پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ناپولی-یوونتوس(هفته نهم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
70 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
گور باباي همه‌شون كرده... ما مي دونيم كه لباس يووه الان سه تا ستاره روشه.ما مي دونيم كه يووه حق برد داره. ما مي دونيم كه يووه قهرمانه و هميشه قهرمان مي مونه. اين ليگ كثيف ترين ليگيه كه تابحال ديدم... من متن زير ذره بين اين بازي رو نوشتم.بريد بخونيدش.گمه ولي خب باز بدك نيست... اين سه خط آخرشه: از ديگر نكات قابل توجه در اين بازي بازي ماركيوني بود كه با بازي قابل قبول خود پس از مدت ها مصدوميت نشان داد آمادگي خود را بازيافته است و اكنون منتظر بازي هاي بيشتر براي نشان دادن خودش است.از طرفي بايد باز هم از پالادينو براي حضور عالي در اين بازي تقدير كرد در پايان مي توان به اين نكته اشاره كرد كه يوونتوس در اين بازي به فن تيم مقابل يا به مشكلات خود نباخت بلكه به جو نامطلوب باشگاههاي ايتاليا و به داوري باخت.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
نتایج سایر مسابقات سری آ کاتانیا2-0سمپدریا امپولی0-1اتالانتا لاتزیو0-1اودنیزه میلان0-1رم پالرمو0-0اینتر پارما3-2لیورنو سیه نا-رجینا بازی جنوا و فیورنتینا ساعت 22 هست

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
حیف شد میلان باخت :( . اینتر مساوی کرد :D .

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
واقعا حیف از امتیازاتی که به خاطر داوران از دست دادیم(بازی با اودنیزه - فیورنتیناو ناپولی)حالا فکرش را کنید به خاطر داوران احمق سری آ چند امتیاز را از دست دادیم و کجای جدول باید باشیم و کجا هستیم من موندم چرا برای اینتر اشتباه نمیکنند

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

واقعا حیف از امتیازاتی که به خاطر داوران از دست دادیم(بازی با اودنیزه - فیورنتیناو ناپولی)حالا فکرش را کنید به خاطر داوران احمق سری آ چند امتیاز را از دست دادیم و کجای جدول باید باشیم و کجا هستیم من موندم چرا برای اینتر اشتباه نمیکنند

خیلی اعصاب خرد کن هست وقتی می بینی به خاطر اشتباه بازی امتیاز کامل بازی رو از دست می دهی و همین اول فصل 2 شکست توی پروندت هست
واقعا دیوونه کننده است

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
واقعا یوونتوس داره خوب کار میکنه . توجه کنید . بازی با ناپولی که اینجوری شد . بازی با فیورنتینا هم برد رو از یوونتوس گرفت و اودینزه ... اشکالی نداره ، روزی میرسه که یووه به حق خودش میرسه . مطمئن باشید .

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من از اين تيتر سايت گل خيلي خوشم امد

پوزش مدير ناپلي از اشتباه بزرگ داوري

""Napoli President Apologizes To Juve For Referee Blunders""

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

من از اين تيتر سايت گل خيلي خوشم امد

پوزش مدير ناپلي از اشتباه بزرگ داوري

""Napoli President Apologizes To Juve For Referee Blunders""

عزیزم مهم سه امتیاز بازی بود که از دست رفته
داور بازی هم معذرت خواهی کنه به دردمون نمی خوره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کولینا برگونزی رو یک ماه محروم کرد.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
اعدام بشه اصلا دیگه فرقی نمیکنه . همه روزنامه ها زدن که برگونرب ، یووه رو شکست داد نه ناپولی همین جواب همه چیز رو میده و دیگه هم 3 امتیاز یا حداقل 1 امتیاز از دست رفت . اما دیدار های بعدی مهم هستند و باید یوونتوس ببره !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
زالایتای نامرد هم به دلیل تظاهر دو جلسه محروم شد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی