پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فروشگاه اینترنتی محصولات یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
385 پاسخ برای این موضوع

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
نمیدونم مربوط به اینجا میشه یا نه :1 اما میخواستم بدونم که کارت هواداری یووه رو بازم میشه تهیه کرد؟؟؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

نمیدونم مربوط به اینجا میشه یا نه :1 اما میخواستم بدونم که کارت هواداری یووه رو بازم میشه تهیه کرد؟؟؟

فعلا ارشاد اجازه نمی ده

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
کسی از بچه های اینجا عضو juventus.comیا juvestoreیا juventus member نیست؟تا حالا واسه کسی لباسی چیزی نفرستادن؟ :blissysmile:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

کسی از بچه های اینجا عضو juventus.comیا juvestoreیا juventus member نیست؟تا حالا واسه کسی لباسی چیزی نفرستادن؟ :blissysmile:

کسی از بچه ها عضو juventus.comیا juventus member یا juve store نیست؟تا حالا واسه کسی لباسی چیزی نفرستادن؟

این سوال رو قبلا هم پرسیدی دیدی که کسی جواب نداد!
قرار نیست تو هر تاپیکی که باز می کنی این سوال بی ربط رو بپرسی!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اساس کار یوونتوس ممبر بیشتر برای افرادی است که توی خود کشور ایتالیا زندگی می کنند یا دسترسی راحت تری دارند !

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
قرار نیست پیراهن یوو رو به فروشگاه اضافه کنید؟؟؟؟؟؟

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
حسین جان بعد از تکمیل سفارش فرستادن کلیپ های یووه برای شهرستانی ها چقدر زمان میبره؟ ست کامل لباس باشگاه به دستتون رسیده ؟ میتونیم برای خریدش سفارش بدیم؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

حسین جان بعد از تکمیل سفارش فرستادن کلیپ های یووه برای شهرستانی ها چقدر زمان میبره؟

ست کامل لباس باشگاه به دستتون رسیده ؟
میتونیم برای خریدش سفارش بدیم؟

ببخشید با تاخیر شد !
نهایتا 3 - 4 روزه به دستتون خواهد رسید !

لباس و پیراهن اورجینال تیم رو می تونم بهتون بدم و مشکلی نیست ولی از لحاظ هزینه ی ارسال گرون درمیاد !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اجناس یوونتوس رو می تونیم سفارش بدیم و درجه بندی هم داره ولی قیمتاش معلوم نیست ! مثلا لباس از درجه یک که اورجینال باشه هست تا درجه 3 ! و همین جور تمامی اجناس یوونتوس ! حالا دوستانی که علاقه مند هستند و مورد خاصی رو حتما می خوان سفارش بدن تا براشون اماده کنم و تحویلشون بدم سعی می کنیم فروشگاه کاملی داشته باشیم

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
حسین موس هم تو سایت اصلی دیدم که داره . میشه سفارش داد ؟

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
لباس اصل پارسال درجه یک باشماره و نام کاپیتان تیم چند در میاد؟به ریال :))؟ (لباس اول) من خودم چند بار از نایکی(جردن) که نزدیکترین جا هست با ماشین رد شدم..حوصله نداشتم وایسم :fp: نمیدونم داره یا نه .ولی از بیرون دیدم من یو بچه گونه داره :1:

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1559 ارسال
من لباس دوم امسالو میخوام میشه 1 قیمتی بدی آقا حسین ؟؟؟

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
من هم لباس دوم امسال رو حتما میخوام و اگه بشه از فروشگاه شما خرید خیلی بهتره. :rainbow:

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
من لباس سال 2003 رو میخام. تو رو خدا یکی واسم جور کنه :20:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

حسین موس هم تو سایت اصلی دیدم که داره . میشه سفارش داد ؟

لوازم جانبی رو هرچی باشه میارم !

لباس اصل پارسال درجه یک باشماره و نام کاپیتان تیم چند در میاد؟به ریال :)) ؟ (لباس اول)

من خودم چند بار از نایکی(جردن) که نزدیکترین جا هست با ماشین رد شدم..حوصله نداشتم وایسم :fp: نمیدونم داره یا نه .ولی از بیرون دیدم من یو بچه گونه داره :1:

قیمت ها رو به زودی اعلام می کنم ولی بدون شک قیمت لباس اورجینال یووه خیلی زیاده

من لباس دوم امسالو میخوام میشه 1 قیمتی بدی آقا حسین ؟؟؟

همه مدلی داره ! عرض کردم توی 3 درجه هست !

من هم لباس دوم امسال رو حتما میخوام و اگه بشه از فروشگاه شما خرید خیلی بهتره. :rainbow:

اون رو هم حتما خواهیم اورد

من لباس سال 2003 رو میخام. تو رو خدا یکی واسم جور کنه :20:

این لباس هم اگه موجود باشه حتما

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
من اون سری قیمت لباس اورجینال جی جی رو از حسین آقا گرفتم وقتی قیمت داد شبا خوابم نمیبرد :fp: اگه اشتباه نکنم اونموقع گفت تا به دستم برسه باید از 3تا کشور بگذره بعد که دستم میرسه حدود800هزارتومن از وزن جیبم کم شده Thank's

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

من اون سری قیمت لباس اورجینال جی جی رو از حسین آقا گرفتم
وقتی قیمت داد شبا خوابم نمیبرد :fp:
اگه اشتباه نکنم اونموقع گفت تا به دستم برسه باید از 3تا کشور بگذره بعد که دستم میرسه حدود800هزارتومن از وزن جیبم کم شده

Thank's

نه عزیزم اون خبرا هم نیست ! اینجوری که شما می گی یعنی حدود 400 دلار !!! گرون ترین حالتی که تاحالا من به یاد دارم بوده البته به همراه هزینه ی پست و این چیزا 280 دلار بوده

اما این سری دارم سعی می کنم اجناس یووه با قیمت خیلی خوب به دست یوونتوسی های ایران برسه !

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
حسین فکر میکنی لباس دوم درجه 3 چند بشه؟ :39:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

حسین فکر میکنی لباس دوم درجه 3 چند بشه؟ :39:

فکر کنم با حدود 30 دلار بشه خرید

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال

نه عزیزم اون خبرا هم نیست ! اینجوری که شما می گی یعنی حدود 400 دلار !!! گرون ترین حالتی که تاحالا من به یاد دارم بوده البته به همراه هزینه ی پست و این چیزا 280 دلار بوده

اما این سری دارم سعی می کنم اجناس یووه با قیمت خیلی خوب به دست یوونتوسی های ایران برسه !

من شرمندم
این رو بخونید
پ.خ حسین آقا بود بعد از تقاضای من در مورد دریافت لباس جی جی:

سلام !
خوبی شما ؟
دوست عزیز قیمت خود پیراهن بوفون حدود 140 هزار تومان هست که با متعلقات دیگه درمیاد 200 هزار تومان اما هزینه ی ارسال و گمرگ و ایناش خیلی خیلی بالا درمیاد و اصلا به صرفه نیست !
شاید به چیزی در حدود 420 هزار تومان برسه ! چون هزینه ی ارسال دی اچ ال دوبار باید حساب بشه زیرا ارسال مستقیم به ایران نداره ! اول باید بره دوبی یا المان و بعدش بیاد ایران

یچی میگم قول بدید از خنده نترکید
من این پ.خ حسین آقا رو زمانی که خوندم فکر کنم نیمه شب بود
چون دلار خیلی بازی داشت و منم کارم با دلار خیلی درگیره تمام این ها رو فکر کردم این ها هم به دلار هست :fp:
واقعا شرمندم حسین آقا

Thank's

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی