پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-سمپدریا(هفته نوزدهم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
90 پاسخ برای این موضوع

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
خدا رو صد هزار مرتبه شکر که تلویزیون بازی های یووه رو نشون نمیده!

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
با این تعویضا واقعا باید خجالت بکشه چهارشنبه رو خدا به خیر کنه بد می بازیم از اینتر هیچ ایده ای برای گلزنی نداریم کاملا علی اصغری حمله می کنیم تنها موقعی که که گل اول رو می زنیم تازه یه بازی قشنگ از یووه می بینیم

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
رانیری به هیچ وجه فهم و شعور مربیگیری نداره! آخه احمق!وقتی میبینی که از توپ های هوایی و زیر توپ زدن به جایی نمیرسی پس چرا کلیک کردی رو این تاکتیک تعویض هاش هم فوق مزخرف بودن!!! بهترینش آومدن المیرون بود

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تعویض المیرون تعویضی بود که توی ذهن من بود. المیرون بیاد وسط،ندود برگرده سمت چپ،حسن بره مدافع راست. ولی نه دقیقه 80 !!!! دیدیم وقتی اینطوری شد یووه دوباره جون گرفت. کلا از اول نیمه دوم که رانیری ندود رو به وسط فرستاد و مولینارو نفوذ نکرد یووه صاحب هیچ موقعیتی نشد. ولی وقتی المیرون رفت وسط و ندود و مولینارو از چپ دوباره شروع کردند یووه صاحب چندین موقعیت شد. و کلا بازی یووه در زمین پخش شد و سمت راست هم فعال شد. بهرحال مشخصه یووه نیم فصل اول رو با شوق و انگیزه بازیکن ها پیش می برد،الان که تا حدودی سرد شدند مشخصه که یووه بازی ساز می خواد !

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
باز هم رانیری!! به بازی اومدن یاکوئینتا به جای الکی تو اون موقعیت و زمان اشتباه محض بود.دفاع سمپدوریا چند لایه و فشرده بود و با توجه به اینکه یاکی تکنیک قابل توجهی نداره کار خاصی نتونست بکنه.مقصر هم نبود! تو همچین بازی کار بیشتر از این رو نمیتونه انجام بده! چرا سیستم تهاجمی 3 نفره ما باید اینقدر دیر و تازه با یاکی و ترزگه و پالا !! تشکیل بشه؟!؟! پالایی که این فصل چیزی نشون نداده! اگر قراره آلمیرون کاری بکنه چرا اینقدر دیر باید به بازی بیاد؟! من جوابی برای این سوال ها پیدا نمیکنم!!

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
شعور رانیری جای بحث داره.باید نیمه دوم از الکس اسفاده می کرد من موندم چجوری چلسی رو به نیم نهایی لیگ قهرمانان رسوند.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا نمی دونم چی باید بگم الان - نیمه دوم در حد صفر بودم ولی انصافا دفاع خوب بود البته به قول سلیم ( داداشم ) سمپدوریا حمله اساسی نکرد

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
نمیدونم خودش را خر حساب کرده یا ما پالا کجاش به عنوان مهاجم بازی کرد نمیدانم تا کی مثل گوسفند باید بشینیم و داوریهای مشکوک داوران ببینیم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

اگر قراره آلمیرون کاری بکنه چرا اینقدر دیر باید به بازی بیاد؟!
من جوابی برای این سوال ها پیدا نمیکنم!!

اونم المیرون که حتی اگر قراره خوب بازی کنه هفته هاست بازی نکرده،توی 10 دقیقه می خواد شاهکار کنه ؟!

و بعدشم،
نیمه دوم دیدیم که بعد از همه دوندگی های نیمه اول،بریندلی جون بازی کردن نداشت !!
برای چی اینهمه موند توی زمین ؟

چرا تا دقیقه 80 مولینارو نفوذ نمی کرد و ندود رو برده بود پشت مهاجم بین این همه مدافع سامپدوریا ؟! مگر ندود نیمه اول این همه موقعیت نساخت ؟ چرا باید جاش عوض بشه ؟

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
خداییش بودن الکس تو نیمه دوم نعمتی بود واسه یووه که این بی فهم و شعور اینو نتونست درک کنه و میخولاست مثل فوتبال ایرانی با زیر توپ زدن و الله بختکی توپ بره تو گل. آخ که چقدر داغونم. نمیتونم بفهمم که چرا بریندلی حتی تو نیمه دوم هم توپ میزد!!!!

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
بچه ها بریم بشینیم دعا کنیم تا لیپی برگرده. با این رانیری سری c2 هم نمیتونیم بگیریم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
فقط نیمه دوم رو دیدم ، یووه بد بود اگر نگیم افتضاح ! اون چیزی که بعد از نیم فصل داریم میبینیم در یووه ، افته ! یووه افت کرده ، برای خیلی از تیم ها اتفاق میوفته و کلا عادیه اما ... فوتبالی که یووه به نمایش میزاره فوتبالی نیست که یک تیم حرفه ای و بزرگ بازی میکنه . تره زگه در نیمه دوم واقعا ضعیف بود ، چرا نباید این بازیکن تعویض بشه ؟ به نظر من تنها نکته مثبت بازی قلب دفاع یووه بود که گریگرا و لگروتالیه خوب بازی کردن ، همین !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خدا به دادمون برسه توی بازی 3 روز دیگه با اینتر

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
من به بازیکن گرفتن وسط فصل اصلا اعتقاد ندارم یووه هم با این کادر مدیریتی گولاخی که داره توقعی ازش نمیره ولی کاش بتونه بازیکن خودش رو جووینکو و برگردونه که اونم فکر کنم بعید باشه مزدک حرف درستی زد یووه بعد از موجی قدرتشو از دست داد

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
به خدا خیلی دلم به حال خودمون می سوزه! از آسمون و زمین باید بد بیاری بیاریم!!! نداشتن مدیریت درست حسابی! داشتن مربی بدون درک!! نداشتن بازیکن مفید و کارآمد! از اون بدتر!خودرن حقمون که چپ و راست سوت ها داره به ضررمون زده میشه و پایمال شدن حقمون

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
این مزدک رو چرا گذاشتن.باز فقط زرزر کرد.اونجا که گفت ندود هیچ کاری نکرد جز این که دقیق توپ رو به بازیکن حریف کوبوند داشتم جوش میاوردم. ======================================== ولی باز به بازی اینتر امیدوارم مگر این که این مرغ باز ایده های جدید به فکرش نرسه.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
ولی خطای روی مارکیونی 101 درصد پنالتی بود .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
از نظر من ترزگه بد نبود،نیمه اول براش موقعیت خلق میشد با بدشانسی گل نشدند. ولی نیمه دوم وقتی کل یووه داره بد بازی میکنه،و بعید ترین توپ ها برای ترزگه و یاکوینتا فرستاده میشه،نباید انتظار داشت که توی شرایط سخت و فشرده ترزگه کاری کنه.همونطور که یاکوینتا نمی تونست. دلپیرو توی این شرایط خیلی می تونست به یووه کمک کنه. یووه مشکل گلزنی نداره، مشکل خلق موقعیت گل داره.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
INTER 46 14 4 0 40 11 ROMA 42 12 6 1 37 19 JUVENTUS 37 10 7 2 36 16 FIORENTINA 34 9 7 3 30 18 UDINESE 32 9 5 5 23 22 SAMPDORIA 25 7 4 8 25 24 GENOA 25 6 7 6 20 25 PALERMO 25 6 7 6 27 33 MILAN 24 6 6 4 27 14 NAPOLI 24 6 6 7 29 29 ATALANTA 22 5 7 6 25 25 CATANIA 22 5 7 7 18 22 LIVORNO 21 5 6 7 22 28 LAZIO 19 4 7 8 22 29 PARMA 18 4 6 8 20 26 TORINO 17 2 11 6 17 24 SIENA 17 3 8 8 22 30 REGGINA 17 3 8 7 15 26 EMPOLI 16 3 7 9 15 26 CAGLIARI 10 2 4 13 13 36

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

یووه مشکل گلزنی نداره،
مشکل خلق موقعیت گل داره.

سال قبل هم همین مشکل را داشتیم
برای همین میگم نیاز به خرید یک فوق ستاره داریم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی