پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لاتزیو-یوونتوس(هفته شانزدهم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
95 پاسخ برای این موضوع

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
ديشب نيمه اول خيلي بد بوديم يعني خط هافبك كلا فلج بود با امدن تياگو نيمه دوم تيم راه افتاد . ولي ارسال از كناره ها خيلي بد صورت ميگيرفت كه آميدزيچ و مولينارو خوب كار نكردند . نيمه اول توپ به مهاجم هامون نميرسيد و كلا بد بازي كرديم ولي نيمه دوم تيم بهتر شد با اينكه هنوز با يه تيم خوب شدن فاصله داريم.ولي حالا برسيم به الكس گل هاي باحالي زد بخصوص كه دومي يه كنترل توپ عالي داشت . اصلا توقع نداشتم زانتي اين دو پاس رو بده . در دو گل هم دفاع اشتباه كرد و متزلزل نشون داد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سفر بودن هم این دردسر ها رو داره ! شب خسته ! کوفته ! بعد از یک روز که همش بیرون بودم توی رختخواب دراز کشیده بودم که یدفه یادم اومد بازی بود !! با کله پریدم رفتم پای تلویزیون !!!! بین نیمه بود.نیمه دوم شروع شد بعد از 10 دقیقه بازی با بارسا رو پخش کردند !!! گفتم این هم شانس من !!! بازی رو ندیدم متاسفانه...چیز خاصی ندارم بگم ! ولی از عملکرد خوب دلپیرو خیلی خوشحالم ! گل سوم رو هم توی اخبار دیدم خیلی خفن بود ! هر دو گل رو با پای چپ زد ؟!؟!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21149 ارسال
منم خیلی خوشحالم الکس و زانتی عالی بودن . واقعا بدجوری حال کردم دمشون گرم .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

هر دو گل رو با پای چپ زد ؟!؟!

اره عزیزم هر دو گل از یک زاویه زده شد و هر دو هم با پای طلایی چپ الکس

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ولی پاس گل دومی که زانتی فکر کنم به الکس داد بینظیر بود !!! واقعا من یک لحظه محو پاس شدم !

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
گل اول یووه اصلا افساید نبود چند چند بار نگاه کردم در لحضه اخر ترزگه توی افساید نبود و گل اول یووه صدرصد صحیح بود

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
گل كه آفسايد بود...(قبول كنيد بود.من خودم اند يووه اي هستم ولي قبول دارم آفسايد بود) ولي خداييش من بيشتر از گل الكس از پ1اس كريس خوشم اومد و خيلي بهم حال داد.انگار نه انگار كه الكس گل زده باشه من اصلا نپريدم بالا و فقط موندم تو بر پاس اون...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من هم گل اول رو خیلی نگاه کردم و وقتی توپ به پای حسن می خوره مدافع لاتزیو کمی از ترزگه جلو تر هسست و به هیچ وجه افساید نبوده

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
گل که به هیچ وجه آفساید نبود.اینم یه عکس از لحظه ضربه حسن که مطمئن بشید :

[img width=480 height=356]http://i15.tinypic.com/6s89mj5.jpg[/img]

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
نه صد در صد آفسایده :) بالوتا قشنگ 1 متر تو آفسایده ;D

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
سایت رسمی یوونتوس بعد از هر بازی 5-6 تا عکس خوب از بازی رو میذاره.این عکس ها به صورت آلبوم هستند و با به صورت فایل های فلش رو سایت قرار می گیرند.من گفتم شاید بد نباشه بعد از هر بازی من این عکس ها رو به صورت JPEG تو تاپیک هر بازی بذارم.حالا برای این بازی انجام میدم اگر جالبه بگید که برای بازی های بعدی هم انجام بدم : ;)
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
100% کار خوبی هست امین جون و در صورت امکان ادامه بده

یوونتوس1985