پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اینتر-یوونتوس(بازی برگشت مرحله یک چهارم کوپا ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
191 پاسخ برای این موضوع

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
نیمه اول تموم شد! اینجوری که پیش میره انترها کارت قرمز رو خواهند گرفت! یووه اگه مثل نیمه اول بازی کنه و تو حملاتش برنامه داشته باشه مطمئنم که میبریم! ولی من هنوز نفهمیدم چرا وسط بازی یهو فیلم جنگ جهانی دوم پخش شد!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه چیز بگم،خدا بهمون با بلاردی و بریندلی رحمممممممممم کنه ! بلاردی خیلیییییییی بد بوده ! یه شوت مانشی رو به زحمت با کمک تیر دروازه گرفت.یه توپ ساده رو خوابید روی زمین بر داره از دستش در رفت. روی گل اول هم می تونست بهتر عمل کنه ولی تقصیری نداشت. گل اول رو از سمت بریندلی خوریدم.نتونست مهاجم اینتر رو بگیره و خورد زمین !!!!!!!!!!!!! استانداردو بد نیست.خیلی بهتر از امثال بومسونگ.هشیاره.بیشتر سعی میکنه سمت بریندلی رو هم پوشش بده. محدوده ی وسیعی رو باید پوشش بده برای همین فشار زیادی روش هست.اما اشتباه نکرده تاحالا.روی گل اول هم یک ثانیه دیگه طول می کشید خودش رو می رسوند جایی که بریندلی باید می بود !! روی گل دوم یووه هم ضربه سر اول رو استانداردو زد و ریباندشو یاکوینتا گل کرد. بطور کلی،الکس داره یه تنه تیم رو می چرخونه.واقعا همه کار میکنه توی زمین.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
پنالتی که درست بود.چون حسن خیلی دستشو باز کرد. ولی من فکر کنم بدون کامو و با اومدن ترزگه بعد دقیقه 70 و بازی کردن با سه مهاجم به احتمال خیلی زیاد میبریم تازه در صورتی که با همین ترکیب گل نزنیم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اصلا حقمون نبود توی این نیمه دو گل بخوریم واقعا خوب بود یوونتوس و به خصوص الکس و استنداردو

sorkhpoost

sorkhpoost

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 42 ارسال
پيش بيني من كه از بين رفت كه گفته بودم 1-1

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
پنالتی بود.تابلو دستش رو باز کرد حسن. حسن باید بره بیرون نیمه دوم.یا اینکه بره جای بریدنلی. آره حسن بره جای بریندلی کامورانزی یا پالادینو بیاد توی زمین. مرکز خط دفاعی خیلی خوب بوده.ولی بیشتر سمت راست ضعیفه. بازی هنوز گل خواهد داشت.خیلی حمله میشد از سوی هر دو تیم.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
دقیقا از جایی خوردیم که بازیکنای اصلیمونو نداشتیم دم الکس گرم واقعا بهش افتخار می کنم تو گل نوشته بود ندود هم خوب بازی می کنه اخه یووه غیر از بلاردی دیگه دروازبان نداره 4 تا بازی کرده تو 3 تاش پر اشتباه بوده

faryansaba

faryansaba

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 103 ارسال
به نظر من یه داوری بو دار دیگه رو داریم میبینیم!پنالتی که فکر نکنم بود چون حسن برای محافظت از صورتش دستشو باز کرده بود و چشمشو اصلا بسته بود!رو یه صحنه هم که رو لگرو خطا شد بازیکن اینتر به عمد با بازوش زد تو صورت لگرو که اخراجش 100% بود.دلپیرو عالی بازی کرد و استناردو هم همینطور.حسن هم بد نبود و البته زانتی.نوچرینو هم گم بود.بلاردی هم همینه سقفش دیگه کاری نمیشه کرد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب بازیکنان دارند وارد زمین بازی می شدند برای شروع نیمه دوم - به امید خدا

sorkhpoost

sorkhpoost

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 42 ارسال
اين دروازه بان ديوونه كيه ديگه در حد..... كا ر كرد.....

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب باز هم خوردیم حالا دو تا می خواهیم برای صعود

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ای وایییییییی! گل سوم رو خوردیم!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
کامو و ترزگه باید با هم به بازی بیاند

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
چاکر داداش الکسیم...چه کرد این بازیکن...چه ضربه آزادی زد... ولی با همه اینا حذف میشیم...امیدی به صعود نیست...تو نیمه دوم یوونتوس داغون میشه... ======== بیا آقا گل سوم رو هم خوردیم...

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
با این بلاردی اگه آبکش تر از این نشیم خیلی شانس اوردیم! یا خدا!! ببریمممممممممممممم

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اوه اوه! ویه را هم اومد تو زمین!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
از یووه هم کامو و ترزگه به جای بریندلی و یاکی اومدند

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ای ول ایول!! با اومدنشون بازهم امید زنده میشه! ولی زدن 2 گل کاره خیلی سختیه!

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
من که دیگه امیدی ندارم

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
کار تمومه حذف شدیم رفت..... ترزگه و کامورانزی و پالادینو هم به بازی اومدن...ولی فایده ای نداره

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی