پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پارما-یوونتوس(هفته دوازدهم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
121 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
یکشنبه 20 آبان 1386 (ساعت 17:30 به وقت تهران)
هفته دوازدهم سری آ ایتالیا
پارما-یوونتوس
سایر مسابقات سری آ ایتالیا
شنبه 19 آبان (تمام ساعت ها به وقت تهران هست)
سمپدریا-امپولی (ساعت 20:30)
پالرمو-ناپولی (ساعت 23)
یکشنبه 20 آبان
اتالانتا-میلان (ساعت 17:30)
فیورنتینا-اودنیزه
اینتر-لاتزیو
پارما-یوونتوس
رجینا-جنوا
سیه نا-لیورنو
تورینو-کاتانیا
رم-کالیاری (ساعت 23)

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
پارما له میشه 100 درصد . البته باید مراقب کورادی باشیم ولی پارما همیشه جلوی یووه شکست خورده معمولا و حرفی برای گفتن نداشته .

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
میبریم ولی پارما هم خیلی خطرناکه .

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
هیچ وقت از پارما بدم نیومده! روابط خوبی بین دو باشگاه حکمفرماست. ولی این تیم رو دست کم نگیرید!احتمال امتیاز از دست دادن مقابل این تیم وجود داره ولی با توجه به اینکه بازیکنای یووه یکی یکی دران برمیگردن و مصدوم هاون کمتر شده و همچنین با نمایش نسبتا خوبی که مقابل اینتر ازش دیدیم این پیش بینی رو میشه کرد که یووه یکباره دیگه به اوج برگرده .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
مثلا یوونتویسم هااااااا!! قرار نیست جلوی هر تیمی امتیاز از دست بدیم که.همین طوری هم وضع عالی نداریم تو جدول و چهارمیم.اودینزه هم فقط 2 امتیاز باهامون اختلاف داره.من فکر میکنم تو این بازی نقش اول و آخر رو رانیری داره.یوونتوس محکوم به بردنه و ایشالله هم میبره

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
حالا با بازگشت کامو خیلی تیم بهتر میشه . برد با یوونتوس هست بدون شک پارما هر چقدر هم تیم خوب باشه که نیست ! بازم میبازه

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
ولي پارما وضعيت مناسبي نداره و ما به راحتي هر چه تمام تر بازي رو ميبريم شكي هم ندارم پارما تو سالهاي اوج هم نميتونست جلوي ما قد علم كنه چه برسه به حالا

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
پارما از يووه‌ي دوم و ذخيره هاش سه هيچ خورده.حالا مقابل يووه‌ي آماده چه حرفي داره كه بزنه؟؟؟ ما بازي رو براحتي مي بريم... فقط بايد آماده شيم براي بازي با پالرمو و بعدش نبرد سخت با ميلان(ته جدولي)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب دوباره توی این دیدار از وجود ندود محروم هستیم و باید ببینیم که رانیری تیم رو با چه سیستمی به بازی می فرسته من که فکر نمی کنم کسی جز پالادینو بازی کنه

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
يعني واقعا ً به خاطر اون ضربه به فيگو محروم شده ؟ خيلي مسخره ست اگه اينجوري باشه حالا اون پيرمرد پاهاش مثل ني مي مونه ندود بايد تاوانشو بده ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

يعني واقعا ً به خاطر اون ضربه به فيگو محروم شده ؟
خيلي مسخره ست اگه اينجوري باشه
حالا اون پيرمرد پاهاش مثل ني مي مونه ندود بايد تاوانشو بده ؟

واقعا اخر نامردی هست دیگه ولی کمیته انضباطی این تصمیم رو گرفته و حتی اعلام شده یوونتوس هم به خاطر برخورد بد هوادارنش با تیم اینتر جریمه خواهد شد

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
باز هم ميگم مهم نيست بزار هر كار ميخواهند بكنند ولي به هدف شوم خودشون نخواهند رسيد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
اشکالی نداره هر کاری میخوان بکنند ولی مهم اینه که روزی حق به حق دار میرسه فعلا بزارید حال کنند و خیال کنند خیلی باحالن ! این بازی هم پالا و کامو دو بال یووه خواهند بود . البته اگر رانیری نخواد با ترکیب الکس - ویچنزو و تره زگه بازی کنه !

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
من از همین جا به کولینا به خاطر به گند کشیدن سری آ بهش تبریک میگم نه یوونتوس و نه میلان جایگاه اصلیشان در سری آ این نیست یوونتوس حداقل 4 امتیاز و میلان حداقل 6 امتیاز به خاطر اشتباهات واضح داوران در 11 مسابقه از دست دادن

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال

من از همین جا به کولینا به خاطر به گند کشیدن سری آ بهش تبریک میگم

منم تبریک میگم !
ولی اگه همینجوری پیش بره فوقش یک سال میمونه و میره !

ترکیب احتمالی خودتون رو بگید !

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
ترکیب ایده ال من که دوست دارم یووه با این ها تو بازی یکشنبه بازیکنه اینه: بوفون.گریگرا.لگروتالیه.کیلینی.مولینارو.کامورانسی.زانتی.نوچرینو.دلپیرو.ترزگه.یاکوئینتا ولی به نظر من یووه راحت می بره اونم فقط به خاطر کامو هست من اول می خواستم پیش بینی کنم 1 -0 ولی دیدم کامو هست زدم 3-0 به امید برده یووه !!!!!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
پارما تیمی که نوی 10 بازی 2 برد داشته در خانه مقابل تیم تورینو و لیوورنو. تیمی که 13 گل زده تاحالا که 10 گلش رو توی خونه زده و 3 گل خارج از خونه زده. پارما یکی از ضعیف ترین خط دفاعی های لیگ رو داشته،به عبارتی بعد از لیورنو با 22 گل خورده پارما با 19 گل خورده بدترین خط دفاعی رو داشته. یووه تقریبا 2 برابر پارما گل زده(22) و تقریبا نصف پارما گل خورده(11) پارما 5 تا مساوی داشته : کاتانیا،کالیری،میلان،پالرمو سیه نا. و 4 باخت هم داشته :سامپدوریا؛رم،اودینزه و اتالانتا. در سه بازی قبلش 2 مساوی و یک برد داره از تیم ضعیف لیورنو با نتیجه 3-2. تقریبا 70 درصد این تیم دو بازیکن کورادی و کلودیو بلوچی هستند. پارما در خارج از خونه حرفی برای گفتن نداره ولی توی خونش تیم قابل پیش بینی نیست.ولی احتمالا با سابقه باخت در این فصل به یووه با یک ترکیب خیلی دفاعی به زمین بیاد. با این حال شانس برد یووه خیلی بیشتر بوده توی سایت های نظر سنجی،و جالبه شانس های گل زنی به ترتیب : ترزگه،کورادی،دلپیرو بودند. حریفای یووه بازی های سختی دارند،اینتر با لاتزیو و فیورنتینا با اودینیزه .یووه شانس زیادی داره که با برد از پارما موقعیتش رو بهتر کنه. رم هم با کالیری بازی داره.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
کامو تو فرم خیلی عالی هستش ولی یووه نباید به یک بازیکن تکیه کنه. ما قبل از کامو هم نتیجه گرفتیم. تو خط حمله دوست دارم از الکس و یاکویئنتا استفاده شه! هر چند دیوید باید باشش تا آقای گلیش رو مسلم کنه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
خیلی خیلی یاکوئینتا رو دوست دارم و خیلی هم آماده هست اما نیمکت نشینی تره زگه اقای گل و کاپیتان الکس که این روز ها خیلی آماده هست کمی سخته ! هر چی سعی میکنم الکس و تره زگه رو ذخیره کنم نمیتونم از اون طرف هم دلم برای ویچنزو میسوزه که هر چی خوب بازی میکنه بازم ذخیره هست ! بوفون . گریگرا . کیه لینی . لگروتالیه . مولینارو . زانتی . نوچرینو . کامورانزی . پالادینو . الکس . تره زگه یاکوئینتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتا !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به نظر من اگه اتفاق خاضی نیوفته یوونتوس با این ترکیب بازی می کنه بوفون زبینا لگروتالیه کیه لینی مولینارو کامورانزی زانتی المیرون پالادینو ترزگه دل پیرو

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی