پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اخبار و گفت و گو پیرامون فوتبال جهان

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2226 پاسخ برای این موضوع

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

به نظرتون کدوم تیم تو کوپا آمریکا قهرمان میشه !!!
تو نظرسنجی شرکت کنید

• eⁿzº, alexdelpiero و tecra از این پست تشکر کرده است

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21144 ارسال

- تو شب خداحافظی پودولسکی از فوتبال ملی، این بازیکن تونست با تک گل خودش تیمش رو در مقابل انگلیس به پیروزی برسونه.

خداحافظی قشنگی داشت ...

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21144 ارسال

- كنفدراسيون فوتبال امريكاي جنوبي طرحي رو داره كه طبق اين طرح كوپا امريكا 2019 آخرين دوره كوپا امريكا با فرمت كنوني ـه.

دوره جديد 4 تيم لاتين اروپا يعني ايتاليا، اسپانيا، فرانسه و پرتقال هم حضور دارند + ژاپن كه درخواست مجوز داره.

• mory, alexdelpiero, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

یورو 2017 بانوان هم از این هفته شروع میشه ب شدت مشتاق دیدن جیگر ها هستم 

o0ak_capturel.jpg

http://www.uefa.com/...0066/index.html

اینم لیسش

پسر رونالدو در تیم ملی زیر 18 سال برزیل

https://www.tarafdar...brazil-u-18.jpg

• tecra, Vecchia-Signora و Jack Sparrow از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

پاریس مثل یه دومینو گند زد به کل نقل و انتقالات فوتبال .
222 نیمار رو خرید ، بارسا هم رفت کوتینیو و دمبله رو با اون مبلغ گزاف خرید . الانم لیورپول داره لمار و نبی کیتا رو میخره .
دو سه تا از این بازیکن کلا یه فصل تو تاریخشون خوب بودند .

• mory, tecra و Georgia از این پست تشکر کرده است

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

همینطور که منتظرم فصل 7 گات دانلود شه گفتم یخرده برم بالا منبر و نطق افشانی کنم..

اینا فقط برداشت شخصیه، نه اطلاعاتی دارم نه آمار.. فقط خواستم یه چی بگم :fp:  :1::

- از کی قانون مالکیت باشگاه های اروپایی تغییر کرده که مالکان قدیمی براحتی میتونن باشگاه رو بفروشن و افراد حقیقی/ حقوقی خارج از اتحادیه اروپا براحتی صاحب جدید تیم بشن؟  

+ نمیدونم :22:

- هدفشون از این کار چی بوده؟

+ آوردن جریان مالی به داخل اروپا.

- موفق بودن در این کار؟

+ چرا که نه.. چندین میلیارد دلار از ثروت باد آورده (نفت آورده) روس ها، اعراب و اخیرن چینی ها رو وارد بازار فوتبال و در نتیجه کسب و کار اروپا کردن.

- قانون فیر پلی مالی اروپا (FFP) چی؟

+ این قانون دقیقن در تضاد با سیاست های بلند مدت اروپاست که علاقه مند به جذب سرمایه خارجی هست.. شاید برا فوتبال خوب باشه ولی برای اقتصاد اروپا مضره. FFP خاری در چشم اقتصاد اروپا  :1:

- چند درصد از ذینفعان این قضیه رو اروپایی ها تشکیل میدن؟

+ نمیدونم ولی بیشترین سود مستقیم رو بازیکنا (که بخشی رو اروپایی ها و بخش قابل توجهی رو غیر اروپایی ها) و ایجنت هاشون تشکیل میدن. بحث اسپانسرها، حق پخش ها، و تبلیغات هم هست که راستش زیاد سر در نمیارم که در این چرخه عظیم مالی چقدر سود کردن و البته چقدر مجبور به هزینه های اضافی شدن. (با یه مدل System Dynamic یا Fuzzy Cognitive Map  از این قضیه میشه یه مقاله isi ایمپکت بالا در آورد  :1:). متضرر همیشه ثابت هم که این وسط طرفدار(اروپایی ها) هست که گاهی برای حق پخش تلویزیون، گاهی بلیط، پیراهن و ... پول بیشتری باید پرداخت کنه. حالا چقدر از این سرمایه تولید شده به خارج از اتحادیه منتقل میشه سوال دیگه ایه، که مثلن یکی مثل آبراموویچ بعد از چندین سال ولخرجی یادش افتاده باید دنبال درآمد باشه و پولی خارج از فوتبال به تیمش تزریق نمیکنه..

- آخرش که چی؟

+ هیچی فقط خواستم بگم امثال ناصر خلاف دغدغه فوتبال و حاکمیت بر فوتبال دارن (شاید هم عقده مورد توجه قرار گرفتن در دنیا رو دارن طبق برداشت های من از روانشناسی دکتر فروید :1:) و شاید در یه شمای بزرگتر میخوان کشورشونو به دنیا معرفی کنن (و اصن شاید برا همینه که دنبال جام جهانی بودن). اتحادیه اروپا تا وقتی نون در این قضیه داشته باشه و بتونه از بحران های مالی در بیاد بعید میدونم مخالفت کنن. اگه حرکتی بزنن واقعن جای تعجب خواهد داشت..

---

اگه کسی نظری داشت خوشحال میشم..

• mory, El rey leon, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

این هفته بازیهای بسیار حساسی در جریانه بسیار حساس از این حیث ک ارژانتین و کرواسی و هلند اینقدر بازیکن تو لیگ دنیا دارند ک نرفتنشون ب جام جهانی ازنظر روحی بازیکنان رو تحت الشعاع قرار میده و بازیکنان برای برگشت ب تیم باشگاهی با یک روحیه خیلی خوب یا خیلی اتضاح وارد میشند ک توی عملکردشون بسیار موثره حدس من اینه ک تیم کرواسی ک امشب حساس ترین دیدار این مسابقات رو تو خونه اکراین داره اگه ببازه تمام بازیکن هاش اون عملکرد سابق رو نخواهند داشت برای یه مدت کوتاه

کرواسی از ایران هم کمتر به جام جهانی رفته 

فردا هم ایران و روسیه بازی میکنند ک اولین بازی دوستانه مهم هست ک کشورهای دیگه هم بهشش نگاه میکنند

این هته اگه تیم های مهم نتیجه نگیرند میتونه روند تیم  های لیگ رو تا حدی عوض کنه

• mory, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1480 ارسال

کرواسی از ایران هم کمتر به جام جهانی رفته 

تا 1995 جزو یوگسلاوی بودند؛ از زمانی که کشور مستقلی شدند فقط یک دوره‌ی جام جهانی رو از دست دادند :fp:  ولی جمله‌ی شما به عنوان یک فکت کاملاً صحیحه :1:

• mory, El rey leon, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
چه بلایی بر سر #10 های کلاسیک آمد ؟
  • mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال

کم کم باید خودمون رو برای منسوخ شدن پستی در فوتبال برای مهاجمان نوک و کلاسیک آماده کنیم ...

هر فصل داره استفاده از مهاجمینی که قراره دیگران براشون موقعیت بسازن کمرنگ تر میشه .

اکثر تیمهای سطح اول دنیا رفتند سمت مهاجمینی که توانایی خلق موقعیت برای خودشون و یا تیم رو دارند ...

بارسا با ورود کوتینیو به ترکیب اصلی در پیشانی تیمش 3 بازیکن داره که همگی توانایی حمل توپ و ایجاد موقعیت و گلزنی دارند .

در رئال خیلی از کارشناسان بنزما رو وصله ی ناجور تیم می دونند که جای یک مهره ی خلاق رو در کنار رونالدو و بیل یا ایسکو تنگ کرده ...

• Orphée, eⁿzº, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
^
در تایید سخنتون، با نگاهی به ترکیب تیم های حاضر چمپیونزلیگ ؛
شاید فقط یوونتوس و رم و بایرن مونیخ هستن که از مهاجم نوک کلاسیک استفاده میکنن !
  • Orphée, mory, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

نیمه اول و یه مقدار از نیمه دوم بازی چلسی - آرسنالو دیدم.. 

دریغ از یه خلق موقعیت توسط تیم چلسی.. اصلن نتونستن تیم غیرمنسجم و -از نظر دفاعی- بازِ آرسنال رو باز کنن.. تنها یه سری موقعیت نصفه و نیمه بود که از رو اشتباه فردی یا فشردگی بازی بوجود اومد وگرنه هیچ..

چلسیِ کنته عمدتن به یه سری حرکات از پیش تمرین شده خلاصه میشه.. بازیکنا مثل روبات فقط یه سری دستورات رو اجرا می کنن..

بارسا این چلسی رو "راحت" حذف میکنه..

• Orphée, mory, Pinturicchio و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

چلسی از همون هفته های اشتباه نکنم 25 به بعد فصل پیش افت کرد . جایی که دیگه از کلین شیت ها خبری نبود و این فصل افتش بیشترم شد. تو لیگ قهرمانان هم اصلا بازیهای خوبی نداشته. فشار بازیها اون طراوت رو از چلسی میگیره. این که بد بازی میکنه به کنار ولی مراد هم اصلا اون مهاجم تاپ نبوده و بارها موقعیت هایی رو خراب کرده که اکثر مهاجم های تیم های برتر اروپا خراب نمیکنن
  • mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 ارسال

حالا که ایتالیا توی جام جهانی نیست، به غیر از ایران طرفدار کدوم تیم هستید؟ و به  نظرتون کی قهرمان میشه؟

خودم میخوام هرکی میشه فقط آلمان و اسپانیا قهرمان نشن

از قهرمانی آرژانتین استقبال میکنم

نمیدونم چرا ولی همیشه از بچگی طرفدار ژاپن هم بودم :1:  :1:   دوست دارم حداقل تا یکچهارم برن بالا

• mory, Aminvo, Prince Claudio و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

اگه کرواسی اینتری نداشت میگفتم کرواسی. من جام جهانی را بیشتر بخاطر عملکرد فردی بازیکنان دنبال میکنم به غیر از ایتالیا تیم دیگری را نمی پسندم. 
به امید موفقیت مانژوکیچ - پیاتسا - کاستا - کوادرادو . دیبالا و ساندرو هم هستند اما اون 4 نفر را بیشتر دنیال میکنم

• mory, Aminvo, Prince Claudio و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
من دلم میخواد فرانسه قهرمان بشه. ولی اگه فرانسه نشد، برزیل
  • mory, Aminvo, Prince Claudio و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

اصلا نمیتونم بهش فکر کنم که طرفدار تیمی غیر از ایتالیا باشم . حسم به ایتالیا حس شهروندیه :nish:

دیگی هم که واسه من نچوشه بهتره سر سگ توش بجوشه :1:

ولی خب چون از آرژانتین و اسپانیا متنفرم ترجیح اولم اینه که این دو تا تیم قهرمان نشن .

قهرمانی برزیل که باز فاصلش رو با ایتالیا زیاد میکنه و آلمان هم که یکی اضافه میشه به قهرمانیش و از ایتالیا جلو میزنه

غیر از این تیما هر کدوم باشن فرقی نمیکنه . حالا سوال پیش میاد مگه غیر این تیما تیم دیگه هم میتونه قهرمان شه :21:

پس باید همه چشم و امیدم به فرانسه و دشان باشه و الا از انگلیس و پرتغال که آبی گرم نمیشه :fp:

---------------------------

تاپیک  جام جهانی رو هم کم کم مدیران زحمتش رو بکشن . به نظرم خیلی هم شلوغش نکنید . یک تاپیک بزنید جام جهانی 2108 روسیه

نیاز نیست جدا جدا واسه هر گروه تاپیک زده بشه که بعضی گروه ها با 4 تا پست بره آرشیو

• mory, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال
وقتي كه كواچ دفاع یووه بود من طرفدار کرواسی بودم!! یا به خاطر ندود طرفدار چک بودم مثلا! در این حد یوونتوس توی دوست داشتن تیمای ملی برام اهمیت داره! الان با خیال راحت می تونم از ایتالیا صرف نظر کنم! هیچ حسی هم ندارم بهش! الان به خاطر ماتوییدی(!) و دشان و به خاطر حس سرشار از عشقی که فرانسوی ها به یوونتوس دادن طرفدار فرانسه هستم!! تيم دوست داشتنی هم هستند به نظرم.
  • mory, Aminvo, Prince Claudio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تمام دسته‌های نرگس دی‌ماه را در راه می‌چینم 
و وقتی از میان کوچه می‌آیی 
و وقتی قامتت را در زلال اشک می‌بینم 
به خود آرام می‌گویم: 
دوباره خواب می‌بینم! 

دوباره وعده‌ی دیدارمان در خواب شب باشد...

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

اگر ایتالیا تو مسابقات بود هم برام زیاد مهم نبود واقعا. علاقه ام به تیم ملی خودمون هم 8 سالی هست که از بین رفته.

تو این جام جهانی دانمارک و ایسلند رو به بقیه ترجیح میدم. بعد از اونها هم ژاپن (سینماشون باعث شد از باقی چیزهاشون هم خوشم بیاد  :1:). از تیمای مطرح تر فرانسه شاید.

ضمن اینکه از کشور های امریکای لاتین و پرتغال و اسپانیا بدم میاد   :1:

• mory, Prince Claudio, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

بابی مدلی (Bobby Madley) داور انگلیسی در سن 32 سالگی از دنیای داوری خداحافظی کرد... چرا؟  :1:  چون گویا فیلم آمیزش ایشون با سگش به بیرون درز پیدا کرده!

تو توییتر (با هشتگ bobbymadley#) غوغا شده    :fp:

ویرایش:   خیلیا میگن چنین ویدیویی وجود نداره و هواداران لیدز این رو از خودشون درآورده اند. به هر حال راست و دروغش پای خودشون  :1:

• mory, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی