پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تحلیل خط حمله

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
676 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: زوج خط حمله (14 کاربر رای داده است)

کدام زوج رو برای خط حمله ترجیح میدهید ؟

1. ولاهویچ - کیه زا (4 رای [28.57%])

درصد آرا: 28.57%

2. ولاهویچ - ییلدیز (7 رای [50.00%])

درصد آرا: 50.00%

3. ولاهویچ - میلیک (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

4. میلیک - کیه زا (1 رای [7.14%])

درصد آرا: 7.14%

5. میلیک - ییلدیز (2 رای [14.29%])

درصد آرا: 14.29%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

بدبختی ما همینه که این دوتا نفهم شدن بهترین مهاجمامون..
شیر که تو جنگل نباشه همین میشه که یه مشت روباه و شغال ادعای سلطانی میکنن..
کجا رفت الکس و ترزگل و ...

بابا کجای کارید؟

من به شخصه مهاجمینمون رو جز مداقعین حریف حساب می کنم

ما اصلا مهاجم نداشتیم توپ رو خط هافبک بهشون می رسوند در نقش دفاع حریف ظاهر می شدند و توپ رو به در و دیوار می زندند

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
حیفه جووینکو که سرمایه خودمونه از دست بدیمش ...
مطمئنا جووینکو افت شدیدی داشته و انتظارت رو برآورده نکرده ولی واسه نیمکت گزینه خوبیه و حتی اگه تو جریان بازی ها قرار بگیره خیلی بهتر از این میشه !
اصن همین بس که وقتی تو زمینه یه نیم نگاهی هم به ضربات ایستگاهیش داریم !

Saeid Juve

Saeid Juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 460 ارسال
  • LocationTehran 14 Area
هوراااااااااااااااااا.... یه نفر هم پیدا شد از جیو دفاع کنه.... کلا تو این زمینه احساس غربت میکردم. :1:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21177 ارسال
- یه مسئله ای رو درباره جووینکو نباید از یاد برد و اونم این هست که یووه فصل گذشته مبلغ نسبتا زیادی رو برای جووینکو پرداخت کرد (نسبت به خریدهای دیگه و البته سطح بازی خود جووینکو)، پس از نظر منطقی هم زیاد جالب نیست که به راحتی به فروش بره اونم بعد از فقط یک سال بازی. جووینکو در ظاهر اعتماد کونته رو داره، پس این فصل هم بهش اعتماد میشه و منطقیش هم همین هست. در اینکه جووینکو انتظارات رو برآورده نکرده حرفی نیست، مثلا آمار مهاجمی مثل ماتری که واقعا کم بهش اعتماد شد و یا کوالیارلایی که بعضا با خودخواهی بازی میکرد گویای عملکرد جووینکو هست. ضمن اینکه اعتقاد دارم جووینکو بد بازی نکرده، بلکه نتونسته انتظارات رو برآورده کنه، وگرنه جووینکو بازی خودش رو انجام میده اما برای یووه و در این سطح جوابگو نیست. حالا تابستون پیش رو فرصت خوبی هست براش تا ریکاوری کنه، با انگیزه و طرز تفکری نوین خودش رو برای فصل دیگه آماده کنه. در حال حاضر به نظرم زوج یورنته - ووچینیچ بهترین زوج خط حمله ست، البته در صورتی که یووه قصد داشته باشه 3-5-2 بازی کنه، ولی فکر می کنم که تمرکز کونته به روی تغییر سیستم به 3-4-3 و یا 4-3-3 هست.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
برای فصل بعد چقدر منتظر حضور په په هستم تو ترکیب :hc: خیلی دوست داشتنیه :1: البته منم تا حدودی با پژمان موافقم . آخه یک بازیکن بیاد یووه از بوفون هم بیشتر بگیره ؟!! (قضیه گربه دستش به گوشت نمیرسه) :Facepalm: یووه با همین تیم هم اگه قرعه خوبی گیرش میومد میتونست تا نیمه نهایی و یا حتی فینال لیگ قهرمانان بیاد بالا . حالا اضافه شدن یووتیچ + یورنته + یکی از مهاجم های جوونمون و خروج ماتری و کوا یوونتوس رو همچنان در صدر ایتالیا میتونه نگه داره و نیم نگاهی هم به لیگ قهرمانان داشته باشه . تا فعلا تعادل تیم به هم نخوره و تیمی یکدست باشیم و البته خط حمله آتشین یووتیچ همون بازیکنیه که ارزش این رو داره که تموم بودجه باشگاه رو صرف این بازیکن کنیم و البته به نظر دم دست ترین گزینه هم باشه . یووتیچ حداقل میتونه 4 تا سانتر بکنه برای یورنته

mohammad-11

mohammad-11

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 662 ارسال
خدا وکیلی چقدر قدر نشناسید. :62: کوا نصف میرکو هم بازی نکرده ولی تقریبا به اندازه ی میرکو گل زده هر وقت هم بازی کرده چه ثابت چه به عنوان ذخیره از همه ی توانش استفاده کرده.این همه از میرکو بد میگید آخرش هم بهش رای میدید :111:

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
فک کنم اگه یه نظر سنجی بدترین هم بذاریم باز هم ووچینیچ اول بشه :np:

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
من كه به كوا و جووينكو راي دادم كوا كه عالي بود و حقش خورده شده واقعا جووينكو هم به نظر من از اون دو تاي ديگه هم بهتر بود ماتري خوب بود فكر كنم اونايي كه به ووچينيچ راي دادن از ترس كنته بوده :2qcmh45: بنتنر رو چرا نزاشتين تو مدت حضورش تو يووه يه گلم نزده و يه كلين شيت حساب ميشه واسه خودش!!!

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- من به کوا و ووچینیچ رای ادم در عین حالی که از ووچینیچ بدم میاد اما تاثیری که توی تیم گذاشته بود رو نمیشه نادیده گرفت . یه سبک خاصی بازی می کنه جدا از اون قضیه بی خیالی ـش ! :1: کوا هم که واقعا از ماتری و جووینکو بهتر بود . :1: حیف که این بچه یه بار فحش داد و خودش ، خودش رو خراب کرد وگرنه خیلی بیشتر از اینا میتونست بازی بکنه . :1: که البته فکر کنم این کارش هم باعث شده که فصل آینده توی یوونتوس دیگه نبینیمش . :np:

pelatini

pelatini

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 179 ارسال
واقعا قدر ماتری رو هیچ کس نمیدونه من به ماتری رای دادم چون از همه کمتر بازی کرد اما کمتر از بقیه هم گل نزند :waiting: :Facepalm:

Nedved123

Nedved123

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 156 ارسال
انتخاب بینشون خیلی سخته چون واقعا همشون در پیتن :39:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
من به كواليارلا راي دادم نسبت به بازي هايي كه انجام داد آمار خوبي داشت، ضمن اينكه هميشه با انگيزه بود .. برعكس ميركو كه جدا تو خيلي از بازي ها بود و نبودش فرقي نداشت و انگار يوونتوس 10 نفره بود ضمن اينكه كوا گل هاي حساسي هم زد مثله بازي با چلسي و اينتر ..

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

واقعا قدر ماتری رو هیچ کس نمیدونه
من به ماتری رای دادم چون از همه کمتر بازی کرد اما کمتر از بقیه هم گل نزند :waiting: :Facepalm:

کی گفته ؟! :1: ماتری کمتر از بقیه بازی کرد [البته به غیر از کوا ] اما از لحاظ گلزنی ، بین این چهار نفر چهارم بود . :1: البته قبول دارم واقعا میرکو و سبا بیش از حد بازی کردن اما میرکو با اینکه خیلی بی خیال بود اما واقعا به وزنه توی خط حمله یوونتوس بود . هرچه قدر هم بد بازی می کرد بالاخره تاثیر خودش رو میگذاشت اما جووینکو ؟ :1: حرفی نمی زنم درباره ـش . :1: اینم آمار به ترتیب میانگین گل :

1- کوالیارلا ، 35 بازی ، 13 گل ، متوسط 0.37 گل در هر بازی
2- ووچینیچ ، 43 بازی ، 14 گل ، متوسط 0.33 گل در هر بازی
3- ماتری ، 35 بازی ، 10 گل ، متوسط 0.29 گل در هر بازی
4- جووینکو ، 42 بازی ، 11 گل ، متوسط 0.26 گل در هر بازی

پ ن : الان بصیر میاد میگه آمار مثل دامن کوتاه میمونه . :Facepalm: :1:

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

اون یه بازیکن تکنیکی و پا به توپه و میتونه به عنوان مهاجم دوم به خوبی ایفای نقش کنه و اگه بهش بها داده بشه میتونه به روزهای اوجش برگرده و بشه همون وارس الکس کبیر که هممون منتظرشیم. :hc:

حق داری...حق داری...وقتی بهترین مهاجم تیمت می شه بازیکنی که با گلزنی جلو پسکارا شورتش رو درمیاره وارث الکس هم می شه این...
روزگار سختیه واسم...طاقت دیدن این دوتا رو تو تیمم ندارم...شاید باید قبول کنم که روزگار 5 تفنگ دار تموم شده....کم کم فوتبالم داره واسه من تموم می شه...

ashk

ashk

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 11 ارسال
میرکو با این که بازیش رو اعصابه ولی از بین بد و بدتر انتخابش می کنم :fts:

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
منم اندازه میرکو بازی میکردم بیشتر از اینا گل میزدم .هنر کرده ؟

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
از اونجایی که حوصله ترجمه ندارم خودتون بخونید :1:

سایت هوسکورد یه مقایسه بین مهاجمین یووه قرار داده :

[img width=480 height=232]http://cdn.whoscored.com/img/blog/2013%2f6%2fFL-Table.jpg[/img]

اینم لینک حتما بخونید.

http://www.whoscored...an-for-Juventus

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال

[img width=480 height=232]http://cdn.whoscored.com/img/blog/2013%2f6%2fFL-Table.jpg[/img]

اینم لینک حتما بخونید.

اینم در نظر بگیر:
پشت سر ووچینیچ,ماتری و کوا هافبک های مثل پیرلو,ویدال,مارکیزیو و آسامو هستن و پشت سر یورنته بازیکن آنچنانی نیست!
باید ببینیم یورنته تو یووه چطوره و ترزگه جدید میشه یا یه ماتری دیگه!

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

اینم لینک حتما بخونید.

طوري كه اين جدول نشون ميده ماتري بهترين مهاجممونه
يورنته خيلي درصد دقت شوتش پايينه . فكر كنم ضربات سر رو هم حساب كرده

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

این همون چیزیه که این بازیکن مدت ها بهش نیاز داشته تا اوج بگیره.

واقعا احساس مهم بودن یکی از مهمترین چیزهاییه که یه مربی باید به بازیکن هاش بده و همین هم میشه یک فاکتور خیلی اثرگذار برای اون بازیکن.
جاکرینی همیشه نادیده گرفته میشد.حتی توسط بازیکن های حریف از جمله همین تیاگو سیلوا که توی مصاحبه ازش اسم برد.
توی بازیهای نه چندان مهم هم ترس رو میشد توی ساق هاش دید ولی این اعتماد به نفسی که پراندلی بهش منتقل کرده واقعا از این رو به اون روش کرده تا جایی که جلوی برزیل با اعتماد به نفس بالا بین مدافعین جولان میده و اون گل زیبا رو میزنه.

حلقه ی مفقوده ی مهاجمای تیم ما هم همین مورده.حس مهم بودن چیزیه که بهشون داده نشده.کوا و ماتری اونقدرا هم مهاجمای بدی نبودن.کاش یکم بیشتر بهشون اعتماد میشد.

محمد جان با تمام حرفات موافقم الا اون تیکه ای که بولد کردم...تو این 2،3 فصل اخیر به اینا بیشتر از اونی که میشد اعتماد شد و خودشون
با عملکرد سینوسی خودشون این شرایط رو برای یووه بوجود آوردن...وگرنه الان مجبور نبودیم بیفتیم به پای امثال دلاواله و جورابچیان!!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی