی هم جز  مساویه یا باخت نتیجه دیگه ای داشته باشه.
ولی من مطمعن هستم که این بازی رو میبریم.

عجب پستی دادم من حرفم نه یه پهلو بود نه دوپهلو :D سه پهلو به تمام عیار بود خودم حال کردم...
-------------------------------
ولی نه از شوخی گذشته توی این چند هفته یووه خیلی نتیجه های بدی داره میگیره حالا من کاری به برد یا مساوی یا باخت این نتیجه ندارم دارم به آخر فصل اشاره میکنم!
اگه یووه این جوری پیش بره فکر نکنم تا 2-3 هفته دیگه حتی جای 4 رم جدول رو هم واسه خودمون بدونیم و باید از سهمیه خدانگهداری کنمیم!!!!

این حرف  رو در جواب پست خودم که دیشب دادم و یه شعار و یه جنبه کلی واسه همه طرفدارا داره:

بابا فوتبال همینه دیگه برد و باخت داره... همیشه که قرار نیست یونتووس قهرمان بشه خوب یک دفعه هم توی فصل بد کار میکنه...

ولی مهم اینه که یه ایتالیا هست و یه یونتووس سالار...

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
ولی من یک حس اعتماد خوبی به این بازی دارم

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
بله! شک نکنید که ما تو این بازی موفق میشیم و احتمالاً هر 3 امتیاز بازی رو خواهیم گرفت چون خدا رو صد هزار مرتبه شکر با دو سه تیم آخر جدول بازی نداریم!! با فیورنتینا بازی داریم! امیدوارم فقط موتو زهرش رو نریزه!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
غزیزم موتو توی این بازی حضور نداره و 3-4 هفته مصدوم خواهد بود

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
یوونتوس تیم بازیهای بزرگه شک نکنید یعنی مطمئنم میبریم من فکر کنم نتیجه غیر فابل تصور بشه الکس هم که هر فصل یه گل برا فیورنتینا کنار میزاره

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
مي تونيم ببريم ولي سخت.اما خب اگه يووه مثل بازي با رم بازي كنه قطعا مي بريم اونم با سه تا اختلاف ولي اگه مثل بازي هاي هفته‌ي اخير باش كه واويلا...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من توی این بازی شانس بازی کردن تیاگو رو خیلی خیلی بیشتر از نوچرینو می دونم و احتمال ترکیب کامو سیسوکو تیاگو پالادینو خیلی خیلی بالا است البته از دید من

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
كاش پالادينو نباشه.من خيلي با بازي ش توي اين پست مشكل دارم...كاش حسن بازي كنه.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
پای چپ صالی آمیجیچ خیلی ضعیفه!این ترکیب که حسین گفته به نظر من بهترین حالت هست اما احتمال اینکه رانیری از نوچرینو استفاده کنه رو بیشتر میدونم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی