پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لاتزیو-یوونتوس(هفته شانزدهم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
95 پاسخ برای این موضوع

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
خب بازی رو 3-2 بردیم! این پاندو هم چه گل بزنی شده!! امشب خیلی خوشحالم!چون الکس باز هم دوباره شایستگی ها خودشو ثابت کرد!

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
چه حرصی به ما دادند اینا

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
یه یه یه یه یه حدی خوشحالم که نگو و نپرس Forza ADP -Forza Ale-Forza Alex -Forza Godot

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
زانتی در این بازی عالی بود دو پاس طلائی عالی زیبای بی نظیر داد

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
تبریک میگم.عالی بود نیمه دوم خیلی بهتر از نیمه اول بودیم.مخصوصا هافبک ها که بهتر و رو به جلو تر بازی میکردن.تیاگو نسبت به بازی های قبلی خیلی بهتر شده و حداقل به یه اعتماد به نفسی رسیده.تو خط حمله هم ترزگه انصافا خیلی تلاش کرد.خیلی دوید اما کسی نبود تا توپ بهش برسونه!!! الکس هم که واقعا تو جاگیری و حرکات پا به توپ عالی بود.استپ توپ قبل از زدن گل سون رو خیلی هنرمندانه انجام داد و از بقل هم خوب حرکت میکرد. بازم تبریک

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
انتر و رم فردا با کی بازی دارند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ امید داشته باشیم اختلاف رو کم کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یووه 32 امتیازه شد درسته؟

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
شنبه 24 آذر (تمام ساعت ها به وقت تهران هست) کاتانیا-اودنیزه (ساعت 20:30) لاتزیو-یوونتوس (ساعت 23) یکشنبه 25 آذر اتالانتا-پالرمو (ساعت 17:30) امپولی-رجینا سمپدریا-فیورنتینا سیه نا-ناپولی تورینو-رم کالیاری-اینتر (ساعت23) میلان-لیورنو (ساعت23)

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
2-3 Pandev (Min 92)
Click Here for Video

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
پس عملا هیچ امیدی نباید داشته باشیم واسه کم کردن اختلاف: کالیاری که 20 جدوله و باید شانس بیاره 3 4 تا نخوره تورینو هم که 4 تا از اینتر خورد از رم هم احتمال بالا می بازه

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
انشالاه فردا همشهریمون یه حالی میده به ما کالیاری هم شگفتی ساز میشه انشالاه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به کالیاری نمی شه امیدی داشته باشیم ولی تورینو همه کار ازش بر میاد به امید خدا

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
اقا این میرزایی دیگه نیمه اول همچون اعصاب من را خورد کن که دیگه نتونستم نیمه دوم را از شبکه سه نگاه کنم راحت رفتم از رای افریقا نگاه کردم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا تنها هدفش اذیت کردن هست همه می دونند که یوونتوسی خفن هست ولی به خاطر اینکه سر به سر ما بزاره و کمی حالگیری کنه اینجوری می کنه دیگه هر چی کلمه و عبارت اعصاب خورد کن بود گفت ولی جالب این که این جاودانی هنوز فکر می کنه یوونتوس از کوپا حذف شده

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
دیگه انتظار بیشتر هم از اینا نمیره

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
اره خیلی جالب بود- یکی به اینا بفهمونه اونجا ایتالیاست نه ایران

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم نمرات بازیکنان بوفون 7 - زبینا 5.5 - لگرو 6 - کیه لینی 5.5 - مولینارو 6.5 - حسن 6 - نوچرینو 5.5 - زانتی 7.5 - ندود 6 ( تیاگو 5 ) - دل پیرو 8 - ترزگه 6

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
تبريك مي گم اميدوارم الكس همينطور ادامه بده نكته منفي بازي مثل هميشه حضور زبينا بود اصلا ً نمي تونم درك كنم چه خاصيتي داره كه رانيري اصرار به حضورش داره يه نكته غير قابل هضم ديگه استفاده نكردن از ماركيوني هست ولي جدا ً به تياگو اميدوار شدم خدا كنه نقطه بازگشتش ياشه هوش و سرعت عمل خيلي خيلي بالايي داره قبل از دريافت توپ تصميمش رو واسه پاس دادن مي گرفت ديشب

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
بنظرم دست و بال رانيري بسته بود كه به زبينا بازي داد تياگو هم قبلا" گفته بودم بازيكن بين الملليه بابا

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
نه آخه درمورد زبينا اصرار خاصي داره زبينا اين فصل فقط زماني كه محروم يا مصدوم بوده توي تركيب ثابت نبوده

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
شماها چه پدر کشتگی با این زبینایه بدبخت دارید -دیشب که اشتباه نکرد این بنده خدا نسبت به گذشته خیلی عالی شده

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی