پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بهترین بازیکن یووه در نیم فصل چه کسی بود ؟

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
25 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بهترین بازیکن رو انتخاب کنید ! نه اونی که بیشتر دوستش دارید !

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من لگروتاليه رو با توجه به مشكلات عديده اي كه در خط دفاع داشتيم بهترين بازيكن نيم فصل مي دونم ترزگه ، ياكوئينتا و مولينارو هم مي تونستم قرار بدم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
من بخواهم سه نفر اول رو بگم 1 - ترزگه 2 - لگروتالیه 3 - زانتی

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht
مسلما ترز ! از ابتدای بازی ها یووه اصلا خط دفاعی خوبی نداشت و در اکثر موارد بوفون و ترز یه جورایی جبران کردن و مخصوصا ترز با گلای حساسش ! و اینکه خوب بودنش تداوم داشته و اگرم در یه بازی گل نزده اما وظایفش رو به بهترین نحو انجام داده ! بعضی مواقع طعمه هم بوده . در کل انتخابای من : 1 - ترز 2 - بوفون 3 - لگرو

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
منم بخوام بگم: 1-ترزگه 2-لگرو 3-مولینارو البته بوفون هم نقش زیادی داشته، گاهی توپ هایی رو گرفته که سرنوشت بازی رو می تونستند عوض کنند.

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
فکر کنم اگه میتونستیم به 3 نفر رای بدیم بهتر بود ! در هر حال من به ترزگه رای دادم ولی معتقدم بوفون هم به همون اندازه خوب بوده با تقدیر ( 8) ) از کیلینی ( :-* ) و مولینارو ( :-* ) و لگروتالیه ( :-* ) که واقعاً فوق العاده بودن

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
واقعا سخته 1 نفر رو بگیم : 1-بوفون 2- لگروتالیه 3-ترزگه 4- کیلینی 5-یاکوئینتا ولی اگر کامو اینقدر بهش مصدومیت نمی خورد بدون شک بهترین بود.

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
خوب انتخاب فقط يك نفر خيلي كار درستي نيست چون يكجورايي ظلم ميشه در حق بقيه اگر بازيكناني مثل بوفون،لگرو يا كيليني نبود تيم جرات نداشت با قدرت بيشتري به حمله بره و يا اگر بازيكناني مثل زانتي و نوچرينو وندود نبودند تيم مركز رو از دست ميداد و يا اگر الكس و ترزگه و ياكوئنتا نبودن معلوم نبود ما حالا چند گل زده بوديم در كل انتخاب سه نفر بهتر بود اينطوري ميشد انتخاب بهتري داشت در كل راي من هم ترزگه است

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
خب همه ترزه گه رو انتخاب کردیم....چون تاثیر گذارترین بود..... ولی دفاع ها مون هم خیلی خوب بودنا....جورجیو (:دی) ....لگروتالیه....واقعا عالی بودند....

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21217 ارسال
با سجاد بازم موافقم ! ولی جذابیتش به همینه دیگه . بین چند نفر بهترین ها رو گلچین کنی و بین بهترین ها فقط یک نفر رو انتخاب کنی ! تره زگه !

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
به نظر من 1-ترزگه 2-بوفون 3-زانتی

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
من به شخصه کیلینی رو انتخاب میکنم

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
خیلی سخته ولی من بوفون را انتخاب کردم ولی در کل همه تیم خوب بودند خداییش از حق نگذریم ترزگل هم عالی بوده

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
منم با حرفایه سجاد موافقم ولی فکر نکنم دیوید بهترین باشه چرا؟ زیرا اگه بازیکنی مثل ندود - الکس - یاکی یا ... نبودند دیوید نمیتونست گل بزنه . ولی به شخصه جیجی رو بهترین بازیکن نیم فصل میدونم -زیرا به دلیل این که یه تو پهایی را مهار کرد که هر کی وایمیستاد تو دروازه یه 10-15 تایی میخورد واقعا یوفون بهترین بود.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
منم بوفون رو شایسته مرد برتر نیم فصل میدونم ؛ البته به این معنا نیست که بخواهم ارزش کار بازیکنانی نظیر : زانتی - نوچرینو - تره زگه - کیلینی و لگروتالیه رو کمتر بدونم ولی چون من همه بازیهای این فصل یووه رو دیدم ، نقش بوفون رو انکار ناپذیر میدونم چون ما در نیم فصل خط دفاع خیلی مستحکم و هماهنگی نداشتیم و تغیرات در جلوی بوفون زیاد بود و با این شرایط سخت جیجی بارها ناجی دروازه یووه شد .

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
به نظر من كه الكس دل پيرو چند تا گل 3 امتيازي زده و با شرايط روحي كه داشت ولي خوب بازي كرد.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
به نظر من بهترینها کیلینی و لگروتالیه بودن در کنار الکس و بوفون و ترزگه. اینا بترین ستاره های تیم بودن که بدون اونها قطعا به مشکل بر میخوریم. اگه کامورانزی زیاد مصدوم نمیشد به احتمال زیاد میتونست جزء بهترینها باشه.با توجه به اون بازیهای کمی که برای یوونتوس انمجام داد و عملکردش در این بازیهای کم

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
1- دیوید 2-لگروتالیه 3-جی جی

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
به نظر من ترزگه چون به تیم ملی دعوت نشده تمام تلاشش رو میذاره تا بهترین بازیکن باشه وخودش رو به مربی تیم ملی تحمیل کنه...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بنظر من كيه‌ل... چون اين فصل يووه هم بهترين حمله رو داشت هم يكي از بهترين دفاع ها.كيه‌ل از معدود كسايي هست كه تو هر دو جا نقش داره.با پاس هاي قطري و سانتر ها و هد هاش و قدرت گلزني توي حمله و با سد استوار وجودش براي دفاع.قطعا او و زانتي و لگرو با توجه به حضورشون در همه جاي زمين بهترين ها بودند.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی