پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

ستاد استقبال از آنتونیو کابرینی

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
55 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
ای وااااااااااااای اصلا دلم نمیاد اینو بگم.اما سوریه قرارداد کابرینی رو فسخ کرد و حتی مربی جدید رو هم معرفی کرد!!! :'( :'(

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بچه ها من که داغون شدم اب سردی رو من ریخته شد که دیگه فکر نمی کنم به این زودی ها به حالت طبیعی بازگرده زبونم بند اومده

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
من که تا این لحظه هر سایت و خبرگزاری رو نگاه کردم چیزی نزده ! منظورم اینه که شاید تلویزیون چرت گفته هرچند بعید میدونم ...

جا داره همینجا یه تشکر خیلی ویژه از حسین بکنم ؛ این پسر محشره و واقعا اگر بدونید داشت برای کابرینی چه کارهایی میکرد خودتون میفهمید که چقدر کارش رو دوست داره و چقدر هدفش براش مقدس هستش . حسین جان من از طرف همه بچه ها ازت ممنونم . جا داره از امین و قاسم هم تشکر کنم که سنگ تموم گذاشتن .
اون بچه هایی هم که اعلام آمادگی کردن و یا با پست ها و نظراتشون امیدوارمون کردن ، دستشون درد نکنه .

nafisfigo

nafisfigo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 513 ارسال
بالاخره چی شد می یاد یا نمی یاد؟
راسته یا دروغه؟

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ای بابا!!!!!!!!!!!!!! ضد حال وحشتناکی بود!خیلی هم وحشتناک. من که برنامه هاو رله کرده بودم!! اه! به جون خودم بد حالم گرفته شد. به ما ایرانی ها نیومده که یکجورایی با یوونتوس و یوونتوسی جماعت از نزدیک ارتباط برقرار کنیم!!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
هرچند نمي تونم بگم كه چقدر ناراحتم چون واقعا ً يكي از بهترين فرصت هامون رو از دست داديم ولي نبايد نااميد بود به اميد خدا اين جرقه اي بود واسه اينكه باور كنيم اين ارتباط مي تونه برقرار بشه حتي با وجود اين همه موانع متعدد حتي اگه اين ارتباط با انجام يك تيم انجام بشه خيلي ضد حال خوردم ولي خوشحالم كه به اين باور رسيديم كه اگه بخواهيم مي تونيم

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
آره به خدا ، دمت گرم مانی به خوب موضوعی اشاره کرده ؛ اینکه ما اگر بخوایم میتونیم و هیچ چیز حتی قوانین مسخره کشورمون هم نمیتونه جلودارمون باشه . من واقعا خوشحال شدم که دیدم بچه ها با چه شوری پیگیر این مسئله بودن و حتی به حسین هم دیشب گفتم سعی کنه ایمیلی از کابرینی بدست بیاره تا بهش حداقل این موضوع رو بگیم که کانون هواداران یوونتوس در ایران میخواست برای اسطوره باشگاه سنگ تموم بزاره . من فکر کنم ما به چیزهایی حتی بزرگتر از خود استقبال از کابرینی رسیدیم و حالا میتونیم جهانی تر بشیم ... ما هم میتونیم اگر خودمون رو باور کنیم و ارزش خودمون رو بدونیم ...

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
خیلی اعصابم ریخت به هم.من از دیروز همش ارم این سایت ها رو زیر و رو میکنم اما تو اینترنت چیزی پیدا نمی کنم! همه خبر های درباری تیم ملی سوریه قدیمی هستن و تازه نوشتن کابرینی شده مربی.سایت فدراسیون هم که داغون! اما با توجه به اینکه سوریه رقیب ما تو این رقابت هاست بعید می دونم اخبار چرت گفته باشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا باورتون نمی شه من چقدر اعصابم خرد شده و دیشب تا حالا به هم ریختم به خدا الان هم با امین سایت اصلی فیفا رو چک کردیم و اسم یک مربی دیگه نوشته شده بود برای سوریه وقتی تو ذهنم کارهایی که می خواستیم برای ستاره اسبق یوونتوس انجام بدهیم رو مرور می کنم سرم صدا می کنه خیلی بد شانسیم خیلی خیلی زیاد

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
با اینکه خبر بدی بود ، ولی من به فال نیک میگیرمش !

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
این تاپیک هم عمر خودش رو کرد و پاک و قفل بشه بهتره تا دیگه اعصابمون بیشتر از این خراب نشده منو بگو میخواستم از خوزستان پاشم بیام تهران

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
من الان رفتم روزنامه گل رو خریدم.شانس مزخرف من امروز استثناء 8 صفحه ای بود و خبر هاش خیلی مفصل نبود.اخبار رو هم از صبح دارم دوباره گوش میکنم.تو اینترنت هم دنبالش هستم.اما هنوز چیزی پیدا نکردم.حالا عجله نکنید هنوز.یکی دو روز حواستون به اخبار باشه تا ببینیم چی میشه

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
منم دیشب به حسین میگفتم که باید یه 1 درصدی امید داشته باشیم .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم یکی از بنرهای که در نظر داشتم برای ورود کابرینی به ایران

تصویر

sadaf

sadaf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 131 ارسال
ضد حال خیلی بدی بود خوندن این خبر ولی من واقعا میگم که شوکه شدم از این همه اشتیاق و برنامه ریزی . نمیدونم چی بگم من تازه کارم اینجا ولی خدایی خیلی کارای قشنگی میخواست انجام بشه . جناب Admin حتی اگه این دیدار لغوم بشه چیزی از ارزش کار شما کم نمیکنه جدا خسته نباشید!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا. نمي دونم چي بگم در مورد اين مورد... ولي حداقل اينو فهميدم: ما طرفداراي يوونوس توي ايرن يه جمع بزرگ هستيم كه يه گوشه‌ مون اگه بخواد يه كاري بكنه توش سنگ تموم مي ذاره.يعني اگه بخوا ميمي تونيم هر كاري كنيم.درسته كه نشد ولي حداقل ايو فهميديم كه حسين ، بابك ، قاسم ، امين ، نيك و .... همه‌ي رفقا چقدر بزرگ و مصمم و هدف مند هستند. حالا هم نبايد زود نااميد شد.شايد اومد. تازه اگه نيومد هم ما مي تونيم يجوري با يه كارايي بهش برسونيم كه چقدر دوستش داريم و دوست داشتيم بياد و ولو يه ساعت يا حتي يه دقيقه تو جمع ما باشه...

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
حيف شد آقا من در به در دنبال نفر ميگشتم كه بيان با هم گروه سرود تشكيل بديم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
چون احتمال پیوستن سیسوکو به یوونتوس خیلی زیاد هست پس می تونستیم حالا که داره میاد ایران برای اون یک سری کار انجام دهیم ولی خوب می بینید که از شانس بد ما این بازی هم رفت کیش در سالی که می تونستیم ستاره قدیم و جدید یوونتوس رو ببینیم با بدشانسی مواجه شدیم من واقعا هیچی نمی تونم بگم

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
سیسوکو که نمیاد ! این بازی تو تقویم فیفا نیست و ستاره های مالی نمیان . وسط لیگ مگه مغز خر خوردن تیماشون که بازیکناشونو بدن برن بزنن پاشو بشکنن !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال
ای درد بگیره سوریه ! منم قرار بود بیام ! نشد ....

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی