پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فروشگاه اینترنتی محصولات یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
385 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خواهش می کنم دوست عزیز ! حالا من در تلاش هستم که بتونم اجناس یوونتوس رو که شامل همه چیز باشه توی چند درجه کیفیت و با قیمت های مختلف بیارم که هر کدوم از دوستان با هر سلیقه و توان مالی بتونند خریداری کنند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
شرمنده حسین دوباره میگم . موسم خراب شده میخوام یکدونه بخرم . از وقتی موس رو تو سایت یووه دیدم میخواستم بپرسم میشه خرید که خودت پست دادی . فقط فراموش نکنی همین جا سفارش میدم حاضرم پولش رو هم زودتر پرداخت کنم . جا سوئیچی هم اگه داشت بیاری عالیه :rose:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

شرمنده حسین دوباره میگم . موسم خراب شده میخوام یکدونه بخرم . از وقتی موس رو تو سایت یووه دیدم میخواستم بپرسم میشه خرید که خودت پست دادی .

فقط فراموش نکنی همین جا سفارش میدم حاضرم پولش رو هم زودتر پرداخت کنم . جا سوئیچی هم اگه داشت بیاری عالیه :rose:

عزیزم تلاش می کنم که وسائل ریز و مورد استفاده رو کامل بیارم ! امیدوارم موس و جاکلیدی و کیف و ... هم جزوش باشه

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
سلام...تو رو خدا یه فروشگاهی یه جایی ...یه کسی رو سراغ بیارین پیراهن دهه 2000 یووه رو بفروشه من خریدارم.....

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
ممنون! این فروشگاه کی تکمیل میشه؟ عکسی هم تو سایت گذاشتین؟

mahdiahmadi71

mahdiahmadi71

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 66 ارسال
ما توی قم هستیم، این جا لوازم ورزشی برای یووه کمتر پیدا میشه، و اگر هم پیدا بشه قدیمی. می خواستم بگم یه فروشگاه اینترنتی راه بیندازید بقیه تیم که داخل ایران طرفدار دارن این فروشگاه رو دارن، الان مثلا من به یه کلاه تابستانه، پیراهن این فصل و جاکلیدی و کیف لب تاب، بعد از این برچسب های شفاف هستن میزنن پشت لب تاب، با آرم یووه می خوام و کلی چیز دیگه. :thumbs_up: (می خوام تماما بیانکونری بشم :fp: :)) :P: )

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
راستی حسین آقا رفتی پکن فکر این جا هم هستی دیگه فکر کنم بهترین موقعیت هست برای رو براه کردن فروشگاه!نه؟ Thank's

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

راستی حسین آقا رفتی پکن فکر این جا هم هستی دیگه
فکر کنم بهترین موقعیت هست برای رو براه کردن فروشگاه!نه؟

Thank's

سلام ! اره تو همین فکر هستم ولی قیمت ها بیش از اون چیزی که فکر می کردم گرون هستند ! حالا باز هم دنبال می کنم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بجه ها هر کسی پیراهن این فصل یوونتوس رو می خواد درخواست بده به صورت پیغام خصوصی تا براش بیارم ! پیراهن اول توی سه فیمت : 199- 70 - 55 هزار تومان پیراهن دوم سه قیمت : 189 - 65 - 50 هزار تومان سوم رو هم هنوز پیدا نکردم

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
آقاي صالحي ميدونم كه شايد امكانش نباشه ولي اگه هست ، خيلي خوب مي شد كه عكس ِ كيفيت هاي مختلف ِ رو ببينيم اگه هم نه كه به توضيحاتتون اكتفا كنيم بعد تصميم بگيريم .

Sokote_Sard

Sokote_Sard

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 123 ارسال
اقا حسین.من چنتا از پوسترهای یووه رو میخوام.میتونی برام بیاری.ادر سایزهای متوسط یا بزرگ. پوستر بوفون.پوستر الکس.و پوستر دسته جمعیه یووه. تاپ تریناشو انتخاب کن. اگه میتونی ممنونت میشم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

آقاي صالحي ميدونم كه شايد امكانش نباشه ولي اگه هست ، خيلي خوب مي شد كه عكس ِ كيفيت هاي مختلف ِ رو ببينيم اگه هم نه كه به توضيحاتتون اكتفا كنيم بعد تصميم بگيريم .

سلام ! متاسفانه تا امروز که امکانش نبوده ولی طی روزهای اینده اگر ممکن بود حتما این کار رو خواهم کرد ! به روی چشم

اقا حسین.من چنتا از پوسترهای یووه رو میخوام.میتونی برام بیاری.ادر سایزهای متوسط یا بزرگ.
پوستر بوفون.پوستر الکس.و پوستر دسته جمعیه یووه. تاپ تریناشو انتخاب کن.
اگه میتونی ممنونت میشم.

سلام ! عزیزم این رو هنوز ندیدم ولی اگر بود چشم حتما

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
حسین جون لباس های قدیمی یوونتوس رو نمیتونی گیر بیاری ؟ :1: مثلا من الان سال هاست دنبال این لباس هستم :

تصویر

اگه تونستی گیر بیاری دمت گرم با قیمتش بگو که هماهنگ کنیم بره دیگه :1: اگرم نه که هیچی فدای سرت ,,,,

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اتفاقا تو فکر بودم اما فقط پیراهن پارسال هست ! حالا باز هم می گردم چشم

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
حسین سوال : لباس دوم آستین بلندش هم هست یا نه ؟ و اینکه بدون شماره باشه ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

حسین سوال :

لباس دوم آستین بلندش هم هست یا نه ؟ و اینکه بدون شماره باشه ؟

استین بلند که نه ولی بدون شماره هست

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
حسین جان پیراهن پارسال قیمتش افت نکرده؟ پیراهن دوم پارسال قیمتش چقدره؟ اگه افت کرده باشه من لباس دومش رو میخوام :1: از اینکه با حوصله جواب همه بچه هارو میدی لطف داری من از طرف همه تشکر می کنم yes1

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

استین بلند که نه ولی بدون شماره هست

حالا بازم ببین اگه لباس آستین بلند و بدون شماره و اسم بود میخوام اگه نبود هم که هیچی . :rose:

یا حسین اگه سی شرت هم لباس دوم بدون شماره داشت قبوله . :rose:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

حسین جان پیراهن پارسال قیمتش افت نکرده؟

پیراهن دوم پارسال قیمتش چقدره؟

اگه افت کرده باشه من لباس دومش رو میخوام :1:

از اینکه با حوصله جواب همه بچه هارو میدی لطف داری
من از طرف همه تشکر می کنم yes1

حسین آقا دستت درد نکنه
من مثل یکی دیگه از بچه ها اگر بتونی پوستر بگیری خوبه yes1
پیراهن خیلی گرونه :1: :rose:

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1414 ارسال

حالا بازم ببین اگه لباس آستین بلند و بدون شماره و اسم بود میخوام اگه نبود هم که هیچی . :rose:

یا حسین اگه سی شرت هم لباس دوم بدون شماره داشت قبوله . :rose:

عباس حالا چه گیری دادی آستین کوتاه باشه فوقش زیرش یه چیز بپوش :1:

حسین ببین دختر مناسب از نوع ایتالیاییش برام نیست اگه بود یه ندا بده بعد تلمو بهش بده :1:

راستی نایب زیاره باشی از طرف ما :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی