پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پارما-یوونتوس(هفته دوازدهم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
121 پاسخ برای این موضوع

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
چرا تو ترکیب کریگرا و نوچرینو نیستند. راستی صالح حمیدزیچ بهتر از پالادینو بازی نمییییییییی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ولی بازم من می گم 4.3.3 بازی کنه و به جای مثلا المیرون یاکوئینتا باشه بهتره.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
حسن تازه از بند مصدومیت رها شده.لابد به آمادگی مطلوب نرسیده و رانیری دیده که گزینه خوبی نیست.تو همین بازی هاست که پالا باید خودی نشون بده. همونطور که قبل گفتم باید ویچنزو تو ترکیب اصلی قرار می گرفت. بینیم آلمیرون چیکار میکنه!

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
مطمئنم فردا روز 3 بازیکن خواهد بود ; الکس , ژرمن و نیکولا ; چون انگیزشون برای دعوت به تیم ملی خیلی بالا هستش .

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
فردا اگر دوباره کامورانسی رو مصدوم نکنند . حرکات کامورانسی کل تیم پارما رو جمع می کنه و بوفون هم به نظر نمی رسه کار سختی داشته باشه ولی یوونتوس تجربه این رو هم داره که مقابل تیم های کوچک تو 5 دقیقه اول گل خورده باشه و اشکش در اومده باشه تا گل بزنه. ولی خدا کنه فردا یووه با همون 3 گل که من گفتم ببره .گل ها رو هم 2 تا دلپیرو و یکی کامورانسی بزنند تا دونادونی صداش در نیاد.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

مطمئنم فردا روز 3 بازیکن خواهد بود ; الکس , ژرمن و نیکولا ; چون انگیزشون برای دعوت به تیم ملی خیلی بالا هستش .

و البته كيه‌ل و و پالا هم هستند...
من خيلي دوست دارم ماركيوني بياد و بازي كنه و گلزني هم بكنه...

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
کامورانزی بازهم که ترکید! مصدوم شد که! ای بابا!اینم شده مایکل اوون! ;D

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

کامورانزی بازهم که ترکید!
مصدوم شد که!

ای بابا!اینم شده مایکل اوون! ;D

اسمش که تو لیست بازیکنان دعوت شده به بازی با پارما هست:
http://www.juventus....607000&ID=12745
مثل اینکه رسوندنش.
مولینارو مصدوم شده و تو این بازی نداریمش

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من فقط دوست دارم المیرون خودشو نشون بده چون خیلی تواناست و خیلی به درد یووه میخوره به امید برده یووه و بازی دلچسب از این تیمی که همه عاشقش هستیم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کامورانزی 100 درصد هست سایت خود یووه نوشته به بازی میرسه و احتمالا در ترکیب اصلیه ! Mauro German Camoranesi has recovered from being hit on the calf during training and is in the squad for tomorrow's game at Parma مربی پارما هم گفته فردا ما باعث ناراحتی یووه خواهیم شد و خیلی برای این بازی خوب تمرین کردیم.گفته یووه فردا بازی سختی داره؛ رانیری هم گفته 100 درصد اماده ایم برای بازی با پارما.

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال

تصویر VS تصویر

Sunday, November 11 2007, kick-off 15:00 CET
Stadio Ennio Tardini, Parma

This 12th round clash at the Ennio Tardini features two sides with contrasting fortunes. The home side are looking set for another season spent hovering around the relegation zone, while visiting Juventus are intent on making a return to the lucrative UEFA Champions League, if not more.
Of course, it is also a return for Claudio Ranieri, who less than six months ago rescued Parma from certain relegation.

FORM GUIDE:

Parma

Parma – Siena 2 - 2
Palermo – Parma 1 - 1
Parma - Livorno 3 - 2
Sampdoria - Parma 3 - 0
Parma - Roma 0 - 3
Udinese - Parma 2 - 1

Juventus

Juventus - Inter Milan 1 - 1
Juventus - Empoli 3 - 0
Napoli - Juventus 3 - 1
Juventus - Genoa 1 - 0
Fiorentina - Juventus 1 - 1
Torino - Juventus 0 - 1

Parma (probable):Pavarini; Coly, Rossi, Paci, Castellini; Dessena, Parravicini, Morrone, Reginaldo, Gasbarroni; Corradi

Juventus (probable): Buffon; Grygera, Legrottaglie, Chiellini, Molinaro; Camoranesi, Nocerino, Zanetti, Palladino; Del Piero, Trezeguet

Goal.com Prediction
Parma 0-3 Juventus

Check this Thread Frequently During the Match for Goals and Clips LIVE

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
مرگ ناگهانی گابریله ساندری ۲۸ ساله که یکی از حامیان اصلی و تیفوسی های لاتزیو محسوب می شد باعث شد تا دیدار امروز اینتر - لاتزیو لغو شود.طبق اخرین اخبار رسیده از ایتالیا سایر دیدارها نیز با یک تاخیر ۱۰ دقیقه ای اغاز خواهد شد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم ترکیب یوونتوس : بوفون - گریگرا - لگروتالیه - کیه لینی - کریشیتو - کامورانزی - نوچرینو - زانتی - پالادینو - ترزگه - دل پیرو

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
خدا رو شکر کامو بازی میکنه. اما حیف که باز ویچنزو روی نیمکته. بسم ا.. شروع میکنیم.....

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21152 ارسال
ترکیب جالبیه بازی کردن کریشیتو در کنار ! البته ترکیب قابل پیش بینی بود جز همین کریشیتو . به امید برد یووه ...

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ای بابا!حالا چه وقته مردن این یارو بود! اینتر و لازیو هم بازی میکردن تکلیف مشخص میشد! حالا بعد از به دست اومدن نتیجه های امروز اینتر حتمی زورشو میزنه تا برنده شه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
اتالانتا-میلان هم لغو شد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
جلوی بازی اینتز نوشته postp یعنی لغو شد، جلوی بازی میلان نوشته susp یعنی متوقف شد، شاید اتفاقی افتاده و بازی موقتا متوقف شده. نمی دونم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
عجب روزی هست امروز برای سری آ

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
تصویر VS تصویر

dangerous header for Parma by Pisanu but goes high
http://www.d1g.com/v...how/?id=1522220

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
چیزی که من دیدم بازیکنان از زمین خارج شدند گوشه ای از ورزشگاه تماشاگران اتالانتا نمیدونم چی میخوایتند داشتند شیشه کنار زمین را با سنگ ضربه بهش میزند که بشکنه بتوند بیاند توی زمین فیورنتینا 0-1 اودنیزه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی