پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

6- دنـیــلــو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
126 پاسخ برای این موضوع

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

حضور همزمان کوادرادو و کیه‌زا در سمت راست یووه اگرچه از یک سو به معنای دوخته شدن دنیلو به نیمکت ذخیره و سوختن سرمایه‌ای است که پیرلو در فصل گذشته با ریسک روی او برای تیم به ارمغان آورد، اما نویدبخشِ آرامش و مایه قوت برای راست‌گاه یوونتوس در زمین است. چه‌آنکه دنیلو یک فول‌بک تمام‌عیار است و تجربه بازی در سمت چپ (در مواقع لزوم) را هم دارد؛ و البته الگری نیز خواب‌هایی برای او دیده و علی‌الظاهر نیم‌نگاه مزورانه‌ای برای استفاده از او در میانه میدان نیز دارد!

توصیف Tim Vickery (روزنامه‌نگار انگلیسیِ ساکن برزیل و خبرنگار سابق BBC Sport،ESPN ، World Soccer و ...) از مدافع راستِ سیستم سه دفاعه پیرلو در فصل گذشته می‌تواند یک دلگرمی برای دلواپسانی باشد که دوست ندارند او را در ایامی که در فرم خوبش قرار دارد، نشسته روی نیمکت ذخیره‌‌ها ببینند: «از کارلوس آلبرتو تا کافو، فوتبال برزیل بازیکنان بزرگ بی‌شماری در پست دفاع راست به خود دیده است، اما دنیلو تلألویی متفاوت‌‎تر و درخششی همه‌جانبه دارد؛ او می‌تواند همان بازیکن غافلگیر کننده‌ای باشد که هم قابلیت‌‌های هجومی موثری دارد و هم واجد مهارت‌های دفاعی درخور است.»

• eⁿzº, Aminvo, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
کوریره تورینو | دنیلو می‌تواند در دیدار برابر امپولی در پست رجیستا به بازی گرفته شود

پ.ن : نگران مکسی شده بودم ولی مثل اینکه خوووب سرحال هستش خخ
  • eⁿzº, El rey leon, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

i#Atalanta1-1Juve

flgkl-6wuaudgsj1_pz29.jpg

مدتها بود همچین صحنه ای رو ندیده بودیم... heart.gif

• eⁿzº, GG.B1, El rey leon و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

مقابل سمپدوریا ۱۰۰ اُمین بازیش با لباس یووه رو تجربه کرد... تبدیل شده به یکی از فرماندهان خاموش یووه و یک رهبر بالقوه. ظاهراً برزیلی هم میخوایم بگیریم ، باید خوی تدافعی داشته باشه و به ما ظرافت و تکنیک و خلاقیت برزیلی نیومده...

همچنان ۱۲ اُمین خرید گران قیمت تاریخ یووه ست ... bunnythrust.gif

• El rey leon, Aminvo, Prince Claudio و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال
دنیلو : بعد از 1-0؟
ما باید یاد بگیریم. اگه مساوی میکردیم به وقت اضافه میرفتیم ولی زیاده روی کردیم و تنبیهمون کردند. سخت میشه فهمید چی شد عذرخواهی میکنیم و از فردا دوباره کارمون رو شروع میکنیم.

@juventus_iRan

این تیم بیماره. این تیم از لحاظ ذهنی مریضه واقعا

طرف عملا میگه تو زمین خودمون باید همین مساوی رو حفظ میکردیم تا بازی بکشه به پنالتی

خاک بر سرتون با این ذهنیتتون

بیچاره یوونتوسم
  • eⁿzº, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

danilo_3whm.jpg

وسط این نمایش های مسخره باید بگیم همین مساوی ها رو هم بخاطر عملکرد فوق العاده دنیلو و برمر تو خط دفاع داریم که خیلی پر تلاش و نترس بازی میکنند ، امروز یه صحنه بدجور پاش کش اومد. از کوادرادو خیلی بیشتر لیاقت کاپیتانی داره. 

به قول اشکان فدایی: لاشی به قدرته به قدمت نی ... 

• saeed-nedved, حامد, GioVanni Agnelli و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

محبوب ترین بازیکن فعلی یووه برای من

اصلا هم از معاوضش با کانسلو ناراحت نیستم

یه تشکر از پیرلو برای تغییر پستش و نشون دادن تموم پتانسلیش 

حتی پیرلو بدون تجربه ههم باعث شکوفایی یه بازیکن شد استاد هنوز یه بازیکن معرفی نکرده

• saeed-nedved, حامد, GioVanni Agnelli و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 998 ارسال
  • LocationKurdistan

danilo_3whm.jpg

وسط این نمایش های مسخره باید بگیم همین مساوی ها رو هم بخاطر عملکرد فوق العاده دنیلو و برمر تو خط دفاع داریم که خیلی پر تلاش و نترس بازی میکنند ، امروز یه صحنه بدجور پاش کش اومد. از کوادرادو خیلی بیشتر لیاقت کاپیتانی داره. 

به قول اشکان فدایی: لاشی به قدرته به قدمت نی ... 

دقیقا بعد از همین صحنه،  تو یکی از کورسهاش ، با دل و جون و بی مهابا برای تصاحب توپ تلاش کرد و دوباره مصدوم شد!..فاکتور مهمی که تو یوونتوس الگری و کاراکتر اکثر بازیکنها نمیبینیم همین شخصیت جنگنده اوناست!

• حامد, GioVanni Agnelli, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

x64103_GHSVhdPX0AAVopA.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

گاتزتا میگه یووه میخواد قراردادش که در ۲۰۲۴ به اتمام میرسه رو تمدید کنه به دو دلیل : ۱) ثُبات عملکردیش ۲) نقش رهبریش در رختکن ... این روزنامه اشاره داشته که همه چیز از رد کردن پیشنهاد بایرن مونیخ در تابستون پارسال شروع شد!

• mory, eⁿzº, alireza.de710 و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

3348a60486.jpg

اینکه در حضور کوادرادو و حتی شزنی و بقیه کاپتان اول یووه بود خیلی جالبه

البته بنظرم مستحق این بازوبند هست ، بعنوان مدافع مرکزی خوب بازی میکنه و نشون داده شخصیت هم داره

• mory, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

fgue8-7waaepi6o_v7c4.jpg

بعد از مدت ها حضور یه کاپیتان تو زمین حس شد  :worship:

• mory, alireza.de710, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
یهویی چطور بازوبندو بهش دادن بی خبر؟! چون تو زمین کوادرادو، ساندرو، شزنی و حتی رابیو ازش قدیمی‌تر بودن! نمیدونن لایق بازوبند هست یا ن اما مطمئنم از اسامی ذکر شده شایسته تره! گلشم ب طرز شرم آوری مردود کردن...
  • mory, El rey leon, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

fgue8-7waaepi6o_v7c4.jpg

بعد از مدت ها حضور یه کاپیتان تو زمین حس شد  :worship:

تو همون پارما رو حس کن و البته الگریتو دیگه کاپتان نمیخواد حس کنی

• tecra, L'Avvocato و vahid.juv از این پست تشکر کرده است

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

تو همون پارما رو حس کن و البته الگریتو دیگه کاپتان نمیخواد حس کنی

ببین من از به اشتراک گذاشتن نظراتم با بقیه یوونتوسی ها لذت میبرم سعی هم کردم چیزی نگم کسی ناراحت بشه. نه به بازیکنی توهین کردم نه به شخصی به خاطر علاقه اش به بازیکن یا مربی خاصی. دقیقا 20 سال هم هست بازی های یووه رو میبینم 8-9 سال هم هست اینجا و جاهای دیگه فعالیت دارم. اگه اون زمان ها بود باهات بحث میکردم ولی الان واقعیتش دیگه حوصله اش رو ندارم و فکر نمیکنم مناسب سن و سال من باشه. میدونم تو هم بزرگ از منی. پس لطفا این بحث رو همین جا تموم کن. اینکه من از نظر فنی و غیر فنی بونوچی رو در حال حاضر مناسب کاپیتانی یووه نمیدونم چیز عجیبی نیست و میدونم اخبار رو دنبال میکنی و شاید بدونی تیفوسی های یووه علیه بونوچی حتی بیانیه دادند در صورتی که علیه مربی تیم که همه قبول داریم باید اخراج میشد تا الان همچین اتفاقی نیافتاد. پستم هم تیکه به بونوچی نبود کوادرادو هم در همین مدت کاپیتان بود ولی اصلا شخصیت لازم رو تو زمین نشون نداد. کایپتان تیم با بازیکن ها جر و بحث نمیکنه و برعکس وظیفه اش ایجاد اتحاد توی زختکن و زمینه کاری که بونوچی و کوادرادو عکسش رو انجام دادند. . حالا اینکه شما به بونوچی علاقه ویژه ای داری در جای خودش قابل احترامه منم به نظرت واقعا احترام میذارم. پس شما هم یکم احترام برای نظر بقیه قائل بشی بد نیست. قرار نیست همه روی تمام موضوعات هم نظر باشیم. 

• mory, El rey leon, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

نظرتو راحت بگو کما اینکه منم نظرم رو میگم

بحث فوتبالی ناراحتی نداره(ناراحتم بشیم بعد مدتی یادمون میره)

سن و سالم اصلا مهم نیست 

قرار نیست کسی که سنش زیاده همه ی نظراتشو بقیه قبول کنن

خودتم خوب میدونی که نظرت بونوچی بود  :1:  چون بارها بهش تیکه انداختی 

امیدوارم تو هم ناراحت نشی که به کاپتان یکروزت حرفی زدم

• tecra, L'Avvocato و vahid.juv از این پست تشکر کرده است

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3747 ارسال
آلگری در رابطه با کاپیتانی دنیلو :
شب بازی با اینتر با کوادرادو صحبت کردم و گفتم طبق سلسله مراتب تو کاپیتان دوم تیم بعد از بونوچی هستی. با این‌حال کوادرادو اخیرا عصبی بازی می‌کرد و دنیلو بازیکنی است که صمیمی‌تر رفتار می‌کند. خوان و الکس ساندرو انتخاب کاپیتانی دنیلو را پذیرفتند. بهتر است او کاپیتان بماند.
  • Pinturicchio, El rey leon, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan
دنیلو واقعا نظر من رو جلب کرد، این تعصب که واسه یوو میکشه جای تشکر داره، بازیکن غیر ایتالیایی و اونم از برزیل و اینهمه تعصب رو تیم و حس مثبت و انگیزه واقعا لذت بخشه. کاپیتان بودن درسته به سلسله مراتب هست اما شخصیت کاپیتانی هم مهمه، بنظر شخصی من الان تنها بازیکنی که تو یوونتوس هست که شخصیت یه کاپیتان واقعی رو داره همین دنیلو هست.
بحث فنی و توانایی هاش جداست، که البته بنظرم بازی های خفنی انجام انجام نمیده اما عملکرد قابل دفاعی داره و میشه روش حساب کرد.
  • mory, El rey leon, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

sarri-danilo_ggua.jpg

چشمک ساری به دنیلو در بازی برابر لاتزیو ، بازیکنی که با موافقت ساری به یووه اومد

بازی با لاتزیو بخصوص نیمه اول که موقعیت خاصی از کناره ها ایجاد نمیشد بازی سازی مستقیم از دفاع در دستور کار بازیکن ها بود که در نبود بونوچی دنیلو پاس های بلند بسیار خوبی ارسال کرد که یکیش در نیمه اول تبدیل به موقعیت گل برای میلیک شد که ضربه اش با اختلاف کمی به بیرون رفت. واگذاری وظایف بونوچی به دنیلو و حضور گاتی بی تجربه در چنین بازی مهمی نشون میده آینده بونوچی در یووه کاملا بستگی به بودن یا نبودن الگری داره. البته بنظر من گاتی از هم از نظر فنی هم از نظر ذهنی هنوز آمادگی صد در صدی حضور در ترکیب تیمی مثل یووه رو نداره و باید در ادامه فصل خیلی بهتر بشه. تغییر پست دنیلو از دفاع کنار به دفاع وسط توسط الگری مثل کاری که با مانژوکیچ در خط حمله کرد یکی از معدود نکات مثبت عملکرد الگری تو این دو فصل بشمار میاد و باعث شده کیفیت بازی دنیلو افزایش پیدا کنه و به تیم هم خیلی کمک کنه در نبود دفاع وسط مطمئن. 

این هم یه تکل زیبا از دنیلو در بازی برابر ورونا 

https://uupload.ir/v...hfuxbt_tlr.mp4/

• Orphée, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

@Buffon2003

تحليلت قشنگ بود . اسمت يوزرت قشنگتر از تحليلت . :53: ممنون كه هستي .

• Orphée, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21149 ارسال
- مصاحبه احساسی و قشنگی کرده، چند تیکه ش رو میگم :

+ لازمه بگم که کاپیتان تیم بونوچی هست و کمک زیادی کرده بهم تا به چیزی که الان هستم تبدیل بشم.
+ توی تیم های بزرگی بازی کردم ولی اینجا فهمیدم برد و موفقیتی که به دست آوردید برای فردا دیگه اهمیت نداره و دوباره از نو باید تلاش کرد !
+ وقتی اینجا اومدم اصلا فرم ایده آلی نداشتم ولی یووه بهم کمک کرد و حالا من باید دینم رو ادا کنم.
+ بستن بازوبند کاپیتانی یووه افتخاره و باید در عمل نیز مثل یک کاپیتان عمل کنم.

گفته میشه قراردادش تمدید شده و به زودی اعلام رسمی خواهد شد.
  • Orphée, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی