پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

ستاد استقبال از آنتونیو کابرینی

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
55 پاسخ برای این موضوع

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
چهارشنبه 17 بهمن 1386 یک روز بزرگ برای ما طرفداران یوونتوس در ایران است . روزی که یکی از بهترین بازیکنان تاریخ یوونتوس و فوتبال جهان به تهران می آید تا در قالب تیم ملی سوریه و به عنوان سرمربی در ورزشگاه آزادی به مصاف ایران برود . کم کم خودمون رو باید برای استقبال از کابرینی بزرگ آماده کنیم . این عظیم ترین و مهمترین حرکت کانون هوادران یوونتوس در ایران خواهد بود که به وسیله این حرکت بزرگ میتوانیم به دو هدف بزرگ برسیم . یک اینکه یه استقبال بزرگ و در شان نام ستاره تاریخ تیممون خواهیم داشت و دوم هم میتونیم حتی در خارج از ایران نیز برای خودمون اسمی دست و پا کنیم و به همه ثابت کنیم که یوونتوس چقدر در ایران طرفدار داره .

تصویر

این بیوگرافی کابرینی هستش که مانی اون رو قبلا در تاپیک ستارگان یووه گذاشته بود و من اینجا میزارم .

آنتونيو كابرينی

متولد 8 اكتبر 1957 شهر كرمونا واقع در ايالت لومبارديا .

باشگاه

آنتونيو كابرينی فوتبال حرفه ای خود را در سري C از سال 1973 همراه با تيم كرمونزه آغاز كرد .
در فصل 74/75 تنها موفق به شركت در سه مسابقه شـد اما در فصل 75/76 در سری B بارها براي تيم آتالانتا به ميدان رفت و سپس در سال 1976 به يوونتوس پيوست. تيمی كه به گفته خود او آرزوی پيوستنش را داشت .
در 1989 پس از 13 فصل موفقيت آميز با يوونتوس به تيم بولونيا پيوست . اين حضور براي دو فصل ادامه يافت و سپس آنتونيو كفش هايش را آويزان كرد .
كابرينی همراه با يوونتوس موفقيت های متعددی را تجربه كرد .
6 عنوان اسكودتو ، 2 قهرماني جام حذفی (coppa italia) ، يك قهرمانی ليگ اروپا ، يك عنوان قهرمانی جام يوفا و قهرمانی جام بين قاره ای از اين دست بودند .
او جمعا ً352 بار در سري A به ميدان رفت و 35 گل به ثمر رساند .
كابرينی را در ايتاليا با اسم  bell' antonio مي شناسند كه به معنای آنتونيوی زيبا مي باشد زيرا چهره كابرينی در ايتاليا طرفداران بسياری داشت .
تكنيك بالا و فيزيك بدنی مناسب ازاو يك مدافع نفوذی بي نظير درتاريخ فوتبال ايتاليا ساخته بود .

تصویر

فوتبال ملی

زمانی كه او به ليست 20 نفره تيم ملی ايتاليا براي حضور در جام جهانی 1978 فراخوانده شد در هيچ ديدار ملی شركت نكرده بود ( تنها 23 بازي برای تيم جوانان ايتاليا انجام داده بود ) . اولين بازی ملی او در مقابل تيم ملی فرانسه انجام شد و اين حضور تا 9 سال بعد تداوم يافت . او در كليه 18 مسابقه ای كه تيم ملی ايتاليا در سه جام جهـانی 1978 ،  1982 و 1986 انجام داد به ميدان رفت و حتی درفينال جام جهاني 1982 در مقابل تيم ملی آلمان غربی يك پنالتي را از دست داد .
او جمعا 73 بار پيراهن تيم ملی ايتاليا را برتن كرد و 9 گل به ثمر رساند كه برای يك مدافع آمار خوبی است . سپس اكتبر 1987 دوران بازی او براي آتزوری به پايان رسيد .
او در 10 مسابقه كاپيتان تيم ملی ايتاليا بود .

افتخارات

- قهرمانی جام جهانی 1982 همرا با تيم ملی ايتالیا .
- قهرمانی سری A در سال های 1977 ، 1978 ، 1981 ، 1982 ، 1984 و 1986 همراه با تيم يوونتوس .
- قهرمانی جام حذفی ايتاليا (Coppa Italia) در سال های 1978 و 1983 همراه با تيم يوونتوس .
- قهرمان جام باشگاههای اروپا (ليگ قهرمانان كنونی) سال 1985همراه با تيم يوونتوس .
- قهرمان جام جامداران اروپا (در حال حاضر وجود ندارد) سال 1984 همراه با تيم يوونتوس .
- قهرمان سوپر جام اروپا سال 1984 همراه با تيم يوونتوس .
- قهرمان جام يوفا سال 1977 همراه با تيم يوونتوس .
- قهرمان جام بين قاره ای اروپا - آمريكای جنوبی سال 1985 همرا با تيم يوونتوس .

تصویر

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
جرقه خوبی خواهد خورد واسه کانون! ولی چقدر بد موقع داره میاد!! نزدیک امتحانات هستش! امیدوارم استقبال خوبی ازش بکنیم

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
روزش چهارشنبه هستش ...

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
من یکی از خوزستان پا میشم میام به عشق کابرینی امیدوارم خوش بگذره در ضمن کار خوبی کردی بابک برای این کار تاپیک زدی

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
بايد سورپرايز بشه طرحي كه بابك واسه حضور در تمرينات تيم ملي سوريه داد خيلي خوبه البته فكر مي كنم اگه اين كار با هماهنگي در لابي هتل محل اقامت كابريني قرار بگيره بهتره چون مطمئنا ً موقع تمرينات نمي تونه وقت زيادي در اختيارمون بزاره

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
آره به نظر من هم تو هتل بهتره . من فکر کنم تو یکی از هتل های لاله - هویزه - استقلال و یا المپیک اسکان پیدا کنن که این رو یک هفته قبل از شروع بازی هم خبرگزاری ها میگن و هم میشه از خود فدراسیون پرسید . ما باید حداقل 20-25 نفر بشیم ؛ واقعا کمتر از این تعداد خیلی قشنگ نیست چون ما حداقل 100 نفر میتونیم باشیم . امیدوارم همه بیان ، یعنی اونهایی که تهران هستن که باید بیان و خب از بچه های شهرستان توقعی نیست و دست خودشون هست که بیان یا نه ولی همچین موقعیتی دیگه گیر نمیاد پس 3-4 روزی بیان تهران ، مخصوصا که 22 بهمن یعنی یکشنه هفته بعدش هم تعطیله .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من تمام این کارها رو انجام دادم یک هدیه نفیس براش تهیه کردم به همراه یک لوح یادبود و چندین پلاکارد خوش امد گویی سر تمرین و ورزشگاه هر کسی دوست داشت می تونه تشریف بیاره ولی هتل رو باید قبلش هماهنگی کرد که من با رادیو ورزش شروع به مذاکرده کردم که اجازه بگیریم و بریم برای انجام یک مصاحبه و همون جا هم یادبود خودمون رو بهش هدیه کنیم از محمد امین و بابک هم که پیگیر کارهای این داستان هستند و کمک می کنند خیلی خیلی ممنون هستم

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
تیم سوریه مسلما فقط یک روز قبل از بازی میاد تهران و فقط 1 جلسه تو آزادی تمرین میکنه و حتما هم توی هتل المپیک اسکان پیدا می کنند ولی نمیزارند که توی هتل بریم سراغش مگه اینکه حسین یه اقداماتی بکنه من میدونم حسین از خیلی وقت پیشداره واسه این کار برنامه ریزی میکنه و قطعا برنامه ویژه ای خواهد داشت

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
اگر وقت کنم میام هر چند که احتمالش کم هست

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
من یکی که تموم شد کارم و یک روز قبل از بازی میام تهران که یه سره میره شمال خونه داداشم و چند ساعت قبل از بازی با هماهنگی بچه ها میام پیشتون و با هم میریم استادیوم الینطوری بهتره چون من یکی استادیوم ازادی رو ندیدم و اصلا نمیدونم کجاست

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اين برف و سرما برنامه بازي سوريه - ايران رو كنسل نكرده ؟ آخه بازي با قطر لغو شده فكر مي كنم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اگه برنامه تو تايم مدرسه نباشه منم حتما ميام.اگه كار خاصي م هست انجام مي دم.فرش قرمزي ، لباس يكدستي ، باديگاردي چيزي خواستين اونلي خودم هستم.واي.كابريني بزرگ داره مياد پيش طرفداراش توي ايران. بابك برنامه هر چي شد به من بزنگ آمار كار رو بده.اين يه مورد چون هم حيثيتي كانون هست و هم عشق خودمه مي خوام حتما توش پاي ثابت باشم.شمارمو كه داري؟؟؟

sadaf

sadaf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 131 ارسال
چقدر حیف که من نمیتونم بیام واقعا یکی از آرزوهای دیدین بیانکونریهای عزیزه ! و مرسی از Admin عزیز بخاطر این کار قشنگشون . ولی بچه ها مگه بازی تیم ملی با قطر بخاطر سردیه هوا نیوفتاده دوحه؟ ::)

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان

اين برف و سرما برنامه بازي سوريه - ايران رو كنسل نكرده ؟
آخه بازي با قطر لغو شده فكر مي كنم

بازی با سوریه 17 بهمنه و تا اون موقع که برف بند میاد و مشکلی نداره و تحت هر شرایطی بازی میکنن . ( میدونستم همه اینها رو میدونستی ;D ;) ) .

اگه برنامه تو تايم مدرسه نباشه منم حتما ميام.اگه كار خاصي م هست انجام مي دم.فرش قرمزي ، لباس يكدستي ، باديگاردي چيزي خواستين اونلي خودم هستم.واي.كابريني بزرگ داره مياد پيش طرفداراش توي ايران.

بابك برنامه هر چي شد به من بزنگ آمار كار رو بده.اين يه مورد چون هم حيثيتي كانون هست و هم عشق خودمه مي خوام حتما توش پاي ثابت باشم.شمارمو كه داري؟؟؟

فعلا که حسین اونور دنبال کارهای هماهنگی و کارهای تبلیغاتی هستش و واقعا دمش گرم . منم اینور یه آماری از شال و کلاه یووه گرفتم و با قاسم و امین یه ایده هایی دادیم . فقط خواهشا همه بیان چون باید تعدادمون زیاد بشه ;)

چقدر حیف که من نمیتونم بیام واقعا یکی از آرزوهای دیدین بیانکونریهای عزیزه ! و مرسی از Admin عزیز بخاطر این کار قشنگشون .
ولی بچه ها مگه بازی تیم ملی با قطر بخاطر سردیه هوا نیوفتاده دوحه؟ ::)

صدف خانم ؛ اگر برنامه ردیف بشه که بتونیم سر تمرین و یا در لابی هتل ملاقاتی با آنتونیو داشته باشیم ، پس میشه خانم های فروم و کانون هم بیان . البته اگر شما تهران باشین ...

sadaf

sadaf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 131 ارسال
خیلی خوشحال میشم اگه برنامه جور بشه ! وای دیدن یه اسطوره یووه ایی از نزدیک منتهای خوشحالیه!

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
البته برنامه کامل زمانی و مکانی رو حتما اینجا میزاریم . ولی خیلی خوب میشه که سوای استادیوم ، خانم ها هم در ملاقات قبل از بازی باشن ، چون فکر کنم وجه کارمون بیشتر میشه و خیلی قشنگ میشه ...

sadaf

sadaf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 131 ارسال
امیدوارم جور بشه چون معمولا تو اینجور ملاقاتها خانومها همیشه مظلوم واقع میشن!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
البته اگه برف و یخ بندون امونمون بده!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
سنگ هم از اسمون بیاد بیاد بریم - البته خودم رو می گم و خوشحال می شوم همه پا به پای هم برویم بابا مثل اینکه فراموش کردید ستاره یوونتوس داره میاد ایران - من دارم لحظه شماری می کنم - انتظار شیرین

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من حتي اگه از آسمون قورباغه و آتيش و سنگ هم بباره هستم و ميرم سراغش.الكي كه نيست.كسي داره مياد ايران كه 26 سال پيش جام جهاني رو با ايتاليا توي دستاش گرفته و خحيلي افتخاراي ديگه هم با يووه داره...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی