پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لاتزیو-یوونتوس(هفته شانزدهم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
95 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
شنبه 24 آذر 1386 (ساعت 23 به وقت تهران)
هفته شانزدهم سری آ ایتالیا
لاتزیو-یوونتوس(ورزشگاه المپیک رم)
تصویر
سایر مسابقات سری آ ایتالیا
شنبه 24 آذر (تمام ساعت ها به وقت تهران هست)
کاتانیا-اودنیزه (ساعت 20:30)
لاتزیو-یوونتوس (ساعت 23)
یکشنبه 25 آذر
اتالانتا-پالرمو (ساعت 17:30)
امپولی-رجینا
سمپدریا-فیورنتینا
سیه نا-ناپولی
تورینو-رم
کالیاری-اینتر (ساعت23)
میلان-لیورنو (ساعت23)

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
دومین جدال یوونتوس در رم اینبار بار لاتزیو فکر کنم البته فکر که نه حتما یوونتوس میبره

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
Saturday 11 Nov 2000
یوونتوس 1 1 لاتزیو
Sunday 18 Mar 2001
یوونتوس 1 4 لاتزیو
{ تک گل این بازی رو دلپیرو زد برای یوونتوس و ترزگه و دوایدز از بازی اخراج شدن و ندود 2 گل از 4 گل رو به یووه زده}

Wednesday 8 Aug 2001 بیرومورتی کاپ
یوونتوس 0 0 لاتزیو
{ یوونتوس در ضربات پنالتی 1-0 برد }

Saturday 24 Nov 2001
یوونتوس 0 1 لاتزیو
Saturday 30 Mar 2002
یوونتوس 1 1 لاتزیو
Sunday 15 Dec 2002
یوونتوس 1 2 لاتزیو
{ گل یوونتوس رو ندود به ثمر رساند }

Saturday 3 May 2003
یوونتوس 0 0 لاتزیو
Saturday 6 Dec 2003
یوونتوس 0 2 لاتزیو
Wednesday 17 Mar 2004 ایتالیا کاپ رفت فینال
یوونتوس 0 2 لاتزیو
Saturday 10 Apr 2004
یوونتوس 1 0 لاتزیو
Wednesday 12 May 2004 ایتالیا کاپ برگشت فینال
یوونتوس 2 2 لاتزیو
Sunday 5 Dec 2004
یوونتوس 2 1 لاتزیو
Sunday 24 Apr 2005
یوونتوس 1 0 لاتزیو
{ گل بازی رو ندود زد }

Saturday 17 Dec 2005
یوونتوس 1 1 لاتزیو
Saturday 22 Apr 2006
یوونتوس 1 1 لاتزیو

و اینک این روز یعنی Saturday 15 Dec 2007 تیم یوونتوس در رم به مصاف لاتزیو میره

در کل یوونتوس از سال 2000 تا العا 3 بار برده

در کل لاتزیو از سال 2000 تا العا 5 بار برده

و در کل بازی ها 7 بار به تساوی کشیده شده

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بیانکونری ها پس از برتری برابر اتالانتا یک روز نیز استراحت نکردند و با حضور در تمرینات خود را اماده رقابت مهم برابر لاتزیو در شنبه هفته اینده نمایند. در تمرین عصر امروز یووه بازیکنانی مانند کامورانزی و گریگرا دیده شدند و بازگشت انان می تواند نوید روزهای خوش را برای یوونتوسی ها داشته باشد. زبینا و ترزگه نیز همچنان تمرینات خود را به طور اختصاصی در سالن سرپوشیده دنبال کردند و بوفون نیز کمی از ناحیه عضله ران دچار مشکل شده و احساس خستگی می کند. اما کریستان مولینارو که در بازی شب گذشته بسیار خوش درخشید از ناحیه دست راست دچار مصدومیت شده که به نظر نمی رسد مشکل خاصی برای بازی برابر ابی و اسمانی ها داشته باشد. بازیکنان فردا صبح سر تمرینات حاضر خواهند شد و برنامه های تاکتیکی و تکنیکی برابر لاتزیو را بررسی خواند کرد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
من لاتزیو رو یکی از بهترین تیم های ایتالیا میدونم علارغم نتایج ضعیفی که گرفته ! توجه کنید به خط حمله این تیم : روکی - پاندف . به عقیده من این زوج خط حمله یکی از بهترین های ایتالیا هستند . و باید توجه کنیم که ماکینوا و تاره رو هم دارن . ماکینوایی که من خیلی به بازیش علاقه دارم . در خط هافبک لدسما هست . لدسمایی که تابستون دو سال پیش به یک قدمی تیم هایی نظیر یووه - رئال - میلان و ... رسیده بود ! لاتزیو تیم خوبی هست ولی خوب نتیجه نمیگیره . اینو هم فراموش نکنیم که همیشه جلوی یووه عالی بودن .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
البته شكي درش نيست همين لاتزيويي كه اونطوري مفتضحانه به ميلان باخت جلوي يوونتوس شاخ ميشه

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من از این بازی خیلی میترسم چون لاتزیو گربه سیاه یوونتوسه امیدوارم امسال سنت شکنی کنیم جلوی لازیو

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
لاتزیو کیلو چنده؟؟ ما گنده ترش رو هم تیم حساب نمیکنیم... چه برسه به این تیم زپرتی ... کافیه قدرت بیانکونری بودن رو احساس کنیم بقیه کارها حله...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
لازيو گربه سياه يووه بود اما حالا با تركيب مزخرف و دروازه بان 43 ساله چجوري مي خواد جحلو يووه شاخ شه؟؟؟؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اگه بالوتا توی دروازه لاتزیو باشه دیگه غم نداریم بابا خیلی اشتباه می کنه و سوتی می ده کافی هست مهاجمان کمی فرصت طلب باشند که با وجود الکس و ترزگه و حتی یاکی غمی نداریم دفاع هم که شکر خدا خیلی خیلی خوب هست و روی فورم پس می مونه خط هافبک که باید همه امیدمون به اونجا باشه که خوب باشند تا یوونتوس نتیجه بگیره

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
ایول بازی ساعت 11 روز شنبه است: این یعنی دوباره پخش زنده احتمالش خیلی بالاست. اگر پخش زنده بشه تو 5 هفته فکر کنم چهارمین باشه: پالرمو . میلان . امپولی . و لاتزیو

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
توی لازیو بازیکنای خوبی بازی میکنن که همونطور که بهمن هم گفت از خط حمله قدرتمند و خطرناکی سود میبرند . توی دیگر نقاط زمین هم استفانو مائوری - روبرتو بارونیو و موتارلی بازیکنای خطرناکی هستن . نقطه ضعف بزرگ بیانکوچلستی میتونه خط دفاع و به خصوص مرکز دفاع باشه ؛ البته لوچیانو زائوری هم در سمت چپ خط دفاع عالیه .

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال
اگه امشب یه باخت درست و حسابی به ریال مادرید بدن از لحاظ روحی میریزن بهم و این کار ما رو راحت میکنه ایشالا که میدن ;D

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
والا با ایتن تیمی که من دارم میبینم جلوی رئال هیچ مشکلی نداریم هم 2-3 تا از دفاع هاش نیستن که به بازی با یووه هم نمیرسن هم این دروازبان خیلی سوتیه ولی بازم یادمون نره که همه تیما جلوی یووه شاخ میشند اما احتمال برد برای یووه خیلی زیاد

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بازی سختی خواهد بود اما لاتزیو نقاط ضعف واقعا بزرگی داره.یک سوم دفیعی لاتزیو خیلییییییی ضعیفه!!! مخصوصا بالوتا که دیگه داره شبیه ارشمیدس میشه!! ;D بنده خدا 100 سالشه!! من مطمئنم اگر یووه ضربه آزاد به دست بیاره و بتونه توپ رو فقط از دیوار دفاعی رد کنه توپ گل میشه.چون بالوتا سرعت عملش فوق العاده پایینه.تو بازی دیشب لاتزیو و رئال بازیکنان رئال نتونستن از ضربه آزادهاشون استفاده کنن ولی باز هم معلوم بود که بالوتا هیچ کاری نمی تونست بکنه.فقط سر جاش می ایسته و نگاه میکنه!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
من به دلم افتاده با توجهبه اینکه اکثرتیم ها در مقابل یووه متفاوت ظاهر میشن دربازی شنبه بالوتا دروازه بان نخواهد بود ! امیدوارم باشه تا یه 4 . 5 تایی بزنیم بره !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نه ! می بریم با اختلاف کم فکر کنم !!! 2-1 یا 1-0. مگر اینکه رانیری جرات به خرج بده با 3 مهاجم بازی کنه که من فکر میکنم در نبود کامورانزی ارزشش رو داره ! پالا رو بزاره بیرون و به جاش 3 مهاجمه بازی کنه !

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
ما به یک بر صفرش راضی هستیم لاتزیو دیگه اینطور ضعیف نیست و بدون شک بازی سختیه

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
با توجه به نبود احتمالی بوفون.و نبودن کامورانزی و مولینارو نمیشه گفت که با اختلاف زیاد بازی رو میبریم. اتفاقا شاید بازی کم گلی از اب در میاد بخصوص اینکه تو زمین لاتزیو هم هست شاید رانیری با کمی احتیاط و بازی دفاعی تر نسبت به گذشته تیم رو به زمین بفرسته.شیوه یوونتوس هم در سالهای اخیر همین بوده . درکل لاتزیو جلو یوونتوس عددی نیست.ما هم عادت به ضعیف کشی نداریم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بوفون که به امید خدا می رسه و کامو تنها غایب ما خواهد بود و به قول بابک این ترزگه توی این بازی100% گل خواهد زد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی