پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بهترین بازیکن یووه در نیم فصل چه کسی بود ؟

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
25 پاسخ برای این موضوع

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
مسلما با آماری که دیوید گزاشت بهترین بود اما جی جی الکس پالاد و یاکوینتا هم خوب بودن اما هیچ کدوم فوق العاده نبودن.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خب يه مهاجم كه براش موقعيت ساخته و پرداخته مي شه بايد گل بزنه.براي همين نمي شه گفت ترزگل فوق العاده بوده چون بايد حتما گل مي زد و اگه نمي زد بايد مي گفتيم كمكاري كرده..

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
اگه میشد برای هر پست یک نفر رو انتخاب میکردیم بهتر بود. ولی باز من به لگرو رای دادم.با این که هیچ کس فکر نمیکرد بدرخشه اومد ناجی دفاع یووه شد.

nafisfigo

nafisfigo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 513 ارسال
سخته انتخاب
ولی اول دیوید
بعد هم الکس خوب بود خصوصا این اخرا
بوفون هم که همیشه سنگربان ماهری بوده
از حق که نگذریم لگروتالیه وکیلینی هم خوب بودن ::)

mashghe_sokoot

mashghe_sokoot

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 77 ارسال
همه اینایی که شما گفتین بی شک خوب بودند و و نمیشه اسمشون رو نبرد مثل الکس مولانیرو کیه لینی ندود و و و و ولی خوب باید بهترین رو انتخاب کرد یکی از دوستا گفتن که یه مهاجم حتما باید گل بزنه ولی نظر من این نیست بلکه موثر بودن تو گلایی که مهاجمای دیگه مثل الکس به ثمر رسوندند خیلی مهمتره پس من دیوید رو انتخب میکنم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
خوب پس طبق نظرات بچه ها بهترین بازیکنان یوونتوس در نیم فصل اول : 1- دیوید ترزگه 16 رای 2 - جیجی بوفون - الکس دل پیرو 4 رای

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی