پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فروشگاه اینترنتی محصولات یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
385 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اونجوری هزینه پیک با شما می شه وگرنه این سیستم رو هم داریم که بسته رو درب منزل تحویل شما می ده و پولش رو ازتون می گیره و پول پیک هم با شما می شه ولی اونجوری پول پست با ما میشه

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
عيبي نداره من كه راضيم ميشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

تصویر

توضیحات کامل در مورد سی دی های یوونتوس دات ای ار
دوستانی که در تهران هستند هم می توانند فقط با یک تلفن سی دی ها رو در اختیار داشته باشند

http://www.juventus.ir/cdjuve.html

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
حسین پیراهن و تی شرت سایز بزرگ باشگاه رو داری ؟ البته با کلاه و ساعت مچی ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
عزیزم چون ارم باشگاه عوض شده برای همین جمش های قبلی رو دیگه به فروش نخواهیم گذاشت فعلا تا محصولات یوونتوس با ارم فیات بیاد محصولات جدید که رسید خبر می کنم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21183 ارسال
فکر کنم تا یکی دو ماه دیگه بیاد . نه ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بله عزیزم به امید خدا ظرف 45 روز اینده خواهیم اورد

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
اقا ما هنوز منتظر جنسا هستیم که برسه فقط یه سوال پالتو یا کت شلوار با مارک یووه هم هست؟ من که هنوز تو کف این گردنبد با مارک یووه موندم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بله.كت و لوار يووه هست كه خيلي هم خوشگل و شيكه و قيمتش حدود 380000 تومان هست.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
باور کنید من اجناس رو خریدیم هر چند قیمت های بالایی دارند به خاطر کیفیت خوبی که دارند ولی هنوز برای ما ارسال نکرده اند البته گفتند چون بانک های ایران تحریم هستند این کار با تاخیر صورت می گیره و من تا این لحظه پیراهن اول و دوم یوونتوس کلاه نقاب دار یوونتوس تی شرت یوونتوس کوله پشتی یوونتوس پولیور یوونتوس جوراب و شورت یوونتوس توپ یوونتوس بطری اب یوونتوس شالگردن یوونتوس رو خریداری کردم و منتظر هستم تا به دستمون برسه

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
میشه عکسی ازشون بزاری ببینیم ...

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
آره خداییش از اینا عکس بزار تا بیشتر از این تو کف نمونیم

dalton

dalton

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
من به لباس اصل یووه احتیاج دارم.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
حسین جاسوئیچی یووه رو داری ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
عزیزم فعلا تا حدود 1 ماه دیگه هیچی نداریم - به محض اینکه اجناس رسید دستم توی سایت و فوروم اطلاع می دهم

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
من دارم یه فکرایی میکنم در مورد سررسید و تقویم یوونتوس که اگر عملی بشه یه تخمین قیمیت بزنم و ایشاا... برای سال 87 عملیش کنیم و قبل از عید کارهاش رو تموم کنیم . البته فعلا در حد یک ایده هستش و باید شرایط رو در نظر گرفت .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بابک جان دو مدل سر رسید می شه زد 1- تمام سررسید یوونتوسی باشه حتی صفحات داخلی 2- فقط روی جلد و یکی دو صفحه داخلی یوونتوسی باشه در حالت اول واقعا گرون تموم می شه و بودجه لازم رو برای این کار رو نداریم متاسفانه در مورد گزینه دوم هم چون باید تعداد محدودی زد باز هم قیمتش بالا می رفت - اگر می خواستیم 1000 تا بزنیم می شد ولی چون حالا تعداد اندک می خواهیم قیمتش بالا می ره

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
آره یه مشکلاتی داره و فعلا دارم روش فکر میکنم ولی اگر نشه حتما تقویمی رو برای صفحه دسکتاپ طراحی میکنم که حداقل اون رو بچه ها بتونن مثل والپیپر سیو کنن و در صفحه دسکتاپ استفاده کنن .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
حالا در صدد هستم اگه بشه تقویم دیواری چاپ کنم دعا کنید مشکلات مالیمون به حداقل برسه تا بتونم این کار رو بکنم

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
اونم خیلی عالی هستش و به صرفه تره ...

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی