پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سوپر لیگ اروپا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
190 پاسخ برای این موضوع

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

اینطور که از اوضاع و شرایط پیداست آنیلی اعتبار خودش رو از دست داده و بعیده با این شرایط بتونه دوام بیاره تو باشگاه ، حدس میزنم اخر فصل تغییرات مهمی داشته باشیم مگر اینکه دوباره یه قماردیگه بکنه ، همه الان دارن میگن که سوپرلیگ مرده ولی من اینطور فکر نمیکنم ، انیلی الان تو شرایط 0 یا 100 قرار داره ، یا همه چیز یا هیچ چیز  ... (خنک ان قمار بازی که بباخت آن چه بودش. بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر ...)

• mory, ace of glass, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

خبرایی که داره میاد از این که مکرون از تیم های فرانسوی خواسته که وارد سوپر لیگ نشند و پوتین و بوریس جانسون هم شخصا دخالت کردند در این قضیه.
این خبرا نشون میدند تا یه حامی سیاسی پشت این لیگ نباشه عمرا عملی بشه .

• Orphée, mory, eⁿzº و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3772 ارسال
به نقل از اشپیگل : گزارش شده که تمام تیم های انصرافی از سوپرلیگ اروپا، با جریمه ای 150 میلیون یوریی مواجه خواهند شد. لازم به یادآوری است که در میان تیم های باقی مانده، بارسلونا در صورت انصراف پس از عدم موافقت اعضا برا ادامه کار در سوپرلیگ، با جریمه ای مواجه نخواهد شد.
  • Orphée, D E L P I E R O, Jevdelffon و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

تیم های انگلیسی رو درک میکنم، اما چرا بایرن مونیخ رو نتونستند قانع کنند؟  آلمانی ها هم طبیعتا باید سمت ایتالیایی ها و اسپانیایی ها وای میستادند.

• mory, D E L P I E R O و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

تیم های انگلیسی رو درک میکنم، اما چرا بایرن مونیخ رو نتونستند قانع کنند؟  آلمانی ها هم طبیعتا باید سمت ایتالیایی ها و اسپانیایی ها وای میستادند.

بازنده جنگ جهانی دوم چ ب طغیان و سرکشی

بشینه سره جاش و از اربابش انگلیس و روسیه پیروی کنه

• Orphée, mory و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6060 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ب نظرم سیستم سوپرلیگ اونقدرام بسته نبود اما برای شروع طبیعی بود از تیمهای بزرگ دعوت بشه مطمئنم بعد چند سال هم تعداد تیمها بیشتر میشد هم نحوه ورود تیمها منطقی تر میشد همون اول کاری ک نمیشد لستر و آتالانتا رو بیارن! بالاخره ی تیمهایی باید میومدن ک طرفدار داشته باشن هم داخل هم بیرون زمین قدرت داشته باشن.. حتی همین تیمهای شاخ هم دیدیم کم آوردن... هدف اصلی کوتاه کردن دست یوفا بود بقیه چیزا ب مرور درست میشد!

از اولم میدونستم اگه پروژه زمین بخوره آنیلی بیش از همه متضرر میشه! الان تو مصاحبه ها یک نفرم ب پرز حمله مستقیم نکرده فقط آنیلی! حتی رومنیگه فلان فلان شده دنبال بهبود رابطه با پرزه! امیدوارم برامون جریمه سنگینی نبرن! شاید فصول بعد دوباره برای سوپرلیگ تلاش کنن...
  • mory, eⁿzº, D E L P I E R O و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3858 ارسال
  • LocationAhWaS
اگه خبر اشپیگل درست باشه ۸ تیم خارج شده هر کدام ۱۵۰ میلیون باس غرامت بدن سر جمع ۱۲۰۰ میلیون یورو
یوو ۳۰۰ تا گیرش بیاد معرکس
  • Orphée, mory, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6439 ارسال
  • LocationRasht

^^^

یه تئوری اینه که این 4 تا تیم برای گرفتن غرامت هنوز در سوپرلیگ هستن و اگه لیگ قهرمانان مانع غرامت گرفتنشون بشه هم حاضرن در سی ال بازی نکنن...

2919243_59978828_2560_14401.jpg

+ روزنامۀ فرانسوی لو موند به نقل از خاویر تباس رئیس سازمان لیگ اسپانیا گفته جانی اینفانتینو (رئیس فیفا) نه تنها از ۳ الی ۴ ماه قبل از سوپرلیگ خبر داشته ، بلکه موافقش هم بوده!

• mory, El rey leon, Senmorta و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

دوستانی که برگزیت رو دنبال میکردن میدونن که فرانسه و آلمان خودشون رو قلب اتحادیه اروپا میدونن و اونا بودند که بیشترین درگیری رو با انگلیس داشتند

اینکه فرانسه و المان پیش نیان  طبیعیه

و اینکه انگلیس و جانسون مخالفن بازم طبیعیه 

چون اونا از اروپا جدا شدند و این جدایی رو بدشون نمیاد در فوتبال ادامه بدن

• Orphée, mory, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

لوچانو موجی ، مدیر سابق یوونتوس :

« آیا آنیلی باید استعفاء بده؟ ابداً! طی سالها او نشون داده که مدیر مجرب و موفقیه.
انتقادات به او از سوی کسانیه که هیچ چیزی در سالهای اخیر نبُردن. شاید در راه اندازی سوپرلیگ اشتباهاتی صورت گرفته ولی واکنشهای تند چفرین و بقیه نشون میده که او به خوب جایی ضربه زده و دیگه برگشتی در کار نیست! آنیلی و پرز الان زیر تیغ انتقادن ولی خواهید دید که به مرور زمان ، رهبران تمام باشگاه ها از آنیلی تشکر خواهند کرد بخاطر این ابتکار که باعث شده پول بسیار بیشتری به جیب باشگاه ها بره... چون موجب تغییر در یوفا شدن و خیرش به همه رسیده.

[این روزها] مدام صحبت از "فوتبال مردم" هست و اینکه یوفا و فیفا میخواستن از هواداران محافظت کنن. من یه سوال میپرسم ؛ چرا سوپرکاپ های ایتالیا ، در امارات متحدۀ عربی برگزار میشه؟ چرا جام جهانی رو در قطر و فصل زمستان برگزار میکنن؟ پاسخ ساده ست ، چون این کشورها قادرن پول بیشتری رو برای میزبانی این بازیها پرداخت کنن که بیشترش میره به جیب یوفا و فیفا و مقدار کمیش به تیمها میرسه... »

اینکه یوفا طرح لیگ قهرمانان خودشو بلد کرد ، معنیش اینه که کار انیلی و سوپر لیگ درست بوده 

پرز صراحتا اعلام کرد ما داریم ورشکست میشیم

بیننده ها تلویزیونی کم شدند 

نجات فوتبال بوسیله یووه و رئال و بارسا اتفاق میفته نه از جنوا و ناتینگهام فارست 

حقوق فوق ستاره ها رو باشگاههای بزرگ میدن یا امثال دربی کانتی ؟

طرحشون چکشکاری لازم داره ولی طرح خوبیه 

باید مدیران اجرایی و مالی بزرگ درباره این طرحها نظر بدن نه فردی مثل گری نویل و جیمی کاراگر 

دقیقا حرفای موجی رو قبلا من هم بهش اشاره کردم . ممنوم فراز عزیز

به آنیلی لقب گالیله دادم . منتظر بمونیم ببینیم چی میشه 

• Orphée, mory, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6439 ارسال
  • LocationRasht

s456_ezunqapxeaymqrn_thumb.jpg

بدهی خالص ۱۲ تیم درگیر در سوپرلیگ ... تاتنهام و یونایتد رو نگاه! :nish:  #توتواسپورت

• mory, GG.B1, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3772 ارسال

@Orphée

ممنون به خاطر این اطلاعات بسیار مهم ...

وضع 5 تای اول خیلی خرابه ...

• Orphée, D E L P I E R O, Jevdelffon و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

^^^^^

اگر درآمد داشته باشن نه. یعنی مثلا تات درآمدش خوبه. پول خرج استادیوم بالاخره می ده.

یووه مشکل درآمدی داره

خیلی نشد سر این بحرفم

به نظرم حرکت ثابت موندن تیما خیلی ناپخته بود. بعدم خیلی بد پرزنت کردن

فکر کنین مثلا همین کار می دادن اپل و ماکروسافت پرزنت کنن. چی می شد؟! 

مدیریت رسانه هم افتضاح

به نظرم آندرا در موقعیت خطره و ممکنه جا به جا بشه. 

اوضاع خطرناکه

• mory, Senmorta, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3772 ارسال
موافقم ...
واقعا در زمان درست و به شکل جذابی مطرح نشد ...
به نظرم در پایان فصل فرصت بهتری برای اعلام این موضوع بود .
  • Orphée, Senmorta, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

^^^^

اپل شارژر از تو جعبه گوشی برای منافع خودش برداشت، یک ساعت در مورد توضیح داد و زمین و زمان کرد و آخرم 200 میلیون آیفونش فروخت. بعد اینا برای همچین تغییر بزرگی یه مصاحبه چرت و پرت داشتن فقط. 

فیسبوک می خواست بگه از اطلاعاتتون استفاده می کنم. 2 ساعت یه چیزایی گفت بعد کنفرانس همه گفتن حق داره.

این ضعف مدیریتی شدید آندرا رو دوباره داره نشون می ده و قطعا شخص پرز. انگار جنگه یهو بگیم گیج بشن کاری نتونن بکنن :|

• mory, El rey leon, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

^^^^

اپل شارژر از تو جعبه گوشی برای منافع خودش برداشت، یک ساعت در مورد توضیح داد و زمین و زمان کرد و آخرم 200 میلیون آیفونش فروخت. بعد اینا برای همچین تغییر بزرگی یه مصاحبه چرت و پرت داشتن فقط. 

فیسبوک می خواست بگه از اطلاعاتتون استفاده می کنم. 2 ساعت یه چیزایی گفت بعد کنفرانس همه گفتن حق داره.

این ضعف مدیریتی شدید آندرا رو دوباره داره نشون می ده و قطعا شخص پرز. انگار جنگه یهو بگیم گیج بشن کاری نتونن بکنن :|

آنیلی سر خداحافظی دل پیرو هم دقیقا همین طوری عمل کرد!

• Orphée, mory, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

کسی نمیتونه جلوی تشکیل سوپر لیگ یا هر لیگ دیگه ای  رو بگیره چون باشگاه ها خصوصیند و درستش هم همینه که در امدهاشون و خرجشون یا هر چیزی دست خودشون باشه .برده داری که نیست که همه برای  یوفا یا زیرمجموعه های اون  بازی کنن. فیفا تنها قانون گذار بازی فوتبال  بوده  و قرار نبوده اینهمه زیر مجموعه داشته باشه و جریان مالی رو در اختیار بگیره.

سوپر لیگ تشکیل میشه حتی بدون تیمهای انگلیسی.ضمنا این انگلیسیای پر ادعا که حتی به سوپر لیگ هم دعوت شدن چه تیمایی بودن؟ تاتنهام ارسنال.  . آیا نمیشه  تیمهایی مثل لاتزیو و رم و ناپولی رو جایگزین اینا کرد؟ 

• eⁿzº, Signora Omicidi, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6060 ارسال
  • LocationKhorram Abad
این تاپیکم ب آرشیو فوتبال جهان انتقال داده میشه! اما قفلش نمیکنم و چ الان چ بعدا میتونید اینجا بحث کنید اگه فردا روزی مسابقات ب طور رسمی آغاز شد هم تاپیک ب جای سابقش بر میگرده!
صرفا جهت اطلاع!
  • mory, eⁿzº, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3772 ارسال
طبق آخرین گزارش ها، 4 باشگاهی که در تصمیم خود برای پایبندی به سوپرلیگ اروپا مصمم مانده اند ممکن است با محرومیت 2 ساله از رقابت های اروپایی مواجه شوند .
  • Orphée, Escanor, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6439 ارسال
  • LocationRasht

طبق جزئیات منتشر شده توسط #آسوشیتدپرس ، یووه + بارسا + رئال هم شانس این رو داشتن که مثه ۹ باشگاه دیگه حاضر در سوپرلیگ ، با یوفا توافق کنن و ۵ % از درآمد اروپایی خودشون رو بعنوان باج به یوفا بدن ولی خودشون نخواستن! بنظر میرسه که آنیلی + لاپورتا + پرز ، از اجرائی شدن و قانونی بودن سوپرلیگ اطمینان دارن...

• mory, El rey leon, Aminvo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی