پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مناسب ترین تاکتیک یووه

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
28 پاسخ برای این موضوع

Dorina

Dorina

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 195 ارسال
4-3-1-2

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال

بچه های یوونتوس باید فصل اینده با این ترکیب بازی کنه

بوفون

کیلینی ملبرگ لگروتالیه گریگرا

سیسوکو

ندود تیاگو کامورانزی

ترزگه دل پیرو

یا همون 4 1 3 2 به روش بسیار خوبیه به نظر کن

من هم سیستم فوق رو تایید میکنم و به نظرم یووه با این سیستم بیش ترین کارایی رو داره !

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من کلا بازی با یک مهاجم رو خیلی میپسندم . یعنی از تاکتیک هایی که تاکتیک دفاعی قوی تر داشته باشن ( مثل ایتالیا ) بیشتر خوشم میاد . برای همین سیستم 4-3-2-1 یا 4-2-3-1 رو خیلی میپسندم . ولی تو این سیستم ها نقش دو مدافع کناری خیلی پررنگ هستش و باید خیلی دونده و پرتلاش باشن که یووه فاقد این مدافعان کناری هستش . یه بحث دیگه هم اینه که اون دو بال پشت سر مهاجم و کنار فانتزیست تیم باید ذاتاً بازیکنان دونده و البته تهاجمی باشن که بتونن تو فضاها حرکت کنن . در کل با توجه به داشته های تیم و پست بازیکنان ، همین سیستم 4-4-2 از همه مناسب تر هستش .

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

سلام دوستان من
منم با این دوستمون موافقم
و فکر میکنم توی شرایط فعلی این بازیکنان میتونن توی این سیستم جا بگیرن :
چهار تا مدافع : کیه لینی ، لگروتالیه ، مولینارو ، صالی آمیجیچ
سه تا هافبک : کامورانزی ، ندود ، زانتی
بازیکن پشت مهاجمین : آلکس
مهاجمین : یاکوئینتا ، ترزگه
با تشکر

من از نظر سیستم همین 4-3-1-2 رو قبول دارم و مشکلی هم نیست با این سیستم.. ولی اینی که تو گفتی مشکل داره.. چون توی پست سوم که پشت سر مهاجمها هست باید یک هافبک قرار بگیره نه مهاجم.. یعنی اصل این سیستم 4-4-2 هست نه 4-3-3.

هیچوقت هم این سیستم جواب نمی ده... چون دل پیرو در اون پست اگر قرار بگیره در حقیقت مربی یک مهاجم رو از بازی کنار گذاشته...(دل پیرو) چون دل پیرو توی اون پست نمی تونه وظایفش رو درست انجام بده..

در ضمن وقتی دو مهاجم توی زمین هست هنگامی که تیم عقب هست مربی دست بازی برای تغییر سیستم و اعمال فشار داره ولی وقتی که سه تا مهاجم داره نمی تونه کار خاصی بکنه..

پس این تز شما تنها در FIFA08 عملی میشه نه در بازی واقعی ;D

من کلا بازی با یک مهاجم رو خیلی میپسندم . یعنی از تاکتیک هایی که تاکتیک دفاعی قوی تر داشته باشن ( مثل ایتالیا ) بیشتر خوشم میاد . برای همین سیستم 4-3-2-1 یا 4-2-3-1 رو خیلی میپسندم .

مساله دفاع هیچ ربطی به مساله حمله نداره... همین ایتالیا که می گی هم دفاع خوبی هم به موازاتش خط حمله خوبی داره..
من وقتی تیمی دفاع قوی داره خیلی خوشم میاد ولی وقتی تیم دفاعی بازی کنه نه.. مثل مقایسه یونان در یورو 2004 و ایتالیا در جام جهانی 2006..

توی یورو یونان داشت 4-4-2 بازی می کرد ولی در اصل بازیشون 4-5-1 بود.. شبیه در تا سیستمی که تو گفتی ... ولی هیچ کدوم از بازی هاش قشنگ نبود. و توی پلی اف هم سه بازی رو 1-0 برد و قهرمان شد...

ولی ایتالیا 4-4-2 رو بازی می کرد که بیشتر هم تهاجمی بود.. هم بازی قشنگ تری رو انجام دادن هم نتایج بهتری گرفتن.. در اخر کمتر هم گل کمتری از یونان که بر مبنای دفاع اومده بود توی تورنمت یورو خوردن (ایتالیا 2گل خورد که یکی گل به خودی بود، یکی پنالتی... یونان 4گل)... هم اینکه ایتالیا توی پلی اف 6تا گل زد ولی یونان 3تا..

مربی که عاقل باشه مثل لیپی مقداری از دفاعش رو با حمله انجام می ده... یعنی می تونه با تهاجم می تونه هم فشار دفاع رو کم کنه هم تفکر تیم مقابل رو عوض کنه..

**

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خب منم همینو گفتم دیگه ! مگه غیر از این بود ؟ فقط توضیحی در موردش ندارم !

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
بوفون کیلینی ملبرگ لگروتالیه گریگرا سیسوکو ندود کامورنزی دل پیرو امائوری ترزگه ذخیره:منیگر- زبینا- ده چیله- پولسن- سالی همیدزیچ- یاکوئینتا- جووینکو

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
بوفون کیلینی ملبرگ لگروتالیه گریگرا سیسوکو تیاگو ندورد کامورانزی دلپیرو آمائوری با این تریکب حتما قهرمان میشم در این سیستم بازیکنهای جایگزین زیاد داریم. واینکه اگه ملبرگ در کنار نیکولا قرار بگیره کیلینی میتونه در پست تخصصیش بازی کنه و در پست دفاع عالی میشه. دیگه از دست سانترهای بی جهت و دفاعهای ناقص مولینارو راحت میشیم و کامورانزی در پست تخصصیش میتونه بازی کنه و تهاجمی و نفوذی کار کنه.

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
دوستان عزیز

تصویر سمت چپ ترکیب یوونتوسه به دلیل غایب بودن برخی از مهره هاش

سمت راست هم موقعی هست که یووه میخواد حمله بکنه

من همچنین کارهایی که بازیکنا میتونن انجام بدن رو کشیدم

البته دوست دارم مشکلاتش رو شما دوستا بگید

توجه {{{ اگر تصویر خوب مشخص نیست اول سیو کنید بعدش ببینید}}}

البته دوستا اگر قرار باشه تیاگو بازی کنه پس اونو میتونید جای پولسن بذارید

[img width=480 height=327]http://i38.tinypic.com/2a0esr8.jpg[/img]

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال
با توجه به بازیکن هایی که داریم و مهاجم های خوب 4 1 2 3 رانیری در طول فصل قبل مثل بازی با رم از سه مهاجم استفاده کرده خوب هم نتیجه گرفته

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی