پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ناپولی-یوونتوس(هفته نهم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
70 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
شنبه 5 آبان 1386 (ساعت 22 به وقت تهران)
هفته نهم سری آ ایتالیا
ناپولی-یوونتوس(ورزشگاه سن پالو)
تصویر
سایر مسابقات سری آ ایتالیا
شنبه 5 آبان (تمام ساعت ها به وقت تهران هست)
تورینو-کالیاری (ساعت19:30)
ناپولی-یوونتوس (ساعت 22)
یکشنبه 6 آبان
کانانیا-سمپدریا (ساعت 16:30)
امپولی-اتالانتا
لاتزیو-اودنیزه
میلان-رم
پالرمو-اینتر
پارما-لیورنو
سیه نا-رجینا
جنوا-فیورنتینا (ساعت 22)

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
ناپولی این هفته جلوی رم نشون داد تیمیه که اگه دست کم بگیریش خطرناک میشه . واقعا من که داشتم بازیشو میدیم جلوی رم به واقع دیدم که اشک جلاروسی در اومد . حالا هم با توجه به اینکه بازی در زمین خودشون برگزار میشه مطمئنا شرایط سخت تر خواهد بود . حضور زالایتا و بلازی هم دیدنی خواهد بود در برابر یووه . ما هم که ندود رو نداریم و تکلیف رانیری مشخص نیست . اما با همه تفاسیر 3 امتیاز برای ما خواهد بود . در ضمن ناپولی الان تو جدول هشتم هستش و این نشون میده تیم دست و پا بسته ای نیست ...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
پارسال ناپولي براي يووه حدودا كابوس نما بود و بازي باهاش سخت بود ولي امسال يه مقاديري عوض شده همه چيز.من با حضور بلازي و زالاژتا خيلي دوست دارم بازي رو ببينم. مطمئنا برد ناپولي سخته اما ممكنه. نبود ندود هم زياد آزار دهنده نخواهد بود چون پالا رو مي شه جاش استفاده كرد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بازی مقابل رم رو که 4-4 شد رو دیدیم کف کرده بودم تیم خوبی دارند هر چند دروازبانشون همه جوره ضعف داره اما خط هافبک و حملشون خیلی تمیز بازی می کرد به نظر من بازی پرگلی هست

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
اگر کامرونزی برسه صدر صد میبریم ولی نبود ندود هم خیلی کارمان را سخت میکنه یاکنیتا هم دیگه فکر کنم صدر صد میرسه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
کامو احتمالش کم هست که برسه ولی خوب یاکی می رسه

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
پارسال كه ناپولي واقعا حال يوو رو گرفت و احتمالا امسال هم بازي سنگيني خواهد بود ولي ان شاالله ميبريم

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
فکر کنم در نبود ندود بشه از مثلث الکس و ترز و یاکی استفاده کرد قبل از اونا هم نوچرینو و زانتی و حتی تیاگو استفاده کرد به نظر من نامردی که حتی به تیاگو شانس خودنمایی نمیده تو بازی هایی که بازی کرده خوب بوده

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

پارسال كه ناپولي واقعا حال يوو رو گرفت
و احتمالا امسال هم بازي سنگيني خواهد بود ولي ان شاالله ميبريم

پارسال که تو زمین ناپولی 1-1 کردیم و تو المپیکو هم 2-0 بردیم.بازی های حساس و سختی بود اما حال گیری توش نداشت!!
امسال هم مطمئنا بازی های سختی خواهند داشت با هم ولی مسلما شانس یووه خیلی بیشتر از ناپولی هست دیگه

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
این بازی وظیفه اصلی به عهده بوفون و مدافع هاست.چون اینطور که پیداست خط حمله زهر دار و خطرناکی دارن و پیروزی تیم در گرو درخشش این بازیکناست.از لحاظ مهاجم هم که مشکلی نداریم.نقطه اصلی دفاعه که روز سختی رو خواهند داشت اونم در شرایطی که رانیری روی نیمکت حضور نداره تا از کنار زمین هدایتشون کنه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
مثلث الکس - یاکوئینتا و تره زگه تشکیل بشه بهتره . یاکوئینتا باید بازی کنه و زیاد هم سعی کنه پا به توپ بشه چون نشون داده عرضه و لیاقت این توپ ها رو داره ! در هافبک هم زانتی - نوچرینو و آلمیرون میتونند خوب باشن . دفاع هم همون ترکیب قبلی . یوونتوس شانس بردش بیشتره ولی نه به راحتی !

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
من که از این بازی می ترسم! رانیری هم که نتیجه گراست! حدسم مساویه تو این بازی که امیدوارم اشتباه کرده باشم!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من هم نمی دونم چرا خیلی حس می کنم مساوی می شه یعنی بین نتیجه 1-1 و 3-1 شک دارم

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال

پارسال که تو زمین ناپولی 1-1 کردیم و تو المپیکو هم 2-0 بردیم.بازی های حساس و سختی بود اما حال گیری توش نداشت!!
امسال هم مطمئنا بازی های سختی خواهند داشت با هم ولی مسلما شانس یووه خیلی بیشتر از ناپولی هست دیگه

جام حذفي رو يادت رفت امين جان تو كوپا ايتاليا به ناپلي ها باختيم خيلي زود از جام حذفي كنار رفتيم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

جام حذفي رو يادت رفت امين جان تو كوپا ايتاليا به ناپلي ها باختيم خيلي زود از جام حذفي كنار رفتيم

داغ دلمون رو تازه کردی داداش
واقعا پارسال همه امیدمون به جام حذفی بود که اونجا قهرمان بشیم و بریم اروپا اما ناپولی ضد حال زد اساسی

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

داغ دلمون رو تازه کردی داداش
واقعا پارسال همه امیدمون به جام حذفی بود که اونجا قهرمان بشیم و بریم اروپا اما ناپولی ضد حال زد اساسی

درست.اینکه تو اون مقطع حالمون رو گرفت قبول دارم اما اون بازی واقعا بدشانسی بود دفاع یووه هم شاهکارهای فوق العاده ای از خودش نشون میداد!! آخه فکر کن.پائولو کاناوارو به یووه برگردون گل زد!!!!
درضمن شرایط جام حذفی با لیگ خیلی فرق داره.تازه اونم این فصل که یووه شرایط روحی خوبی داره و بازیکنان بهتری هم داره.
نظر من اینه که یووه کار خیلی سختی نداره.نمیگم بی دردسر میبره اما فکر نکنم مانعی برای بردن وجود داشته باشه

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
الکس جلوی ناپولی سابقه خوبی داره . تو این فصل و فصل قبل کلا 4 دفعه جلوی ناپولی بازی کرده ( 3 بار تو فصل قبل ، یک بار هم ابتدای فصل ) و جالبه که تو هر 4 تا بازی گل زده ! بازی اول تو چارچوب کوپا ایتالیا که اله بعد از 30 ثانیه از ورودش گل زد ( اولین بازی برای یووه بعد از جام جهانی ) . دومین بازی تو هفته دهم سری بی رقم خورد ، اگه یادتون باشه الکس یه ضربه کاشته وحشتناک به ناپولی زد . هنوزم صدای گزارشگر ایتالیایی اون بازی تو گوشمه . هم من به وجد اومده بودم هم اون گزارشگر . اما گل سوم تو هفته سی و یکم سری بی به ثمر رسید . بازی که یووه 2 - 0 با گلهای الکس و کامو برنده شد . یه سانتر ، پا به توپ شدن الکس در گوشه محوطه جریمه و گل . ( البته نکته جالب دیگه اون بازی کاپیتانی بوفون بود . فکر می کنم دومین بازی بود که جیجی کاپیتان شده بود ) . گل چهارم که تو تورنمنت بیرا مورتی به ثمر رسید . یه چرخش قشنگ و یه شوت دیدنی که باعث پیروزی 1 - 0 یووه جلوی ناپولی شد .... با همه این تفاسیر ( یعنی انگیزه کلی و بالای الکس در مقابل ناپولی ) + هفته بی نظیر دل پیرو ، من احتمال گلزنی الکس رو خیلی زیاد میدونم .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

الکس جلوی ناپولی سابقه خوبی داره . تو این فصل و فصل قبل کلا 4 دفعه جلوی ناپولی بازی کرده ( 3 بار تو فصل قبل ، یک بار هم ابتدای فصل ) و جالبه که تو هر 4 تا بازی گل زده ! بازی اول تو چارچوب کوپا ایتالیا که اله بعد از 30 ثانیه از ورودش گل زد ( اولین بازی برای یووه بعد از جام جهانی ) . دومین بازی تو هفته دهم سری بی رقم خورد ، اگه یادتون باشه الکس یه ضربه کاشته وحشتناک به ناپولی زد . هنوزم صدای گزارشگر ایتالیایی اون بازی تو گوشمه . هم من به وجد اومده بودم هم اون گزارشگر . اما گل سوم تو هفته سی و یکم سری بی به ثمر رسید . بازی که یووه 2 - 0 با گلهای الکس و کامو برنده شد . یه سانتر ، پا به توپ شدن الکس در گوشه محوطه جریمه و گل . ( البته نکته جالب دیگه اون بازی کاپیتانی بوفون بود . فکر می کنم دومین بازی بود که جیجی کاپیتان شده بود ) . گل چهارم که تو تورنمنت بیرا مورتی به ثمر رسید . یه چرخش قشنگ و یه شوت دیدنی که باعث پیروزی 1 - 0 یووه جلوی ناپولی شد ....

با همه این تفاسیر ( یعنی انگیزه کلی و بالای الکس در مقابل ناپولی ) + هفته بی نظیر دل پیرو ، من احتمال گلزنی الکس رو خیلی زیاد میدونم .

قاسم جان.اون بازی که الکس بعد از 30 ثانیه گل زد تو جام حذفی بود اما مقابل چزنا بود.تو جام حذفی بازی یووه و ناپولی 3-3 شد و بعد کار به پنالتی کشید و تو اون بازی الکس گل های دوم و سوم رو برای یووه زد

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
دقیقا ! ;D ( بعد از پست قبلیم رفتم نیگا کردم دیدم اله تو این 4 تا بازی ، 5 تا گل زده :-* )

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3441 ارسال
ما داريم بازيهايه سخت خودمون رو يکی يکی انجام ميديم ناپولی واقعا تيم خيلی شاخی ميتونه باشه به خصوص که پاول و رانيری هم نيستن ولی به اميد خدا ميزنيم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی