پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تحلیل خط حمله

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
676 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: زوج خط حمله (14 کاربر رای داده است)

کدام زوج رو برای خط حمله ترجیح میدهید ؟

1. ولاهویچ - کیه زا (4 رای [28.57%])

درصد آرا: 28.57%

2. ولاهویچ - ییلدیز (7 رای [50.00%])

درصد آرا: 50.00%

3. ولاهویچ - میلیک (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

4. میلیک - کیه زا (1 رای [7.14%])

درصد آرا: 7.14%

5. میلیک - ییلدیز (2 رای [14.29%])

درصد آرا: 14.29%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

من فقط از یه چیز تعصف می خورم، این همه وایسادیم ، بحث کردیم، این مهاجم خوبه این بده، آخرش یکی مثل موراتا و یورنته ای گیرمون اومد که گره از مشکلاتمون رفع نکردن، کاری کردن که به همون ووچینیچ راضی باشیم

جدا از این حرفا من ووچینیچو بیشتر از این دوتا قبول دارم، خیلی از بازیها بود که یه تنه تیمو نجات داد، یووه خوب باهاش تا نکرد

مفتی گرفتن همیشه خوب نیست و به سود آدم در نمیاد، شاید فروش یورنته سود خوبی داشته باشه ولی تا بخوان اینو بفروشن و یکی رو بخرن خودش چند فصل طول میکشه و یووه عقب میفته ، تازه موراتا بماند  :fp:

بدیهیه که اگر تیم حول و هوش 50 میلیون تو فصل نقل و انتقالات خرج کنه و 2 تا بازیکن خوب بیاره فینالست میشه و تازه این پولم در میاره، ولی نمیدونم مشکلش چیه؟ هر جوره بخوای حساب کنی قانع نمیشه آدم

فرض کنیم که تیم می خواد رو پای خودش وایسه، مگه با 50 میلیونی که در عرض چند ماه درمیاد تیم مشکلی پیدا می کنه؟ یه خورده مدیریت و درایت کافیه تا این تیمو به سرعت هر چه تمام تر قهرمان اروپا کرد

باید قبول کرد اگر ملاک کارکرد بازیکن خریداری شده باشه نه سود یا ضرر مالی و اگر ملاک کیفیت خوب یه چیز تو مایه های کارایی توز ; ماروتا اشتباه کرد در خرید یورنته و موراتا و عملا یک قدم رو به عقب برداشت؛ این با توجه به اینکه عملکرد بازیکنانی امثال زاز در قیاس با یورنته به مراتب بالاتر بود و هزینه زیادی نداشت یا اصلا نداشت 

یه نکته دیگه هست اینکه واقعا و انصافا اگر بازیکنای تیم مصدوم نشن قدرت گلزنیه تیم در قیاس با قدرت دفاعی و هافبک های تیم کمتره، توز هم تنهایی نمیتونه از پس مدافع های قدرتمندی مثل اتلتیکو بر بیاد

اصلی ترین نیاز تیم در حال حاضر خرید مهاجمی هست که تو هر بازی بتونه گلزنی کنه یا موقعیت های خطرناکی رو با توجه به قدرت تکنیک و سرعت داشته باشه، تا برسیم به خرید یک وینگر یا مدافع 

به زبان ساده تر انقدری که یورنته و موراتا بد هستن مثلا اورا یا کیلینی نیستن 

• mory, Georgia , ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

یورنته فصل پیش با این که شروع خوبی نداشت اما زود با توز مچ شد و کم هم واسمون گل نزد 
و یه نکته دیگه خیلی گل هایی که توز فصل پیش زد از همکاری با یورنته بود ، رو خیلی گل ها تاثیر زیادی داشت 
اما یه نکته دیگه ام یورنته قد بلندی داره ، قدرت سر زنیش هم خوبه اما خوب تغذیه نشد از این بابت ...
در مورد ووچینیچ پارسال بازی رفت با بنفیکا بود-اگه اشتباه میکنم ببخشید درست الان یادم نیست - همین آقا 70 دقیقه تو زمین راه رفت و همینجا کلی بهش بد و بیراه گفتیم  :1: 
و فکر نمیکنم از رفتنش و کم بازی کردنش فصل پیش ضرر کرده باشیم .... 
اما امسال تو خط جمله درسته ثبات لازم رو نداریم ، توز یادمه اوایل فصل خیلی میومد عقب تر و آزاد تر بازی میکرد اما وقتی زوج آماده ای نداره نتیجه اش این میشه که ما تو دو بازی رفت و برگشت جلو اتلتیک 1 گل هم نزدیم ... و بازی های دیگه چه تو لیگ چه Cl ... 
یورنته فصل پیش عملکردش خیلی خوب بود ..  
امیدوارم یووه یه مهاجم خوب بخره شاید فالکائو شاید هم زازا  :22:  ( تعریف مهاجم خیلی خوب برای یووه در زمان ماروتا  :1:  )

• juve's fan, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
قبلا هم گفتم مشکل خط حمله ی ما بازیکناش نیستن.

مهاجمی با خصوصیات فیزیکی یورنته کارش فقط زدن ضربه ی آخر هست و گاها توی کنترل توپ پشت به دروازه و شروع موج دوم حمله هم میشه ازش استفاده کرد (کاری که داره انجام میده الان) اما توی تیم ما موقعیت مناسب گلزنی برای این بازیکن ایجاد میشه که این حجم وسیع از انتقادات به عملکردش میشه؟

مسئله ی بعدی اینکه اصولا چرا باید توز تا میانه های زمین برگرده و توپ گیری کنه؟پس وظیفه ی هافبک های ما واسه انتقال توپ از دفاع به حمله چیه؟یعنی ما هیچ بازیکنی نداریم که اینکار رو انجام بده تا توز مجبور نباشه تا اون منطقه برنگرده؟
خب وقتی توز مجبور باشه وظایف هافبک ها رو هم علاوه بر نقش مهاجم بودن ایفا کنه توازن خط حمله ی تیم بهم میخوره.یورنته دائما با غیبت زوج کناریش مواجه میشه و مجبوره حفظ توپ (کاری که توش ضعف داره) انجام بده و نتیجه اش میشه توپ لو دادن های زیاد و بهم خوردن تمرکزش و افت روحیه و چندین و چند نکته ی منفی دیگه.

خب اینکه توز هم نقش هافبک رو باید ایفا کنه، هم انتقال دهنده ی توپ از دفاع به حمله باشه و هم به فکر خلق موقعیت و در نهایت گلزنی باشه هم مشخصه که دلیلش چیه و مشکل از کجاست.شاید اگر یک مقدار فکر پشت برنامه های تاکتیکی تیم باشه و تا این حد همه چیز رو وابسته بهدعملکرد یک یا دو بازیکن نکنیم خیلی از مشکلات اینچنینی حل بشه
  • mory, Principino, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

- نفهمیدم تو کدوم تاپیک بذارمش . :1: اینجا به نظرم مناسب ترین بود .

مصاحبه دی مارزیو با ماتیاس میلا ، ژورنالیست ِ خیلی نزدیک به بوکا ست درباره وادالا ...

- ماتیاس ، خیلی از هواداران یووه از وادالا سوال می کنند ، او واقعا همانی است که می گویند ؟

البته . او یک استعداد است . تاریخ و آمار درباره او توضیح می دهد . زمانی که بوکا از حضور چنین بازیکنی مطلع شد بدون اتلاف وقت او را به خدمت گرفت .

- او در اروپا هم تست شده است . اینطور نیست ؟

بله . در سال 2009 در بارسلونا و یک سال بعد در آتالانتا اما بعد از به آرژانتین بازگشت . جایی که خیلی رشد کرد .

- در بحث تکنیکی ، او چطور بازیکنی است ؟

او بازیکنی سریع است و می داند چطور توپ را نگه دارد . در سال 2013 او آقای گل لیگ جوانان شد و در سال بعد در یک بازی 7 گل به ثمر رساند .

- مقایسه او با مسی ؟

او 1 متر و 67 سانتی متر قد دارد و از این لحاظ به مسی شباهت دارد اما او بیشتر شبیه به توز است . بازیکنی مرگبار ، سرعتی و قدرتی .

- آینده او را در یووه چطور می بینید ؟

او همیشه مهاجم بازی نمی کند . وادالای راست پا می تواند درنقش یک شماره 10 در بیرون از محوطه نیز ظاهر بشود و بازی را کنترل کند . کلاس ، در ذات اوست .

- بت او در کنار مسی چه کسی است ؟

قطعا ریکلمه . همین طور از توز هم الهام گرفته است .

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

::: storia de grande amore :::

::: History of a great Love :::

AAG

AAG

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال
  • Locationتهران

nfvEX_t.jpg

توز رفت و خط حمله دیگه لیدری نداریم ... فصل پیش بعد توز این موراتا بود که بخاطر عملکرد خوبش میشد بهش تکیه کرد ... این فصل با رفتن توز و اضافه شدن دیبالا و زازا و مانژو و احتمالا دراکسلر و موندن موراتا و کومان (منطقی اینه که یورنته عزیز بره) ... میشه به جنبه مثبتش فکر کرد ... وظایف تو خط حمله تقسیم میشه و مثل فصل پیش بار خط حمله به دوش یه نفر نیست.

موراتا

با تغییرات زیادی که تو حمله شده بنظرم موراتا خواسته یا ناخواسته این احساس رو میکنه که یجورایی لیدر خط حمله این فصل یووه اس. با شناختی که تو این مدت از موراتا بدست آوردم بعید میدونم تاثیر منفی رو عملکردش بزاره فقط بشرطی که آلگری و بازیکنا هم بهش اعتماد داشته باشن. 

یه موردی که در مورد نحوه بازیش میخوام بگم اینه که برخلاف مانژو یه مهاجم هدف صرف نیست و حتی بنظرم از این نوع بازی بیزاره و علاقه داره تو جریان بازی قرار بگیره. فصل پیش هم نشون داد که تو کناره های زمین میتونه عملکرد مثبتی داشته باشه. ولی ... اگه بخواییم این فصل از سیستم 433 استفاده کنیم و از موراتا بعنوان وینگر ... شاید جواب بده ولی اون پتانسیل واقعی موراتا نشون داده نمیشه ... موراتا نه مهاجم هدفه نه وینگر، یه چیزی مابین اینه. فصل پیش هم سیستم طوری بود که تیم بیشتر از میانه زمین استفاده میکرد تا کناره ها و اگه عملکرد خوب موراتا تو کناره های زمین دیده میشد نمیشه استنباط کرد که بعنوان یه وینگر هم میتونه موثر باشه. (نظرم استفاده از دو مهاجم)

دیبالا

اگه پیگیر بازیهای فصل پیشش بوده باشین، تو پالرمو اکثرا تک مهاجم بود و با وازکز خیلی مچ بودن. بیشتر توانایی دیبالا هم تو مرکز زمینه تا کناره. یجورایی اینم مثل موراتا نه یه مهاجم نوک صرف هست نه وینگر. دیبالا و موراتا برخلاف مانژو و زازا بیشتر دوست دارن تو جریان بازی قرار بگیرن. (دو مهاجم یا پشت مهاجم)

مانژو MM17

تو بایرن و اتلتیکو و تیم ملی اکثرا بعنوان مهاجم نوک بازی کرده و بنظر مشکلی با این پست نداره. عملکردش هم قابل قبول بوده و جنگندگیش خیلی خوبه. (تک مهاجم یا دو مهاجم)

زازا SZ7

خیلی انعطاف پذیرتر و پا به توپ تر از مانژو هستش. اگه بخوایم حتما تو ترکیب از یه مهاجم نوک استفاده کنیم بدون شک خریدش کنار مانژو واجب بوده. (تک مهاجم یا دو مهاجم)

کومان 

نمیدونم چرا کسی به این پسر اعتماد نداره؟ بازیکن تکنیکی و سرعتی و پا به توپ ... وقتی با سرعتش حمل توپ میکنه بنظرم بهتر از گزینه های دیگه این کارو انجام میده و این خودش یه پوئن مثبته. فقط باید بهش اعتماد شه که بازیکن مهمیه (یه موردی که همه اهل فن برای موفقیت یه گروه (شرکت و ...) ازش بعنوان یه فاکتور اصلی یاد میکنن اینه که همه اعضا - حتی کوچکترین عضو - باید احساس کنن که برای موفقیت اون گروه (تیم) مهم هستن) این اعتماد رو من به کومان حداقل تو فصل پیش ندیدم (در مجموع 640 دقیقه از مجموع حدودا 5040 دقیقه بازی یووه تو فصل پیش، چیزی حدود 12%بازیها) فقط هم بازی کردن مهم نیست و بالا توضیح دادم. (433 وینگر)

دراکسلر 

اگه آلگری بخواد فصل بعد 433 بازی کنه و خود یولیان  :nish: هم تلاش کنه و مصدوم نشه بهتر از گوتزه برای استفاده از سیستم 433 هست. (433 وینگر)

یه جمع بندی میکنم ... تیم با توجه به پتانسیل بازیکناش بهتره که بره بسمت 4312. چون 433 اگه میخواد به بهترین شکل اجرا بشه باید یکی مثل دراکسلر هم برا اون سمت خریداری بشه یا نهایتش به کومان (بخاطر نوع بازیش) بازی داده بشه تا دیبالا. تیمهایی که از 433 استفاده میکنن، به وینگرها و عملکردشون نگاه کنین، متوجه میشین که با وجود این بازیکنا نمیتونیم عملکرد اونا رو داشته باشیم. (البته با این شرایطی که من میبینم). 

+ اگه بخواییم بگیم دیبالا و موراتا توانایی بازی تو این پست رو دارن حداقل برای جا نموندن از کورس رقابتها باید تو کمترین بازه زمانی این هماهنگی بازیکن با پست جدید انجام بشه که این تعداد بازی ـه کم دوستانه  :22: ...

به هر حال مشتاقانه منتظر شروع فصلم.

پ.ن: میخواستم در مورد بازیکنا بیشتر توضیح بدم که دیگه خیلی پست طولانی میشد.  :53:

• Bianconero Amore, mory, Atomic Ant و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
امثال به نظر من خط حمله ي خيلي خوفناكي داريم. MDM!

به نظر شما بهترين مهاجممون امسال كي خواهد بود؟

مانژوي با تجربه و گلزن، بازياي عالي اش رو تو بايرن ديديم و علاوه بر گلزني توانايي پرس مدافعان فوق العاده اي داره، چيزي كه تو اروپا بد جور بهش نياز داريم. خيلي ها ميگن در حد يورنته اس و ارزش ١٨ ميليون نداشته بايد ببينيم چطوري خلافش رو ثابت ميكنه.

ديبالا يي كه تا قبل از اينكه ما بخريمش نصف اروپا دنبالش بودن و پنجمين خريد گرون يووه به حساب مياد، از ٣ تا گل رسمي يووه تا به اينجا ٢ تاش رو ديبالا زده. جلوي رم هم انيدوار كننده بود و اخمي كه بعد از گل به رم كرد نشون ميده چقدر براي درخشش و موفقيت مصمم ـه. شوت هاي تكنيكي و سرعت بالايي كه ما رو بدون شك ياد توز ميندازه. به علاوه سال گذشته ١٠ پاس گل داد كه توي سري آ اول شد.

و موراتايي كه محبوب دل هممونه :1: پارسال با توز زوج فرق العاده اي رو تشكيل دادن نيم فصل دوم و گل هاش به دورتموند و رئال و بارسلونا و البته پنالتي كه اي جلوي موناكو گرفت نشون داد واقعا بازيكن سي اله و نقش غير قابل انكاري تو رفتن ما به فينال داشت. جايگيري هاي عالي (گل هاي ريباند جلوي رئال و بارسا) شوت هاي تكنيكي (پالرمو و ...) و سرعتش تو ضد حمله خيلي ميتونه به كمك اين تيم الگري بياد به خصوص اينكه گفته ميشه شايد يكم عقب تر بازي كنه. جلوي رم هم همه تاثير گذاريش و ديديم بعد از تعويضش.

حالا با اين اوصاف شما پيش بيني ميكنيد كدوم بازيكن نقش مهم تري تو اين فصل داشته باشه؟ زاتزا هم هست :1:
  • Bianconero Amore, Atomic Ant, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

amir_adp

amir_adp

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 111 ارسال
^ ^
در راستای این اسمای مخفف... گرچه فعلا زوده واسه اسم گذاری ، ولی این خیلی با حاله ↓
.
مثلث خوفناک P.M.C ...( پ.دیبالا - موراتا - کوادرادو !!)
.
ابداع شده توسط خودم :nish:
  • Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

جیجی :

مارکیزیو، تنها بازیکنی با رنگ سیاه و سفید که من می شناسم!

Juventus_1.jpg

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

Screen_Shot_1394_09_25_at_7_51_39_p_m_.j

DybŽukic

زوج خط حمله ی ما در سال ۲۰۱۳ مقابل بایرن :‌کوالیارلا ، ماتری ، نیمکت : مورچه

زوج خط حمله ی احتمالی ما ۲۰۱۶ مقابل بایرن :‌مانژوکیچ دیبالا ، نیمکت :‌موراتا

پیشرفت نیمکت و لاین آپ که آدمو روانی می کنه :pep: :474:

خودم با ینکه مانژو رو تقریبا از بدو ورودش به یووه بی دلیل و الکی دوست داشتم ، اما زوج دیبا-تا رو به خاطر هم جوون بودن ، هم تکنیکی تر بودن موراتا بیشتر می پسندیدم ، اما چیزی که مانژوکیچ رو حداقل در مقطع فعلی متمایز می کنه تلاش بی حد و حصرش برای تیم ، تکل های صحیح و اینترسپشن های دیوونه کننده اشه که علاوه بر اینکه سریع توپ رو پس می گیره و مدافعان حریف رو روانی و خسته می کنه و فضای خیلی خوبی هم برای دیبالا فراهم می کنه ، موراتا  علاوه بر اینکه زیاد دایو میزنه ، خطای الکی هم زیاد می کنه. اما خب از لحاظ خلاقیت تکنیک مانژو به گرد پای موراتا هم نمی رسه ،در کل تو این مقطع از فصل که ما به هر قیمیت برد می خوایم بهتره مانژو زوج دیبالا باشه ، اگرچه خود دیبالا بارها گفته که با موراتا راحت تره!

مانژو به قدری دفاع حریف رو اذیت می کنه که وقتی دیبالا میاد روبروشون راحت هر جور بخواد دریبلشون می کنه و اجازه ی خودنمایی میده بهش.دیبالا هم هر روز بیشتر از دیروز داره تو پست مهاجم سایه رشد می کنه و اگه یه کم روی تموم کنندگیش کار کنه ، انتظار یه توز ۲۳ ساله ی  رو ازش دارم تا فصل بعد!

• juve's fan, Atomic Ant, MaMpIeRo و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

w005_Fotor.jpg

مهره های هجومی آلگری در حال هماهنگی هستند.

پائولو دیبالا و ماریو مانژوکیچ زوج حمله ای خواهند بود که یوونتوس را در سال ۲۰۱۶ به پیش می برند. به قلم لوکا چتا.

یوونتوس می دانست که مجبور به خرید خواهد شد."ما با کارلوس در ژانویه صحبت کردیم و کارلوس تمایلش را ابراز کرد که اگر شرایط به خوبی پیش رفت ، به آرژانتین برگردد." صحبت های آندره آ انیلی بعد از شکست در فینال لیگ قهرمانان برابر بارسلونا.جایگزین کردن او کارمشکلی بود. اما یووه بهترین خریدهای هجومی اش را همان اول انجام داد.پائولو دیبالا همان موقع کارهای انتقالش از پالرمو را انجام داده بود و در برلین مهمان تیم بود.ماریو مانژوکیچ هم قبل از پایان ماه جون به تیم اضافه شد.

با این همه در ماه سپتامبر خط حمله ی یوونتوس به نسبت ۳ ماه قبل تغییر زیادی کرده بود.یووه توز و ماتری - پایان انتقال قرضی -  را از دست داده بود.وقتی پنجره ی نقل و انتقالات بسته شد ، تنها آلوارو موراتا از فصل قبل در تیم مانده بود.آمدن سیمونه زازا به این معنی بود که فضای کمی به یورنته خواهد رسید و او یووه را به مقصد سویا ترک کرد.و علی رغم حضور در ترکیب ثابت دو بازی ابتدای قصل  ، کینگزلی کومان به بایرن مونیخ پیوست.صحبت های بعد از این انتقال الگری نشان داد که او از این جا به جایی راضی نیست.با این مقدمات عجیب نبود که یووه در ۶ بازی ابتدای فصلش تنها ۶ گل به ثمر رسانده بود.

حالا یوونتوس با ۷ پیروزی پیاپی بر شروع ضعیفش غلبه کرده و در حال بازگشت به جمع مدعیان است.و تازه حالا پازل هجومی الگری با مرکزیت دیبالا در حال جا افتادن است.این بازیکن ۲۲ ساله با ۱۰ گل در صدر جدول گلزنان این فصل یوونتوس است او هم اکنون محور خط حمله است.چند هفته طول کشید تا به محیط جدیدش عادت کند . البته آلگری هم نمی خواست که پیش از موعد مسئولیت زیادی روی دوش جواهر بگذارد.اما توانست گل های زیبا و مهمی را در این مدت به ثمر رساند.

او تا جایی که  می تواند از کارلیتوس یاد گرفته است.او در ابتدای فصل در مصاحبه ای عنوان کرد :"تقریبا پست یک ترکوارتیستا را دارم.من بین خطوط بازی می کنم.حقیقت این است که من برای یک سال بازی های توز را بررسی کرده ام.من تمام بازی های فصل قبلش را دیده ام و وقتی در تیم ملی با هم تمرین می کنیم ، تلاش می کنم که تا جایی که می شود تک تک حرکاتش را کپی کنم."

بازیکن ارژانتینی بوونتوس در آخرین بازی سال ۲۰۱۵ مقابل کارپی گل نزد ، اما مانژوکیچ چرا.او غریزه ی درنده اش را ثابت کرد ، مانژو با تنها دو لمس توپ در محوطه ی جریمه ی حریف در نیمه ی اول دو گل به ثمر رساند.این گل مجموع گل های این فصل او را به عدد ۹ رساند ، که شامل ۶ گل در ۷ بازی اخیر می شود.این گل مهم بوده اند و ۶ تا از آنها مستقیما روی نتیجه تاثیر داشته اند.از گل ۳ امتیازی اش برابر سیتی گرفته تا گل های تساوی بخشش مقابل امپولی و کارپی.

اگر دیبالا تکنیک غریزی و حرکات توز را داشته باشد ، پس مانژوکیچ قرار است برندگی را به تیم اضافه کند.مربی سابق او در وولفسبورگ فلیکس ماگات یک بار گفته بود که "او به قدری امادگی بدنی دارد که می تواند ۲ مسابقه ی پرفشار پشت سر هم را بدون اینکه حتی ک دقیقه متوقف شود بازی کند."این مسئله در کارهای دفاعی او نمود پیدا می کند ، به کمک مانژوکیچ که مدافعان حریف را به ستوه می اورد ، او و دیبالا روی هم نیمی از ۲۸ گل این فصل یووه در سری آ‌ را به ثمر رسانده اند.آنها زوج انتخابی آلگری هستند و در ۵ بازی اخیر از ابتدا به میدان رفته اند.انها خیلی هم مصمم نشان دادند و و گل می زنند و یا به هم پاس گل می دهند ، این ترکیب شروع به شکوفایی کرده است.

موراتا چه؟ گلهای دو بازی اول یوونتوس در بازی های این فصل لیگ قهرمانان او را با رکورد الساندرو دلپیرو به خاطر گلزنی در ۵ بازی اروپایی متوالی برابر کرد ، اما بعد از آن جایگاهش را از دست داد.او تا کریسمس تنها در ۶ بازی لیگ و ۵ بازی اروپا از ابتدا به میدان رفته است و از ماه اکتبر تا به حال گلی به ثمر نرسانده است.که شامل ۲۳ بازی است.مهاجم ۲۳ ساله ی بانوی پیر فاقد اعتماد به نفس شده و امیدوار است که با شروع سال  جدید مثل سال قبل اعتماد به نفسش را بازیابی کند.

و بعد ، زازا هم هست.او قبلا برای اینکه بیشتر بازی کند ابراز تمایل کرده بود ، چون فقط ۲۸۴ دقیقه در سری آ به میدان رفته بود.اما او دوست دارد که برای جایگاهش تلاش کند."ترجیح می دهم که بیشتر بازی کنم و بیشتر گل بزنم ، مشخص است، اما هرگز شکایت نکرده ام و حالا هم اینکار را نمی کنم.من از این لحظه لذت می برم و برای فرصت بعدی خودم را آماده می کنم." این صحبت های زازا بعد از گلزنی به پالرمو بود. او از فرصت بعدی اش استفاده کرد و در کوپا ایتالیا مقابل تورینو دو گل به ثمر رساند.با زدن ۵ گل در تمامی رقابت ها ، سیمونه به الگری نشان داد که او گزینه ی قابل اعتماد و با اراده ای است.

اما از نام زوج فعلی یوونتوس نمی توان گذشت.فرصت هایی برای موراتا و زازا به دست خواهد امد چون یووه در ۳ جبهه خواهد جنگید ، اما بعد از تحول خط حمله ی یووه در ماه آگوست ، حالا خریدهای بانوی پیر در حال درخششند.

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

یه ویدئؤیی بود تو بلیچر ریپورت در مورد اینکه بهترین زوج خط حمله ی اروپا کیه صحبت کردن  و توش اشاره می کنه که دیب-ژوکیچ بهترینن :دی یه زوج کلاسیک ، یکی قد کوتاهه و لینک بین هافبک و حمله میشه و یکی تارگت.

بعد هم اشاره می کنه ممکنه مردم بگن مولر و لواندوفسکی بهترن اما مولر خیلی وقت ها در نقش وینگر حتی هافبک تهاجمی بازی می کنه و نمیشه گفت زوج حمله هستن :1:

• MaMpIeRo, alexdelpiero, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

یه چیزی خیلی مهم  در مورد این دو تا اینه که خیلی تشنه موفقیتن، یعنی می خوان خودشون رو نشون بدن، هر چند مانژو کلاً مثل گرگ میمونه و دیبالا یک آرژانتینیه تازه نفسه

• alexdelpiero, tecra, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
آمار گلزنی مهاجمین نسبت به دقایق حضور تو زمین :

زازا :
8 بازی در سری آ (297 دقیقه) ............ 3 گل
2 بازی در ل . ق (30 دقیقه) ................. 1 گل
1 بازی در جام حذفی (53 دقیقه) ......... 2 گل

در مجموع (380 دقیقه) : 6 گل

هر 63 دقیقه یک گل

مانژو :
14 بازی در سری آ (923 دقیقه) .......... 6 گل
3 بازی در ل . ق (199 دقیقه) ............... 2 گل
1 بازی در سوپر کاپ (79 دقیقه) .......... 1 گل

در مجموع (1201 دقیقه) : 9 گل

هر 133 دقیقه یک گل

دیبالا :
17 بازی در سری آ (1192 دقیقه) ........ 9 گل
6 بازی در ل . ق (341 دقیقه) ............... 0 گل
1 بازی در جام حذفی (36 دقیقه) ....... 1 گل
1 بازی در سوپر کاپ (28 دقیقه) ......... 1 گل

در مجموع (1597 دقیقه) : 11 گل

هر 145 دقیقه یک گل

موراتا :
16 بازی در سری آ (624 دقیقه) ........... 1 گل
6 بازی در ل . ق (443 دقیقه) ............... 2 گل
1 بازی در جام حذفی (90 دقیقه) ....... 0 گل

در مجموع (1157 دقیقه) 3 گل

هر 386 دقیقه یک گل
پ ن : بدون شک هر کدوم از این 4 مهاجم یووه ویژگی خاص خودشونو دارن . و قطعن برای موفقیت بیشتر تو ل ق به این 4 نفر نیاز اساسی داریم . مصدومیت ازشون دور باد ( :
  • GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

ayzatya6zp8uie1h5inb_thumb.jpg

[ در تمامــی رقابـــت هـــا ]

موراتا == » 11 گل - 10 پاس گل

مانژو == » 12 گل - 5 پاس گل

دیبالا == » 19 گل - 8 پاس گل 

زاتزا == » 7 گل - 0 پاس گل

• eⁿzº, alexdelpiero, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

امسال تنها سالی بود که همه مهاجمامون مفید بودن و واقعا بدرد خوردن حتی زاتزا . با اینکه ما پیرلو رو از دست دادیم . اصلا دوس ندارم کسی از ین جمع بره 

• MaMpIeRo, alexdelpiero, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

yx7mfey07us0dvyqh346.jpg

lu7tnpq3xoytxm5fj8lc_thumb.jpg    7gvf0tjstsfk1sh5v05n_thumb.jpg

داشتم با Alex2003 در مورد مقایسه زاتزا و موراتا صحبت می کردم گفتم امار کلی و جزئی هر دو رو بذارم ... میشه دو جور مقایسه کرد ، یکی مقایسه کلی در مورد کیفیت این دو نفر یکی هم مقایسه صرفا این فصل ... این آمار باشه تا پست کامل کنم ... هر کس دوست داشت نظر بده ، فقط خواهشا بحث کنته الگری راه نندازید چون ربطی به این تاپیک نداره :)

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

کنار گذاشتن مانژو واقعاً دردناکه

آیا آلگری میتونه کاری کنه که همزمان به دیبالا هیگواین و مانژو تو ترکیب اصلی باشن؟

• ace of glass و Camel Blue از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

امیدوارم هر طور شده مانژو بمونه چون از این بازیکن 90 میلیونی آبی گرم نمیشه :22: 

• alexdelpiero, ace of glass, Camel Blue و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

بنظرم ممکنه یه خط حملۀ 3 دندونه رو این فصل ببینیم. دیبالا؛ ایگوآیین/مانژوکیچ. پیاتسا/زاتزا هم بک آپ. جالب اینجاست که از 2007 به اینطرف، فقط چلسی بدون استفاده از خط حملۀ 3 نفره تونسته UCL رو ببره!! @OfficialAllegri...

9 سال کم نیس اصن... و جالب تر اینکه 2 باری که یووه UCL/ECC رو برده هم یه خط حملۀ 3 دندونه داشته!!!

منظورم این نیس که این تنها سیستممون خواهد بود. آلگری انعطاف پذیره و همیشه خوب از سیستم چرخشی استفاده میکنه. هم ممکنه یه 4-3-3 [4-3-1-2] باشه و هم یه 3-5-2...

1973 : آلتافینی/آناستازی/بتگا

1983 : پلاتینی؛ بونیک/روسی

1995 : باجو؛ ویالی/راوانلی

1997 : زیدان؛ ویری/دل پیرو

1998 : زیدان؛ اینزاگی/دل پیرو

درواقع تموم سالایی که به فینال یه رقابت قاره ای/بین قاره ای رسیدیم، از خط حملۀ 3 نفره استفاده کردیم!!

1977 : کائوزیو؛ بونیمبا-بتگا

19841985 : پلاتینی؛ بونیک-روسی

1993 : مولر؛ ویالی-باجو

1996 : دل پیرو؛ ویالی-راوانلی

1965 : استاکینی، کومبین/سیووری؛ منیکلی

1971 : هالر؛ آناستازی، بتگا

2003 : ندود، دل پرو؛ ترزگه

2015 : ویدال؛ توز/موراتا

1990 : ماروکی، اسکیلاچی-کاسیراگی

1996 : زیدان؛ پادووانو-دل پیرو

1999 : زیدان؛ اینزاگی-دل پیرو

1986 : پلاتینی-لادروپ؛ سرنا

1996 : زیدان؛ بوکسیچ-دل پیرو

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

بنظرم ممکنه یه خط حملۀ 3 دندونه رو این فصل ببینیم. دیبالا؛ ایگوآیین/مانژوکیچ. پیاتسا/زاتزا هم بک آپ. جالب اینجاست که از 2007 به اینطرف، فقط چلسی بدون استفاده از خط حملۀ 3 نفره تونسته UCL رو ببره!! @OfficialAllegri...

9 سال کم نیس اصن... و جالب تر اینکه 2 باری که یووه UCL/ECC رو برده هم یه خط حملۀ 3 دندونه داشته!!!

منظورم این نیس که این تنها سیستممون خواهد بود. آلگری انعطاف پذیره و همیشه خوب از سیستم چرخشی استفاده میکنه. هم ممکنه یه 4-3-3 [4-3-1-2] باشه و هم یه 3-5-2...

1973 : آلتافینی/آناستازی/بتگا

1983 : پلاتینی؛ بونیک/روسی

1995 : باجو؛ ویالی/راوانلی

1997 : زیدان؛ ویری/دل پیرو

1998 : زیدان؛ اینزاگی/دل پیرو

درواقع تموم سالایی که به فینال یه رقابت قاره ای/بین قاره ای رسیدیم، از خط حملۀ 3 نفره استفاده کردیم!!

1977 : کائوزیو؛ بونیمبا-بتگا

19841985 : پلاتینی؛ بونیک-روسی

1993 : مولر؛ ویالی-باجو

1996 : دل پیرو؛ ویالی-راوانلی

1965 : استاکینی، کومبین/سیووری؛ منیکلی

1971 : هالر؛ آناستازی، بتگا

2003 : ندود، دل پرو؛ ترزگه

2015 : ویدال؛ توز/موراتا

1990 : ماروکی، اسکیلاچی-کاسیراگی

1996 : زیدان؛ پادووانو-دل پیرو

1999 : زیدان؛ اینزاگی-دل پیرو

1986 : پلاتینی-لادروپ؛ سرنا

1996 : زیدان؛ بوکسیچ-دل پیرو

2003 سیستم یونتوس 4 4 2 بود.

• Orphée, alexdelpiero, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

^^^

تو خیلی از بازیا اون فصل خط حمله مون 3 نفره بود و حتی 4 نفره (1-3). برخلاف تصور عموم، ندود علاوه بر اینکه یه بال چپ آس بود، بعنوان یه ترکوآرتیستا هم کم نظیر بازی میکرد. از مهمترین دلایل بازیش تو بال چپ هم تواناییهای دفاعیش بود و استامینای تموم نشدنیش...

کلاً ندود تو ماه های اولش تو تورین، عملکرد خوبی نداشت و این لیپی رو وادار کرد که ازش پشت دل پیرو-ترزگه بازی بگیره، پستی که تا قبل از اون توش سابقۀ بازی نداشت. بازی بعنوان ترکوآرتیستا، آزادی عمل زیادی تو حرکت و شوت زنی بهش میداد (1+2)...

همون موقع هم از لیپی بخاطر این تغییر پست تشکر کرد و گفت که حتی تو تیم ملی هم تا حالا AM بازی نکرده و حالا میتونه اونطوری که میدونه/بلده بازی کنه و این فرصتو داره که حین بازی بیشتر با هم تیمیاش صحبت کنه...

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

- ناپولی 300 گل تو 4 فصل اخیر سری آ زده؛ بیشتر از هر تیم دیگه ای! #خط حملۀ 3 دندونه... و البته 0 اسکودتو آورده! biggrinsmiley.gif

- خوشبختانه جلوی اسپانیول هم آلگری این رو امتحان کرد و تو اون دقایق کاملاً تو زمینشون چنبره زده بودیم!

./ حتی دیبالا هم بعد بازی گفت که میشه اینطور بازی کرد و فقط نیاز به تمرین داره. بیشتر از اینکه نشونۀ بحران تو خط هافبک باشه، نشون دهندۀ آماده بودن مانژوکیچ ـه..

• eⁿzº, El rey leon, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی