پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-سمپدریا(هفته نوزدهم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
90 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال

از نظر من ترزگه بد نبود،نیمه اول براش موقعیت خلق میشد با بدشانسی گل نشدند.
ولی نیمه دوم وقتی کل یووه داره بد بازی میکنه،و بعید ترین توپ ها برای ترزگه و یاکوینتا فرستاده میشه،نباید انتظار داشت که توی شرایط سخت و فشرده ترزگه کاری کنه.همونطور که یاکوینتا نمی تونست.

دلپیرو توی این شرایط خیلی می تونست به یووه کمک کنه.

یووه مشکل گلزنی نداره،
مشکل خلق موقعیت گل داره.

همین دیگه !
وقتی تیم نمیتونه موقعیت خلق کنه وجود تره زگه چه سودی داره ؟
بهتر نیست از زوج یاکوئینتا و الکس استفاده بشه ؟
وقتی تیم بد بازی میکنه و نمیتونه برای مهاجم هاش موقعیت خلق کنه وجود مهاچمی مثل تره زگه کاملا اشتباهه !
حداقل یاکوئینتا عقب میومد و یه کاری میکرد .

اصلا منکر ارزش بالای تره زگه نمیشم ولی داره زلاتان 2 سال پیش میشه !
خوب یا بد ، فرقی نمیکنه ! باید بازی کنه !

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

از اون بدتر!خودرن حقمون که چپ و راست سوت ها داره به ضررمون زده میشه و پایمال شدن حقمون

میگه همین میلان نبود که با چند سوت اشتباه داوران سری آ بلای سر داوران و مدیران سری آ اورد که جرعت نمیکنند سوت اشتباه بر زد میلان بزنند بزنند
به نظر من داوری کاملا مشکوک بود
اون صحنه دوم خطا بر روی ترزگه هم صدر صد پنالتی بود

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
بیخیال جدول! حالا دیگه باید چشممون باید فقط به رتبه های سوم و چهارم و پنجم باشه! نه بالاترش و نه پایین ترش(احتمالاً!!) به ما مربوط نمیشه مطمئناً دیگه اینتر مثله بازی رفت سری آ تن و بدنشون از یووه نمی لرزه!بهتر بگم دیگه هیچ تیمی از یووه هراس نداره! خدا کنه آبرو ریزی نشه!!!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
بعدا می گند چرا به عنوان یه یوونتوسی به اعضای تیم فحش میدیم. تنها نکته مثبتی که من در جریانات اخیر می بینم اینه که با این گندکاری های رانیری برای فصل بعد اگر بخوان تو لیگ قهرمانان از گروه صعود کنند باید این رانیری رو با اردنگی بندازند بیرون .. اونوقت سلطان سرور و پادشاه یووه یعنی مارچلو لیپی رو بیارند .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من فقط از اين لجم مي گيره كه يك ساعت انواع و اقسام زور خودمو زدم كه بزاي رو از يكي از شبكه هاي ماهواره اي خونه خواهرم ببينم ولي نكردم بزنم شبكه سه...من بازي رو نديدم و فقط موفق شدم چند دقيقه شو اونم ضبط شده ببينم. من يه احمقم و رانيري يكي مثل من.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نمرات بازیکنان یوونتوس : بوفون 6 - بریندلی 6 ( المیرون 5.5 ) لگروتالیه 6 - گریگرا 6 - مولینارو 6.5 - مارکیونی 5 ( پالادینو 5.5 ) - امجیچ 6- زانتی 5.5 - ندود 6.5 - دل پیرو 5 ( یاکوئینتا 5.5 ) - ترزگه 6

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
یعنیا این رانیری اون مدرک مربیگریش رو ( اگه داشته باشه که شک دارم ) باید بره تو بازار حراجش کنه و به قیمت 0.01 یورو بفروشتش اگه هم کسی بیاد و اون رو 0.10 یورو بخره خیلی خره!!!! همچین قبل نیمفصل اومدن گفتن از این جا به بعد تیمی متفاوت خواهید دید ما گفتیم چی شده البته راست میگه تیم متفاوتی داریم میبینیم. همش داره مساوی می کنه. احتمالاً باخت هاشم تو راهه!!!! امپولی رو اونجوری با بخت و شانس و ... بردیم این رو مساوی کردیم شاهکار کردیم برو بابا با این مربیگریت تو برو کشکت رو بمیک!!!

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
نمیدانم چی شده رانیری اینقدر ترسو شده بازی قبل و اینم از این بازی در حالی که مساوی هستیم میاد پالا را میزاره هافبک با اون سانترهاس جفنگ اونم برای ترزگه و یاکوینتا که در بین 6 دافع پرس شدند

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
اشتباه محض رانیری تو این بازی هم مشهود بود- رانیری در تعویض هاش افتضاح عمل میکنه - اگه این بازی الکس 90 دقیقه بازی میکرد بدون شک 2-3 میزدیم راحت ولی بازم تعویض هایه رانیری کار دستمون داد- من موندم تو اون موقعیت که تیم تازه داره جون میگیره چرا جنابعالی مارکو رو میکشی بیرون واقعا این تعویض رانیری جایه تعجب داره حالا این بازی رو بیخیال -فقط امیدوارم بازی با فینتر به درد اشتباه مربی دچار نشیم و الکس 90 دقیقه بازی کنه - چونت واقعا وجود الکس باعث ترس مدافع ها میشه و وجودش لازمه --- چرا نیمه دوم یووه رو به توپ هایه بلند اورد؟ وقتی ما نیمه اول رو کار هایه ترکیبی و زمینی داریم نتیجه میگیریم چه دلیلی داره یه دفعه تاکتیک تیم عوض بشه و رو یه توپ هایه هوایی بیارن اینم یه مشکل دیگه انشالاه تو بازی با فینتر نبینیم دیگه نمیدونم چی بگم فقط یه سوال ؟ چرا ترزگه ای که نیمه دوم هیچ حرکت مثبتی نکرد باید تو زمین بمونه ؟

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
ببینین ترزگه بازیکنیه که اصلاً سرعت نداره (چه واکنشی چه دویدنی) هممون میدونیم. ترزهگه یه بازیکنه تموم کنندست که فقط دنبال فرسته. ترزهگه روی اشتباهاتی مثل (در رفتن توپ از دست دروازبان سوتی دادن دفاع و همچنین از همش بهتر سر زنی عالیش یه جورایی تکه) من فکر میکنم که رانیری روی این حساب ترزهگه اون رو نکشید بیرون بعدش ترزه هم تو این بازی خوب بود!!! مشکل ما مربیمونه واقعاً مربیمون مشکل داره اگه اینجوری بخوایم پیش بریم عمراً بتونیم اینتر رو ببریم حالا اگه تو خونمون گل نخوریم خوبه!!!! وگرنه دیگه اینتر امپولی نیست که بخوایم توی خونه خودش جبران کنیم یه اینتر میگن و 6000000 نفر میریزن تو سانسیرو!!!! خدا به داد بازیکنا برسه!!!!!!!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
ما که مردیم از بس گفتیم رانیری پخمه و از اون پخمه تر هم اونایی هستن که اینو اوردن وحالا هم هیچ کاری نمیکنن. اخه تو این بازی که دفاع سامپدوریا منسجم و عالی بازی میکرد و هیچ راه نفوذی نذاشته بود جای ترزگه بود؟!! و جای الکس رو نیمکت!!! این بشر از هرگونه شعور ذاتی بی بهرست... چرا مارکیونی رو تعویض کرد؟ خدا میدونه... چرا باید موقعی که تیم اینطوری سردرگمه کاپیتان و مهره اصلی و کسی که تو این لحظات بیشترین کمک رو میتونه به تیم بکنه و با تکنیکش دفاع حریف رو بهم بریزه از بازی بره بیرون و یه بازیکن بی تکنیک که کاملا از کار افتاده بود و هیچ کاری ازش برنمی اومد مثل ترزگه میموند تو زمین... سامپدوریا خوب بازی نمیکرد وگرنه یه باخت سنگین می اوردیم... بازی با اینتر حیثیتمون به باد میره

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
این پتانسیل تیم نبود . در کل چیزی نمیخوام بگم چون قهرمانی که هیچی ، دومی رو هم خیلی دور از ذهن میبینم . رم باز هم برد و الحق هم خوب برد . به نظرم اگه تا آخر فصل رانیری اینجوری تیم رو ارنج کنه ، ششم یا هفتم بشیم . فیورنتینا هم دیشب برد و ... . وضعیت خیلی نگران کننده ست . من فقط یه صحنه از بازی رو دیدم که مارکو تو دقیقه 11 فرصت بی نظیری رو گل نکرد . واقعا ناامید شدم دیدم همچین توپی تو همچین سطحی از فوتبال گل نمیشه . دقیقا یاد زلاتان تو بازی برگشت با لیورپول افتادم که اگه اون توپ رو گل میکرد ... . در هر صورت از همون زلاتان می ترسم . دو روز دیگه احتمالا مانچینی بخواد تحقیرمون کنه . منظورم اینه که با یه ترکیب نه چندان مطرح وارد میشه . ولی کمربندش رو محکم میبنده تا یووه نتونه کار زیادی کنه . بعدش تو نیمه ی دوم با وارد کردن سه تا بازیکن خلاق جون یووه رو میگیره ! به همین سادگی هم با تفکرات تاکتیکی خودش رانیری رو مات میکنه ، هم به یووه توهین خواهد کرد ...

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
بدون شك ترزگه بايد تعويض مي شد نه الكس ترزگه واقعا ً يه مهاجم شش دانگ نيست هر وقت تيم خوب باشه ترزگه هم خوبه وقتي همه گل مي زنن ترزگه هت تريك مي كنه اگه دروغ مي گم بگيد مهاجم بايد در همه حال خوب باشه زدن گل هاي سه امتيازي واسه يه مهاجم يه مزيته درمورد بازي بهتره هيچي نگيم چون ديشب داور بازي انتر و پارما بلايي به روزگار پارما آورد كه جاي هيچ حرفي باقي نزاشت حيف كه اون موقع شب همسايه ها خوابيده بودن هنوز فرياده توي گلوم مونده به خدا تا نيم ساعت بعد از بازي دهنم هنوز باز مونده بود نمي دونم بازي رو ديدين يا نه تا دقيقه 88 پارما 2-1 جلو بود كه ضربه زلاتان به سمت دروازه رو فرناندو كوتو با زحمت زياد و با ضربه سر به بيرون زد ولي در بين تعجب همه داور كوتو رو اخراج كرد و نقطه پنالتي رو نشون داد طبق معمول زرافه هم توپ رو گل كرد بعد وحشيانه توپ رو برداشت ولي موضوع به همين جا ختم نميشه چون وقتي داشت به سمت زمين خودي مي رفت مثل هميشه دستش رو انداخت دور گردن يكي از بازيكناي پارما و از اونطرف پوست صورتشو كشيد ولي انگار نه انگار داور هيچي بهش نگفت دقيقه 93 هم گل دوم رو زدن و جالب اينجاست كه اون دراز بي قواره از خوشحالي اين برد كثيف با يه حركت كاراته روي كول مانچيني پريد و تماشاگراي انتري هم با كمال پررويي انگار قهرمان سي ال شدن سر از پا نمي شناختن با اين وضعيت بهتره بريم ليگ امارات رو دنبال كنيم اينجا چيزي به ما نمي ماسته من نمي دونم چطوري داور اون خظاي روي ماركيوني رو نگرفت حالا واسه اون توپي كه وارد دروازه شده مي گيم چشماش كور بوده ايشالا ولي اون يكي خطا بود ولي در كل ما هم خيلي بد بوديم خيلي بد

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
منم فقط نیمه ی دوم بازی رو دیدم که ای کاش نمی دیدم ! واقعاً افتضاح بود تنها چیزی که جلب توجه میکرد جای خالی دلپیرو ، بازی علی اصغری و اشتباهات فاهش داوری بود ! که به نظر من همه ی اینا برمیگرده به بی عرضه بودن مدیرا ! توی فصل نقل و انتقالات اسم 200 تا بازیکن رو شنیدیم که میخوان بیان یووه ، ولی یه نصفه بازیکن هم نیومد که هیچ چند تا بازیکن هم رفتن ! دیگه اصلاً برام متصور نیست که یووه بتونه یه بازیکن بزرگ ( یه فوق ستاره ) بخره بابا آخه ما با کدوم هافبکمون میخوایم برای مهاجما موقعیت خلق کنیم ! ما یه زمانی ندود آماده رو داشتیم ، امرسون داشتیم ، ویرا داشتیم ، کامورانزی داشتیم حالا کی رو جای اینا داریم ؟ این مدیرا حتی عرضه ندارن به اشتباهات داوری اعتراض کنن !!! ناسلامتی یووه به خاطر همین یه فصل تو سری B بازی کرد

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
من بازي رو كامل از شبكه 3 ديدم و نكات زير به نظرم رسيد: - ضعف‌هاي اصلي اين تيم در مربيگري و خط هافبك نهفته است. - رانيري مربي بزرگي نيست چون اگه بود آلكس رو براي نيمه دوم نگه ميداشت و ياكي رو به جاي ترزگه به زمين مي‌آورد. - خط حمله اين تيم خوبه و براي اجراي تاكتيك هاي مختلفي آماده است اگه مربي بدونه كي بايد از بازيكن تكنيكي استفاده كنه و كي از بازيكن فرصت طلب و گلزن. - تيم به شدت نياز به يك هافبك بازيگردان داره و همينطور كامو كه برگرده. البته ماركو هم بد نييست. - دفاع تيم هم علي‌رغم اينكه مصدوم زياد داشته ولي هنوز قابل اتكا است. - پالا نسبت به فصل قبل به شدت افت كرده و من چيز خاصي ازش نديدم. - يواش يواش بايد تيم به دنبال يك هافبك چپ هم باشه چون ندود هم ديگه توي سراشيبي هستش. - اين بيرندلي من نفهميدم چرا بايد توي يووه بازي كنه و تازه بازوبند كاپيتاني رو هم ببنده.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا اشتباهات داوری داره بیداد می کنه - من هم دیشب بازی اینتر رو دیدیم - مطمئن بودم که اینتر توی این بازی امتیاز از دست می ده ولی داور یک پنالتی مفت بهشون هدیه کرد و اینتر بازی رو الکی الکی برد از اون طرف توی بازی فیورنتینا داور 2 تا پنالتی مفت دیگه به فیورنتینا هدیه کرد اما به یوونتوس که می رسه فشار روی داروان بسیار زیاد هست و برای همین اشتباهات زیادی می کنند - دیروز یوونتوس گیر گل اول بود و مطمئن باشید اگه توی نیمه اول یکی از اون توپ ها گل شده بود الان با اختلاف 2 و حتی 3 گل بازی رو برده بریم

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
پنالتي هايي كه واسه فيورنتينا گرفته شد ديگه خيلي مسخره بود معلوم شد اون پنالتي كه مقابل يوونتوس هم بهشون هديه شد دليلي داشته

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
جالب اینجاست که اگه حرفی هم بزنیم میگن : ببینید کارهایی که خودتون میکردین خوب بوده یا نه !!! به خدا از بس اعتراض کردم زبونم مو درآورده . از دوستان عزیز میخوام هر عکسی از داورهای سری آ دارن به پیغوم خصوصیم بفرستن . نباید ساکت بود . حالا با والپیپر ، با مقاله ، با آمار ، با ساختن کلیپ و با هر چیزی که میشه باید شروع کنیم به حمایت از تیم . وقتی مدیران محترم ( خجالت می کشم از لفظ محترم ! ) هیچ کاری نمی کنن ، خودمون باید یه کاری کنیم . اونا میان پولشون رو میگیرن و میرن . دلشونم نمی سوزه . اونی که خون دل میخوره ماهاییم . باید اعتراض خودمون به گوش همه ی تیمهای دیگه برسونیم ...

yna

yna

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 47 ارسال
این رانیری مربی دل ساده باکی داره انقدر بهش بدبیرا نگین موخش بیشتر از این جواب نمیده:) اگه خوب بود ابرامویچ برای انداختن بیرونش ثانیه شماری نمکرد تازه چلسی نیم نهایی برده بود یا از والنسیا با اون وضع نمینداختنش بیرون واقعن اینجا ادم یاده موجی میفته که چه بازیکنای با چه مربیایی رو برا یووه جمع کرد تازه داوارا خ....ه نداشتن به ضرر که هیچی بر خلاف میله یووه برا یووه سوت بزنن اون موقع ادم بلانک میبینه خندش میگیره

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
اینقدر هم همه چیز رو گردن داوری نندازید بیشترش تقصیر این مربیه عجیب قریبمونه که واقعا تعطیله خدا خدا میکنم این فصل زود تر تموم بشه که از شر این مربی هم راحت بشیم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی