Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

فروشگاه اینترنتی محصولات یوونتوس

- - - - -

• Please log in to reply
385 replies to this topic

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
میتونم بپرسم قیمت تمام شده واسه یکدونه سر رسید "تمام سررسید یوونتوسی باشه حتی صفحات داخلی " چقدر میشه؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts

میتونم بپرسم قیمت تمام شده واسه یکدونه سر رسید "تمام سررسید یوونتوسی باشه حتی صفحات داخلی " چقدر میشه؟

داداش بستگی داره چه سر رسیدی بخواهی و با چه مدل طراحی و کیفیت کاغذ و ....
من سر رسیدی که مورد پسند خودم بود با حدود 12 صفخه گلاسه و بقیه صفحات هم یوونتوسی چیزی در حدود 9000 - 12000 تومان در میاد البته روی امار 3000 تا

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,770 posts
دو تا چيز: 1.حسين يكي از رفيقام به اسم كيوان به احتمال قوي باهات مي تماسه تا براش لباس بوفون جور كني. 2.فكر كنم تقويم ديواري يوونتوس خيلي بهتر باشه.براي كارش هم اگه خواستين من هم طراح دارم هم آشنا براي انجام

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان

من دارم یه فکرایی میکنم در مورد سررسید و تقویم یوونتوس که اگر عملی بشه یه تخمین قیمیت بزنم و ایشاا... برای سال 87 عملیش کنیم و قبل از عید کارهاش رو تموم کنیم . البته فعلا در حد یک ایده هستش و باید شرایط رو در نظر گرفت .

بابک جان دو مدل سر رسید می شه زد

1- تمام سررسید یوونتوسی باشه حتی صفحات داخلی

2- فقط روی جلد و یکی دو صفحه داخلی یوونتوسی باشه

در حالت اول واقعا گرون تموم می شه و بودجه لازم رو برای این کار رو نداریم متاسفانه

در مورد گزینه دوم هم چون باید تعداد محدودی زد باز هم قیمتش بالا می رفت - اگر می خواستیم 1000 تا بزنیم می شد ولی چون حالا تعداد اندک می خواهیم قیمتش بالا می ره

من به امید خدا تا یه ماه دیگه شرکت تبلیغاتیم راه میفته . یه برآورد هزینه میکنم از هر جفتش وخبرت میکنم تا ایشاا... چاپش کنیم .

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,567 posts
سلام آقا من لباس بوفون(راهراه سیاه و طوسی ) رو میخوام یک دست کامل با کفش و شرت و پیراهن و دستکش میخواستم ببینم قیمتش چقدر میشه اگه میشه یه پیغام خصوصی بهم بزین ممنون میشم چون نمیتونم اینجا رو پیدا کنم :D ممنون

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
وب سایت یوونتوس دات ای ار تنها حامی رسمی و تخصصی باشگاه یوونتوس در ایران موفق شد در زمینه توزیع سی دی های اختصاصی این باشگاه در ایران با شرکت کامپیوتری طرح و توسعه سیستم کیمیا به توافق دست پیدا کند تا بتواند قیمت مجموعه های یوونتوس دات ای ار را برای عرضه به هواداران به حداقل برساند تا تمامی عزیزان بیانکونری بتوانند با پرداخت مبلغی اندک به خواسته خود برسند . امید است تا در اینده ای نه چندان دور بتوانیم با ارائه امکاناتی بهتر در خدمت یوونتوسی های ایران باشیم . لیست محتویات سی دی یوونتوس دات ای ار ( شماره 1-چهار سی دی ) جادوی بی نظیر الکس دل پیرو 200 گل الکس دل پیرو برای یوونتوس 165 گل تاریخی و برتر یوونتوس در طول تاریخ 109 ساله گلچین 12 سال گلهای یوونتوس در سری آ و بازی های اروپایی صحنه هایی دیدنی از هنرنمایی و درخشش ستارگان یوونتوس نظیر بوفون-ندود-ترزگه و .... جشن های قهرمانی بازیکنان یوونتوس در سری آ و ده ها کلیپ جذاب و به یاد ماندنی از بیانکونری ها قیمت این مجموعه + هزینه پست ارسالی=5500 تومان لیست محتویات سی دی یوونتوس دات ای ار ( شماره 2-چهار سی دی ) گلهای کامل یوونتوس طی سه فصل اخیر گلهای الکس دل پیرو برای یوونتوس کلیپ های هنرنمایی های ندود-بوفون-دل پیرو-ترزگه و زلاتان-زیدان فینال جام باشگاه های اروپا در سال 2003 و 1996 صحنه هایی به یاد ماندنی از درخشش یوونتوس در بازی مقابل رئال-میلان-بارسلونا-لاکرونیا-فاینورد-لورکوزن-بایرن-منچستر و غیره گلهای روبرتو باجو در تمام ادوار کلیپهای دیدنی تیم ملی ایتالیا مراسم ورود قهرمان جهان به ایتالیا پس از قهرمانی در المان گلهای بازیکنان قدیمی یوونتوس نظیر بته گا-بونی پرتی-شیه را-زیدان- باجو-کونته-فرارا-یگوویچ و غیره و ده ها کلیپ دیدنی و تماشایی از یوونتوس و بازیکنانش قیمت این مجموعه + هزینه پست ارسالی=5500 تومان لیست محتویات سی دی یوونتوس دات ای ار ( شماره سه -دو سی دی ) گل های کامل تیم یوونتوس تورین در سری ب باشگاه ایتالیا خلاصه و گلچین بازی یوونتوس در سری ب ایتالیا قیمت این مجموعه + هزینه پست ارسالی=3500 تومان لیست محتویات سی دی یوونتوس دات ای ار ( شماره چهار -یک سی دی ) بررسی زندگی الکس دل پیرو گل های دیدنی و تماشایی الکس مصاحبه اختصاصی با الکس دل پیرو قیمت این مجموعه + هزینه پست ارسالی=2500 تومان لیست محتویات سی دی یوونتوس دات ای ار ( شماره پنج -دو سی دی ) گل های کامل تیم یوونتوس تورین در نیم فصل اول باشگاه های ایتالیا خلاصه و گلچین بازی یوونتوس در نیم فصل اول باشگاه های ایتالیا قیمت این مجموعه + هزینه پست ارسالی=3500 تومان خرید سی دی های یوونتوس دات ای ار اگر مایل به تهیه مجموعه های فوق هستید مبلغ مورد نظر را به شماره حساب های زیر واریز کرده و شماره فیش و ادرس پستی خود را به شماره 09122460485 اطلاع دهید و دو روز بعد سی دی ها را درب منزل تحویل بگیرد . شماره حساب مهر کارت بانک کشاورزی : 0200072662006 به نام حسین صالحی شماره حساب سیبا بانک ملی : 0301974650007 به نام حسین صالحی گفتنی است دوستان عزیز ساکن تهران نیز می توانند تنها با یک تلفن صاحب سی دی های فوق شوند .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,770 posts
من سي دي شماره‌ي پنج رو مي خوام...

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 posts

باور کنید من اجناس رو خریدیم هر چند قیمت های بالایی دارند به خاطر کیفیت خوبی که دارند ولی هنوز برای ما ارسال نکرده اند البته گفتند چون بانک های ایران تحریم هستند این کار با تاخیر صورت می گیره

و من تا این لحظه پیراهن اول و دوم یوونتوس
کلاه نقاب دار یوونتوس
تی شرت یوونتوس
کوله پشتی یوونتوس
پولیور یوونتوس
جوراب و شورت یوونتوس
توپ یوونتوس
بطری اب یوونتوس
شالگردن یوونتوس

رو خریداری کردم و منتظر هستم تا به دستمون برسه

سلام لطف میکنی قیمتشون رو بگی
در ضمن اینا الان دستت رسیده؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
تا وقنی اینجا نیاد نمی تونم قیمت اعلام کنم

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 posts
کی میاد؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
اصلا معلوم نیست

sadaf

sadaf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 131 posts
کی معلوم میشه جناب admin منم شدیدا چند تاشو میخوام ! وای خیلی نازن نمیشه یه عکسی چیزی ازشون بذارین ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
به خدا من هم مثل شما منتظر هستم و سعی می کنیم تا پایان ماه جاری امادش کنیم

AlirezzA

AlirezzA

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 41 posts
امیدوارم زودتر برسه ! تصویر

sadaf

sadaf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 131 posts

به خدا من هم مثل شما منتظر هستم و سعی می کنیم تا پایان ماه جاری امادش کنیم

مرسی از زحمتی که می کشین ما هم امیدواریم برسه زودتر!

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 posts
Admin جان اگه زود برسه یه دنیا ممنون می شم

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,655 posts
حاج حسین از این اجناس عکس نداری واسمون بزاری ببینیم