پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

محمد سیسوکو ‏‎-‎‏ ‏Momo

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
611 پاسخ برای این موضوع

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
گلش واقعاً قشنگ بود اصلاً حرف نداشت کاملاً دقیق و بدون هیچ گونه خطایی زارپ رفت تو گل!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
سيسوكو ديروز عالي شروع كرد خيلي فعال بازي مي كنه و از جون مايه مي زاره ولي نيمه دوم رانيري سردرگمش كرد يه دقيقه چپ بازي مي كرد يه لحظه وسط يك ربع آخر مي تونست خيلي تاثير گذار باشه كه متاسفانه رانيري با دست خودش نزاشت

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
من امیدوار بودم که پیشرفت کنه ......می دونین تازه الان 23 ساله است و در آینده هم با تجربه تر و هم بهتر می شه.

mostafa

mostafa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 123 ارسال
من به بازیش اعتقاد زیادی دارم من فکر می کنم در موفقیت یووه تعسیر زیادی داشته باشه و باید از نظر من فیکس تیم بشه

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
بازیکن فوق العاده مستعدی هستش و به نظر من فصل آینده یا حداکثر دو فصا آینده میشه پاتریک ویرا سابق(اون زمانی که تو یووه بود) تعسیر>>>>>این هم برای خودش میتونه یک کلاس آموزشی باشه(به قول آقای حاج رضایی)

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خيلي بيشتر بايد روي كنترل توپ كار كنه.وقتي توپ رو جلو مي بره من دست و پام ميلرزه كه يه وقت توپ رو لو نده چون خيلي گل و گشتاد راه مي ره با توپ...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

خيلي بيشتر بايد روي كنترل توپ كار كنه.وقتي توپ رو جلو مي بره من دست و پام ميلرزه كه يه وقت توپ رو لو نده چون خيلي گل و گشتاد راه مي ره با توپ...

والا من که تا حالا بازیهاش رو دیدم همچین چیزی رو احساس نکردم !

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
منظورم اينه كه اون صلابت كه توي پا به توپ راه رفتن و پاس دادن توي بازيكناي بزرگ هست رو نداره.خيلي گل و گشاد مي ره و پاس هاش هم با سلام و صلوات مي رسه به يارش...الان كه توي يووه‌ست خيلي بهتر شده توي ليورپول كه اصلا بنيتز نمي ذاشت پا به توپ بشه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21160 ارسال
سلام دوستان من همه پاس هاش دقیق نیستند ولی مطمئن هستند ! کلا بازیکن خوبی هست و فکر کنم اگر کمی تجربه کسب کنه و البته اگه سعی کنه در کارهای تهاجمی بهتر عمل کنه با توجه به سنش مهره قابل اتکایی برای یووه خواهد بود با تشکر

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
اشتیاق اون خیلی زیاده .... کلا تو بازی با اشتیاق ظاهر میشه.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
باید هم پر انگیزه باشه.میخواد خودشو اثبات کنه و جایی تو تیم برای خودش فراهم کنه.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
به نظر من سیسوکو داره روز به روز و بازی به بازی تو یووه بهتر ظاهر میشه و اگر همین طوری ادامه بشه چند ماه دیگه به یکی از ارکان اصلی یووه تبدیل می شه من بهش خیلی امید دارم.

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
من که گفته بودم سیسوکو یک بازیکن نیمکت نشین بوده و با بازی کردن به اوج برمی گرده .......تا فقط 23 سالشه و در آینده 100 در صد بهتر می شه.

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
سال بعد که هافبکمون قوی شد محمد هم میتونه تخصصی تر توپ بزنه و او وسط حکمرانی کنه واسه خودش

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مطمئنما روزی بازیکن بزرگی میشه ! امیدوارم این اتفاق توی یووه بیفته. شعور یک هافبک رو داره.ذاتا بازی پخش کنه.مکس نمیکنه. مثلا وقتی الکس تو نیمه خودی صاحب توپ میشه،مسیر زیادی رو با توپ میره،و دنبال بهترین یار میگرده،چون الکس ذاتا یه مهاجمه. ولی مومو توپ رو که میگیره کنترل خوبی رو اطرافیانش داره.و خیلی قشنگ بازی رو پخش میکنه. من از بازیش لذت میبرم.و از اشتباهات جزییش میگذرم. توی یک دو کردن ها،توی نفوذ کردن ها با کامورانزی و زبینا هم خیلیییییییی موفق عمل میکنه. قدرت حمل توپ خوبی هم داره و اگر لازم باشه می تونه یه بازیکن رو از پیش برداره. ولی خداییش دیدید چه تکل های از کناری میزنه ؟؟؟؟؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اره خداییش دیدیم دیگه چرا قسم می خوری دیگه ؟؟؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اعتراف میکنم هیچ وقت فکر نمیکردم اینقدر فوق العاده باشه . واقعا عالی بازی میکنه و مطمئنا میتونه یه ویرای جدید باشه با این تفاوت که مثل ویرا کارت نمیگیره و این خیلی خوبه ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
معمولا وقتی تنها میشه بازیش افت میکنه چون باید منطقه ی وسیعی رو پوشش بوده. احتمال داره امشب بازیش افت داشته باشه نسبت به بازی قبل ولی فکر می کنم طبیعیه. اولین بار که بدون زانتی بازی کرد اشتباهاتش زیاد شد. این بار هم ممکنه همونطور بشه. البته در هر صورت مفید خواهد بود.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21160 ارسال
سلام دوستان من سیسوکو بازی به بازی بهتر میشه ! روند وحشتناک خوبی رو داره طی میکنه ! با هر تکلش از خوشحالی مو به تنم سیخ میشد ! آینده فوق العاده ای رو براش میتونم پیش بینی کنم اگر دچار بدشانسی نشه . با تشکر

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
همین روند رو داشته باشه از پاتریک ویرا هم میزنه جلو این اعصابش منو کشته همش اخم روی صورت داره که برای یه هافبک دفاعی جنگنده خوبه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی