پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مناسب ترین تاکتیک یووه

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
28 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فقط برای اطلاع:
عدد اول از سمت چپ که در همه گزینه ها 4 هست،تعداد مدافع.
عدد دوم تعداد هافبک دفاعی.
عدد سوم تعداد هافبک جلو (تهاجمی،کناری)
عدد چهارم مهاجم.

--------

اینها تاکتیک هایی بوده که کم و بیش یووه باهاشون بازی کرده.
برای اطلاع بیشتر میشه تاپیک تاکتیک و آرایش تیمی یووه رو هم یه نگاهی کرد :
http://www.forum.juv...php?topic=643.0

به نظر شما در کدوم آرایش یووه بیشترین کارایی رو داره ؟

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
من تاكتيك 4-3-2-1 را مي‌پسنديدم كه در اينجا نياورديد.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
کاراترین سیستم تا به اینجا 2-4-4 بوده!سیستمی که مورد علاقه رانیری هم هست. یووه تا اینجای کار دو تا بازی رو با سیستم 3-3-4 بازی کرده که تو این دو بازی 2 گل زده(در بازی مقابل رم گل دوم وقتی زده شد که پالادینو وارد زمین شده بود و سیستم به 2-4-4 برگشته بود) یکی دو دفعه هم در اواخر بازی سیستم 3-3-4 شد که هیچ گلی هم به ثمر نرسید! اما خودم همیشه سیستم 2-1-3-4 رو داست داشتم.سیستمی که یووه مهره های لازم برای استفاده کردنشو داره

arash-piero

arash-piero

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 194 ارسال
سلام به نظرم 4-2-1-3 خوبه البته بازی به بازی شکلش باید عوض بشه

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
من با سیستم 4-3-1-2 موافقم فکر کنم لیپی از این سیستم استفاده میکرد

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

من با سیستم 4-3-1-2 موافقم
فکر کنم لیپی از این سیستم استفاده میکرد

سلام دوستان من
منم با این دوستمون موافقم
و فکر میکنم توی شرایط فعلی این بازیکنان میتونن توی این سیستم جا بگیرن :
چهار تا مدافع : کیه لینی ، لگروتالیه ، مولینارو ، صالی آمیجیچ
سه تا هافبک : کامورانزی ، ندود ، زانتی
بازیکن پشت مهاجمین : آلکس
مهاجمین : یاکوئینتا ، ترزگه
با تشکر

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
من با تاكتيكي كه دونادوني در تيم ملي به كار ميبره موافقم. يعني 4-3-2-1 در حمله كه به 4-4-2 و يا حتي 4-5-1 در دفاع تبديل ميشه. مثلا در بازي با اسكاتلند سه نفر جلو كامو، دي‌ناتاله و توني بودند كه در دفاع كامو به خط هافبك اضافه مي‌شد و حتي دي‌ناتاله هم بر‌مي‌گشت.

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
به نظر من 4-2-3-1 از همه بهتر است . بوفون گریگرا لگروتالیه کیه لینی(اسنتاردو) مولینارو(امیجیج) زانتی سیسوکو کامورانزی ندود دل پیرو ترزگه

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
من 4-1-3-2 رو از بقیه بیشتر می پسندم برای هافبک دفاعی میتونیم یا سیسوکو یا زانتی رو یکی بازی در میون یا بر حسب آمادگی تو این پست قرار بدیم.

siamak

siamak

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 169 ارسال

به نظر من 4-2-3-1 از همه بهتر است .

بوفون
گریگرا        لگروتالیه       کیه لینی(اسنتاردو)      مولینارو(امیجیج)

زانتی            سیسوکو

کامورانزی                                       ندود

دل پیرو

ترزگه

منم با این سیستم یه جورایی موافقم،فقط اگه الکس بیاد جلوتر و کنار ترزگه باشه به نظرم بهتر میشه(در واقع بشه 4-2-2-2)

mostafa

mostafa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 123 ارسال
من 4 -4 -2 رو قبول دارم

MDBK007

MDBK007

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 14 ارسال
به نظر من 4-1-3-2 بهترین هست بوفون گریگرا لگروتالیه کیه لینی حسن سیسوکو ندود کامورانزی الکس یاکوئینتا ترز گه

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال

به نظر من 4-1-3-2 بهترین هست

بوفون

گریگرا لگروتالیه کیه لینی حسن

سیسوکو

ندود کامورانزی

الکس
یاکوئینتا ترز گه

دوست عزیز اگه یووه با این ترکیب بازیکنه اگه یکی از مهاجمین مصدوم یا اخراج بشه فقط پالادینو روی نیمکت مهاجم است ویووه مهاجم دیگری نداره.اونوقت به کمبود مهاجم و خستگی مهاجمین بر میخوره.

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
سیستم 4_1_3_2 به نظر من میتونه سیستم خوبی برای یوونتوس باشه . البته باید به مهره هایی هم که داریم نگاه بکنیم .

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
من 4 - 1 - 3 - 2 رو می پسندم ! البته آرایش ریسک پذیریه ولی با توجه به بازیکنایی که داریم به نظرم میتونه بهترین سیستم باشه ! 4 تا مدافع که مشخص هستن ، 4 تا هافبک وسط به صورت لوزی قرار میگیرن ( که دو سر این لوزی به سیسوکو و الکس ختم میشه ) که فکر میکنم اینطوری نبض میانه ی میدان رو هم در اختیار داشته باشیم ، دو تا مهاجم تموم کننده هم داریم که به نظرم بهترین سیستم برای بازی دادن به مهاجمین آماده مونه ؛ مخصوصا که تو خط هافبک هم بازیکن چندان آماده ای نداریم و اینطوری میتونیم به جای ورود کلیشه ای نوچرینو تو هر بازی ، زانتی رو تشنه تر کنیم تا با سیسوکو رقابت کنه !

pintorico

pintorico

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 72 ارسال
دوستان به یه مساله توجه کنید الکس گفته به غیر از فوروارد توی هیچ پست دیگه ای بازی نمیکنم!!!!(یعنی فقط نوک حمله) فکر میکنم توی این شرایط بهترین سیستم 4-1-3-2 هستش البته اون بازیکنی که قراره وسط زمین بازی کنه (یا بهتر بگم پشت 2 فوروارد) زانتیه نه الکس گرچه بهتره برای فصل بعد بازیکنی که پست تخصصیش پشت 2 فوروارد باشه به خدمت گرفته بشه.مثل فاندر فارت یا لمپارد.ولی فعلا و با همین شرایط زانتی به درد اون منطقه میخوره

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من تو این سیستم ها که گذاشتید 4-2-3-1 رو زدم ولی کلا سیستم 4-3-1-2 رو بیشتر دوست دارم و مفیدتره از لحاظ من ولی همون اولی هم سیستم خوبیه با دو هافبک دفعی که زانتی و سیسوکو باسند . 3 تا هافبک دیگه که کامو و ندود هستند که ار کناره ها اضافه میشوند. هافبک وسط هم الکس باشه که میشه همون مهاجم دوم تیم نوک هعم دیوید ترزگه است که همه فلش ها به سمت اون میره آخر

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من نظرم روي 4-3-1-2 هست.كه توي گزينه ها نبود و عيره محسوب مي شد. گلر مدافع چپ سوئيپر سوئيپر مدافع راست مدافع هافبك ميانه‌ي چپ ميانه‌ي راست مهاجم سايه مهاجم مهاجم

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
من 2-3-1-4 رو میپسندم ... ولی حواسم نبود 1-3-2-4 رو انتخاب کردم که از این سیستم هم بدم نمیاد !

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
بچه های یوونتوس باید فصل اینده با این ترکیب بازی کنه                             بوفون کیلینی        ملبرگ            لگروتالیه        گریگرا                               سیسوکو       ندود                تیاگو          کامورانزی                       ترزگه                دل پیرو یا همون          4      1          3        2        به روش بسیار خوبیه به نظر کن

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی