پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

6- دنـیــلــو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
126 پاسخ برای این موضوع

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

چقد یه بازیکن میتونه می مغز و بی مسئولیت باشه؟

جلوش 4 تا مدافع هستا، ولی توپو پاس میده به کناری و مثل اسب میپره وسط اون مدافعا و انتظار داره بهش پاس هم بدن. 

بیخود و بی جهت نفوذ میکنه و همچین به قلب دفاع میزنه انگار کافویی آلوزی چیزیه. بجای اینکه فضاسازی کنه، حرکت مفید کنه که یخرده جا برای دیبالا و دیگران باز بشه، خودش نفوذ میکنه و انتظار داره دیگران براش جا باز کنن. همچین چیزی در دفاع راست تا حالا ندیدم. خنده دار وقتی بود که مواقعی که در چپ بازی میکرده از رونالدو هم انتظار فضا سازی داشت. 

در دفاع هم بشدت بی مسئولیت و خنگ تشریف دارن. زیاد پیش اومد که فضای پشت سرش خالی شه و بی جهت دلخیت رو به زحمت بندازه. نزدیک هم بود که گل به خودی هم بزنه.

نفوذهای بی موردش هم اغلب باعث عقب نگه داشتن ساندرو برای حفظ تعادل در دفاع میشه.

از بازیش متنفرم و سگ دی سیگلیه بهش می ارزه.  

• saeed-nedved, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ایشون از همون اولشم بنجل بود! تو رئال بنجل بود تو سیتی بنجل بود تو یووه هم... کلا باید کلمه بنجل رو بازنشسته کنیم و دنیلو رو جاش بذاریم

اول فصل دوستان میگفتن دنیلو دفاعش نسبت ب کانسلو بهتره!!! ضمن اینکه کانسلو نسبت ب یووه بی تفاوت بوده واسه همین ردش کردن! واقعا کور شدم از شدت تعصب دنیلو ب یووه! آدم نمیدونه بخنده یا گریه کنه! از خود دنیلو هم بپرسن قبول میکنه ب هیچ دردی نمیخوره... بی کفایت ترین بازیکن تاریخ فوتبال!
  • mory, eⁿzº, Prince Claudio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

ایشون و رمزی اشتباه بزرگ مدیرا بودن. اگه یه بار، فقط یه بار حرف علیرضا رو گوش میکردن و کانسلو رو نمیفروختن به این روز نمی افتادیم  :1:

• Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

حاجیتون تنها بازیکن تاریخه که لالیگا + لیگ برتر + سری آ + لیگ قهرمانان + کوپا لیبرتادورس رو میبره! sarma.gif

لیبرتادورس جامیه که توزِ ما سالهاست تو کفشه و نمیبرتش... حتی 6 ماهه با بوکا بست و کُل حقوقشو به خیریه بخشید تا نگن پول واسش تو این زمینه مهمه... خدا بده شانس!

• eⁿzº, Pinturicchio, GG.B1 و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

Danilo

کریستیانو ستاره‌ای بزرگ و غیرقابل انکار در دنیای فوتبال است. آنچه او در زمین انجام می‌دهد و آمارهای او در مسابقات مختلف، خارق‌‎العاده بودن‌اش را به خوبی اثبات می‌کند.

رونالدو ویژگی‌های پر شماری دارد اما شاید چیزی که او را از دیگران متمایز می‌کند این است که او در هر جنبه از بازی فوتبال مهارت‌هایی منحصر به فرد دارد. کریس در تمرینات بسیار رقابتی است و این ویژگی در مسابقاتی که او در زمین حضور دارد نیز به خوبی دیده می‌شود.

کریستیانو حقیقتاً پسری فوق‌العاده است؛ من رابطه بسیار خوبی با او دارم. دو سال در رئال همبازی بودم و یک فصل را نیز تاکنون در یووه کنار هم گذرانده‌ایم.

ما در مورد همه چیز با هم صحبت می‌کنیم. او جنبه‌های انسانی کم‌نظیری دارد. همیشه در مورد برزیل از من می‌پرسد و حتی در ماه‌های اخیر که کشورم درگیر با شیوع گسترده بیماری کووید است، اغلب از اوضاع برزیل و شرایط مردم در این بحران جویا می‌شود. او یک انسان به تمام‌معنا و رفیقی واقعاً مهربان است.

88hw_cristianoronaldo-juventus43.jpeg

• Orphée, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

Muricy Ramalho

(مربی سابق دنیلو در زمان حضور این بازیکن در باشگاه سانتوس برزیل)

دنیلو در بازی مقابل سمپدوریا نه‌تنها اصلاً بد بازی نکرد بلکه همه را غافلگیر نیز کرد.

معتقدم دنیلو تمام ویژگی‌های لازم برای بازی به عنوان یک مدافع مرکزی (متمایل به راست) را دارد. او بازیکنی انعطاف‌پذیری است که ویژگی‌های هجومی بسیار خوبی نیز بهره می‌برد.

مطمئناً با شناختی که از فوتبال ایتالیا پیدا کرده در دومین فصل حضورش در یووه از نظر تاکتیکی بسیار متفاوت‎‌تر از بازی‌های که قبلاً از او در یوونتوس دیدیم در این تیم ظاهر خواهد شد.

من به پیشرفت و ارائه نمایش‌های باکیفیت از او در این فصل بسیار خوش‌بین هستم.

em0o_quagliarella.sampdoria.2020.21.1400

• Orphée, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

واقعا جزو بهترین بازیکنان بازیه قبل بود . فکر میکنم پیرلو با این فرضیه که یه مدافع انعطاف پذیر لازم هست تو دفاع وسط دنیلو رو گذاشته . البته که قدرت بدنی هم دنیلو تواناتر هست نسبت به سایر گزینه ها .

دنیلو شاید گاها سوتی بده و اسکول بازی دربیاره اما خب تلاششو میکنه و تو دفاع مفید ظاهر میشه .

(فقط خدا میدونه چقد دلم میخواد تو این فصل خیلی خوب ظاهر شه رو دهن بعضیا قفلی بزنه ، حیف سخته :1: )

• saeed-nedved, Orphée, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

:1: بدخواه بدخواهاتم .  تو بازیه امشبم تو پست خودش کم نزاشت . تو هجوم هم که یه پاس گل داد . کوادرادو تا الان یه سانتر درست حسابی نداشته تو پست دفاع  . فکر میکنم بعد از رونالدو بهترین بازیکن شد .

• saeed-nedved, Orphée, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

با اینکه اسپیناتزولا دهنش رو سرویس کرده بود مقابل رم، ولی در کمال تعجب ضعیف ترین مهرۀ دفاعیمون در دو بازی اول فصل نبوده! بعیدم نیست با بازگشت دلیخت، بونوچی بره رو نیمکت...

پیرلو : « دنیلو بازیکنی در حد استانداردهای بین المللیه، او برای رئال و سیتی بازی کرده و شانسی به یووه نپیوست... »

فقط بخاطر تو... @sadrazp :10:

• saeed-nedved, حامد, GG.B1 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

:1: یه سریا اونقدر از دنیلو متنفرن و معتقدن که بدرد نخوره که به خودشون این اجازه رو نمیدن موقعی که بهتر از 80 درصد تیم بازی کرده بیان و تعریفشو بکنن . آخه با همچین وضعیتی چطوری و کی قراره به جایی برسیم ؟  :1: کینه الکی جلوی چششون رو سیاه کرده . 

میشه گفت دنیلو بازم بعد از موراتا که بریس کرد دومین بازیکن زمین شد .

همین روالو ادامه بده خیلیا باید از فن یوونتوس بودن بکشن کنار :21: :24:

• Pinturicchio, tecra, Sayyed Amir و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

من فکر میکنم دنیلو بازیکن فصل تیم میشه . :1:

• tecra, Gin, drughi1990 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3747 ارسال
بهترین بازیکن یووه در بازی بارسا دنیلو بود .
دمت گرم ...
  • El rey leon, tecra, Gin و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

تنها بازیکنی که درکنار موراتا حضور داشت دنیلو بود . قشنگ امشب 4 ، 5 تا گل دیه باید میخوردیم و حقمون هم بود اما کی حاضر انکار کنه که دنیلو جلوشونو نگرفت . کار ندارم سانتر کردن بلد نیستی یا شوت کردنو . اما دفاع کردن رو هم از بونوچی بهتر بلدی هم از کانسلو( :1: :21:)

• mory, Pinturicchio, El rey leon و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan
لقب لرد این بنده خدا رو هم باید منتقل کنیم به بونوچی ک دنیلو نجات داد دروازه رو
  • eⁿzº, El rey leon, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

لقب لرد این بنده خدا رو هم باید منتقل کنیم به بونوچی ک دنیلو نجات داد دروازه رو

zlmu_unt99itled.png

شما فقط با دیدن خلاصه بازی به این نتیجه رسیدی ؟

راحتترین کار قضاوت بی دلیله

مشکل یووه جای دیگه است شمام بجای اظهار نظر متعصبانه لطفا بازیها رو ببین و بعد قضاوت کن

• tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

zlmu_unt99itled.png

شما فقط با دیدن خلاصه بازی به این نتیجه رسیدی ؟

راحتترین کار قضاوت بی دلیله

مشکل یووه جای دیگه است شمام بجای اظهار نظر متعصبانه لطفا بازیها رو ببین و بعد قضاوت کن

درکمال احترام ، اما واقعا جا موندنای بونوچی رو کی جبران کرده تا حالا؟ کسی غیر دنیلو بوده ؟

• tecra, ace of glass, drughi1990 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
نسبتا ب پارسال پیشرفت محسوسی کرده و بی شک از اول فصل تا الان بهترین مدافع تیم بوده! چ پاس خوبی داد امروز... فقط ی مشکلی هست اگه پیرلو از خر شیطون بیاد پایین و 4 دفاعه بچینه احتمالا دنیلو هم ب تنظیمات کارخونه برمیگرده!
  • mory, tecra, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

گل اول روی پاس تو در دنیلو بود که آرش هم بهش اشاره کرد . من فکر میکنم پست اصلی دنیلو فی الواقع دفاع وسطه با تمایل یذره هجومی . حتی اگه پیرلو رسما چهاردفاعه بچینه دنیلو توی راس دفاع هست . واقعنم بهتر از بونوچی میتونی دفع کنه توپ های عمقی رو .

• mory, El rey leon, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

گل اول روی پاس تو در دنیلو بود که آرش هم بهش اشاره کرد . من فکر میکنم پست اصلی دنیلو فی الواقع دفاع وسطه با تمایل یذره هجومی . حتی اگه پیرلو رسما چهاردفاعه بچینه دنیلو توی راس دفاع هست . واقعنم بهتر از بونوچی میتونی رهبری کنه دفاع رو .

دیگه نه به این شدت ولی از اواخر فصل قبل تا به اینجا خیلی خوب بازی کرده .
تو پست دفاع چپ بهتر از راست بوده به نظرم .

• mory, tecra, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

ماجراي نخستين محصولِ پروژه احياي پيرلو

هرچند همچنان كاستي‌ها و نقاط ضعف در عملكرد فني يوونتوسِ تحت هدايت آندره‌ا پيرلو به چشم مي‌آيد اما برخي از نتابج حضور چند ماهه او در يووه نيز مدتي است در منظر چشم طرفداران رونمايي شده.

يكي از اين خروجي‌ها و محصولات «دنيــلو» است.

بي‌ترديد احياي انكار ناشدني دنيلو بارزترين محصول پيرلو در بازي‌هاي بيانكونري در اين فصل بوده است؛ غافلگيري‌اي كه حتي دهان هماره ياوه‌گوي گزارشگران بي‌دانش تلويزيونِ مملكت را كه در گذشته

با ديدن اين بازيكن برزيلي چيزي جز تكرار جمله نخ‌نما شده‌ي (دنيلو خيلي بازيكن بدي است و هميشه در تيم‌هايي كه بازي كرده جزو متوسط‌ها بوده و عجيب است چرا يووه تصميم به جذب او گرفته است!) براي ارائه نداشتند را

دست‌كم فعلاً منهدم و اندكي براي سكوت مجاب كرده است.

كمك‌ها و بازي‌هاي قابل قبول دنيلو در يوونتوس نه‌تنها رضايت پيرلو و منتقدين اين بازيكن برزيلي را به همراه داشته بلكه خيلي جدي ترافيك مصدوميت خط دفاعي يووه را نيز بيمه كرده است.

اعتماد به نفس، تدقق در وظايف دفاعي و اميدواركننده در كمك به حركت تيم در فاز هجومي سه وي‍ژگي مهم او در بازي‌هايي بوده كه براي بانوي‌پير انجام داده است.

دنيلو در ديدار روز شنبه مقابل كالياري، همچنان نمايشي پر فروغ از خود نشان داد و آشكارا اثبات كرد كه به بازيكني كاملاً متفاوت نسبت به سال گذشته تبديل شده است.

عملكرد او نه‌تنها در دفاع بسيار چشمگير است بلكه در فاز هجومي نيز حضوري مؤثر دارد و حتي آماده است تا برخي از اشتباهات هم‌تيمي‌هايش را نيز رفع و رجوع كند. (اشاره به جبران اشتباه كولوسفسكي در ديدار مقابل كالياري)

در كنار انگيزه‌ها و تلاش‌هاي خود اين بازيكن، نمي‌توان تزريق اعتماد به نفس و باوري كه پيرلو به او اعطاء كرده را در بازگشت دوباره او به اوج ناديده انگاشت.

تقريباً از همان روزهايي كه تيم در مرحله آماده‌سازي براي آغاز فصل جديد بود، خبر اعتقاد و تمركز ويژه پيرلو بر دنيلو و استفاده از او در خط دفاعي خيلي‌ها را متعجب كرد.

در آن روزها كمتر كسي باور به حضور ثابت او در تركيب يووه داشت، چه برسد به استقرارش به عنوان بازيكني ثابت و كليدي در خط دفاعي يوونتوس.

اما پيرلو كمك كرد تا او به همان دنيلويي تبديل شود كه در منچستر، مادريد و پورتو همه در جستجويش بودند.

دنيلو شايد مثل عناصر هجومي تيم با گلزني و يا حركات هيجاني در حافظه طرفداران ثبت نشود اما با نمايش‌هاي اطمينان‌برانگيز  خيال آنها را در خط دفاع آسوده كرده است.

او اگرچه همچنان در فهرستِ سخت‌گيرانه بازيكنان محبوبِ يوونتوس در اين فصل قرار ندارد اما يكي از كارگشاترين و به قول ايراني‌ها آچار فرانسه‌هايِ كاربردي بيانكونري است.

jiyb_juventus_5c1f299.jpg

• mory, Prince Claudio, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی