پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

محمد سیسوکو ‏‎-‎‏ ‏Momo

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
611 پاسخ برای این موضوع

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
خیلی آینده دار نشون میده.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
خب منم به سیسوکو اطمینان کامل داشتم. پست های صفحات اولیه رو بخونید میبینید من طرفدار سر سخت مومو هستم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
از دیدن بازیش به وجد میام ! مقابل پالرمو ستاره ی یووه بود. چه در کارهای دفاعی و تکل های بییییییییییی نقصی که میزنه ! (من به عمرم ندیدم کسی اینطوری تکل بزنه) چه در کارهای تهاجمی مثل گل اول یووه که کل دفاع پالرمو رو یه نفره بهم ریخت و همشون رو جا گذاشت. چه روی توپ های هوایی که تمام ارسال ها به وسط زمین مال خودش بود، و چه توی سانتر کردن (که باعث گل دوم یووه شد یکی از سانتر هاش) فوق العادست ! یه روزی از پت ویرا هم بزرگتر میشه... تنها ضعفی که توی بازیش هنوز مشاهده میشه،وقتی می خواد سمت بازی رو عوض کنه و توپ بلند میفرسته زیاد دقیق نیستند. اونم به مرمر زمان درست میشه ! فقط 22 سالشه !

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
خببببب!! کم کم دارم از بازیش خوشم میاد. وای روی گل اول که کرک و پرم ریخت!!اگه راه داشت یکی دو دفاع و دروازه بان رو هم جا بذاره یک گل مارادونایی میزد. خوشحالم که تونسته تو کارهای تهاجمی هم نمایش خوبی داشته باشه چون قبلاً واقعاً تو این کار ضعیف بود.فقط امیدوارم محدود به همین یک بازی نشه. حالا کم کم می توتیم اونو یکی از خرید های موفق بدونیم.البته بعد از یاکوئینتا. پیشرفت کنه واسه فصل بعد خیلی برامون کارساز میشه.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اي همون سيسوكويي هست كه توي ليورپول يه استپ درست درمون هم نمي كرد و فقط تخريب بلد بود؟؟؟ نه بابا.اين داداششه.خيلي خوب ياد گرفته در كارهاي تهاجمي شركت كنه.يكم بهش برسن مي شه يه نفر با قابليت دو نفر يعني هم گتوزو بازي در مياره هم پيرلو نمايي مي كنه و پاس خوب مي ده.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
فكر كنين اگه يه روز جلوي ليورپول بازي كنه چكار مي كنه

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
من نگفتم این بازیکن پیشرفت می کنه....بابا این محشره. فقط روی گل اول 90 در صد سهم داشت اگه همون شوت را گوشه زده بود که توپ گل می شد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
اون نوپ اگه گل می شد خیلی بیشتر حال می داد زیرا 3 تا کار انجام داده بود 1- توپ گیری عالی 2- دریبل بی تظیر 3- ضربه فوق العاده

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
حالا دیگه باید گفت پاتریک ویرا کیه سیسوکو رو عشق است اگه توی دنیا بگردی رو دست سیسوکوی فعلی به زحمت 2-3 تا بازیکن پیدا میکنی

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
روي همين فرم ادامه بده قطعا ويرا و گتوزو بايد اسمشونو يزر او ببينن چون اون علاوه بر تخريب كه اونا مي كنن بازيسازي خوبي هم مي كنه و اين فوق العاده‌ست.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
ویرا که عملا دو فصل فقط اسم ویرا رو یدک میکشه اصلا در حد ویرای سابق نیست یا همش مصدومه یا خراب بازی میکنه شده ذخیره کامبیاسو سیسوکو خیلی جای پیشرفت داره که بتونه خیلی های دیگه رو جا بزاره

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
سیسوکو امروز در مصاحبه ای گفته که ویه را در اومدنش به تورین نقش زیادی داشته.گفته من از تجربه پاتریک استفاده کردم .توصیه های ویه را در پیوستن من به یووه نقش زیادی داشت حتی من رو بعد از بازی با اینتر و برد مقابل این تیم هم راهنمایی کرد!

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
من واقعا از وقتی بازی تو یووه اش و دیدم عاشقش شدم.بازیکن فوق اعاده ای هست.به نظرم از وقتی اومده تاثیر فوق العاده زیادی هم تو قدرت دفاعی تیم هم قدرت تهاجمی تیم داشته.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
سيسوكو وقتي توي ليورپول بود اصلا كارتهاجمي نمي كرد و توي كارهاي تدافعي هم انقدر قدرتمند نبود.اما از وقتي به يووه اومد توي هجوم يك ستاره شد و توي دفاع هم پيشرفت شاياني كرد و نشون داد مي تونه خيلي بزرگ بشه.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
معلومه که تمرینات از توع ایتالیایی بیشتر بهش سازگار بود تا انگلیسی. ذاتاً هافبک تدافعی هستش پس تو ایتالیا موفق از آب در میاد.گویا علاوه بر کار های دفاعی خودش هم داره سعی میکنه که کارهای هجومیش رو تقویت کنه تا یک هافبک تمام عیار در آینده بشه. به شرطی که مدیرای فعلی! اگه همچنان رو کار بودن یهو به سرشون نزنه و بفروشنش

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21231 ارسال
  • LocationDeutschland
سلام دوستان من البته سیسوکو در لیورپول ضعیف نبود ، بلکه ضعیف نشون داده شد  توسط بنیتز و جرارد ! اول میریم سراغ بازی با بارسا ، یادتونه سیسوکو توی اون بازی خط حمل بارسا رو مهار کرده بود ؟! اثری از رونالدینیو و دیگر بازیکنان سرشناس بارسا دیدید ؟ توی لیگ ، یادمه یک بازی بود که جرارد حضور نداشت ، سیسوکو مرد همه کاره لیورپول بود و حتی یک گل ساخت ! یادم نیست که کدوم گزارشگر بود ولی حرف خیلی خوبی زد ، گفت که حضور جرارد بازیکنای دیگه رو کمرنگ میکنه ! نقش بنیتز ! علاقه زیاد به ماسچرانو ، حتی در روز هایی که سیسوکو اماده بود و ماسچرانو ناآماده ، باعث شده بود که این بازیکن به حق خودش نرسه ! ========================== شاید کمی اغرار باشه ولی من در حال حاضر سیسوکو رو در این پست بهترین بازیکن جهان میدونم ! خیییییییییلی بازی دیدم ، هیچ کسی مثل سیسوکو اینقدر موثر بازی نمیکنه ! البته توره در بارسا هم خوب بازی میکنه اما نه به اندازه سیسوکو . با تشکر

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
خیلی خرید خوبی بود. بهترین خرید یوونتوس در این فصل بود که جز کارهای شگفت انگیز مدیران یوونتوس بود. چون از اونها بعید بود بتونن خرید به این خوبی داشته باشن برای یوونتوس. امیدورام این روند رو تو فصل بعد هم ادامه بده و بهتر هم بشه.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من که خیلی بهش ایمان اوردم انصافا فراتر از انتظار من که بود تو بازی هایی که ازش دیدم یه بازیکن با قدرت خیلی بالا که علاقه زیادی در حرکت های رو به جلو گلزنی داره تا الان هم با الکس بهترین های یوو بودند .سال دیگه فیکس تیم خواهد بود

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
واقعا بیش از 7-8 توپ از بازیکنای میلان گرفت یه حرکت فوق العاده هم داشت که استانداردو گلش نکرد اون صحنه اخراج بونیرا هم گفتم تا اخر فصل رو مصدوم شد ولی ایول به این قدرت بدنی

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
امشب استثنایی بود و فقط در توصیفش میتونم بگم که الماس سیاه و درخشان یوونتوس هستش که همه کار میکنه ؛ دریبل میزنه ، پاس سالم میده ، تکل های فوق العاده و صحیح میزنه ، از انرژیش به جا استفاده میکنه و مهمتر از همه برخلاف اکثر بازیکنان مشابه خودش و هم پستش از هوش بالایی هم برخورداره . امشب جلوی میلان ثابت کرد که چقدر زود تو قلب یوونتوسی ها جا باز کرده و من حالا مطمئنم که بهترین هافبک دفاعی اروپا رو داریم . وقتی یه لحظه مصدوم شد گفتم شاید چندماهی دور بشه ولی وقتی صدای فریاد تماشاگرا بلند شد متوجه شدم داره میاد دوباره تو بازی . اصلا نمیتونم دیگه در موردش چیزی بگم فقط یه جمله : ما حالا یه ستاره بزرگ داریم که میتونیم بهش تکیه کنیم ، ما بهترین هافبک آفریقا و بهترین هافبک تدافعی اروپا رو داریم ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی