پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سوپر لیگ اروپا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
190 پاسخ برای این موضوع

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3772 ارسال

@miiiiiiiladcr7

مرتضی هستم .

من هم به همین موضوع که شما گفتید اشاره کردم و دلیل اصلی برگزاری و طراحی همچین مسابقاتی رو تغذیه ی مالی تیم ها دونستم ...

به خصوص یوونتوس و دو تیم ایتالیایی دیگر که در آمد بسیار کمتری نسبت به تیمهای اسپانیایی و انگلیسی دارند براشون منابع قدرتمندی ایجاد می کرد .

یوونتوس به شدت نیازمند منابع مالی تازه هست وگرنه رقابت با غولهای اروپایی براش روز به روز سخت تر خواهد شد .

• حامد, tecra, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال

@miiiiiiiladcr7
مرتضی هستم .
من هم به همین موضوع که شما گفتید اشاره کردم و دلیل اصلی برگزاری و طراحی همچین مسابقاتی رو تغذیه ی مالی تیم ها دونستم ...
به خصوص یوونتوس و دو تیم ایتالیایی دیگر که در آمد بسیار کمتری نسبت به تیمهای اسپانیایی و انگلیسی دارند براشون منابع قدرتمندی ایجاد می کرد .
یوونتوس به شدت نیازمند منابع مالی تازه هست وگرنه رقابت با غولهای اروپایی براش روز به روز سخت تر خواهد شد .

مرتضی‌جان ایتالیا بیشتر از همه از خودش ضربه خورده
لیگ ایتالیا بعد از قضیه کالچوپولی هنوز کمر راست نکرده
قبل از اون قضیه تیمای ایتالیایی تو اروپا فوق العاده بودن ولی بعدش دیگه هیچ وقت قد علم نکردن

بهترین راه الان اینه ی جوری با یوفا ساز و کار کنن ک البته با این کاری ک انیلی کردش اگه کله پامون نکنن شانس اوردیم
سوپر لیگ وقتی ب نتیجه میشینه ک هوادارا پشتش باشن و ۴تا ادم فوتبالی اینو مطرح کنن ن کسایی مثل پرز و کرونکنه و حتی انیلی
شما مصاحبه هاشون رو میخونی اصلا خندت میگیره
این چ توجیحاتی هستش اخه
  • mory, El rey leon, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

تنها ایراد این طرحشون بسته بودن لیگ و انتخابی بودن لیگ ها بود. با این جور چیز ها نمیشه سلیقه ای برخورد کرد .
مثلا حضور تاتنهام و آرسنال توهین به فوتبال بود .
من هنوزم بر این باورم که این طرح بالاخره انجام میشه ولی زمانش معلوم نیست .

------------------------------------------

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگند نمیتونی توی دعوایی که همه تنفگ دارند چاقو بیاری .
انیلی جوان قصه ما با دستان خالی به جنگ یوفا و اسپانسر های بزرگ رفت ، بدون هیچ پشتیبانی ، حتی یه نظر سنجی نداشتند که بگند این تعداد هوادار راضی اند و این تعداد ناراضی اند.

کلا قضیه یکم بو میده :1:

• Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
اندی اُلیور :
(دستیار سابق بوریس جانسون و از نمایندگان سابق اتحادیه اروپا)

فوتبال در حوژه کاری من نیست
اما اخبار سوپرلیگ را دنبال میکردم

زمانی که متوجه شدم بوریس جانسون به این موضوع ورود کرده فهمیدم که عمر این پروژه کمتر از ۷۲ ساعت خواهد بود...

اگر بخواهید ۳ فرد بسیار قدرتمند در اروپا را نام ببریم بوریس جانسون یکی از آنهاست
وقتی جانسون به پروژه ای نه بگوید ، دیگر هیچ وقت اتفاق نخواهد افتاد.

بنظرم مدیران سوپرلیگ همه عوامل را در نظر گرفته بودند بجز مسائل سیاسی
شاید آنها فکر نمیکردند فوتبال در اروپا تا این حد با سیاست گره خورده باشد...
  • mory, El rey leon, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال

✅رسمی

اینتر اولین تیم‌ ایتالیاییست که بصورت رسمی اعلام کرد که از سوپرلیگ‌ خارج شد.

✅رسمی

اتلتیکو مادرید اولین تیم اسپانیایی که از سوپر لیگ خارج شد.
  • mory, Escanor, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
#رسمی :

یوونتوس از سوپرلیگ اروپا خارج شد .
  • mory, El rey leon, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

- یوفا یه انگله. یه سازمان فاسد. من رو دقیقا یاد دلال هایی میندازه که توی چرخه ی تولید تا فروش هستن و بدون هیچ زحمتی پول خیلی خوبی درمیارن. پولی که به هیچ عنوان حقشون نیست.

- متاسفم واقعا. به خاطر کرونا و احتمالا تاثیراتش در یکی دو فصل آینده هیچ بعید نیست تیمایی که توی این جریان بودن حتی ورشکست بشن. این طرح، طرح خامی بود ولی نکته مثبتش حذف یوفا بود. این طرح میتونست حداقل تیم های بزرگ رو نجات بده. هیچ تیم بزرگی وضعیت مالی خوبی نداره. تنها باشگاه های عزیز دردونه یوفا که سیتی و پاریس هستن به لطف اتصالشون به چاه نفت وضع خوبی دارن و هیچ چیزی روشون تاثیر نمیذاره. باشگاه های کوچیک هم ضرر خواهند کرد و این رو بهتون قول میدم.

- انگلیسا... بعضی وقتا فکر میکنم حق با دایی جان ناپلئون بود.

- حس میکنم بهم خیانت شده. خیلی خیلی خیلی ناراحتم. انگار چیزی ازم گرفته شده. سال ها پیش پرسپولیس رو به خاطر نتایجی که بوی سیاست میداد دیگه دنبال نکردم و الان به شدت دوباره همون حس اومده سراغم. به شدت فوتبال زده شدم. فوتبالی که دیگه برام خیلی روشن شد که گرداننده هاش فاسدن و سیاسیون هم توش دخالت میکنن.

• حامد, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

TheGOAT

TheGOAT

عضو جدید

• اعضا
  • 87 ارسال
  • LocationGhaemshahr

تیمهای انگلیسی کشیدن کنار چون نیازی به سوپرلیگ ندارن. درواقع لیگ جزیره انگلیس خودش سوپرلیگ آیندست. بودجه سنگینی که از حق پخش و تبلیغات میگیرن درآمد سنگینی نصیبشون میکنه، پس چرا باید درگیری با فیفا و یوفا رو به جون بخرن و علاوه بر اون، رقبایی مثل رئال و بارسا رو به لیست رقیباشون اضافه کنن؟

ایده سوپرلیگ هنر پرز و آنیلی بود تا باشگاه هاشون رو از کسری بودجه و ضررهای متوالی خلاص کنن. ضررهایی که اگه همینجور ادامه دار باشه، حتی اگه منجر به ورشکستگی باشگاه نشه، حداقل باشگاه رو از لیست مدعیان کنار میزنه. دیگه توانایی پرداخت هزینه سنگین نقل و انتقالات و دستمزد بالا ازشون گرفته میشه. اینم درنظر بگیرین سال به سال، خرید بازیکنا سخت تر میشه و دستمزدهای پرداختی هم سیر صعودی میگیرن.

حقیقت اینه آینده متعلق به تاپ سیکس انگلیس و پاریس سنت ژرمنه. مخصوصا اگر بتونن نتایج باثبات تری تو سی ال بگیرن. خداحافظی رونالدو و مسی در چندسال آینده این قضیه رو شدت میبخشه چون جو رسانه ای و تبلیغاتی که رو این دو بازیکن هست به سمت سوپراستارهای تاپ سیکس و پاریس برمیگرده.

متاسفانه هرچقدر که زمان میگذره، فوتبال بیشتر به سوی صنعتی شدن میره. زمانی یک سری باشگاه ها برند بودن و بازیکنا آرزوی پوشیدن پیراهنشون رو داشتن. اما الآن خود بازیکن ها برند هستن و بودنش تو یک تیم، ارزش اقتصادی باشگاه رو بالا میبره. در آینده این فضا بدترهم خواهد شد و باشگاه هایی که نتونن از نظر اقتصادی خودشون رو جمع و جور کنن به طور کامل از صحنه رقابت حذف خواهند شد.

• حامد, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

سوپر لیگ، یک کودتا ناموفق بود.  اما مطمئنا این پایان کار نیست.

• mory, El rey leon, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

من هنوز نفهمیدم اگه مذاکرات سوپرلیگ دو ساله داره انجام میشه چرا جزئیاتش اینقدر گنگ بود و تقریبا هیچ جزئیاتی نداشت ؟؟

• حامد, mory, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

بنظرم باید اهسته اهسته انتظاراتمونو از یووه منطقی کنیم و انتظار قهرمانی تو اروپا از یووه نداشته باشیم

قدرت اقتصادی حرف اول تو فوتبال میزنه

شما با پول باید بازیکن مورد دلخواه خودتو انتخاب کنی 

نه مثل یووه ب خاطر صرفه جویی اقتصادی بازیکن رایگان و ازاد و پیر بخری

سوپر لیگ تلاشی بود از انیلی برای حذف نشدن یووه از اینده فوتبال

اینده از انگلستان و پول در گردش لیگ جزیرس

البته صنعت فوتبال نیاز ب بازنگری داره. جذابیتش کم شده

• حامد, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

باشگاه هایی که این ایده رو دارن اگر افزایش پیدا میکردن و  یک لیگ اروپایی تشکیل میدادن که بصورت لیگ باشه تا قهرمان مشخص بشه  بدون بازی های حذفی هم خوب بود. بعد در کنارش میتونستن یک جام حذفی هم بین خودشون برگزار کنن. مهم این بود که پشتیبانی مالی خوبی صورت بگیره بعد نیاز به بازی در لیگ داخلی هم می رفت کنار و کسی نمیتونست بهشون فشار بیاره .ولی زمان اعلامش درین زمانی که هنوز بازیها در جریان بود خوب نبود.  میشه بجای بازی های اروپایی  روی تشکیل  لیگهای چند گانه اروپایی فکر کرد  . مهم کیفیته نه کمیت . اینکه 32 تیم در اروپا جمع بشن و یسری بازی های بی کیفیت انجام بشه و لیگهای داخلی تیمهاش زیاد بشن تا بازی ها زیاد بشه هنر نیست مخصوصا زمانی که درامدش هم به جیب باشگاه ها نره و نفعش برای یوفا باشه

• Escanor, D E L P I E R O, amirali2001 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3857 ارسال
  • LocationAhWaS
ظاهرا یوفا سخت تو فکر اینه باشگاه های موسس رو جریمه کنه احتمالا یوو و رئال هم بدترین جریمه اعمال میشه
والا جا ریال باریا یوو باشم سال بعد سی ال رو تحریم میکنم فردا تمام اسپانسرا بر علیه یوفا طغیان میکنن
  • D E L P I E R O, amirali2001, drughi1990 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6439 ارسال
  • LocationRasht

i#Cent'Anni

B9q1WMpIQAIbcH01.jpg

یکی از شعارهای مهم یوونتوس ، Amici di Nessuno هست که به فارسی تقریباً میشه « رُفقای هیچکس! » .

شاید بهتر باشه یه تغییراتی توش بدیم چون واقعاً فقط رئال و بارسا و میلان پای سوپرلیگ و ما وایستادن ؛ « رُفقای هیچکس بجز میلان و بارسا و رئال ... »

• mory, Pinturicchio, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

بنظرم باید اهسته اهسته انتظاراتمونو از یووه منطقی کنیم و انتظار قهرمانی تو اروپا از یووه نداشته باشیم

قدرت اقتصادی حرف اول تو فوتبال میزنه

شما با پول باید بازیکن مورد دلخواه خودتو انتخاب کنی 

نه مثل یووه ب خاطر صرفه جویی اقتصادی بازیکن رایگان و ازاد و پیر بخری

سوپر لیگ تلاشی بود از انیلی برای حذف نشدن یووه از اینده فوتبال

اینده از انگلستان و پول در گردش لیگ جزیرس

البته صنعت فوتبال نیاز ب بازنگری داره. جذابیتش کم شده

موافقم با شما

ما یه کم نا امیدیم 

ولی موافقم

• Orphée, mory, Signora Omicidi و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3772 ارسال

صحبت های آئولاس مدیر لیون هم خیلی بد بود ...

نمی دونم چرا آنیلی جواب این حرف ها و مصاحبه ها رو نمیده .

• saeed-nedved, Orphée, El rey leon و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

اینکه یوفا طرح لیگ قهرمانان خودشو بلد کرد ، معنیش اینه که کار انیلی و سوپر لیگ درست بوده 

پرز صراحتا اعلام کرد ما داریم ورشکست میشیم

بیننده ها تلویزیونی کم شدند 

نجات فوتبال بوسیله یووه و رئال و بارسا اتفاق میفته نه از جنوا و ناتینگهام فارست 

حقوق فوق ستاره ها رو باشگاههای بزرگ میدن یا امثال دربی کانتی ؟

طرحشون چکشکاری لازم داره ولی طرح خوبیه 

باید مدیران اجرایی و مالی بزرگ درباره این طرحها نظر بدن نه فردی مثل گری نویل و جیمی کاراگر 

• Orphée, D E L P I E R O, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2640 ارسال

اینکه یوفا طرح لیگ قهرمانان خودشو بلد کرد ، معنیش اینه که کار انیلی و سوپر لیگ درست بوده
پرز صراحتا اعلام کرد ما داریم ورشکست میشیم
بیننده ها تلویزیونی کم شدند
نجات فوتبال بوسیله یووه و رئال و بارسا اتفاق میفته نه از جنوا و ناتینگهام فارست
حقوق فوق ستاره ها رو باشگاههای بزرگ میدن یا امثال دربی کانتی ؟
طرحشون چکشکاری لازم داره ولی طرح خوبیه

پس باشه؛ باشگاهای بزرگ خودشون فوق ستاره هاشونو بسازن اگه انقدر بلدن :1:
خودشون به مربی های جوون و افکار و نگاه های جدید اعتماد کنن.

باشگاه های بزرگ همیشه عصاره باشگاه های کوچک تر رو سرکشیدن و خواهند کشید. من فقط کنار نمیام که موافق این باشم که توجیه کنم که بیشتر و بیشتر این کارو انجام بدن ...

تیما اگه ورشکست میشن بخاطر حرص و طمع خودشون بوده. با این سوپرلیگ دردی درمون نمیشه فقط هزینه ها رو هم متناسب با درآمد ها بالا میبرن.

من اصن نمیدونم طرح جدید یوفا چیه یا طرح سوپرلیگ چیه؛ فقط میدونم پشت این ایده ها افراد فوتبالی نیستن، کاسب جماعت هستن ...
  • D E L P I E R O, Gin و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

باشگاههای بزرگ پول دارن ، پس به هر قیمتی شده میخرن 

باشگاههای کوچیک هم مثل زنبورهای کارگر وظیفشونه به ملکه و کندور رسیدگی کنن :1: تا از گرسنگی نمیرن

جنگ جنگه قدرته

قرار نیست باشگاههای بزرگ هزینه بکنن و سودشو بدن به یوفا و فیفای کفتار

• Orphée و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

فکر می کنم یکی از ایده های اصلی سوپرلیگ این بود که درآمد مسابقات صرفا بین تیم های شرکت کننده تقسیم بشه

وقتی یوفا مسابقه رو برگزار کنه یه بخش بزرگی از درآمد مسابقات رو برای خودش برمیداره و فکر می کنم از سهم باشگاه ها تا حد خوبی کم می کنه

اگه بخوان شکل مسابقات رو هم عوض کنن و بازی ها رو بیشتر کنن این مسئله همچنان باقی می مونه

• Orphée, mory, eⁿzº و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی